Quick Boys competitie 2008/2009 (<)
Hoofdklasse A Zaterdag

Competitie
http://teletekst.nos.nl/gif/images/842-01.gif
competitieprogramma
datum thuis uit uitslag
9 meiTer LeedeQuick Boys0-5
2 meiQuick BoysBarendrecht2-1
25 aprCapelleQuick Boys2-1
18 aprRijnsburgse BoysQuick Boys2-0
11 aprASWHQuick Boys2-2
4 aprQuick BoysHeerjansdam1-3
28 mrtScheveningenQuick Boys1-5
14 mrtQuick BoysFC Lisse2-0
7 mrtARCQuick Boys1-1
28 febQuick BoysDOTO2-3
14 febKatwijkQuick Boys1-2
7 febQuick BoysNoordwijk4-1
31 janASWHQuick Boysafgel
24 janQuick BoysExcelsior M1-0
20 decQuick BoysTer Leede1-2
13 decQuick BoysTer Leedeafg.
6 decBarendrechtQuick Boys6-0
29 novQuick BoysCapelle1-2
15 novQuick BoysRijnsburgse Boys0-1
8 novHeerjansdamQuick Boys2-5
1 novQuick BoysScheveningen3-2
25 oktFC LisseQuick Boys5-4
11 oktQuick BoysARC3-2
4 oktDOTOQuick Boys1-3
30 septQuick BoysKatwijk0-1
20 septNoordwijkQuick Boys2-3
13 septQuick BoysASWH2-3
6 septExcelsior MQuick Boys1-3
De eerste periode over ronde 1 t/m 8: Rijnsburgse Boys
De tweede periode over ronde 9 t/m 17: FC Lisse
De derde periode over ronde 18 t/m 26: ASWH
streep

Indelingen Katwijkse verenigingen in het zaterdagamateurvoetbal seizoen 2008/2009

Hoofdklasse A
ARCAlphen aan de Rijn
ASWHHendrik Ido Ambacht
BarendrechtBarendrecht
CapelleCapelle a/d IJssel
DOTOPernis
Excelsior MMaassluis
HeerjansdamHeerjansdam
KatwijkKatwijk
FC LisseLisse
NoordwijkNoordwijk
k.v.v. Quick BoysKatwijk
Rijnsburgse BoysKatwijk
ScheveningenScheveningen
Ter LeedeSassenheim
1e Klasse A
BeursbengelsAmsterdam
De Merino'sVeenendaal
GoudaGouda
Huizen
Huizen
MontfoortMontfoort
Odin '59Heemskerk
Roda '46Leusden
RijnvogelsKatwijk
Sportlust '46Woerden
VoorlandAmsterdam
Young Boys
Haarlem
Zuidvogels
Huizen
2e Klasse C
DUNODen Haag
DSOZoetermeer
Gravenzandse VV
Gravenzande
HaaglandiaDen Haag
MVV '27Den Haag
LyraDe Lier
Naaldwijk
Naaldwijk
NootdorpNootdorp
RCLLeiderdorp
SVC '08Wassenaar
Valken '68Katwijk
ZevenhovenZevenhoven
streep
Training en Cup programma
datum tijd thuis uit uitslag
31 jan14:30FC RijnvogelsQuick Boys3-1
20 jan20:00Quick BoysDWS3-1
17 jan15:00Quick BoysBaronie0-0
15 jan20:00Quick BoysSJC2-1
18 okt20:00Quick BoysKozakken Boys3-0
24 sep20:00Quick Boys 2FC Eindhoven (Beker)0-3
23 sep20:00Quick BoysWillem II (Beker)0-1
2 sep20:00SpiritQuick Boys (beker)1-7
30 aug18:00BaronieQuick Boys (KNVB beker)0-4
26 aug20:00DHCQuick Boys (beker)3-1
23 aug15:00Quick BoysGroene Ster7-0
19 aug20:00Quick BoysHaaglandia (beker)2-1
16 aug15:00GemertQuick Boys4-1
12 aug20:00Quick BoysVVSB0-2
9 aug15:00Quick BoysADO '201-0
5 aug20:00Quick BoysBlauw Wit4-2
2 aug15:00Quick BoysArgon1-0
streep
thuis
thuis