Vrolijke Frans

De kleine Prins

Reintje de Vos Jan Klaassen & Katrijn

Home


Speellijst seizoen 2020 (vanaf 1 juni vanwege versoepeling Covid19 maatregelen)

Mini-filmpjes opgenomen in Huiskamerstudio poppentheater Frans Hakkemars, Flevomeer 102, 1423ER, Uithoorn

datum en tijd Programma opmerkingen
vrijdag 17 april 2020 Jan Klaassen en de exit-strategie uit de Corona-crises zie: filmpje 1
zaterdag 18 april 2020 Jan Klaassen en de exit-strategie uit de Corona-crises zie: filmpje 2
zondag 19 april 2020 Jan Klaassen en de exit-strategie uit de Corona-crises zie: filmpje 3

Centrale ruimte Vereniging Centraal Wonen Uithoorn, Flevomeer 110, 1423ER Uithoorn. Theater op 1,5 meter afstand

datum en tijd Programma opmerkingen
woensdag 29 april 2020; 21:00 uur De Japanse Nachtegaal Besloten schaduwtheater voorstelling gemaakt door Feike Boschma/Jeanne van Midde
maandag 4 mei 2020; 21:30 uur De Japanse Nachtegaal Besloten schaduwtheater voorstelling gemaakt door Feike Boschma/Jeanne van Midde

Puppet Power 2020, Puppets go existential, Conference on Applied Puppetry, Calgary, Canada

datum en tijd Programma opmerkingen
27 t/m 31 mei 2020 Workshops, talks en video's van o.a. Droomtheater Online

Poppentheater Belletje Sterk, Bovenweg 6, 1871VN, Schoorl

datum en tijd Programma opmerkingen
naandag 6 juli 2020; 14:00 uur Droomkoffer Regionale bijeenkomst Pop up West NVP-UNIMA

Studio Droomtheater Burgdorfferstraat 10, 3071SZ, Rotterdam

datum en tijd Programma opmerkingen
maandag 6 juli 2020 Bumper Delfshaven 400 online zie: filmpje

Inloophuis De Brug, Aelbrechtskade 33b, 3025HB, Rotterdam

datum en tijd Programma opmerkingen
dinsdag 14 juli 2020 Delfshaven 400 zie: filmpje 1
dinsdag 21 juli 2020 De geschiedenis van Delfshaven in een Droomkoffer Open Festival TV van Open Rotterdam, de lokale TV, zie filmpje 2
donderdag 6 augustus 2020 Delfshaven 400 zie: filmpje 3

Tentakel 2020, een rondreizend wijk-event met kunst, muziek en theater

datum en tijd Programma opmerkingen
woensdag 2 september 2020; 13:00 uur Jan Klaassen, Katrijn & De Kroon van Willem Alexander Optie: voorstelling en zelf spelen
woensdag 2 september 2020; 14:30 uur Jan Klaassen, Katrijn & De Kroon van Willem Alexander Optie: voorstelling en zelf spelen

Rotterdam, Emmalaan, voorstelling aan huis

datum en tijd Programma opmerkingen
woensdag 9 september 2020; 14:00 uur Jan Klaassen, Katrijn & De Kroon van Willem Alexander Voorstelling in de tuin tijdens verjaardagsfeestje

RKBS De Springschans, Eendracht 8, Uithoorn

datum en tijd Programma opmerkingen
vrijdag 11 september 2020; 9:00 uur Jan Klaassen, Katrijn & De burgemeeeser van Uithoorn Met subsidie Preventie Project Poppenkast van Stichting Amstelidee
vrijdag 11 september 2020; 10:15 uur Jan Klaassen, Katrijn & De burgemeeeser van Uithoorn Met subsidie Preventie Project Poppenkast van Stichting Amsteridee

Regio-bijeenkomst Pop Up West, Flevomeer 110, 1423ER, Uithoorn

datum en tijd Programma opmerkingen
maandag 28 september 2020 Intervisie bijeenkomst poppenspelers I.s.m. NVP-UNIMA, de Nederlandse vereniging voor het poppenspel

Droomtheater, Burgdorfferstraat 10, 3071SZ, Rotterdam

datum en tijd Programma opmerkingen
dinsdag 15 september 2020; 19:00 uur Online cursus schaduwtheater met spullen uit je eigen huis Intro vanuit huis te volgen, opgave via droomtheater@online.nl
maandag 5 oktober 2020; 19:00 uur Online cursus schaduwtheater met spullen uit je eigen huis Vanuit huis te volgen, opgave via droomtheater@online.nl
maandag 12 oktober 2020; 19:00 uur Online cursus schaduwtheater met spullen uit je eigen huis Vanuit huis te volgen, opgave via droomtheater@online.nl
maandag 19 oktober 2020; 19:00 uur Online cursus schaduwtheater met spullen uit je eigen huis Vanuit huis te volgen, opgave via droomtheater@online.nl

