Quick Boys competitie 2003/2004 (< >)
Algeheel amateurkampioen van Nederland

Eindstand competitie
Kampioenscompetitieprogramma
datum tijd thuis uit uitslag
12 juni14:30HSC '21/BreinQuick Boys2-4
5 juni14:30Quick BoysHSC '21/Brein3-3
29 mei14:30DOVO (B)Quick Boys2-3
25 mei19:00SC Genemuiden (C)DOVO (B)2-2
22 mei15:00Quick BoysSC Genemuiden (C)2-2
15 mei14:30DOVO (B)SC Genemuiden (C)1-0
11 mei19:00Quick BoysDOVO (B)4-1
8 mei14:30SC Genemuiden (C)Quick Boys3-1
competitieprogramma
datum thuis uit uitslag
1 meiQuick BoysNoordwijk1-1
24 aprASWHQuick Boys0-1
17 aprQuick BoysExcelsior Maassluis3-3
10 aprFC LisseQuick Boys1-2
3 aprQuick BoysARC2-0
27 mrtCapelleQuick Boys1-3
13 mrtQuick BoysHoek2-1
6 mrtScheveningenQuick Boys0-2
28 febQuick BoysExcelsior Maassluisafgel.
14 febQuick BoysAchilles Veen3-1
7 febFC LisseQuick Boysafgel.
31 janNoordwijkQuick Boys0-2
24 janQuick BoysRijnsburgse Boys6-4
17 janKloetingeQuick Boys1-2
13 decNoordwijkQuick Boysafgel.
6 decQuick BoysASWH1-2
22 novKatwijkQuick Boys1-4
15 novQuick BoysTer Leede4-1
8 novARCQuick Boys1-1
1 novQuick BoysCapelle0-2
25 oktHoekQuick Boys2-2
18 oktQuick BoysKatwijk2-1
11 okt Quick BoysScheveningen4-1
4 oktExcelsior MaassluisQuick Boys1-1
27 septAchilles VeenQuick Boys0-2
20 septQuick BoysFC Lisse1-1
13 septRijnsburgse BoysQuick Boys1-1
6 septQuick BoysKloetinge5-2
30 augTer LeedeQuick Boys3-1
De eerste periode over ronde 1 t/m 8 (8 wedstrijden) is gewonnen door FC Lisse
De tweede periode over ronde 9 t/m 17 (9 wedstrijden) is gewonnen door Quick Boys
De derde periode over ronde 18 t/m 26 (9 wedstrijden) is gewonnen door Quick Boys
Eindstand
ploeg wedpntwstgelvrldoelp
Quick Boys (kampioen)2655167358-32
FC Lisse (periode titel)2652164660-37
Ter Leede (verv. periode titel)2645136750-34
Rijnsburgse Boys (verv. periode titel)2644135849-36
Scheveningen2644135843-38
Capelle2640117849-39
Hoek2639116946-37
ASWH2633961139-37
Katwijk2632951248-59
ARC2632951237-49
Noordwijk (promotie/degradatie)2631941344-46
Excelsior M. (promotie/degradatie)2631710933-41
Kloetinge (gedegradeerd)2617451741-64
Achilles Veen (gedegradeerd)2612332021-69
streep

Indelingen Katwijkse verenigingen in het zaterdagamateurvoetbal seizoen 2003/2004

Hoofdklasse A
v.v. KatwijkKatwijk
NoordwijkNoordwijk
Rijnsburgse BoysRijnsburg
ASWHHendrik Ido Ambacht
Excelsior M.Maassluis
Ter LeedeSassenheim
HoekHoek
CapelleCapelle aan de IJssel
ScheveningenScheveningen
k.v.v. Quick BoysKatwijk
KloetingeKloetinge
F.C. LisseLisse
ARCAlphen aan de Rijn
Achilles VeenVeen
2e Klasse C
BVCBBergschenhoek
DSVPPijnacker
K.R.V.Katwijk
MontfoortMontfoort
Jodan BoysGouda
NootdorpNootdorp
RCLLeiderdorp
Vitesse DelftDelft
WDSNaaldwijk
Sportlust '46
-
ZevenhovenZevenhoven
Valken '68
Valkenburg
3e Klasse A
AlphiaAlphen a/d Rijn
DSOZoetermeer
M.V.K.V.Katwijk
DWOZoetermeer
Forum SportVoorburg
LeidenLeiden
LugdunumLeiden
OegstgeestOegstgeest
GHC-
KagiaLisserbroek
SV 35Scheveningen
WoubruggeWoubrugge
streep
Training en Cup programma
datum tijd thuis uit uitslag
27 apr19:00Xerxes/DZBQuick Boys (Beker)1-2
20 mrt15:00Quick BoysPapendrechtafgel.
21 feb14:30Quick BoysTonegido (Beker)5-1
13 jan19:30Quick BoysVVSB5-1
20 dec14:30BZC '95Quick Boys (Beker)3-7
29 nov14:00Quick BoysOmniworld3-0
25 nov19:30Quick BoysOegstgeest8-0
4 nov19:30Quick BoysDSVP13-1
23 aug15:00ACVQuick Boys4-2
19 aug19:30Quick BoysHoofddorp4-2
16 aug15:00IJsselmeervogelsQuick Boys0-0
12 aug19:30DWOQuick Boys1-4
9 aug15:00Quick BoysHeracles Almelo (Beker)1-5
5 aug19:30RCLQuick Boys0-5
2 aug15:00Quick BoysHalsteren4-0
streep
thuis
thuis