Bestenlijst Pinksterwedstrijden vanaf 2003

100m dames
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Kadene Vassell Phanos 2011 11.75 (+0,5)
2 Kadene Vassell Phanos 2012 11.82 (-0,2)
3 Janice Babel Phanos 2012 11.85 (-0,2)
4 Femke van der Meij AV Suomi 2010 12.01 (+0,3)
5 Janice Babel SV Continent Sp 2008 12.02 (-0,2)
6 Esmeralda Redan Rotterdam Atl 2008 12.07 (-0,2)
7 Eva Lubbers AKU 2011 12.08 (-0,7)
8 Elke Bogemans (B) ACW 2008 12.10 (-0,2)
9 Kadene Vassell Phanos 2010 12.11 (+1,2)
10 Elke Bogemans (B) ACW 2010 12.17 (+1,0)
11 Kadene Vassell Phanos 2008 12.18 (-0,2)
12 Nicky van Leuveren Phanos 2010 12.19 (+1,0)
13 Madiea Ghafoor Phanos 2012 12.20 (-0,3)
14 Elke Bogemans (B) ACW 2007 12.20 (+0,3)
15 Tamara Klomp Rotterdam Atl 2009 12.21 (+0,2)
16 Wendy den Haeze (B) ACME 2011 12.21 (+0,5)
17 Rosina Hodde Rotterdam Atl 2008 12.24 (-0,2)
18 Suzanne Williams AV NEA Volharding 2013 12.26 (+0,2)
19 Maruska Eduarda Rotterdam Atl. 2010 12.29 (+0,1)
20 Janice Babel Phanos 2010 12.29 (+0,8)
21 Naomi Derks Nijmegen Atl 2008 12.30 (-0,3)
22 Sarah Missinne (B) KAAG 2011 12.33 (+0,7)
23 Esmeralda Redan Rotterdam Atl. 2010 12.34 (+1,2)
24 Jurien Ruchama Atletiek Maastricht 2012 12.36 (-0,2)
25 Lindsy Cosijns (B) ACW 2010 12.36 (+0,1)
26 Meruska Eduarda Rotterdam Atl. 2011 12.36 (+0,1)
27 Jisca Docters Maastricht Atl. 2010 12.36 (+0,1)
28 Jurien Ruchama Rotterdam Atl. 2010 12.36 (+0,1)
29 Yvonne Wisse de Spartaan 2006 12.37 (-0,9)
30 Miquella Lobo ARV Ilion 2012 12.37 (+0,2)
31 Shimada Bajon AV Atverni 2010 12.39 ( 0,1)
32 Yael van Pelt Maastricht Atl 2008 12.39 (-1,8)
33 Tamara Klomp Rotterdam Atletiek 2013 12.39 (-0,3)
34 Mariska Bun AV Phoenix 2012 12.39 (+0,2)
35 Angelina Lopez Rotterdam Atl. 2010 12.40 (-0,8)
36 Janice Babel SV Continent Sp 2007 12.40 (+0,3)
37 Madiea Ghafoor SC Continent Sp 2008 12.40 (-0,3)
38 Eugenie Kool Haag Atl 2009 12.41 (-1,0)
39 Rochelle van Gulick Rotterdam Atl. 2011 12.41 (+0,2)
40 Mariska Bun RKHAV 2011 12.42 (+0,2)
41 Nicky van Leuveren Phanos 2008 12.42 (-0,3)
42 Eugenie Kool Haag atl. 2005 12.42 (-4,0)
         
  met teveel rugwing      
         
  Esmeralda Redan Rotterdam Atl. 2010 12.22 (+2,6)
  Lindsy Cosijns (B) ACW 2010 12.30 (+2,6)
         