MIAM, Maison Internationale des Arts de la Marionnette, Quebec, Canada

datum en tijd Programma opmerkingen
dinsdag 29 september 2020; 16:30 uur Hamlet Online cursus schaduwtheater voor Ouderen Samen met Annie Katsura Rollins en Théâtre de l' Allumette
donderdag 1 oktober 2020; 16:30 uur Hamlet Online cursus schaduwtheater voor Ouderen Samen met Annie Katsura Rollins en Théâtre de l' Allumette
dinsdag 6 oktober 2020; 16:30 uur Hamlet Online cursus schaduwtheater voor Ouderen Samen met Annie Katsura Rollins en Théâtre de l' Allumette
dinsdag 13 oktober 2020; 16:30 uur Hamlet Online cursus schaduwtheater voor Ouderen Samen met Annie Katsura Rollins en Théâtre de l' Allumette
dinsdag 20 oktober 2020; 16:30 uur Hamlet Online cursus schaduwtheater voor Ouderen Samen met Annie Katsura Rollins en Théâtre de l' Allumette
donderdag 22 oktober 2020; 16:30 uur Hamlet Online cursus schaduwtheater voor Ouderen Samen met Annie Katsura Rollins en Théâtre de l' Allumette

Inloophuis De Brug, Aelbrechtskade 33b, 3025 HB, Rotterdam

datum en tijd Programma opmerkingen
donderdg 26 november 2020 Thanksgiving optie

Assistentie bij Koomans poppentheater, Frankenstraat 66, 2582 SM Den Haag, tel 070-3559305 www.kooman-poppentheater.nl

datum en tijd Programma opmerkingen
donderdag 2 januari 2020; 14:30 uur Swaffie eigen theater
vrijdag 3 januari 2020; 14:30 uur Swaffie eigen theater
vrijdag 10 januari 2020; 10:30 uur Koeskoes Driemaster, schoolvoorstelling
vrijdag 10 januari 2020; 11:50 uur Koeskoes Driemaster, schoolvoorstelling
dinsdag 14 januari 2020; 10:30 uur Ezelsei Houtwijk, schoolvoorstelling
woensdag 22 januari 2020; 14:30 uur Geitenberg eigen theater
donderdag 23 januari 2020; 10:30 uur Ezelsei IJsvogelplein, schoolvoorstelling
vrijdag 24 januari 2020; 10:30 uur Ezelsei Zuidwester, schoolvoorstelling
dinsdag 28 januari 2020; 10:30 uur Ezelsei BS Wonneblad, schoolvoorstelling
dinsdag 4 februari 2020; 10:30 uur Apebroodboom Benoordenhout, schoolvoorstelling
woensdag 12 februari 2020; 14:30 uur Max de Mol Eigen theater
vrijdag 21 februari 2020; 9:45 uur Ezelsei Auris de Weerklank, schoolvoorstelling Alphen a/d Rijn
vrijdag 21 februari 2020; 11:15 uur Ezelsei Auris de Weerklank, schoolvoorstelling Alphen a/d Rijn
zaterdag 29 februari 2020; 14:30 uur Apebroodboom Eigen theater
donderdag 2 juli 2020: 9:30 uur Apebroodboom Kijkduin, schoolvoorstelling
donderdag 2 juli 2020: 10:45 uur Apebroodboom Kijkduin, schoolvoorstelling
20 t/m 23 juli 2020 Zomerweek eigen theater, poppentheatervoorstelling maken met kinderen
5 en 6 september 2020 Zomerseminar Seminar ism NVP-UNIMA voor volwassenen
donderdag 17 september 2020; 10:30 uur Zevenslapers(5+) OBS De Kameleon, Den Haag, schoolvoorstelling
dinsdag 22 september 2020; 10:30 uur Zevenslapers(5+) De Vliermeent, Den Haag, schoolvoorstelling
donderdag 24 september 2020; 10:30 uur Zevenslapers(5+) Oranje Nassauschool, Den Haag, schoolvoorstelling
dinsdag 29 september 2020; 10:30 uur Zevenslapers(5+) Koos Meindertsschool, Den Haag, schoolvoorstelling
donderdag 1 oktober 2020; 10:30 uur Zevenslapers(5+) Strandwacht, Den Haag, schoolvoorstelling
dinsdag 6 oktober 2020; 10:30 uur Zevenslapers(5+) De Drentse Hoek, Den Haag, schoolvoorstelling
vrijdag 9 oktober 2020; 10:30 uur Ezelsei Westerhonk, Monster, schoolvoorsttelling
vrijdag 9 oktober 2020; 13:30 uur Ezelsei Westerhonk, Monster, schoolvoorsttelling
dinsdag 13 oktober 2020; 10:30 uur Zevenslapers(5+) De ontmoeting, Den Haag, schoolvoorstelling
zaterdag 28 november 2020; 10:00 uur Ezelsei Besloten voorstelling, Priva, De Lier

