Quick Boys competitie 2007/2008 (< >)
Hoofdklasse A Zaterdag

Eindstand
competitieprogramma
datum thuis uit uitslag
5 meiQuick BoysExcelsior M1-3
3 meiBarendrechtQuick Boys2-2
26 aprQuick BoysFC Lisse3-0
19 aprQuick BoysTer Leede1-1
5 aprTOGRQuick Boys2-3
29 mrtQuick BoysRijnsburgse Boys0-2
15 mrtZwaluwen '30Quick Boys2-2
8 mrtQuick BoysCapelle1-4
1 mrtASWHQuick Boys2-3
16 febQuick BoysKatwijk1-0
9 febDOTOQuick Boys3-5
26 janQuick BoysNoordwijk2-0
15 decSHOQuick Boys0-2
8 decExcelsior MQuick Boys0-1
1 decQuick BoysBarendrecht1-1
17 novFC LisseQuick Boys1-1
10 novTer LeedeQuick Boys0-2
3 novQuick BoysTOGR6-1
27 oktRijnsburgse BoysQuick Boys2-2
13 oktQuick BoysZwaluwen '305-0
6 oktCapelleQuick Boys2-3
29 septQuick BoysASWH1-1
22 septKatwijkQuick Boys1-0
15 septQuick BoysDOTO3-1
8 septNoordwijkQuick Boys3-1
1 septQuick BoysSHO1-4
De eerste periode over ronde 1 t/m 8 FC Lisse
De tweede periode over ronde 9 t/m 17 Quick Boys
De derde periode over ronde 18 t/m 26 Rijnsburge Boys
streep

Indelingen Katwijkse verenigingen in het zaterdagamateurvoetbal seizoen 2007/2008

Hoofdklasse A
ASWHHendrik Ido Ambacht
BarendrechtBarendrecht
CapelleCapelle a/d IJssel
DOTOPernis
Excelsior MMaassluis
KatwijkKatwijk
FC LisseLisse
NoordwijkNoordwijk
k.v.v. Quick BoysKatwijk
Rijnsburgse BoysKatwijk
SHOOud Beijerland
Ter LeedeSassenheim
TOGRRotterdam
Zwaluwen '30/HenverHoorn
Eindstand
ploeg wedpntwstgelvrldoelp
FC Lisse2653175454-27
Rijnsburgse Boys26471211355-28
Quick Boys2646137653-38
Capelle2640117839-30
DOTO263699839-44
Katwijk263498935-38
Noordwijk2633971042-33
Barendrecht2633712736-33
ASWH263389942-45
Zwaluwen '302631871147-64
Excelsior M2630861235-46
Ter Leede (PD)2627710925-32
SHO (D)2621631734-49
TOGR (D)2619471531-60
streep
1e Klasse A
's GravendeelGravendeel
Voorschoten '97Voorschoten
ScheveningenScheveningen
XerxesDZB
Rotterdam
RijnvogelsKatwijk
LyraDe Lier
SpijkenisseSpijkenisse
Jodan BoysGouda
Gravenzandse SVGravenzande
DeltasportHuizen
Vitesse Delft
Delft
Naaldwijk
Naaldwijk
1e Klasse B
MVV '27Den Haag
GoudaGouda
DUNODen Haag
Gravenzandse VV
Gravenzande
JACWassenaar
DSOZoetermeer
SpiritOudekerk a/d IJssel
Die HagheDen Haag
Forum SportVoorburg
Valken '68Katwijk
ZevenhovenZevenhoven
Semper Altius
Rijswijk
streep
Training en Cup programma
datum tijd thuis uit uitslag
22 mrt20:00Quick BoysQuick Boys 2 (wns)0-0
22 mrt15:00Quick BoysSportlust '464-0
27 feb20:45Quick BoysNAC (KNVB beker)0-3
23 feb15:00Quick Boys (wns)Excelsior M (beker)1-1
2 feb20:00DOSRQuick Boys (beker)0-5
16 jan20:00Quick BoysWNSjong Heerenveen (KNVB beker)1-1
20 nov19:30Quick Boysjong Feijenoordafg.
31 okt20:00Groene SterQuick Boys (KNVB beker)1-2
20 okt15:00Quick BoysFC Binnenmaas (beker)14-0
26 sept20:00rkvv RoosendaalQuick Boys (KNVB beker)1-3
4 sept20:00ScheveningenQuick Boys (beker)1-0
28 aug20:00Quick BoysHBS (beker)3-1
25 aug15:00Quick BoysSneek (KNVB beker)4-1
21 aug20:00Quick BoysVCS8-0
18 aug15:00Excelsior '31Quick Boys0-2
11 aug15:00Quick BoysArgon2-2
streep
thuis
thuis