100m heren
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Erick Wijmeersch (BEL) ACW 2008 10.42 (-0,3)
2 Patrick van Luijk Rotterdam Atl 2008 10.46 (-0,3)
3 Jurgen Themen (SUR)   2012 10.53 (-0,2)
4 Kevin Braunskill (USA) USA 2004 10.55 (+0,3)
5 Waldy Lindeborg Rotterdam Atl 2011 10.62 (-0,2)
6 Prince Kwidama Rotterdam Atl. 2012 10.67 (-0,2)
7 Mike van Kruchten Phanos 2011 10.69 (-0,2)
8 Solomon Bockarie (SLE) AV Weert 2013 10.73 (+0,2)
9 Prince Kwidama (AHO) Rotterdam Atl. 2010 10.73 (+1,1)
10 Obed Martis Rotterdam Atl 2008 10.73 (-0,3)
11 Joren Tromp AV NEA Volharding 2013 10.74 (+0,2)
12 Steven de Jesus Rotterdam Atl 2009 10.74 (-0,1)
13 Obed Martis (AHO) Rotterdam Atl. 2010 10.75 (-0,1)
14 Alex Ward Haag atl. 2007 10.75 (-0,6)
15 Prince Kwidama (AHO) Rotterdam Atl 2009 10.77 (-0,1)
16 Ifrish Alberg (SUR) Agile 2010 10.79 (+0,9)
17 Brian Mariano Rotterdam Atletiek 2013 10.81 (+0,2)
18 Waldy Lindeborg Rotterdam Atl 2012 10.81 (-0,2)
19 Obed Martis (AHO) Rotterdam Atl 2009 10.82 (-0,1)
20 Youssef el Rhalfioui Phanos 2008 10.82 (-0,3)
21 Erik Wijmeersch (B) ACW 2005 10.82 (-0,4)
22 Jerry Joseph Rotterdam Atl. 2010 10.83 (+1,2)
23 Bart Helskens (B) ACW 2007 10.83 (-0,6)
24 Joeri Moerman AVON 2011 10.83 (+1,3)
25 Giovanni Codrington Groningen atl. 2007 10.85 (-0,6)
26 Leomar Davies Haag atl. 2005 10.85 (-0,4)
27 Waldy Lindeborg Rotterdam Atl 2008 10.86 (-0,3)
28 Rik Wester Phanos 2010 10.87 (+1,1)
29 Paulus Matthijssen Rotterdam Atl 2009 10.88 (-0,3)
30 Martijn Mortier PSV 2003 10.89 ( )
31 Eugene Susanna Eindhoven Atl. 2010 10.90 (-0,4)
32 Harvey Bijnaar Phanos 2004 10.90 (+0,3)
33 Prince Kwidama Rotterdam Atletiek 2013 10.91 ( 0,0)
34 Erik Wijmeersch (B) ACW 2004 10.93 (+0,3)
35 Michiel Willaert RKHAV 2003 10.97 ( )
36 Victor Strijbis AV NEA Volharding 2013 10.98 (+0,2)
37 Alex Ward PH Vught 2005 10.98 (+0,6)
38 Giovanni Codrington Groningen atl 2008 10.98 ( 0,0)
39 Michiel Willaert RKHAV 2005 10.99 (-0,4)
40 Francisco da Silva (B) ZWAT 2011 10.99 (-0,2)
41 Erik Stevens ARV Ilion 2009 11.00 (-0,1)
         
  met teveel rugwing      
         
  Prince Kwidama (AHO) Rotterdam Atl. 2010 10.59 (+2,1)
  Kristof Beyens (B) AC Herentals 2010 10.66 (+2,1)
  Eugene Susanna Eindhoven Atl. 2010 10.81 (+2.1)
         


200m dames
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Janice Babel Phanos 2012 23.88 (-0,3)
2 Kadene Vassell Phanos 2011 24.01 (+1,8)
3 Nicky van Leuveren Phanos 2010 24.36 (-0,4)
4 Elke Bogemans (BEL) ACW 2010 24.40 (-0,4)
5 Elke Bogemans (BEL) ACW 2009 24.44 (-1,3)
6 Eva Lubbers AKU 2011 24.52 (+1,8)
7 Anna Sjoukje Runia AV NEA Volharding 2013 24.62 (+0,1)
8 Elke Bogemans (BEL) ACW 2007 24.64 (+0,5)
9 Kadene Vassell Phanos 2008 24.66 (-1,3)
10 Madiea Ghafoor Phanos 2012 24.80 (-0,3)
11 Elke Bogemans (BEL) ACW 2008 24.82 (-1,3)
12 Tamara Klomp Rotterdam Atl 2009 24.84 (-1,3)
13 Esmeralda Redan Rotterdam Atl 2008 24.99 (-1,3)
14 Anna Sjoukje Runia NEA Volharding 2012 25.03 (-0,3)
15 Miranda de Regt de Spartaan 2013 25.09 ( 0,0)
16 Nicky van Leuveren Phanos 2008 25.13 (-1,3)
17 Janice Babel SV Continent Sp 2008 25.16 (-2,2)
18 Lindsy Cozijns (BEL) ACW 2010 25.17 (-0,3)
19 Mediea Ghafoor SV Continent Sp 2008 25.20 (-1,3)
20 Elke Bogemans (BEL) ACW 2011 25.23 (+1,8)
21 Eugenie Kool Haag atl. 2005 25.23 (+0,8)
22 Janice Babel Phanos 2010 25.26 (-0,4)
23 Esmeralda Redan Rotterdam Atl. 2010 25.34 (-0,2)
24 Naomi Derks Atl Nijmegen 2008 25.34 (-1,9)
25 Mariska Bun AV Phoenix 2013 25.44 ( 0,0)
26 Petra Groenenboom Rotterdam atl. 2006 25.55 (-2,2)
27 Shimada Bajon AV Atverni 2010 25.56 (-0,2)
28 Jurien Ruchama Atletiek Maastricht 2012 25.57 (-0,6)
29 Mariska Bun RKHAV 2011 25.60 (+0,5)
30 Tessa de Niet Haag atl. 2006 25.60 (-0,6)
31 Janice Babel SV Continent Sp 2007 25.61 (+0,5)
32 Petra Groenenboom Rotterdam atl. 2008 25.66 (-2,1)
33 Arviena Vis Rotterdam Atl. 2011 25.67 (+0,5)
34 Elke Bogemans (BEL) ACW 2006 25.69 (-1,9)
35 Jeske van Ham Prins Hendrik 2008 25.72 (-2,9)
36 Sanne Verstegen Rotterdam Atl 2008 25.76 (-1,9)
37 Tamara Klomp Rotterdam Atletiek 2013 25.80 ( 0,0)
38 Angelina Lopez Rotterdam Atl. 2010 25.83 (-0,2)
39 Tine Bussens (BEL) ACW 2013 25.89 (+0,1)
40 Joyce Puts ESAV Asterix 2011 25.90 (+0,5)
41 Paula Schouten Phanos 2008 25.90 (-2,2)
42 Elke Bogemans (BEL) ACW 2013 25.93 (+0,8)
43 Stephanie Suykerbuyck Rotterdam Atl. 2010 25.94 (+1,7)
44 Naomi Klomp Energie 2008 25.97 (-1,3)
45 Tamara Middelburg Rotterdam Atletiek 2013 26.00 (+0,8)
46 Nicky van Leuveren Phanos 2006 26.02 (-1,8)
47 An Verboven (BEL)   2008 26.05 (-2,9)
48 Mariska Bun RKHAV 2010 26.07(-0,3)
49 Maruska Eduarda Rotterdam Atl. 2010 26.07 (-0,3)
50 Eugenie Kool Haag Atl. 2006 26.07 (-1,6)


