De competitie 1999/2000 (< >)
Hoofdklasse A zaterdag

eindstand
competitieprogramma
datum thuis uit uitslag
6 meiQuick BoysExcelsior Maassluis1-3
22 aprilTer LeedeQuick Boys2-3
15 aprilQuick BoysBarendrecht3-1
8 aprilQuick BoysZwart Wit '282-0
25 maartRijnsburgse BoysQuick Boys3-1
18 maartQuick BoysStrijen2-0
11 maartScheveningenQuick Boys0-0
4 maartARCQuick Boys1-2
26 februariQuick BoysCapelle2-3
19 februariFC LisseQuick Boys3-3
5 februariQuick BoysKatwijk1-1
29 januariNoordwijkQuick Boys1-2
22 januariQuick BoysS.H.O.1-3
11 decemberARCQuick Boysafg.
4 decemberExcelsior MaassluisQuick Boys2-3
27 novemberQuick BoysTer Leede0-0
20 novemberBarendrechtQuick Boys2-1
13 novemberZwart Wit '28Quick Boys0-0
6 novemberQuick BoysRijnsburgse Boys1-1
30 oktoberStrijenQuick Boys2-1
16 oktoberQuick BoysScheveningen1-2
9 oktoberCapelleQuick Boys2-0
2 oktoberQuick BoysFC Lisse1-1
25 septemberKatwijkQuick Boys2-1
18 septemberQuick BoysNoordwijk2-2
11 septemberS.H.O.Quick Boys0-1
4 septemberQuick BoysARC1-1
De eerste periode gaat over ronde 1 t/m 8 (8 wedstrijden)
De tweede periode gaat over ronde 9 t/m 17 (9 wedstrijden)
De derde periode gaat over ronde 18 t/m 26 (9 wedstrijden)
streep
Eindstand
ploeg wedpntwstgelvrldoelp
Katwijk (amateurkampioen)2647138543-22
Noordwijk2642126852-34
Rijnsburgse Boys (periode titel)2642119647-36
S.H.O. (periode titel)2641125950-52
Excelsior Maassluis26401241040-39
Ter Leede (periode titel)2638911646-32
Barendrecht2637107937-32
Capelle2637107934-34
Scheveningen26341041236-36
Quick Boys263389936-38
ARC263389932-34
FC Lisse (promotie/degradatie)2632711845-46
Zwart Wit '28 (gedegradeerd)26255101122-47
Strijen (gedegradeerd)2612261825-63
streep
Training en Cup programma
datumtijdthuisuituitslag
1 april15:00Quick BoysAlphia (Cup)6-3
12 februari14:30DOVOQuick Boys1-3
18 januari19:30Quick BoysFeijenoord 21-2
15 januari14:30Ajax 2Quick Boys1-0
11 januari19:45Quick BoysAlphense Boys1-1
8 januari14:30Quick BoysZwaluwen Vl2-2
18 december15:00Quick BoysHaarlem 21-1
23 oktober15:00Quick BoysRijnsburgse Boys (Cup)1-2
19 oktober19:00Quick BoysVVSB 10-0
14 september19:00Quick BoysSJC (za) Cupafg.
7 september19:30Quick BoysSparta 11-0
31 augustus19:00UVSQuick Boys3-1
28 augustus17:30Quick BoysADO-Den Haag 21-5
24 augustus19:00Quick BoysForeholte (Cup)7-3
21 augustus15:00Quick BoysSpakenburg2-2
17 augustus19:00FC Lisse (zo)Quick Boys (Cup)0-6
14 augustus15:00Quick BoysASWH3-0
10 augustus19:30Quick BoysSparta 23-1
7 augustus17:00Quick BoysAjax 22-1
3 augustus19:00WilhelmusQuick Boys2-0
streep
thuis
thuis