Speellijst seizoen 2020 (Wijzigingen i.v.m. Covid19)

Chungcheong Korea, forum over opleidingen voor professioneel poppentheater

datum en tijd Programma opmerkingen
24 februari t/m 12 maart 2020 Symposium opleiding professioneel poppentheater Verplaatst

Designer Outlet Roermond

datum en tijd Programma opmerkingen
dinsdag 14 april 2020 Jan Klaassen, Katrijn en de kroon van Willem Alexander Via impresariaat Querspringer (Duitsland) mogelijk later?

Designer Outlet Roermond

datum en tijd Programma opmerkingen
donderdag 16 april 2020 Jan Klaassen, Katrijn en de kroon van Willem Alexander Via impresariaat Querspringer (Duitsland) mogelijk later?

RKBS De Springschans, Eendracht 8, 1423ET, Uithoorn

datum en tijd Programma opmerkingen
vrijdag 24 april 2020 Jan Klaassen, Katrijn en de kroon van Willem Alexander Mogelijk verplaatst naar najaar 2020

Koningsdag, Stichting Crooswijk, hoek Paradijslaan/Rusthoflaan t.o. café Eden

datum en tijd Programma opmerkingen
maandag 27 april 2020 Jan Klaassen, Katrijn en de kroon van Willem Alexander Verplaatst naar najaar 2021

Maison Internationale des Arts de la Marionnette, Quebec, Canada

datum en tijd Programma opmerkingen
25 t/m 29 mei 2020 Schaduwtheater en ouderen: Hamlet Omgezet naar online in oktober 2020

Kunstroute Zijdelmeer, Uithoorn

datum en tijd Programma opmerkingen
zaterdag 6 juni 2020 Jan Klaassen, Katrijn en de burgemeester van Uithoorn Verplaatst naar 2021

Kunstroute Zijdelmeer, Uithoorn

datum en tijd Programma opmerkingen
zondag 7 juni 2020 Jan Klaassen, Katrijn en de burgemeester van Uithoorn Verplaatst naar 2021

Jantje Beton in Wilhelminapark Uithoorn

datum en tijd Programma opmerkingen
woensdag 10 juni 2020 Reintje de Vos Verplaatst naar 2021

Koomans poppentheater, Frankenstraat 66, 2582SM Den Haag

datum en tijd Programma opmerkingen
maart - juni 2020 Diverse voorstellingen Vanaf 1 juni op kleine schaal weer mogelijk

Droomtheater Rotterdam, Burgdorfferstraat 10, 3071SZ Rotterdam

datum en tijd Programma opmerkingen
april - juni 2020 Vogelzwermen en Vissenscholen Life voorstellingen & workshops omzetten naar digitaal programma

Speellijst seizoen 2019

Videt-gebouw, Arthur van Schandellaan 57, 1422LB Uithoorn

datum en tijd Programma opmerkingen
maandag 21 januari 2019 Workshop schaduwtheater Poezenparade ism Droomtheater, Videt en Samen aan de Amstel
maandag 28 januari 2019 Workshop schaduwtheater Poezenparade ism Droomtheater, Videt en Samen aan de Amstel
maandag 4 februarii 2019 Workshop schaduwtheater Poezenparade ism Droomtheater, Videt en Samen aan de Amstel

Rechthuis aan de Amstel, Schans 29-32, 1421BB Uithoorn

datum en tijd Programma opmerkingen
maandag 4 februari 2019 Poezenparade zie: filmpje

Krefeld Duitsland

datum en tijd Programma opmerkingen
dinsdag 12 februari 2019; 9:00 uur Workshop schaduwtheater en ouderen sm IBK Kubia - Kompetenzzentrum für Kulturelle Bildung im Alter und Inklusion