200m heren
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Obed Martis Rotterdam Atl. 2010 21.34 (+1,7)
2 Kevin Braunskill (USA) USA 2004 21.43 (+0,9)
3 Steven de Jesus Rotterdam Atl 2009 21.65 (-1,8)
4 Eugene Susanna Eindhoven Atl. 2010 21.70 (+1,8)
5 Leomar Davies Haag atl. 2005 21.75 ( 0,0)
6 Bart Helskens (B) ACW 2007 21.77 (+1,4)
7 Prince Kwidama Rotterdam Atl. 2010 21.80 (+1.7)
8 Obed Martis Rotterdam atl 2009 21.80 (-1,8)
9 Obed Martis Rotterdam atl 2008 21.81 (-2,4)
10 Solomon Bockarie (BEL) AV Weert 2013 21.82 (-0,5)
11 Giovanni Codrington Groningen Atl 2008 21.95 (-0,5)
12 Obed Martis (AHO) Rotterdam Atletiek 2013 21.96 (-0,5)
13 Waldy Lindeborg Rotterdam Atl. 2012 21.96 (-0,6)
14 Youssef El Rhalfioui Phanos 2008 21.96 (-1,2)
15 Erik Stevens ARV Ilion 2009 21.97 (-1,6)
16 Waldy Lindeborg Rotterdam Atl 2008 22.01 (-1,5)
17 Erik Wijmeersch (B) ACW 2005 22.01 ( 0,0)
18 Ifrish Alberg (Sur) Agile 2010 22.09 (+1,8)
19 Victor Strijbis AV NEA Volharding 2013 22.15 (-0,5)
20 Daan Westerveld Phanos 2010 22.17 (+0,7)
21 Martijn Mortier PSV 2003 22.17 ( )
22 Michiel Willaert RKHAV 2003 22.17 ( )
23 Michael Anpong PSV 2008 22.20 (-0,5)
24 Giovanni Codrington Groningen atl. 2007 22.27 (+1,4)
25 Sebastiaan Steenberg Haaksbergen 2010 22.34 (+0,7)
26 Prince Kwidama Rotterdam Atletiek 2013 22.36 (+0,4)
27 Michiel Willaert RKHAV 2005 22.37 ( 0,0)
28 Paulus Matthijssen Rotterdam Atl 2009 22.40 (-1,6)
29 Bart Helskens (B) ACW 2008 22.46 (-0,5)
30 Waldy Lindeborg Rotterdam Atl. 2010 22.47 (+1,7)
31 Akwasi Frimpong SV Continent Sp 2008 22.48 (-1,5)
32 Erik Wijmeersch (B) ACW 2004 22.49 (+0,9)
33 David Cronie Rotterdam Atletiek 2013 22.50 (+0,4)
34 Bart van Remoortere RKHAV 2005 22.50 (+0,6)
35 Michiel Willaert RKHAV 2010 22.54 (+1,8)
36 Maurice Vlek PSV 2007 22.56 (-0,4)
37 Francisco da Silva (BEL) ZWAT 2013 22.57 ((+0,1)
         
  met teveel rugwind.      
         
  Joeri Moerman AVON 2011 21.28 (+3,0)
  Waldy Lindeborg Rotterdam Atl. 2011 21.48 (+3,0)
  Prince Kwidama Rotterdam Atl. 2011 22.13 (+3,0)
         
  Giovanni Codrington Groningen Atl. 2006 21.9 (hand)
  In 2006: tijdwaarneming met de hand.      


