Aanmeldingen hoofdprogramma 20 mei 2013 / entries for the main programme

100 m vrouwen
Naam
vereniging
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Kadene Vassell Phanos 89 11.65 11.65
Ester van den Hende (BEL) ACME 90 11.92 11.92
Tamara Klomp Rotterdam Atletiek 89 12.12  
Elke Vereecken (BEL) Volharding 84 11.66 12.28
Laurence Lobbens (BEL) AC Deinze 97 12.29 12.29
Chloë Beaucarne (BEL) AC Deinze 97 12.31 12.31
Mariska Bun AV Phoenix 94 12.34 12.34
Suzanne Williams AV NEA Volharding 93 12.38  
Meruska Eduarda Rotterdam Atletiek 91 12.51 12.51
Tamara Middelburg Rotterdam Atletiek 88 12.57 12.57
Tine Bussens (BEL) ACW 93 12.63 12.63
Elke Bogemans (BEL) ACW 77   12.82
Aimee Lovers AV NEA Volharding 96 7.87 (60m) 7.87 (60m)
Elisabeth Paulina Rotterdam Atletiek 96 12.95 12.95
Sarah Crols (BEL) AC Waasland 85 12.95 12.95
Yara van Dee AV Phoenix 97 13.23 13.23

Naomi Nachtegael

RKHAV

96

13.76 13.76
Daisy van de Velde AV de Wielingen 90 16.00 16.00
Wendy van de Velde AV de Wielingen 93    
       

 


100 m mannen
Naam
vereniging
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Joren Tromp AV NEA Volharding 88 10.55 10.55
Prince Kwidama Rotterdam Atletiek 85 10.67 10.67
Robert Martey (GHA) PAC Rotterdam 84 10.51 10.73
Solomon Bockarie (SLE) AV Weert 87 10.67 10.73
Rik Wester Phanos 86 10.73 10.74
Koen Smet Phanos 92 6.98 (60m) 10.72 (+2.3)
Adel Sesay (SLE)   90 10.61 7.04 (60m)
Francisco da Silva (BEL) ZWAT 89 10.85 10.88
Joshua Gül Phanos 94 10.99 10.99
Ruben Esajas Rotterdam Atletiek 86 11.00 11.00
Victor Strijbis AV NEA Volharding 92 11.01 11.01
Jonathan Pengel Phanos 85 11.00  

Joomay Odjoo

Phanos

92

11.04

11.04

Wicher Nijkamp Spado 92 11.05 11.05
Joren Hendrikx (BEL) ZWAT 83 11.07  
Sam Bogaert (BEL) ACW 80 11.08  
Gaard van Vugt AV NEA Volharding 93 11.14 11.14
Filip van den Hoven AV Lycurgus 94 11.19 11.33
Tibor Dierick (BEL) ACW 96 11.55 11.55
Jason Gillissen AV '56 96 11.57 11.57
Fabian Verkaaik Delta Sport 96 11.62 11.62
Clarin Taurah ARV Ilion 94 11.66  
José Delgado Rotterdam Atletiek 88 11.66  
Anthony Rasmijn Rotterdam Atletiek 91 11.69 11.69

Gerben van de Voorde (BEL)

ACW

90

11.70

11.70

Gilberto Lok-Hin Phanos 92 11.76 11.76
Rodric Seutin (BEL) AC Lyra 92 11.82 11.82
Pieter Vanhemel (BEL) ACW 96 12.06 12.06
Joris Satolli Rotterdam Atletiek 91 12.1 12.1

Tarik Tahiri

Rotterdam Atletiek

96

12.33

12.33

         


200 m vrouwen
Naam
vereniging
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Anna Sjoukje Runia AV NEA Volharding 95 24.94 24.94
Tamara Klomp Rotterdam Atletiek 89 24.78 25.10 (2011)
Elke Vereecken (BEL) Volharding 84 23.98 25.29
Miranda de Regt AV de Spartaan 93 24.66 25.48
Tine Bussens (BEL) ACW 93 25.76 25.76
Tamara Middelburg Rotterdam Atletiek 88 25.91 25.91
Elke Bogemans (BEL) ACW 77   26.05
Elisabeth Paulina Rotterdam Atletiek 96 26.16 26.16
Maruska Eduarda Rotterdam Atletiek 91 26.36  
Sarah Crols (BEL) AC Waasland 85 26.93 26.93
Maroussia Eduarda Rotterdam Atletiek 93 28.34  

Naomi Nachtegael

RKHAV

96

29.89

29.89

Tina de Keulenaer (BEL) ACW 96 64.49 (400)  
         