SBO De Súdwester, Sneek

datum en tijd Programma opmerkingen
vrijdag 12 april 2019; 12:30 uur Jan Klaassen, Katrijn en de kroon van Willem Alexander
vrijdag 12 april 2019; 13:10 uur Jan Klaassen, Katrijn en de kroon van Willem Alexander

Koningsdag, Stichting Crooswijk, hoek Paradijslaan/Rusthoflaan t.o. café Eden

datum en tijd Programma opmerkingen
zondag 28 april 2019; 11:00 uur Jan Klaassen, Katrijn en de kroon van Willem Alexander
zondag 28 april 2019; 12:00 uur Jan Klaassen, Katrijn en de kroon van Willem Alexander
zondag 28 april 2019; 13:00 uur Jan Klaassen, Katrijn en de kroon van Willem Alexander

PABO Thomas More Hogeschool, Stationssingel 80, 3033 HJ Rotterdam, 010-4657066

datum en tijd Programma opmerkingen
woensdag 8 mei t/m vrijdag 10 mei 2019 Schaduwtheater in de droomkoffer Workshops in 5 poppentheatertechnieken ihkv Kunst & Beweging

Prague Quadrennial en 90e verjaardag van de UNIMA in Praag

datum en tijd Programma opmerkingen
6 juni t/m 10 juni 2019 Lezingen, workshops en excursies ; verslag in de Wereld van het Poppenspel 3, 2019

Journées Européennes de la Marionnette, Théâtre Royal du Peruchet, Avenue de la Forêt 50, 1050 Ixelles Bruxelles

datum en tijd Programma opmerkingen
18 t/m 19 mei 2019 Odysseus

Saguenay Canada Festival Internationale des Arts de la Marionnette in Saguenay, Canada IAM

datum en tijd Programma opmerkingen
23 - 28 Juli 2019 Festival bezoek verslag in de Wereld van het Poppenspel 3, 2019

OBS Park16hoven, Tinbergenlaan 50-52, 3045BJ, R'dam

datum en tijd Programma opmerkingen
donderdag 26 september 2019; 9:00 uur Reintje de Vos
donderdag 26 september 2019; 10:00 uur Reintje de Vos groepen 1-2

Wijk Park16hoven, rondfietsend en Einthovenpad/Tinbergenlaan

datum en tijd Programma opmerkingen
zaterdag 28 september 2019; 11:00 uur Reintje de Vos I.h.k.v. burendag 2019 Let's go green

Oecomenische BS De Terp, Schoolpad Weesp

datum en tijd Programma opmerkingen
zaterdag 9 november 2019 ;10:00 uur Maken van een eenvoudige traditionele Chinese schaduwtheaterpop I.h.k.v. Inspiratiedag NVP-UNIMA
zaterdag 9 november 2019 ;16:00 uur Maken van een eenvoudige traditionele Chinese schaduwtheaterpop I.h.k.v. Inspiratiedag NVP-UNIMA

Speellijst seizoen 2018

Oranjecomité Ouderkerk, Sporthal Bindelwijk, Koningin Julianalaan 16, 1191 CD Ouderkerk a/d Amstel, tel 020-4963538

datum en tijd Programma opmerkingen
vrijdag 27 april 2018 10:15 uur Jan Klaassen, Katrijn en moederdag

Oude Centrum Leidschendam, D.I.O. Amber, Beauty & More, manager Oriflame, 070-2156006 of 06-28433813, Damstraat 47, 2265 AE

datum en tijd Programma opmerkingen
vrijdag 27 april 2018; 14:00, 15:00 en 16:00 uur Jan Klaassen, Katrijn en de kroon van Willem Alexander ondernemingsvereniging Damcentrum

Laurens woon- zorglocatie Huize Liduina, Burgemeester de Villeneuvesingel 1, 3055 AK Rotterdam, 010-2112500

datum en tijd Programma opmerkingen
dinsdag 24 april 2018 14:00, 16:00 uur Carnaval der Dieren schaduwtheater voor, door en met ouderen ism Droomtheater leerlingen Laurens Lyceum, mantelzorgers, vrijwilligers en beroepskrachten
dinsdag, 1 mei 2018 Carnaval der Dieren
dinsdag, 22 mei 2018 Carnaval der Dieren
dinsdag, 29 mei 2018 Carnaval der Dieren
dinsdag, 22 juni 2018 Carnaval der Dieren
dinsdag, 19 juni 2018 Carnaval der Dieren
dinsdag, 26 juni 2018 Carnaval der Dieren
dinsdag, 3 juli 2018 Carnaval der Dieren generale
dinsdag, 10 juli 2018 Carnaval der Dieren presentatie