800m heren
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Jan van den Broeck (BEL) LAT 2013 1'48.56
2 Jan van den Broeck (BEL) LAT 2009 1'49.82
3 Lloyd Bosman (RSA) Norh West Univ 2009 1'50.08
4 Matthias Stubbe (BEL) Olympic Brugge 2009 1'50.12
5 Jan van den Broeck (BEL) LAT 2010 1.50.72
6 Samuel Sepeng (RSA) North West Univ 2009 1'50.74
7 Wouter de Boer AC TION 2013 1'50.90
8 Niels Platteau (BEL) LAT 2013 1'51.23
9 Yassin Mahamoud (SOM) PSV 2003 1'51.26
10 Sebastien Schletterer AAC 2003 1'51.49
11 Sebastien Schletterer Dynamica 2010 1.51.57
12 Wout Vandegaer (BEL) RC Tienen 2010 1.51.94
13 Laurens Schockaert (BEL) LAT 2009 1'52.28
14 Nils Pennekamp Phanos 2013 1'52.46
15 Wouter Ploeger AAC 2013 1'52.49
16 Willem Dudink SAV 2012 1'52.50
17 Hicham Douimi (MAR)   2012 1'52.90
18 Wilfred van Holst Groningen Atl. 2012 1'52.92
19 Matthias Rosseeuw (BEL) Vlierzele Sp. 2011 1'53.14
20 Riccardo Sprong Av Clytoneus 2012 1'53.33
21 Wouter Ploeger AAC 2012 1'53.35
22 Jeffrey van der Park AV Hera 2011 1'53.53
23 Wouter Jansen Cifla 2011 1'53.55
24 Martijn Arnoldussen Achilles Top 2010 1.53.56
25 Marnix Helby AV Phoenix 2009 1'53.68
26 Laurens Schockaert (BEL) LAT 2010 1.53.73
27 Lars Paardekooper AV '56 2011 1'53.75
28 Martijn Arnoldussen Achilles-Top 2005 1'53.78
29 Koen de Veylder (BEL) AVLO 2011 1'53.92
30 Ben Quintelier (BEL) AC Duffel 2004 1'53.95
31 Martijn Arnoldussen Achilles Top 2008 1'53.97
32 Matthias Vanattenhoven (BEL) DCLA 2011 1'54.30
33 Erwin de Jong Rotterdam Atl. 2011 1'54.35
34 Stijn Peters AV Sprint 2009 1'54.45
35 Yassin Mahamoud (SOM) PSV 2004 1'54.45
36 Vincent Hermes Achilles-Top 2004 1'54.62
37 Erwin de Jong Spark 2009 1'54.81
38 Dennis van Esch GAC Gemert 2007 1'54.82
39 Sebastien Schletterer AV Dynamica 2012 1'54.88
40 Wouter Jansen AV Attila 2009 1'54.89
41 Said Hayek (MAR) PSV 2008 1'54.97
42 Bilal Anhar Prins Hendrik 2008 1'55.08
43 Remco Beckers Asterix 2008 1'55.11
44 Wouter Jansen AV Cifla 2013 1'55.17
45 Dennis van Esch GAC Gemert 2008 1'55.19
46 Wouter Warndorff Thor 2010 1.55.28


1500m dames
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Xenia Luxem (BEL) Olse Merksem 2008 4'22.35
2 Mandie Brandt (RSA) Gauteng Athl. 2012 4'22.73
3 Lindsey De Grande (BEL) Olympic EH 2008 4'23.08
4 Mieke Geens (BEL) Zele 2006 4'23.47
5 Sofie van Accom (BEL) ACHL 2013 4'25.23
6 Stephanie de Croock (BEL) Zele 2008 4'25.61
7 Marije te Raa Ciko '66 2006 4'25.86
8 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 2013 4'25.89
9 Valerie van Bogaert (BEL) ACW 2013 4'26.36
10 Mandie Brandt (RSA) Gauteng Athl. 2011 4'26.68
11 Marlies Overbeke PAC 2006 4'26.75
12 Sabine van de Reijt Sprint 2006 4'26.87
13 Nisrine Masrhalmi Energie 2013 4'28.91
14 Carina van Dorp Haag atl. 2006 4'29.22
15 Valerie van Bogaert (BEL) ACW 2011 4'29.33
16 Natalie Ameloot (BEL) RCG 2011 4'29.82
17 Elke van Hoeymissen (BEL) DCLA 2006 4'30.37
18 Ashley Melcherts Energie 2013 4'30.70
19 Maureen Koster AV '47 2010 4'30.79
20 Veerle Bakker AV Triathlon 2013

4'31.66

21 Valerie van Bogaert (BEL) ACW 2010 4'31.80
22 Marijke de Visser AV Phoenix 2013 4'32.56
23 Lynn van der Stricht (BEL) VITA 2010

