Quick Boys competitie 2004/2005 (< >)
Hoofdklasse B Zaterdag

Eindstand
competitieprogramma
datum thuis uit uitslag
23 aprIJsselmeervogelsQuick Boys3-2
16 aprQuick BoysKatwijk3-4
12 aprQuick BoysCapelle restant0-1
9 aprHuizenQuick Boys0-1
2 aprQuick BoysCapelle
gestaakt 9de min 2de helft
0-1
19 marSparta NijkerkQuick Boys3-6
12 marQuick BoysExcelsior M1-4
5 marHuizenQuick Boysafg.
26 febScheveningenQuick Boys1-0
19 febQuick BoysDeltasport0-2
12 febScheveningenQuick Boysafg.
29 janQuick BoysSHO2-1
22 janVoorschoten 97Quick Boys2-3
15 janQuick BoysSpakenburg2-0
18 decRijnsburgse BoysQuick Boys0-1
11 decQuick BoysIJsselmeervogels3-3
4 decKatwijkQuick Boys2-4
27 novSHOQuick Boys restant0-2
20 novRijnsburgse BoysQuick Boysafg.
13 novQuick BoysTOGR6-1
6 novCapelleQuick Boys1-3
30 oktQuick BoysSparta Nijkerk2-0
23 oktExcelsior MQuick Boys2-3
16 oktQuick BoysRijnsburgse Boys2-2
9 oktQuick BoysHuizen3-2
2 oktDeltasportQuick Boys1-1
25 septQuick BoysScheveningen3-2
18 septSHOQuick Boys
blessure Richard Hoek
0-1
gest
11 septQuick BoysVoorschoten 971-1
4 septSpakenburgQuick Boys3-3
28 augTOGRQuick Boys4-3
De eerste periode over ronde 1 t/m 8 (8 wedstrijden) gewonnen door IJsselmeervogels
De tweede periode over ronde 9 t/m 17 (9 wedstrijden) gewonnen door Quick Boys
De derde periode over ronde 18 t/m 26 (9 wedstrijden) gewonnen door IJsselmeervogels
Eindstand
ploeg wedpntwstgelvrldoelp
IJsselmeervogels2652164646-31
Capelle2648146645-35
Quick Boys2647145760-45
Rijnsburgse Boys2642119654-36
Spakenburg26401241052-42
Sparta Nijkerk2637107940-41
SHO26361061038-37
Scheveningen263699841-42
Excelsior M.2632951242-45
Deltasport2631710938-33
Katwijk2631871139-46
TOGR (degradatie)2627691135-54
Huizen (gedegradeerd)2624591237-48
Voorschoten 97 (gedegradeerd)2615361725-57
streep

Indelingen Katwijkse verenigingen in het zaterdagamateurvoetbal seizoen 2004/2005

Hoofdklasse B
k.v.v. Quick BoysKatwijk
v.v. KatwijkKatwijk
Rijnsburgse BoysRijnsburg
Excelsior M.Maassluis
CapelleCapelle aan de IJssel
ScheveningenScheveningen
DeltasportVlaardingen
HuizenHuizen
IJsselmeervogelsSpakenburg
SpakenburgSpakenburg
SHOOud Beijerland
Sparta NijkerkNijkerk
TOGRRotterdam
Voorschoten 97Voorschoten
1e Klasse A
De BeursbengelsAmsterdam
DCGAmsterdam
GeinoordMontfoort
GVVVVeenendaal
HSCSDen Helder
KennemerlandHaarlem
NASZwanenburg
Odin 59Heemskerk
FC RijnvogelsKatwijk
VRC
Veenendaal
ZuidvogelsHuizen
Zwaluwen '30
Hoorn
streep
Training en Cup programma
datum tijd thuis uit uitslag
31 mei19:30Quick BoysNederlands Elftal0-7
15 mar20:00SwiftQuick Boys2-7
5 feb14:30GOZQuick Boys (Beker)3-2
16 nov19:30Quick BoysOranje onder 201-3
21 sept20:00FC DordrechtQuick Boys6-1
21 aug18:00Schijndel/SBA EuroQuick Boys4-4
17 aug20:00Quick BoysDCG7-1
14 aug16:00Ter LeedeQuick Boys (Supercup)2-1
10 aug19:30Quick BoysArgon2-4
7 aug17:00Quick BoysDSB (Beker)9-0
3 aug20:00Quick BoysBeursbengels2-0
31 jul15:00HalsterenQuick Boys3-7
streep
thuis
thuis