200 m mannen
Naam
vereniging
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Obed Martis (AHO) Rotterdam Atletiek 87 20.89  
Joren Tromp AV NEA Volharding 88 21.18 21.18
Solomon Bockarie (SLE) AV Weert 87 21.41  
Adel Sesay (SLE)   90 21.51  
Francisco da Silva (BEL) ZWAT 89 21.80 21.80
Rik Wester Phanos 86 21.59 21.82
Victor Strijbis AV NEA Volharding 92 22.01 22.01
Joren Hendrikx (BEL) ZWAT 83 22.04  
Sam Bogaert (BEL) ACW 80 22.37  
Prince Kwidama Rotterdam Atletiek 85 23.03 23.03
Tibor Dierick (BEL) ACW 96 23.19 23.19
Anthony Rasmijn Rotterdam Atletiek 91 23.29  

Gerben van de Voorde (BEL)

ACW

90

23.33 23.33
Jason Gillissen AV '56 96 23.74 23.74
José Delgado Rotterdam Atletiek 88 23.58  
Clarin Taurah ARV Ilion 94 23.62  
Gilberto Lok-Hin Phanos 92 23.76 23.76
Pieter Vanhemel (BEL) ACW 96 24.10 24.10
Joris Satolli Rotterdam Atletiek 91 24.5 24.5
         


100 m horden vrouwen en meisjes A (84,0 cm)
Naam
vereniging.
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Suzanne Williams AV NEA Volharding 93 13.64 13.64
Marjolein Lindemans (BEL) ROBA 94 13.82 13.82
Nicole Kroonenburg Phanos 89 13.88 13.88
Ester van den Hende (BEL) ACME 90 13.76 13.90
Sarah Missinne (BEL) KAAG 95 14.20 14.20
Anna Sjoukje Runia AV NEA Volharding 95 14.21 14.21
Inge Bellemans (BEL) Roba 95 14.56 14.56
Mariska Bun AV Phoenix 94 14.57 14.90

Els Coppieters (BEL)

DEINZE

78

14.86

15.47

Aimee Lovers AV NEA Volharding 96 7.87 (60mh,76cm) 7.87 (60mh,76cm)
Maruska Eduarda Rotterdam Atletiek 91    
         



100 m horden meisjes B (76,2 cm)
Naam
vereniging
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Chloë Beaucarne (BEL) AC Deinze 97 14.06 14.06
Siliane Vancauwemberghe (BEL) Dour-Sport 96 14.18 14.18
         


110 m horden mannen (106,7 cm)
Naam
vereniging
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Gregory Sedoc AAC 81 13.37 13.45
Koen Smet Phanos 92 13.63 13.63
Dario de Borger (BEL) Roba 92 13.79 13.79
Tjendo Samuel Phanos 89 14.05 14.05
Quentin Ruffacq (BEL) Dour Sport 89 14.07 14.07
Ruben Esajas Rotterdam Atletiek 86 14.23 14.33
Rodric Seutin (BEL) AC Lyra 92 14.56 14.56
Gaard van Vugt AV NEA Volharding 93 14.69 14.69
Job Beintema AV Trias 95 14.90 14.90

Francesco Praolini (ITA)

CUS - Atl. Varese

92

14.99

14.99

Wicher Nijkamp Spado 92 15.05 15.05
         

110 m horden junioren A (100 cm)
Naam
vereniging
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Bernard Seutin (BEL) AC Lyra 95 15.27 15.27
         
         


110 m horden junioren B (91,4 cm)
Naam
vereniging
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Timmy Ruffacq (BEL) Dour Sport 96 14.55 14.55
Robbe Janssen (BEL) ATAC 97 15.78 15.78
Fabian Verkaaik Delta Sport 96 16.35 16.35
Finn de Leng ADSV Dynamica 97 16.67 16.67
         
         


800 m mannen
Naam
vereniging
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Nils Duerinck (BEL) KVAC 84 tempomaker  
Jan van den Broeck (BEL) LAT 89 1.47.01 1.47.19
Wouter de Boer AC TION 81 1.47.88 1.47.88
Nils Pennekamp Phanos 87 1.48.48 1.48.48

