KLOKRADIO'S RANGSTANDENPAGINA
Hieronder de indelingen van het seizoen 2014/2015.
Voetbal 1e klasse C (Z1)
Alblasserdam
Alexandria'66 (Rotterdam)
Bolnes
Brielle
Dinteloord
Heerjansdam
Heinenoord
Klundert
Nieuw-Lekkerland
Oranje Wit (Dordrecht)
Pelikaan (Zwijndrecht)
Rijsoord
Sliedrecht
VVGZ (Zwijndrecht)

Voetbal 3e klasse D (W2)
De Alblas (Oud Alblas)
FC Binnenmaas (Maasdam)
DHV (Zevenbergschenhoek)
EBOH (Dordrecht)
sc Feyenoord (Rotterdam)
GSC/ODS (Dordrecht)
's Gravendeel
Groote Lindt (Zwijndrecht)
NSVV (Numansdorp)
SSS (Klaaswaal)
Seolto (Zevenbergen)
VVOR (Rotterdam)
ZBC'97 (Zwijndrecht)
IJVV de Zwervers (IJsselmonde)

Veldkorfbal 1e klasse F
Excelsior [D] (Delft)
Fiks (Oegstgeest)
HKC [Ha] (Hardinxveld-G'dam)
Kinderdijk (Alblasserdam)
Pernix (Leiden)
RWA (Poortugaal)
Sparta [N] (Nijkerk)
Tilburg (Tilburg)

Voetbal 2e klasse F (Z1)
SV Capelle (Sprang Capelle)
Delta Sports'95 (Houten)
GDC (Eethen)
GJS (Dalem)
GVV'63 (Gameren)
Geinoord (Nieuwegein)
Hardinxveld
Leerdam Sport'55
Nivo Sparta (Zaltbommel)
sv Meerkerk
SJO GRC-14
Tricht
Unitas (Gorinchem)
De Zwerver (Kinderdijk)

Welkom bij Klokradio's Rangstandenpagina, de pagina met alle uitslagen en standen van het zaterdagvoetbal en het veld- en zaalkorfbal in de regio.

ALGEMEEN
- Home

VOETBAL
- 1e klasse C (Z1)
- 2e klasse F (Z1)
- 3e klasse C (Z1)
- 3e klasse D (W2)
- 4e klasse D (W2)

- Nacompetitie

KORFBAL
- veld: 1e klasse F
- zaal: 2e klasse H

INFORMATIE

Zaalkorfbal 2e klasse H
ACKC (Almkerk)
Animo (Geldermalsen)
DVS'69 (H.I.Ambacht)
Merwede (Sliedrecht)
Kinderdijk (Alblasserdam)
Maassluis (Maassluis)
Oranje Nassau [V] (Vlaardingen)
ONDO [M] (Middelburg)

Voetbal 3e klasse C (Z1)
Altena (Nieuwendijk)
Ameide
Arkel
Asperen
sc Everstein (Everdingen)
Groot Ammers
Herovina (Herwijnen)
Heukelum
Perkouw (Berkenwoude)
Peursum (Giessenburg)
SVW (Gorinchem)
Schoonhoven
Sleeuwijk
VVAC (Ottoland)

Voetbal 2e klasse D (W2)
Botlek
DCV
Drechtstreek (Papendrecht)
Lombardijen
Neptunus-Schiebroek
Oude Maas
Papendrecht
Pernis
Piershil
sc Amstelwijck (Dordrecht)
Spirit
Strijen
Wieldrecht
Zuidland

Voetbal 4e klasse D (W2)
Bergambacht
Dilettant (Krimpen aan de Lek)
IFC (H.I.Ambacht)
Kamerik
Lekkerkerk
Linschoten
Lopik
Moerkapelle
Noordeloos
Oudewater
Rijnstreek (Nieuwerbrug)
Rohda'76 (Bodegraven)
SPV'81 (Polsbroek)
Streefkerk