De competitie 2000/2001 (< >)
Hoofdklasse A zaterdag

eindstand
competitieprogramma
datum thuis uit uitslag
12 mei 2001ARCQuick Boys1-0
5 mei 2001Quick BoysTer Leede1-2
28 april 2001CapelleQuick Boys4-1
21 april 2001Quick BoysExcelsior Maassluis0-2
17 april 20:00Quick BoysCapelle laatste 5 min 1-12-1
7 april 2001SHOQuick Boys1-0
31 mrt 2001Quick BoysNoordwijk0-1
24 mrt 2001KatwijkQuick Boys2-3
17 mrt 2001Quick BoysFC Lisse0-0
10 mrt 2001VolendamQuick Boys1-3
3 mrt 2001ScheveningenQuick Boys0-2
17 feb 2001Quick BoysDelta Sport2-2
10 feb 2001BarendrechtQuick Boys2-1
3 feb 2001Quick BoysCapelle laatste 5 min 1-1afg.
27 jan 2001Quick BoysRijnsburgse Boys2-4
20 jan 2001ScheveningenQuick Boysafg.
16 dec 2000Excelsior MaassluisQuick Boys1-0
9 dec 2000Quick BoysARC5-1
2 dec 2000Ter LeedeQuick Boys1-3
18 nov 2000Quick BoysCapelle gestaakt 85'1-1
11 nov 2000Excelsior MaassluisQuick Boysafg.
4 nov 2000Quick BoysSHO1-1
28 okt 2000NoordwijkQuick Boys3-1
14 okt 2000Quick BoysKatwijk2-3
7 okt 2000FC LisseQuick Boys2-2
30 sept 2000Quick BoysVolendam2-0
23 sept 2000Delta SportQuick Boys3-3
16 sept 2000Quick BoysBarendrecht0-1
9 sept 2000Rijnsburgse BoysQuick Boys1-1
2 sept 2000Quick BoysScheveningen0-2
De eerste periode gaat over ronde 1 t/m 8 (8 wedstrijden)
De tweede periode gaat over ronde 9 t/m 17 (9 wedstrijden)
De derde periode gaat over ronde 18 t/m 26 (9 wedstrijden)
streep
Eindstand
ploeg wedpntwstgelvrldoelp
FC Lisse (kampioen)2654166459-35
Ter Leede (periode titel)2649147546-28
Scheveningen (verv. periode titel)2645143949-27
Katwijk (periode titel)2644128644-34
Noordwijk2641118742-33
Delta Sport2639109738-40
Capelle26381151045-33
Excelsior Maassluis2634971035-39
Rijnsburgse Boys263389935-39
Barendrecht2632881033-36
Quick Boys2627761337-42
ARC (promotie/degradatie)2621491324-51
S.H.O. (gedegradeerd)26193101323-43
Volendam (gedegradeerd)2618391422-52
streep

Indelingen Katwijkse verenigingen in het zaterdagamateurvoetbal seizoen 2002/2003

Hoofdklasse A
v.v. KatwijkKatwijk
NoordwijkNoordwijk
Rijnsburgse BoysRijnsburg
S.H.O.Oud Beijerland
Excelsior M.Maassluis
Ter LeedeSassenheim
BarendrechtBarendrecht
CapelleCapelle ad IJssel
ScheveningenScheveningen
k.v.v. Quick BoysKatwijk
A.R.C.Alphen ad Rijn
F.C. LisseLisse
VolendamVolendam
Delta SportVlaardingen
1e Klasse A
D.O.T.O.Pernis
's Gravenzandse SVGravenzande
K.R.V.Katwijk
LyraDe Lier
N.S.V.V.Numansdorp
SpijkenisseSpijkenisse
S.S.S.Klaaswaal
StrijenStrijen
T.O.G.R.Rotterdam
V.V.O.R.Rotterdam
ZevenhovenZevenhoven
Zwart Wit '28Rotterdam
streep
Training en Cup programma
datum tijd thuis uit uitslag
6 mrt19:30Quick BoysQuick 1 (Amstel Cup) (wns)1-1
6 feb.19:30Quick BoysVolendam 1afg.
3 feb14:45Quick BoysUrkafg.
30 jan19:30Quick BoysVVSB2-0
17 jan19:30Quick BoysVolendam 1afg.
13 jan14:30Quick BoysSC Feyenoord (zo.)0-3
6 jan14:30GravenzandeQuick Boys (Amstel Cup)0-1
25 nov14:30GDAQuick Boys (Amstel Cup)2-4
7 nov19:30Quick BoysBeursbengels-
21 okt14:30Quick BoysVoorschoten '9710-0
29 aug19:30RCLQuick Boys (Amstel Cup)2-8
26 aug14:30Quick BoysGVVV3-0
22 aug19:30DoCoSQuick Boys (Amstel Cup)1-9
19 aug14:30Quick BoysHuizen2-3
16 aug19:30Quick BoysA.F.C. Ajax1-5
14 aug19:30Quick BoysUVS (Amstel Cup)3-1
12 aug14:30SpakenburgQuick Boys1-5
8 aug19:30Quick BoysWilhelmus6-0
5 aug14:30Quick BoysADO Den Haag (BVO)0-7
1 aug19:30Quick BoysWilhelmusafg.
streep
thuis
thuis