4'33.02

24 Mariska Parewyck (BEL) LAT 2011 4'33.39
25 Anouska Lievaart Attila 2008 4'33.91
26 Anouska Lievaart Attila 2009 4'33.96
27 Melissa van den Driessche (BEL) Olympic EH 2009 4'34.82
28 Maureen Koster AV '47 2009 4'35.40
29 Lotte van Dinther Cifla 2011 4'35.83
30 Natalie Ameloot (BEL) RCG 2012 4'36.33
31 Melissa van den Driessche (B) Olympic EH 2008 4'36.59
32 Esther Vermuë Rotterdam Atl. 2011 4'36.76
33 Yentl Vandenberghe (B) Olympic Brugge 2009 4'37.10
34 Jamie van Lieshout Attila 2008 4'37.35
35 Esther Vermue Rotterdam Atl 2009 4'37.48
36 Anouska Lievaart Attila 2007 4'37.51
37 Corine Debaets (B) DCLA 2006 4'37.52
38 Veronique Wintjens (B) Dilsbeek 2008 4'37.70
39 Sara van Eynde (B) DCLA 2006 4'37.93
40 Bo Klaassen AV '56 2008 4'37.98
41 Esther Vermue Rotterdam Atl 2008 4'38.03
42 Ingrid Grutters Atverni 2007 4'38.71
43 Celine de Wild Thor 2010 4.38.96
44 Stefanie Pooyé AV Sprint 2009 4'39.10
45 Marieken Verhaeghe (B) DCLA 2008 4'39.40
46 Nathalie van Royen (B) ACW 2007 4'39.88
47 Letitia Vriesde (Sur) Rotterdam atl. 2006 4'39.96
48 Lotte van den Boom Thor R'daal 2009 4'40.25
49 Melissa van den Driessche (B) OEH 2007 4'40.28

3000m heren
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Tom van Hooste (BEL) OEH 2003 8'05.94
2 Jim Svenoy (NOR) Rotterdam atl. 2005 8'07.57
3 Pieter Desmet (BEL) AZW 2003 8'11.50
4 Mohamed Ali Mohamed (SOM) Nijmegen Atl. 2011 8'14.09
5 Sanne Torfs (BEL) Duffel 2011 8'15.57
6 Sanne Torfs (BEL) Duffel 2008 8'15.95
7 Tom van Hooste (BEL) OEH 2005 8'17.72
8 Pieter Desmet (BEL) CABW 2011 8'18.46
9 Mats Lunders (BEL) AC Lyra 2011 8'18.79
10 Rahid Ghanmouni (MAR) Marokko 2005 8'18.89
11 Abdi Nagaasi (ETH) Volharding 2010 8.18.93
12 Ruben Vandevelde (BEL) AVMO 2011 8'20.74
13 Abdelhak Sabhi (MAR) Marokko 2012 8'21.23
14 Ettienne Plaatjies (RSA) North West Univ 2009 8'24.72
15 Pieter Rijnders (BEL) DCLA 2006 8'25.04
16 Thijs Vandermeersch (BEL) HAC 2011 8'25.84
17 Abdelhak Sabhi (MAR) Marokko 2005 8'26.46
18 Kjell de Hondt (BEL) RAM 2010 8.27.88
19 Jeroen Maas TSAV 2006 8'28.50
20 Aman Gameda (B) KAAG 2006 8'29.36
21 Johan Vermeiren (B) OEH 2005 8'29.48
22 Lloyd Bosman (RSA) North West Univ 2009 8'29.52
23 Dennis Weijers Phoenix 2008 8'31.86
24 Sanne Torfs (BEL) Duffel 2012 8'31.93
25 Tom Meire (B) OB 2011 8'32.73
26 Roy van Son AC Duffel 2006 8'33.06
27 Mohamed Berok (MAU) KASV 2012 8'34.56
28 Gadisa Abebe (ETH) PSV 2007 8'35.17
29 Bernard te Boekhorst AV Phoenix 2006 8'36.98
30 Jeroen Maas AV Sprint 2008 8'37.33
31 Mark Leeman Phoenix 2008 8'37.55
32 Steven de Vlieger (B) AVLO 2004 8'37.75
33 Luc Schout PSV 2007 8'37.79
34 Michiel de Ruijter AV Hera 2012 8'38.53
35 Wouter Jansen Cifla 2012 8'39.18
36 Stein van Es (B) Duffel 2005 8'39.56
37 Sebastien Schletterer AV Dynamica 2012 8'39.93


5000m heren
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Wim de Cort (BEL) Duffel AC 2013 14'40.66
2 Jorrit Cleij Cifla 2013 14'41.32
3 Joeri Wolf Cifla 2013 14'41.77
4 Joost van den Ende Team Zevenheuvelen 2013 14'41.94
5 Mohamed Berok (BEL) ASVO 2013 14'43.14
6 Ivo Bijl AV Phoenix 2013 14'46.49
7 Ronnie Overgaauw ASV Dynamica 2013 14'49.62
8 Erwin Adan ASV Dynamica 2013 15'00.40


