Quick Boys competitie 2002/2003 (< >)
Kampioen Hoofdklasse A zaterdag

eindstand
Kampioenscompetitieprogramma
datum tijd thuis uit uitslag
14 juni15:00HuizenTürkiyemspor1-1
7 juni15:00TürkiyemsporHuizen0-3
3 juni19:30Harkemase Boys (C)Huizen (B)1-1
31 mei17:00Huizen (B)Quick Boys3-1
24 mei15:00Quick BoysHarkemase Boys (C)1-1
20 mei19:30Quick BoysHuizen (B)1-1
17 mei14:30Huizen (B)Harkemase Boys (C)2-2
10 mei15:00Harkemase Boys (C)Quick Boys1-3
competitieprogramma
datum thuis uit uitslag
3 meiNoordwijkQuick Boys2-4
19 aprQuick BoysVolendam3-2
12 aprExcelsior MaassluisQuick Boys0-4
5 aprCapelleQuick Boys2-2
29 mrtQuick BoysRijnsburgse Boys2-2
22 mrtHoekQuick Boys1-3
15 mrtQuick BoysScheveningen2-1
8 mrtMarkenQuick Boys1-1
22 febQuick BoysTer Leede2-0
15 febExcelsior MaassluisQuick Boysafgel.
8 febQuick BoysNoordwijk4-0
1 febQuick BoysRijnsburgse Boysafgel.
25 janKatwijkQuick Boys0-0
18 janQuick BoysKloetinge5-1
14 decQuick BoysNoordwijkafg.
7 decVolendamQuick Boys1-2
23 novQuick BoysFC Lisse2-2
16 novKozakken BoysQuick Boys2-4
9 novQuick BoysCapelle2-1
2 novQuick BoysHoek4-1
26 oktScheveningenQuick Boys0-2
19 oktFC LisseQuick Boys3-4
12 okt Quick BoysMarken0-3
5 oktTer LeedeQuick Boys1-1
28 septQuick BoysExcelsior Maassluis5-1
21 septRijnsburgse BoysQuick Boys0-1
14 septQuick BoysKatwijk1-1
7 septKloetingeQuick Boys3-3
31 augQuick BoysKozakken Boys2-1
De eerste periode gaat over ronde 1 t/m 8 (8 wedstrijden) Hoek
De tweede periode gaat over ronde 9 t/m 17 (9 wedstrijden) Quick Boys
De derde periode gaat over ronde 18 t/m 26 (9 wedstrijden) Quick Boys
Eindstand
ploeg wedpntwstgelvrldoelp
Quick Boys (kampioen)2659178165-32
Hoek (periode titel)2648153850-45
Kloetinge (verv. periode titel)2643127746-49
Ter Leede (verv. periode titel)26431110649-33
Katwijk2639109734-26
Rijnsburgse Boys2638108854-39
Noordwijk263699847-40
Capelle263699843-32
FC Lisse2633961139-39
Excelsior M.2630861235-51
Marken2626681241-53
Scheveningen (promotie/degradatie)2623581329-44
Volendam (gedegradeerd)2621561535-62
Kozakken Boys (gedegradeerd)2619471536-58
streep

Indelingen Katwijkse verenigingen in het zaterdagamateurvoetbal seizoen 2002/2003

Hoofdklasse A
v.v. KatwijkKatwijk
NoordwijkNoordwijk
Rijnsburgse BoysRijnsburg
MarkenMarken
Excelsior M.Maassluis
Ter LeedeSassenheim
HoekHoek
CapelleCapelle ad IJssel
ScheveningenScheveningen
k.v.v. Quick BoysKatwijk
KloetingeKloetinge
F.C. LisseLisse
VolendamVolendam
Kozakken BoysWerkendam
2e Klasse C
BMTDen Haag
Die HagheDen Haag
K.R.V.Katwijk
DSOZoetermeer
Jodan BoysGouda
Sportlust ´46Den Haag
SV ´35Den Haag
Vitesse DelftDelft
WDSNaaldwijk
NootdorpNootdorp
ZevenhovenZevenhoven
RCLLeiderdorp
3e Klasse A
Blauw ZwartWassenaar
BSC ´68Benthuizen
M.V.K.V.Katwijk
DSVPPapendrecht
Forum SportVoorburg
LeidenLeiden
LugdunumLeiden
OegstgeestOegstgeest
SEVLeidschendam
SleutelsLeiden
Valken ´68Valkenburg
WoubruggeWoubrugge
streep
Training en Cup programma
datum tijd thuis uit uitslag
22 apr20:00Quick BoysNBSVV6-0
8 apr19:30PoortugaalQuick Boys Beker0-1
1 mrt14:30HeerjansdamQuick Boysafgel.
25 feb19:45Quick BoysVoorschoten ´97-
15 feb14:30Quick BoysGVVV1-1
15 jan19:00Quick BoysSJC3-1
11 jan15:00VVSBQuick Boysafgel.
21 dec15:00Quick Boys 1Quick Boys 54-1
30 nov15:00Quick BoysMaasdijk6-0
24 aug15.00SJCQuick Boys-
23 aug19:30Harkemase BoysQuick Boys-
20 aug19:30Quick BoysWestlandia2-2
17 aug15.00Quick BoysEDO5-2
13 aug19.30Quick BoysDWO 16-0
10 aug12.00Quick BoysJong Feyenoord2-6
6 aug19:30Quick BoysKBV6-2
3 aug15:00Quick BoysDe Zwerversafgel.
streep
thuis
thuis