De villa
Plattegrond
Tarieven
Omgeving
Golfbaan
Route
Contact
Home

Het huis, de ligging en de ruimten

Klik op de foto's voor een vergroting

In elk der vier slaapkamers vindt U een tweepersoons- of twee eenpersoonsbedden. Het huis is voorzien van een badkamer, met bad, douche en toilet. Bovendien is er een tweede, afgescheiden, toilet.

Met de vier slaapkamers en de ruime indeling is deze villa uitermate geschikt voor twee gezinnen met kinderen.

De keuken is voorzien van oven, keramische kookplaat, nieuwe Bosch vaatwasser en een losstaande grote ijskast met vriesvak.

Bestek en serviesgoed is in meer dan voldoende mate aanwezig. Pannen en een wok vindt U in de ruime carroussel. Er staat een koffiezetapparaat, en als extra een Senseo.

De kruiden, azijn, div. soorten olie en dergelijke moet U niet nieuw gaan kopen. U zou na Uw vakantie alles maar overhouden. Wij laten onze voorraad staan, en nodigen U uit daar gebruik van de maken.

Deze villa is ook te koop

Mocht U over de inrichting nog vragen hebben, belt U ons dan even.
Fam. Degreef
(0031) 13 52 11 808 of 06 54 391.272

Ook wanneer u met meerdere familie's wilt komen en meerdere villa's (dicht) bij elkaar zou willen huren, behoort een combinatie met onderstaande villa's tot de mogelijkheden.

De volgende buren hebben hun villa voor verhuur beschikbaar:


Villa 119 Fam. de Blieck ( hans.de.blieck@hetnet.nl )
Villa 124 Fam. Snoeijs
Villa 121 Fam. Rijnaard
Villa 123 Fam. Fritschy
Villa 126 Fam. Weber
Villa 128 Fam. v.d. Brink
Villa 131 Fam. de Koning
Villa 132 Fam. van Schooten