PABO Thomas More Hogeschool, Stationssingel 80, 3033 HJ Rotterdam, 010-4657066

datum en tijd Programma opmerkingen
maandag 7 mei 2018 Schaduwtheater in de droomkoffer train the teacher i.s.m Droomtheater
woensdag 9 mei 2018 Schaduwtheater in de droomkoffer train the teacher i.s.m Droomtheater

International Figurentheater Festival FIDENA, (Figurentheater der Nationen) in Bochum, Essen, Hattingen, Herne. http://www.fidena.de>

datum en tijd Programma opmerkingen
zaterdag 12 mei 2018 Schaduwtheater in de droomkoffer i.s.m Droomtheater
maandag 14 mei 2018 Schaduwtheater in de droomkoffer i.s.m Droomtheater ; Festivalzentrum Rotunde, Konrad-Adenauer-platz 3

UNIMA Council Meeting 2018 in RuhrCongress, Stadionring 2044791 Bochum Germany

datum en tijd Programma opmerkingen
zaterdag 12 t/m 17 mei 2018 Overleg met councillors uit bijna 1000 landen zie: www.unima.org/en/councils/bochum-2018

7e editie Kunstroute Zijdelveld Uithoorn, http://www.facebook.com/KunstrouteZijdelveld

datum en tijd Programma opmerkingen
zaterdag 2 juni 2018 Jan Klaassen, Katrijn en de kroon van Willem Alexander workshop schaduwtheater en kleine voorstellingen op de route
zondag 3 juni 2018 Jan Klaassen, Katrijn en de kroon van Willem Alexander workshop schaduwtheater en kleine voorstellingen in het gemeentehuis Uithoorn

Summerseminar Masterclass Modern Schaduwspel, Made in 4Havens, Keilestraat 9, unit A, 3029 BP Rotterdam

datum en tijd Programma opmerkingen
maandag 4 t/m 8 juni 2018 Masterclass modern schaduwspel organisatie Droomtheater ism NVP-UNIMA door Fabrizio Montecchiwww.teatrogiocovita.it
vrijdag 8 juni 2018 Masterclass modern schaduwspel presentatie

Schaduwtheaterproject bewoners Borghave, Wilgenlei, Rotterdam

datum en tijd Programma opmerkingen
dinsdag 9 oktober 2018; 11:00 uur Presentatie Droomkoffer

Puppet International festival Meppel, inspiratiedag toegepast poppenspel NVP-UNIMA

datum en tijd Programma opmerkingen
zaterdag 13 oktober 2018 Lezing Schaduwtheater en ouderen Ism de Nederlandse Vereniging voor het Poppenspel, de NVP-UNIMA

International Seminar on Inheritance and Contemporary Development of Puppetry and Shadow Art & Festival Langzhong, Sichuan, China

datum en tijd Programma opmerkingen
28 t/m 23 november 2018 Presentatie Droomkoffer

Diakonessenhuis Zeist, Jagersingel 1 in Zeist

datum en tijd Programma opmerkingen
zaterdag 24 november 2018; 11:00 uur Jan Klaassen, Katrijn en de baard van Sinterklaas besloten voorstelling

Clifford Chance, Droogbak 1a, 1013GE, Amsterdam

datum en tijd Programma opmerkingen
zaterdag 1 december 2018; 11:00 uur Jan Klaassen, Katrijn en de baard van Sinterklaas besloten voorstelling

Leaseplan Corporation, Johan Huizingalaan 400, 1066JS, Amsterdam

datum en tijd Programma opmerkingen
zondag 2 december 2018; 11:00 uur Jan Klaassen, Katrijn en de baard van Sinterklaas besloten voorstelling

Museum Quay Branley, Parijs

datum en tijd Programma opmerkingen
vrijdag 14 december 2018 Feathers of fire Verslag in WP1 2019

