De competitie 2001/2002 (< >)
Hoofdklasse A zaterdag

eindstand
competitieprogramma
datum thuis uit uitslag
11 meiCapelleQuick Boys2-1
4 meiQuick BoysMarken1-1
20 aprKozakken BoysQuick Boys2-3
13 aprQuick BoysTer Leede0-1
6 aprScheveningenQuick Boys1-0
23 mrtQuick BoysKatwijk3-0
16 mrtASWHQuick Boys1-1
9 mrtQuick BoysExcelsior M0-2
2 mrtNoordwijkQuick Boys1-0
23 febMarkenQuick Boys1-0
16 febFC LisseQuick Boys4-1
9 febARCQuick Boys0-2
2 febQuick BoysRijnsburgse Boys1-0
26 janRijnsburgse BoysQuick Boys0-4
19 janQuick BoysBeursbengels3-0
12 janMarkenQuick Boysafg.
22 decwinterstop--
15 decQuick BoysRijnsburgse Boysafg.
8 decQuick BoysCapelle2-2
1 decMarkenQuick Boysafg.
17 novQuick BoysKozakken Boys0-2
10 novTer LeedeQuick Boys2-0
3 novQuick BoysScheveningen1-1
27 oktKatwijkQuick Boys0-1
13 oktQuick BoysASWH4-1
6 oktExcelsior MQuick Boys4-2
29 septQuick BoysNoordwijk0-2
22 septQuick BoysFC Lisse (omgezet)4-1
15 septQuick BoysARC1-3
8 septQuick Boysverplaatst naar 24 november-
1 septBeurbengelsQuick Boys0-3
De eerste periode gaat over ronde 1 t/m 8 (8 wedstrijden)
De tweede periode gaat over ronde 9 t/m 17 (9 wedstrijden)
De derde periode gaat over ronde 18 t/m 26 (9 wedstrijden)
streep
Eindstand
ploeg wedpntwstgelvrldoelp
ASWH (kampioen)2651156563-27
Capelle (periode titel)2649147541-26
Excelsior Maassluis (verv. periode titel)2646144847-29
Scheveningen2646137634-32
Ter Leede (periode titel)2643127749-30
Rijnsburgse Boys26401241058-42
Noordwijk26351051141-40
Marken26351051130-47
Quick Boys26341041238-34
Kozakken Boys26331031344-42
FC Lisse2631871148-54
Katwijk (promotie/degradatie)2630791027-36
ARC (gedegradeerd)2626841433-46
Beursbengels (gedegradeerd)268222215-83

Indelingen Katwijkse teams in het zaterdagamateurvoetbal seizoen 2001/2002

Hoofdklasse A
v.v. KatwijkKatwijk
NoordwijkNoordwijk
Rijnsburgse BoysRijnsburg
MarkenMarken
Excelsior M.Maassluis
Ter LeedeSassenheim
BeursbengelsAmsterdam
CapelleCapelle ad IJssel
ScheveningenScheveningen
k.v.v. Quick BoysKatwijk
A.R.C.Alphen aan de Rijn
F.C. LisseLisse
ASWHHendrik Ido Ambacht
Kozakken BoysWerkendam
2e Klasse C
BMTDen Haag
Die HagheDen Haag
K.R.V.Katwijk
DSOZoetermeer
Forum SportVoorburg
HonselersdijkHonselersdijk
JACWassenaar
MonsterMonster
NaaldwijkNaaldwijk
NootdorpNootdorp
PEC Den HaagDen Haag
RCLLeiderdorp
streep
Training en Cup programma
datumtijdthuisuituitslag
18 mei14:30Rijnsburgse BoysQuick Boys (Finale NUON Cup)0-1
14 mei19:30UDWSQuick Boys (NUON Cup)0-10
7 mei19:30UDWS (gediskw)Quick Boys (NUON Cup)afg.
1 mei19:30Ter LeedeQuick Boys (NUON Cup) wns3-3
5 mrt19:30Quick BoysTer Leede (Amstel Cup)0-1
26 feb19:30Quick BoysTer Leede (Amstel Cup)afg.
22 jan20:00Quick BoysPoortugaal (Amstel Cup)4-0
15 jan19:30Quick BoysVolendam (BVO)afg.
12 jan14:30Quick BoysTOGR4-0
9 jan19:30Quick BoysSVV/SMCgest.
1 dec14:30Quick BoysVoorschoten 97afg.
24 nov14:30WoerdenQuick Boys (Amstel Cup)0-13
20 okt14:30Quick BoysSoccer Boys (Amstel Cup)4-3
8 sep12:00Quick BoysFeyenoord 20-1
24 aug14:30LunterenQuick Boys1-5
23 aug19:00Quick BoysVoorschoten (Amstel Cup)1-1
21 aug19:00Quick BoysHVV (Amstel Cup)4-0
18 aug14:30Quick BoysSpakenburg1-1
14 aug19:00Quick BoysDOCOS (Amstel cup)3-0
11 aug14:30GVVVQuick Boys0-0
7 aug19:00Quick BoysKRV1-0
4 aug15:00Kozakken BoysQuick Boys2-2
streep
thuis
thuis