KLOKRADIO'S RANGSTANDENPAGINA
Hieronder de indelingen voor het seizoen 2019/2020.
Voetbal 3e divisie
Ajax (Amsterdam)
Barendrecht
DOVO (Veenendaal)
DVS33 (Ermelo)
Excelsior'31 (Rijssen)
FC Lisse
Goes
Harkemase Boys (Fr.)
HSV Hoek
Jong Almere City
ODIN'59 (Heemskerk)
ONS Sneek
Sparta Nijkerk
SteDoCo (Hoornaar)
Ter Leede (Sassenheim)
VVOG (Harderwijk)
VVSB (Noordwijkerhout)

Veldkorfbal 1e klasse F
Albatros  (Zwijndrecht)
Fortis  (Oost-Souburgh)
KCR (Ridderkerk)
Kinderdijk  (Alblasserdam)
KOAG (Krimpen a/d IJssel)
Maassluis (Maassluis)
Merwede/Multiplaat (Sliedrecht)
RWA  (Poortugaal)

Het team van Klokradio-Sport is nog steeds op zoek naar nieuwe collega's voor presentatie, techniek, redactie en/of verslaggeving. Heb jij interesse in het werken vr of achter de schermen en zou je ons team willen komen versterken? Neem dan contact met ons op!
Voetbal 2e klasse D (W2)
Alexandria'66 (Rotterdam)
FC Binnenmaas (Maasdam)
Charlois (Rotterdam)
CWO (Vlaardingen)
DCV (Krimpen a/d IJssel)
Deltasport (Vlaardingen)
NSVV (Numansdorp)
Rozenburg
Sparta (Rotterdam)
Spirit (Ouderkerk a/d IJssel)
Strijen
SVS (Capelle a/d IJssel)
Vitesse Delft
De Zwerver (Kinderdijk)

Welkom bij Klokradio's Rangstandenpagina, de pagina met alle uitslagen en standen van het zaterdagvoetbal en het veld- en zaalkorfbal in de regio.

ALGEMEEN
- Home
- Contact
- Historie

VOETBAL
- 3e divisie (Land.)
- 1e klasse C (Z1)
- 2e klasse D (W2)
- 2e klasse F (Z1)
- 3e klasse C (Z1)
- 4e klasse D (Z1)

- Nacompetitie

KORFBAL
- veld: 1e klasse F
- zaal: 1e klasse E

INFORMATIE


Zaalkorfbal 1e klasse E
Albatros (Zwijndrecht)
DES [D] (Den Hoorn - ZH)
Fortis (Vlissingen)
Juliana (Oud Gastel)
Kinderdijk  (Alblasserdam)
KOAG (Krimpen a/d IJssel)
Merwede/Multiplaat (Sliedrecht)
Rust Roest (Eindhoven)

Voetbal 3e klasse C (Z1)
Alblasserdam
De Alblas (Oud Alblas)
Ameide
Groot-Ammers
Hardinxveld
Lekkerkerk
Lopik
SV Meerkerk
Perkouw (Berkenwoude)
SVW (Gorinchem)
Schelluinen
Schoonhoven
Streefkerk
VVAC

Flag Counter
Voetbal 4e klasse D (Z1)
ASH (Hellouw)
Asperen
Beesd
Herovina (Herwijnen)
Kerkwijk
Leerdam Sport'55 (Leerdam)
Lekvogels (Lexmond)
Peursum
Rhelico (Rumpt)
SV Noordeloos
SVS'65 (Spijk)
Unitas
Well


Voetbal 1e klasse C (Z1)
Almkerk
GRC'14 (Giessen)
Heerjansdam
Kloetinge
LRC Leerdam
MSV'19 (Montfoort)
Nieuw-Lekkerland
Nivo Sparta (Zaltbommel)
Oranje Wit (Dordrecht)
Papendrecht
SVL (Langbroek [U])
Sliedrecht
Terneuzense Boys (Terneuzen)
WNC (Waardenburg)

Voetbal 2e klasse F (Z1)
Altena
Arkel
Drechtstreek (Papendrecht)
EBOH (Dordrecht)
GJS (Dalem)
Heukelum
Pelikaan (Zwijndrecht)
Roda Boys/Bomm. (Aalst)
Sleeuwijk
Tricht
VVGZ (Zwijndrecht)
Wieldrecht (Dordrecht)
Wilhelmina'26 (Wijke en Aalburg)
Woudrichem