Assistentie bij Koomans poppentheater, Frankenstraat 66, 2582 SM Den Haag, tel 070-3559305 www.kooman-poppentheater.nl

datum en tijd Programma opmerkingen
donderdag 26 april 2018; 9:30 en 10:45uur Parapluvogel schoolvoorstelling Katwijk
woensdag 23 mei 2018; 14:30 uur Parapluvogel eigen theater
vrijdag 25 mei 2018; 9:15 en 14:30 uur Parapluvogel eigen theater
woensdag 13 juni; 14:30 uur Max de Mol eigen theater
woensdag 27 juni 2018; 14:30, uur Swaffie eigen theater
woensdag 11 juli 2018; 14:30 uur Swaffie eigen theater
zaterdag 1 september 2018 Uitmarkt Scheveningen
zondag 2 september 2018 Uitmarkt Den Haag
zondag 30 september 2018 ; 14:30 uur Parapluvogel Theaterspoor Schaijk
woensdag 17 oktober 2018; 14:30 uur Zevenslapers(5+) Eigen theater
maandag 22 oktober 2018; 14:30 uur Zevenslapers(5+) Eigen theater
dinsdag 23 oktober 2018; 10:30 uur Zevenslapers(5+) Eigen theater
dinsdag 23 oktober 2018; 14:30 uur Zevenslapers(5+) Eigen theater
woensdag 24 oktober 2018; 14:30 uur Bakbeest Eigen theater
woensdag28 november 2018; 14:30 uur Ezelsei Eigen theater
donderdag 13 december 2018; 10:30 uur Ezelsei Internationale school
donderdag 27 december 2018; 14:30 uur Ezelsei Eigen theater
zondag 30 december 2018; 14:30 uur Ezelsei Eigen theater

Speellijst seizoen 2017-2018 eerste helft

Kinderboerderij De Olievaar, Johan Enschedeweg 600, 1422 DR Uithoorn, tel. 06-54957928

datum en tijd Programma opmerkingen
zaterdag 2 september 2017; 13:00 uur Jan Klaassen, Katrijn en de kroon van Willem Alexander opening nieuwe seizoen

Internationaal micro festival 2017, Aardappelmarkt 9, 3311BA, Dordrecht, tel. 06-54957928 www.poppentheaterdamiet.nl

datum en tijd Programma opmerkingen
zaterdag 2 september 2017; 19:00 - 20:00 uur uitreiking Wim Meilink en Ruth van der Steenhovenprijs 2017 tweejaarlijkse Awards van de NVP voor resp. Oeuvre en Aankomend talent

'Poppen op het fort' Fort Uitermeer, Uitermeer 5, 1381 HP, Weesp, tel 06-55572422

datum en tijd Programma opmerkingen
zaterdag 9 september 2017; 11:00 - 17:00 uur Jan Klaassen, Katrijn en de kroon van Willem Alexander www.uiteraarduitermeer.nl

Uit festival Den Haag culturele markt op het Lange Voorhout, www.haagsuitfestival.nl

datum en tijd Programma opmerkingen
zondag 10 september 2017; 13:00 - 18:00 uur Kooman poppentheater seizoen 2017/2018 www.koomanspoppentheater.nl

Conferentie Cultuur, Kunst en Positieve gezondheid.

datum en tijd Programma opmerkingen
dinsdag 12 september 2017; 13:00 - 17:00 uur In opdracht van de overheid (OCW) is de laatste stand van zaken over cultuur, kunst en (langdurige) zorg in wetenschap, praktijk en beleid in kaart gebracht Hogeschool Windesheim, het LKCA en Movisie.

Tentakel Kunst en Theaterfestival, tevens Doe Mee Dag, Colosseumpark, www.tentakel-festival.nl

datum en tijd Programma opmerkingen
zaterdag 23 september 2017; 14:00 - 16:30 uur Jan Klaassen, Katrijn en de kroon van Willem Alexander i.s.m. Droomtheater

FMTM, Festival Mondiale de Theatre de Marionnettes, Charleville-Mézières, Frankrijk, www.festival-marionnette.com

datum en tijd Programma opmerkingen
18 t/m24 september 2017; presentaties UNIMA commissies presentaties vinden plaats op 10 Cours Aristide Briand, Office Secrétariat General de UNIMA

Volkstuinvereniging Helpt Elkander, Overschiese Kleiweg 636 3045 LP Rotterdam, tel. 06-48157751 www.vtvhelptelkander.nl

datum en tijd Programma opmerkingen
zondag 30 september 2017; 10:30 - 14:30 uur Schaduwspel ter animatie van interactieve activiteit bewoners Stadszicht, deelnemers Zonnebloem en tuinders i.s.m. Droomtheater

Arrangement NVP-UNIMA: Atelierbezoek FroeFroe en voorstelling Poesje in Antwerpen, België

datum en tijd Programma opmerkingen
zondag 8 oktober 2017; 10:30 - 17:00 uur 10.30 uur atelierbezoek Froefroe en 15.00 uur Poesje voorstelling opgave via secretaris Nederlandse vereniging voor het poppenspel: www.nvp-unima.nl