Wouter Ploeger

AAC ‘61

92

1.48.91

1.48.91

Aaron Botterman (BEL) KAAG 94 1.49.44 1.49.44
Hannes Agache (BEL) KKS 85 1.49.70 1.49.70
Willem Dudink SAV 90 1.50.75 1.50.75
Niels Platteau (BEL) LAT 92 1.49.93 1.51.70
Menno Zuidema AV Phoenix 87 1.52.1 1.52.37
Wouter Jansen AV Cifla 87 1.52.49  
Jeroen Rodenburg AV Phoenix 91 1.54.74 1.54.74
Wouter Warndorff Achilles-LTV 91 1.55.93 1.55.93
Stevo Todorovic AV Castricum 90 1.56.38 1.56.38
Thomas Rottiers (BEL) AC Hamme 90 1.57.17 1.57.17
Ben Quintelier (BEL) VAC 78 1.58.00 1.58.00
Leon Graumans AV Phoenix 88 1.58.03 1.58.03
Daan Lips AV Haarlemmermeer 89 1.59.40 1.59.40
Christophe Dael (BEL) ACP 83 2.01.01 2.01.01
Lars van der Poel Spado 96 2.03.18 2.03.18

Jesper Mannie

THOR

93

2.04.10

2.04.10

Arjen van der Logt AV Phoenix 90 2.04.21 2.04.21
Sander Vercauteren (BEL) ATAC 98 2.04.45 2.04.45
Job de Feijter RKHAV 96 2.06.89 2.06.89
Willem de Korte Dynamica 92 2.08.1 2.08.1
Edwin de la Ruelle RKHAV 67 2.06.60 2.09.37
Michiel Lelie RKHAV 96 2.10.30 2.10.30
Kelide Aminboru AV Triathlon 97 2.11.25 2.11.25

Albert Platteeuw

AV Scheldesport

65

2.16.36

2.16.36

Jasper Thijs RKHAV 96   60.05 (400m)
Jordy Engelaar AV de Wielingen 91 2.28.2  
         

1500 m vrouwen
Naam
vereniging
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Valerie van Bogaert (BEL) ACW 86 4.22.77 4.27.42
Sofie van Accom (BEL) ACHL 89 4.28.76 4.28.82
Lisanne Wever Phanos 91 4.29.52 4.29.52
Helen van Lysebetten (BEL) ACW 78 4.31.03 4.31.03
Marlies Schils (BEL) LAT 90 4.31.71 4.31.71
Nisrine Masrhalmi Energie RT 96 4.37.08 2.10.34 (800m)
Kim Dillen Eindhoven Atletiek 83 4.34.31 4.34.31
Marieken Verhaeghe (BEL) DCLA 85 4.23.27 4.35.95
Ashley Melcherts Energie RT 98 2.12.61 (800m) 2.12.61 (800m)
Lotte van Dinther Cifla / Team7heuvelen 84 4.35.83  
Lorraine Ravestein AV Phoenix 86 4.36.16 4.36.16
Marijke de Visser AV Phoenix 93 4.36.56 4.36.56
Melissa van den Driessche (BEL) ACP 83 4.31.08 4.38.36
Veerle Bakker AV Triathlon 97 4.41.53 4.41.53
Marije Peters Seven Hills RT 93 4.46.99 4.46.99
Susan van Weperen LSV Invictus 98 4.47.27 4.47.27
Esther Platteeuw AV Schelde Sport 92 4.58.5 2.19.38 (800m)
Lotte Claes (BEL) ATAC 93 5.06.60 5.06.60
Evelien Vanheck (BEL) AC Waasland 89 4.52.20 5.09.35
Lies Quintelier (BEL) VAC 99 5.16.61 5.16.60
Anke Cammaerts (BEL) Duffel AC 95 5.26.21 5.26.21
Lisse Leemans (BEL) Duffel AC 95 5.29.20 5.29.20
Sofie van Eyck (BEL) ATAC 96 5.30.88 5.30.88
Anke Windelinckx (BEL) Duffel AC 97    
         

5000 m mannen
Naam
vereniging
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Wesley van der Gouw Prins Hendrik 85 14.31.71 14.31.71
Ronnie Overgaauw Dynamica 85 14.39.77 14.39.77
Wim de Cort (BEL) Duffel AC 88   51.08 (10 em)
Jorrit Cleij AV Cifla 87 14.46.86 14.46.86
Joost van den Ende Team Zevenheuvelen 88 14.25.53 14.48.28
Joeri Wolf AV Cifla 91 14.56.21 14.56.21
Mohamed Berok (MTN) ASVO 85 8.30.24 (3k) 8.30.24 (3k)
Erwin Adan Dynamica 92 15.34.76 8.38.51 (3k)
Ivo Bijl AV Passaat 93 15.11.58 15.11.58
Olivier Van Hoey (BEL) ACW 87 15.13.17 15.13.17
Christiaan Bosselaar KAV Holland 82 8.36.76 (3k) 15.15.08
Karl de Raeymaeker (BEL) ATAC 80 15.03.97 15.30
Tim van den Broeke Dynamica 95   9.02.19 (3k)
Eric Wolfert AV Flakkee 90 17.27  
         