110m horden heren
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Koen Smet Phanos 2013 13.66 (+0,1)
2 Gregory Sedoc AAC 2013 13.68 (-0,4)
3 Mike van Kruchten Phanos 2011 13.99 (+1,0)
4 Dario de Borger (BEL) Roba 2013 14.04 (+0,1)
5 Quentin Ruffacq (BEL) Dour Sport 2013 14.06 (+0,1)
6 Dario de Borger (BEL) Roba 2012 14.20 (-0,8)
7 Tjendo Samuel Phanos 2013 14.36 (-0,4)
8 Tjendo Samuel Phanos 2011 14.39 (+1,0)
9 Quentin Ruffacq (BEL) Dour Sport 2012 14.55 (-0,8)
10 Gaard van Vugt AV NEA Volharding 2013 14.65 (+0,1)
11 Ruben Esajas Rotterdam Atl. 2013 14.68 +0,7))
12 Ruben Esajas Rotterdam Atl. 2012 14.68 (-0,8)
13 Jonathan Pengel Phanos 2011 14.72 (+1,0)
14 Ruben Esajas Rotterdam Atl. 2011 14.73 (+1,0)
15 Martin Kallur (SWE) Falu IK 2012 14.78 (-0,8)
16 Rodric Seutin (BEL) AC Lyra 2013 14.82 (+0,7)
17 Tjendo Samuel Phanos 2010 14.82 (+1,0)
18 Sander Vermeulen (BEL) RC Gent 2012 15.08 (-0,8)
19 Jan Ormel Phoenix 2010 15.14 (+1,0)
20 Sander Vermeulen (BEL) RC Gent 2011 15.19 (+1,0)
21 Wicher Nijkamp AV Spado 2012 15.71 (-0,8)
22 Mathijs van Campenhout AV Sprint 2010 15.83 (+1.0)
         
  met teveel rugwind:      
         
  Erik Leeflang Phanos 2010 13.93 (+2,8)
  Jonathan Pengel Phanos 2010 14.38 (+2,8)
  Sander Vermeulen (BEL) RC Gent 2010 14.73 (+2,8)
         


110m horden junioren (100,0 cm)
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Dario de Borger (BEL) ROBA 2011 13.89 (-0,5)
2 Koen Smet Phanos 2011 14.10 (-0,5)
3 Dries Peeters (BEL) Dilbeek AC 2010 14.12 ( 0,0)
4 Koen Smet Phanos 2010 14.28 ( 0,0)
5 Wicher Nijkamp Spado 2011 14.37 (- 0,5)
6 Rodric Seutin (BEL) AC Lyra 2011 14.48 (-0,5)
7 Kyle Voster (RSA) Gauteng Athl. 2011 14.56 (-0,5)
8 Gaard van Vugt AV Phoenix 2012 14.58 (+0,5)
9 Wicher Nijkamp Spado 2010 14.73 ( 0,0)
10 Jules de Bont Phanos 2012 14.78 (+0,5)
11 Stijn van Opstal Prins Hendrik 2010 14.95 (+2,0)
12 Steven Nuytinck AV '56 2010 15.12 (+2,0)
13 Bernard Seutin AC Lyra 2013 15.15 (+1,1)
14 Wouter Schuwer Scopias 2010 15.20 (+2,0)
15 Robin Oenema AV PEC 1910 2010 15.61 ( 0,0)
16 Gaard van Vugt AV Phoenix 2011 15.89 (-0,5)


100m horden dames
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Sharona Bakker Nea Volharding 2011 13.43 (-0,4)
2 Suzanne Williams AV NEA Volharding 2013 13.61 (+0,7)
3 Marjolein Lindemans (BEL) Roba 2013 13.63 (+0,7)
4 Nicole Kroonenburg Phanos 2013 13.71 (+1,5)
5 Judith Vis Rotterdam Atl. 2010 13.96 (+1,5)
6 Nicole Kroonenburg SAV 2012 13.97 (+1,4)
7 Sharona Bakker Nea Volharding 2010 13.99 (+1,5)
8 Nicole Kroonenburg SAV 2010 14.04 (+1,5)
9 Laura Molenaar AV Gouda 2012 14.05 (+1,4)
10 Sarah Missinne (BEL) KAAG 2013 14.10 (+0,8)
11 Ester van den Hende (BEL) AC Meetjesland 2010 14.11 (+1,5)
12 Laurien Hoos AV Hera 2010 14.11 (+1,5)
13 Anna Sjoukje Runia AV NEA Volharding 2013 14.13 (+0,8)
14 Femke van der Meij AV Suomi 2010 14.19 (+1,5)
15 Laura Molenaar AV Gouda 2011 14.21 (-0,4)
16 Suzanne Williams Groningen Atl. 2012 14.27 (-0,5)
17 Anna Sjoukje Runia NEA Volharding 2012 14.30 (-0,5)
18 Inge Bellemans (BEL) Roba 2013 14.32 (+1,5)
19 Jisca Docters Maastricht Atl. 2010 14.44 ( 0,0)
20 Suzanne Williams Groningen Atl. 2011 14.46 (-0,4)
21 Ella de Maitre (BEL) RCG 2012 14.56 (+1,4)
22 Rochelle van Gulik Rotterdam Atl. 2011 14.58 (+1,5)
23 Anouk Oosterhuis AV Phoenix 2011 14.62 (-0,4)
24 Neeltje van Hulten AV Phoenix 2011 14.88 (+1,5)
25 Mariska Bun AV Phoenix 2012 14.90 (-0,5)
26 Mariska Bun AV Phoenix 2013 14.96 (+0,8)
27 Samantha Lernout RKHAV 2011 15.08 (+1,5)
28 Nicky Lam Phanos 2010 15.08 ( 0,0)
29 Aimee Lovers AV NEA Volharding 2013 15.10 (+1,5)
30 Nancy van Petersen AV '34 2010 15.13 ( 0,0)
31 Neeltje van Hulten AV Phoenix 2010 15.22 ( 0,0)
32 Els Coppieters (BEL) Deinze 2013 15.42 (+1,5)
33 Claudia Schutjes AV Valkenswaard 2010 15.63 ( 0,0)
34 Mariska Bun RKHAV 2010 15.74 ( 0,0)
35 Amanda Spiljard AV Attila 2010 15.76 ( 0,0)
36 Anouk Oosterhuis AV Phoenix 2010 15.77 ( 0,0)
37 Samantha Lernout RKHAV 2012 15.81 (-0,5)
38 Jeske van Ham Prins Hendrik 2010 16.02 ( 0,0)