Tgv val met trap op zat 21 okt 2017 6 maanden uit de actieve roulatie


EC UNIMA Lissabon

datum en tijd Programma opmerkingen
24 t/m 27 oktober 2017 bestuursvergadering Internationale UNIMA Online gevolgd tgv val met trap zie website: www.unima.org

Diakonessenhuis Zeist, Jagersingel 1 in Zeist

datum en tijd Programma opmerkingen
zaterdag 25 november 2017; 11:15 - 12:00 uur Jan Klaassen , Katrijn en de Baard van Sinterklaas tgv val met trap overgedragen aan collega Gitta Ligthart

Symposium Zintuigen, Emmen

datum en tijd Programma opmerkingen
donderdag 14 december 2017; 10:00 - 17:00 uur Schaduwtheater en ouderen Ism theater Anansi Gitta Ligthart

Assistentie bij Koomans poppentheater, Frankenstraat 66, 2582 SM Den Haag, tel 070-3559305 www.kooman-poppentheater.nl

datum en tijd Programma opmerkingen
vrijdag 6 oktober 2017; 9.30 uur Parapluvogel schoolvoorstelling
dinsdag 17 oktober 2017; 10:45 en 14:30 uur Apenbroodboom herfstvakintie voorstelling in eigen theater
woensdag 18 oktober 2017; 14:30 uur Apenbroodboom herfstvakintie voorstelling in eigen theater
donderdag 19 oktober 2017; 10:30 en 14:30 uur Swaffie herfstvakintie voorstelling in eigen theater
vrijdag 20 oktober 2017; 14:30, uur Swaffie herfstvakintie voorstelling in eigen theater
Tgv val met trap op zat 21 okt 2017 6 maanden uit de actieve roulatie

Speellijst seizoen 2015-2016 eerste helft

Heultuin, 3033SR, Rotterdam (tegenover ingang van 't Kapelletje)

datum en tijd Programma opmerkingen
woensdag 22 juli 2015; 13:00 uur De Droomkoffer workshop De Droomkoffer, Dromen in de Heultuin
woensdag 22 juli 2015; 15:00 uur De Droomkoffer workshop De Droomkoffer, Dromen in de Heultuin

Zorgcentrum De Steenplaat, PG afdeling, Persoonshaven 650, 3071 CL, Rotterdam. contactpersoon Eefje Peddemors tel. 010-48665777

datum en tijd Programma opmerkingen
Dinsdag 7 juli 2015; 18:00 uur De Droomkoffer De Droomkoffer voor ouderen
Dinsdag 28 juli 2015; 18.30 uur De Droomkoffer De Droomkoffer voor PG ouderen
Vrijdag 14 augustus 2015; 14.00 uur De Droomkoffer De Droomkoffer voor PG ouderen
Donderdag 27 augustus 2015; 19.00 uur De Droomkoffer De Droomkoffer voor PG ouderen

Kinderactiviteitenprogramma bij Duimdrop, Buurt- en Speeltuinwerk Rotterdam op Afrikaanderplein, 3072 EC Rotterdam www.bswrotterdam.nl

datum en tijd Programma opmerkingen
woensdag 5 augustus 2015; 14:00 uur De Droomkoffer Voorstelling en workshop De Droomkoffer, zeemeermin en zeemeerman
woensdag 5 augustus 2015; 15:00 uur De Droomkoffer Voorstelling en workshop De Droomkoffer, zeemeermin en zeemeerman

Schaduwtheatercollectief, 10 bijeenkomsten op verschillende lokaties, zie De Droomkoffer

datum en tijd Programma opmerkingen
zaterdag 15 augustus 2015: 15:00 uur De Droomkoffer www.vtvhelptelkander.nl
zaterdag 12 september 2015 De Droomkoffer www.papierentheater.nl
zaterdag 31 oktober 2015 De Droomkoffer www.anniekatsurarollins.com/
zaterdag 21 november 2015 De Droomkoffer
zaterdag 23 januari 2016 De Droomkoffer
zaterdag 20 februari 2016 De Droomkoffer
zaterdag 19 maart 2016 De Droomkoffer
zaterdag 23 april 2016 of zondag 25 april 2016 De Droomkoffer Forumdag Nederlandse/Vlaamse poppenspelers
zaterdag 28 mei 2016 De Droomkoffer Tolasa, Spanjewww.unima.org
zaterdag 25 juni 2016 De Droomkoffer afsluiting

Kinderboerderij De Olievaar, Johan Enschedeweg 600, 1422 Uithoorn, www.olievaar.nl

datum en tijd Programma opmerkingen
vrijdag 21 augustus 2015; 14 uur Reintje de Vos