kogel vrouwen alle categorieën
Naam
vereniging
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Melissa Boekelman Prins Hendrik 89 18.17 17.60
Corinne Nugter AV NOP 92 15.80 15.80
Catherine Timmermans (BEL) DCLA 86 16.35 15.39
Jolien Boumkwo (BEL) RC Gent 93 15.38 15.38
Pamela Kiel Rotterdam Atletiek 91 15.15 15.15
Loes Verlaak AV Weert 82 15.45 14.49
Charlene Okken HAC '63 94 13.84 13.84
Lisa Smit Scorpio 94 12.82 12.82
Linda Prop Spado 93 12.19 12.19
Marieke Riemens AV '56 86 11.78 11.78
Vera Wise AV '56 84 11.41 11.41
         
junioren A 4,0 kg        
         
         
         
junioren B 3,0 kg        
         
Lotte van den Nieuwendijk AV Deltasport 97 8.01 8.01
Charissa Wagenveld AV Nijkerk   7.76 7.76


discus vrouwen alle categorieën
Naam
vereniging
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Corinne Nugter AV NOP 92 52.74 52.74
Loes Verlaak AV Weert 82 55.05 52.72
Pamela Kiel Rotterdam Atletiek 91 52.21 52.21
Melissa Boekelman Prins Hendrik 89 49.89 49.89
Annelies Peetroons (BEL) OEH 87 54.42 49.86
Nina de Poorter Einhoven Atletiek 95 42.21 42.21
Linda Prop Spado 93 42.25 41.93
Anna Goede AV '23 91 40.26 40.26
Lisa Smit Scorpio 94 40.11 40.11
Vera Wise AV '56 84 38.42 38.42
Yara van Dee AV Phoenix 97 34.70 34.70
Daisy van de Velde AV de Wielingen 90 17.78  
Wendy van de Velde AV de Wielingen 93    
         
junioren A/B 1,0 kg        
         
Lotte van den Nieuwendijk AV Deltasport 97 22.96 22.96
Charissa Wagenveld AV Nijkerk   20.36 20.36
         
         


speer vrouwen alle categorieën
Naam
vereniging.
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Mandy van der Meer AAV '36 93 50.05 50.05
Rianne Gorter AV Isala '96 92 44.19 44.19
Danien ten Berge EAC de Sperwers 92 43.85 43.85
Carolien van Royen (BEL) ACW 92 45.85 43.84
Anne-Lique Weeren Hellas 94 44.60 44.60
Julie Bourgois (BEL) FLAC 84 42.82 42.82
Dominique Gommers Spado 95 41.46 41.46
Roos de Klerk PAC 94 39.52 39.52
Fieke Cappendijk Prins Hendrik 86 42.84 39.23
Lore Maudens (BEL) Vlierzele Sportief 94 37.15 37.15
Maroussia Eduarda Rotterdam Atletiek 93 35.77 35.77
Marieke Riemens AV '56 86 32.30 32.30
Lisse Leemans (BEL) Duffel AC 95 32.08 32.08
Daisy van de Velde AV de Wielingen 90 23.18 23.18
Wendy van de Velde AV de Wielingen 93    
         


ver vrouwen alle categorieën
Naam
vereniging
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Marjolein Lindemans (BEL) ROBA 94 6.22 6.22
Valentine Kortbeek Prins Hendrik 86 6.14 6.14
Meruska Eduarda Rotterdam Atletiek 91 6.05 6.05
Hanne Maudens (BEL) Vlierzele Sp 97 5.99 5.99
Gabriella Dwomoh ARV Ilion 94 5.93 5.93
Miranda de Regt AV de Spartaan 93 5.99 5.70
Marije Langen ARV Ilion 86 5.81 5.65
Kotryna Kozlovskaja (LTU) Rotterdam Atletiek 88 5.42  
Patricia Krolis Rotterdam Atletiek 86 5.10  
Yara van Dee AV Phoenix 97 5.01 5.01
         