100m horden meisjes B
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Nadine Visser SAV 2011 13.48 (-0,1)
2 Marjolein Lindemans (BEL) ROBA 2011 13.53 (-0,1)
3 Siliane Vancauwenberghe Dour Sport 2013 13.85 ((+0,8)
4 Sarah Missinne (BEL) KAAG 2011 13.93 (-0,1)
5 Sarah Missinne (BEL) KAAG 2012 14.07 (-0,7)
6 Mariska Bun RKHAV 2011 14.41 (-0,1)
7 Inge Bellemans (BEL) ROBA 2012 14.56 (-0,7)
8 Veerle Simons AV STB 2012 15.10 (-0,7)


kogel dames
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Melissa Boekelman Prins Hendrik 2011 17.49
2 Melissa Boekelman Prins Hendrik 2013 17.02
3 Melissa Boekelman Prins Hendrik 2008 16.75
4 Chandra Brewer (USA) Take Notice SM 2012 15.98
5 Melissa Boekelman Sprint 2005 15.86
6 Catherine Timmermans (BEL) DCLA 2010 15.75
7 Catherine Timmermans (BEL) DCLA 2009 15.74
8 Veerle Blondeel (BEL) KAAG 2006 15.72
9 Denise Kemkers AV Hera 2006 15.59
10 Catherine Timmermans (BEL) DCLA 2007 15.54
11 Pamela Kiel Rotterdam Atl. 2010 15.37
12 Catherine Timmermans (BEL) DCLA 2012 14.97
13 Loes Verlaak AV Weert 2006 14.79
14 Corinne Nugter AV NOP 2013 14.74
15 Loes Verlaak AV Weert 2007 14.57
16 Loes Verlaak AV Weert 2012 14.49
17 Jolien Boumkwo (BEL) RCG 2011 14.42
18 Catherine Timmermans (BEL) DCLA 2013 14.39
19 Pamela Kiel Rotterdam Atletiek 2013 14.35
20 Corinne Nugter AV NOP 2012 14.35
21 Monique Jansen Altis 2008 14.34
22 Ankie Timmers PSV 2008 14.28
23 Loes Verlaak AV Weert 2008 14.22
24 Jolien Boumkwo (BEL) RC Gent 2012 14.17
25 Jolien Boumkwo (BEL) RC Gent 2012 14.13
26 Veerle Blondeel (BEL) KAAG 2009 14.13
27 Elise Knetemann Lycurgus 2011 14.12
28 Pamela Kiel Rotterdam Atl. 2011 14.11
29 Corinne Nugter AV NOP 2011 14.09
30 Elise Knetemann Lycurgus 2010 14.06
31 Elise Knetemann Lycurgus 2009 13.91
32 Elise Knetemann Lycurgus 2012 13.89
33 Ankie Timmers PSV 2007 13.75
34 Monique Jansen Hellas 2007 13.67
35 Loes Verlaak AV Weert 2011 13.66
36 Anouska Hellebuyck (B) Deinze 2010 13.42
37 Monique Jansen AAC 2006 13.34
38 Loes Verlaak AV Weert 2013 13.29
39 Pamela Kiel AV Passaat 2008 13.23
40 Jolien Boumkwo (B) RC Gent 2010 13.00
41 Ankie Timmers PSV 2005 12.90
42 Jill Emmerzaal Nijmegen Atl. 2010 12.84
43 Laurien Hoos AV Hera 2010 12.81
44 Charlene Okken HAC '63 2013 12.79
45 Judith Vis Rotterdam Atl 2008 12.64
46 Kirsten Meeus (B) DCLA 2007 12.53
47 Pamela Kiel DK AV Hercules 2006 12.43