Hulster Vestingdagen, Reynaert, www.hulstvestingstad.nl

datum en tijd Programma opmerkingen
zaterdag 29 augustus 2015; 14:00 uur Reintje de Vos bij Basiliek

Tentakel, Kunst en theaterfestival, Hefpark, Rosestraat, Feijenoord, R'dam Zuid, www.tentakel-festival.nl

datum en tijd Programma opmerkingen
zondag 30 augustus 2015; 13:30 uur Reintje de Vos in combinatie met rappers Droge Piet en Mon van Vakmansklap
zondag 30 augustus 2015; 16:30 uur Reintje de Vos in combinatie met rappers Droge Piet en Mon van Vakmansklap

Project Odysseus 60 jaar bestaan van der Hoevenkliniek, www.hoevenkliniek.nl

datum en tijd Programma opmerkingen
woensdag 9 september 2015; 10:00 uur De Droomkoffer workshop en voorstelling
woensdag 9 september 2015; 12:00 uur De Droomkoffer workshop en voorstelling
donderdag 10 september 2015; 10:00 uur De Droomkoffer workshop en voorstelling
donderdg 10 septemberr 2015; 12:00 uur De Droomkoffer workshop en voorstelling

Speeltuin De Vuurklip, Binnenhavenhof 1, 3071ZC, Kop van Zuid, Rotterdam , tel. 010-4865580

datum en tijd Programma opmerkingen
woensdag 7 oktober 2015; 13:30 uur Vrolijke Frans workshop en voorstelling
woensdag 7 oktober 2015; 15:00uur Vrolijke Frans workshop en voorstelling

Pluspunt, Graaf Florisstraat 43, 3021 CC Rotterdam, 010-4671711, www.pluspuntrotterdam.nl

datum en tijd Programma opmerkingen
Donderdag 8 oktober 2015; 14.30 uur De Droomkoffer voorstelling en workshop voor Ouderen
Donderdag 8 oktober 2015; 16:00 uur De Droomkoffer voorstelling en workshop voor Ouderen

Tandem project Community and Participation, Akoesticum Ede, Nieuwe Kazernelaan 2, 6711JC, Edewww.lkca.nl

datum en tijd Programma opmerkingen
dinsdag 10 november 2015 meer informatie Final Meeting Tandem
woensdag 11 november 2015 meer informatie Final Meeting Tandem
donderdag 12 november 2015 meer informatie De kunst van...waarde maken
vrijdag 13 november 2015 meer informatie De kunst van...waarde maken

10 jaar lustrum Voorleesproject,Speellocatie: 't Buurtnest Uithoorn, A. van Schendellaan 59, 1422 LB Uithoorn, Tel. 0297-591409, Mob.06-55964781

datum en tijd Programma opmerkingen
woensdag 18 november 2015; 14:30 uur Vrolijke Frans

Assistentie bij Koomans poppentheater, Frankenstraat 66, 2582 SM Den Haag, tel 070-3559305 www.kooman-poppentheater.nl

datum en tijd Programma opmerkingen
Maandag 2 november 2015; 9.30 uur Zevenslapers(5+) Woerden, www.kuvolokaal.nl
Maandag 2 november 2015; 10:45 uur Zevenslapers(5+) Woerden, www.kuvolokaal.nl
Dinsdag 3 november 2015; 9:00, uur Zevenslapers(5+) Woerden, www.kuvolokaal.nl
Dinsdag 3 november 2015; 10:45 uur Zevenslapers(5+) Woerden, www.kuvolokaal.nl
Dinsdag 3 november 2015; 13:00, uur Zevenslapers(5+) Woerden, www.kuvolokaal.nl
Woensdag 4 november 2015; 10:00, uur Zevenslapers(5+) Woerden, www.kuvolokaal.nl
zaterdag 28 november 2015; 10:00 uur Koeskoes(5+) Sinterklaasvoorstelling Priva De Lier, besloten

Speellijst seizoen 2014-2015

Speellijst seizoen 2013-2014

Speellijst seizoen 2012-2013

Speellijst seizoen 2011-2012

Speellijst seizoen 2010-2011

Speellijst seizoen 2009-2010

Speellijst seizoen 2008-2009

Speellijst seizoen 2007-2008

Speellijst seizoen 2006-2007

Adres:  Frans Hakkemars,  Flevomeer 102,  1423ER  Uithoorn,  telefoon  0297-566694 of 06-40610384
Emailadres 
franshakkemars@hetnet.nl