kogel mannen alle categorieën
Naam
vereniging
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Tim Hendry (CAN) Guelph Gryphons 90 19.31 19.31
Daniël Ståhl (SWE) Spårvägen 92 18.76 18.76
Patrick Cronie Phanos 89 18.38 18.00
Maarten Persoon Phanos 87 17.92 17.92
Jürgen Verbrugghe (BEL) HAC 83 17.75 17.75
Tom Corstjens Achillis-Top 85 17.62 17.62
Remco Goetheer Rotterdam Atletiek 92 16.23 16.23
Stephan Wapperom PAC 90 15.90 15.90
Filip Eeckhout (BEL) Vlierzele Sportief 79 17.29 15.75
Jelle Denissen (BEL) ATLA 91 15.50 15.50
Stephan Dekker ARV Ilion 87 13.08 13.08
         
junioren A 6,0 kg        
         
Jens Goovaerts (BEL) Duffel AC 95 15.21 15.21
Dwayn Akuoko Maclean AV '56 95 13.79 13.79
Luuk de Vos Rotterdam Atletiek 94 12.17 12.17
Yunus Ozden (vb-atleet) AV Schelde Sport 94 9.56 9.56
Bernard Seutin (BEL) AC Lyra 95    
         
junioren B 5,0 kg        
         
Maarten Snoeken AV '56 96 16.97 16.97
Fabian Verkaaik Delta Sport 96    
         


discus mannen alle categorieën
Naam
vereniging
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Daniël Ståhl (SWE) Spårvägen 92 62.16 62.16
Maarten Persoon Phanos 87 60.28 60.28
Roland van Zuilen AV Gouda 91 54.75 54.75
Stephan Dekker ARV Ilion 87 54.60 54.60
Edwin Nys (BEL) DCLA 86 53.41 53.41
Patrick Cronie Phanos 89 52.57 52.57
Tim Hendry (CAN) Guelph Gryphons 90 49.88 49.88
Milosz-Vassili Tomanek (BEL) KAAG 83 56.34 49.74
Jürgen Verbrugghe (BEL) HAC 83 50.53 49.25
Frederik Eeckhout (BEL) Vlierzele Sportief 85 48.60 45.22
Stephan Wapperom PAC 90 45.05 45.05
Filip Eeckhout (BEL) Vlierzele Sportief 79 49.54 43.75
         
junioren A 1,75 kg        
         
Luuk de Vos Rotterdam Atletiek 94 40.85 40.85
Jens Goovaerts (BEL) Duffel AC 95 38.84 38.84
Dwayn Akuoko Maclean AV '56 95 36.28 36.28
Yunus Ozden (vb-atleet) AV Schelde Sport 94 20.76 20.76
Bernard Seutin (BEL) AC Lyra 95    
         
junioren B 1,5 kg        
         
Finn de Leng ADSV Dynamica 97 36.50 36.50
Fabian Verkaaik Delta Sport 96    
         


speer mannen alle categorieën
Naam
vereniging
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Timothy Herman (BEL) ACME 90 78.98 78.98
Daan Meyer AV '34 83 75.67 75.67
Alain de Deugd Lycurgus 93 70.28 70.28
Leon Versluijs Climax 86 70.12 70.12
Vincent van den Bosch (BEL) Brabo AC 89 69.25 69.25
Ludo van der Plaat ARV Ilion 83 68.10 68.10
Dennis Barnhoorn AV Trias 91 66.46 66.46
Mart ten Berge EAC de Sperwers 91 64.80 64.80
Ward Melssen Nijmegen Atletiek 93 62.61 62.61
Mark Jonker AV Isala 96 88 62.24 62.24
Hans Meeus (BEL) Duffel AC 92 62.10 62.10
Colin van Loon ARV Ilion 89 61.94 61.94
Kylian Dokter Spark 97 61.41 (600g) 61.41 (600g)
Milo Koster PAC 94 58.44 58.44
Kay Olofson SAV 91 56.95 56.95
Jordy Engelaar AV de Wielingen 91 33.08 33.08
Yunus Ozden (vb-atleet) AV Schelde Sport 94 27.46 27.46
Fabian Verkaaik Delta Sport 96    
         


ver mannen alle cat.
Naam
vereniging
geb. jaar
beste pr.
bp '12-'13
         
Robert Martey (GHA) PAC Rotterdam 84 7.92 7.64
Nicolas Stempnick (BEL) Dour Sports 89 7.76 7.75
Corentin Campener (BEL) RESC 90 7.57 7.57
Jonathan Pengel Phanos 85 7.62 7.22
Filip van den Hoven AV Lycurgus 94 7.03 7.03

Tarik Tahiri

Rotterdam Atletiek

96

6.34

6.34