KLOKRADIO'S RANGSTANDENPAGINA
Hieronder de indelingen voor het seizoen 2012/2013.
Voetbal Hoofdklasse B
Achilles Veen (Veen)
Alexandria'66
ASWH (H.I.Ambacht)
Excelsior Maassluis
Heinenoord
Hoek
Kloetinge
Nieuw-Lekkerland
Nivo Sparta
RVVH (Ridderkerk)
Smitshoek (Barendrecht)
Stedoco (Hoornaar)
Xerxes/DZB (Rotterdam)
Zwaluwen (Vlaardingen)

Voetbal 2e klasse-F
Ameide
sv Capelle (Sprang Capelle)
DFC (Dordrecht)
sc Everstein (Everdingen)
GDC (Eethen)
The Gunners (Breda)
Hardinxveld
Leerdam Sport'55
sv Meerkerk
Rijsoord
Rijswijkse Boys
SVW (Gorinchem)
Wieldrecht (Dordrecht)
WNC (Waardenburg)

Voetbal 3e klasse-C
De Alblas (Oud Alblas)
sc Amstelwijck (Dordrecht)
EBOH (Dordrecht)
GJS (Dalem)
Groot Ammers
Groote Lindt (Zwijndrecht)
Heukelum
Papendrecht
Schelluinen
Tricht
Unitas (Gorinchem)
VVAC (Ottoland)

Voetbal 4e klasse-D
Arkel
Dubbeldam (Dordrecht)
GSC (Dordrecht)
HSSC'61 (Hey en Boeicop)
Lekvogels (Lexmond)
Noordeloos
Peursum
Raptim
Streefkerk
SVS '65 (Spijk)
Vuren
ZBC '97 (Zwijndrecht)

Veldkorfbal Overgangsklasse C
GKV (Gorinchem)
Kinderdijk (Alblasserdam)
Oranje Wit (Dordrecht)
Rust Roest (Eindhoven)
Tjoba ('s Heer Hendrikskinderen)
TOP (Arnemuiden)
Tweemaal Zes (Maartensdijk)
Vriendenschaar (Hardinxveld-G'dam)

Zaalkorfbal Overgangsklasse D
DSC (Eindhoven)
Excelsior (Delft)
IJsselvogels (Moordrecht)
Kinderdijk (Alblasserdam)
Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel)
Rust Roest (Eindhoven)
Tjoba ('s Heer Hendrikskinderen)
TOP (Arnemuiden)

Klokradio-Sport, elke zaterdagmiddag van 2 tot 6 en een terugblik op maandagavond van 7 tot 8
Heb je interesse in het werken achter de schermen of eventueel sportverslag, techniek of presentatie?
Neem contact met ons op...
Voetbal 1e klasse-C
Alblasserdam
Almkerk
Altena
Drechtstreek (Papendrecht)
GPC Vlissingen
Heerjansdam
LRC (Leerdam)
Oranje Wit (Dordrecht)
Pelikaan (Zwijndrecht)
Roda Boys/Bommelerwaard (Aalst Gld.)
Sliedrecht
Terneuzense Boys
VVGZ (Zwijndrecht)
De Zwerver (Kinderdijk)

Welkom bij Klokradio's Rangstandenpagina, de pagina met alle uitslagen en standen van het zaterdagvoetbal en het veld- en zaalkorfbal in de regio.

ALGEMEEN
- Home

VOETBAL
- Hoofdklasse B
- 1e klasse C
- 2e klasse E
- 2e klasse F
- 3e klasse A
- 3e klasse B
- 3e klasse C
- 3e klasse D
- 4e klasse A
- 4e klasse B
- 4e klasse C
- 4e klasse D
- 4e klasse E

- Nacompetitie

KORFBAL
- veld: Overg.kl. C
- zaal: Overg.kl. D

INFORMATIE
- P/D-regeling