discus dames
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Monique Jansen Altis 2008 56.49
2 Monique Jansen Altis 2009 55.00
3 Veerle Blondeel (BEL) KAAG 2006 53.29
4 Loes Verlaak AV Weert 2009 52.81
5 Monique Jansen Hellas 2007 52.61
6 Loes Verlaak AV Weert 2012 50.75
7 Loes Verlaak AV Weert 2008 50.72
8 Corinne Nugter AV NOP 2013 50.64
9 Melissa Boekelman Prins Hendrik 2013 49.90
10 Loes Verlaak AV Weert 2007 49.80
11 Melissa Boekelman Prins Hendrik 2008 49.70
12 Corinne Nugter AV NOP 2012 49.32
13 Anouska Hellebuyck (BEL) Dienze 2011 49.29
14 Monique Jansen AAC 2006 49.22
15 Loes Verlaak AV Weert 2013 49.20
16 Annelies Peetroons (BEL) OEH 2012 49.18
17 Loes Verlaak AV Weert 2011 48.98
18 Annelies Peetroons (BEL) OEH 2011 48.92
19 Pamela Kiel Rotterdam Atletiek 2013 47.95
20 Veerle Blondeel (BEL) KAAG 2009 47.87
21 Melissa Boekelman Sprint 2005 47.48
22 Denise Kemkers AV Hera 2006 47.47
23 Veerle Blondeel (BEL) KAAG 2010 47.34
24 Corinne Nugter AV NOP 2011 47.16
25 Veerle Blondeel (BEL) KAAG 2012 47.05
26 Loes Verlaak AV Weert 2010 46.78
27 Veerle Blondeel (BEL) KAAG 2011 46.72
28 Loes Verlaak AV Weert 2006 46.54
29 Anouska Hellebuyck (BEL) Deinze 2012 46.34
30 Pamela Kiel Rotterdam Atl. 2010 45.49
31 Anouska Hellebuyck (BEL) Deinze 2010 45.45
32 Ankie Timmers PSV 2008 44.46
33 Jolien Boumkwo (BEL) RC Gent 2010 44.05
34 Sanne van Rossum AV Daventria 2010 43.98
35 Jill Emmerzaal Nijmegen Atl. 2012 43.88
36 Elise Knetemann Lycurgus 2011 43.21
37 Leonie Berden RKHAV 2011 43.06
38 Jolien Boumkwo (BEL) RCG 2011 43.03
39 Linda Hoedemakers AV Unitas 2012 42.18
40 Ankie Timmers PSV 2007 41.64
41 Jill Emmerzaal Nijmegen Atl. 2010 41.46
42 Chandra Brewer (USA) Take Notice SM 2012 41.20
43 Jill Emmerzaal Nijmegen Atl. 2011 40.99
44 Marjolein Monsieurs AV Attila 2007 40.87
45 Ester Claassen AV Attila 2009 40.84
46 Leonie Berden RKHAV 2010 40.53
47 Linda Prop AV Spado 2013 40.23
48 Pamela Kiel Passaat 2008 40.19
49 Elise Knetemann Lycurgus 2012 40.17


speer dames
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Melissa Dupré (BEL) RC Gent 2010 56.32
2 Melissa Dupré (BEL) RC Gent 2011 54.54
3 Bregje Crolla AV Unitas 2010 53.85
4 Lisanne Schol Hellas 2012 53.66
5 Bregje Crolla AV Unitas 2009 51.88
6 Bregje Crolla AV Weert 2012 51.09
7 Bregje Crolla AV Unitas 2006 50.47
8 Melissa Dupré (BEL) RC Gent 2007 49.92
9 Nadine Broersen AV Sprint 2009 47.78
10 Melissa Dupré (BEL) RC Gent 2008 47.05
11 Ilse Struys (BEL) Olse Merksem 2006 46.99
12 Elfje Willemsen (BEL) Olse Merksem 2005 46.55
13 Sofie Schoenmakers (BEL) FLAC 2006 46.47
14 Jisca Docters Atl. Maastricht 2008 45.68
15 Jisca Docters Atl. Maastricht 2010 45.41
16 Femke Oude Ophuis MPM 2010 44.12
17 Patricia Harteveld CAV Climax 2011 44.09
18 Carolien van Royen (BEL) ACW 2011 44.00
19 Mandy van der Meer AAV '36 2013 43.99
20 Rianne Gorter AV Isala '96 2013 43.97
21 Mandy van der Meer AVR Ilion 2012 43.65
22 Anne-Lique Weeren Hellas 2013 43.27
23 Jisca Docters Atl. Maastricht 2009 42.85
24 Rianne Gorter Isala '96 2012 42.53
25 Jisca Docters Atl. Maastricht 2007 42.47
26 Sana Ahmidach (BEL) RKHAV 2010 41.90
27 Carolien van Royen (BEL) ACW 2013 41.78
28 Rianne Gorter Isala '96 2011 41.59
29 Fieke Cappendijk Prins Hendrik 2013 41.33
30 Kirsten Meeus (BEL) DCLA 2007 41.17
31 Patricia Harteveld Climax 2009 41.11
32 Danien ten Berge EAC de Sperwers 2013 40.78
33 Marlies Kranendonk Rotterdam atl. 2006 40.47
34 Jisca Docters Schelde Sport 2005 40.40
35 Roos de Klerk PAC 2013 38.62
36 Pamela Kiel DK AV Hercules 2007 38.52
37 Julie Bourgois (BEL) FLAC 2013 38.41
38 Mandy van der Meer AVR Ilion 2008 38.36
39 Freija de Vleeschouwer (BEL) RC Gent 2008 37.80
40 Carolien van Royen (BEL) ACW 2010 37.76
41 Emilie Ephimenco Rotterdam Atl. 2012 37.59
42 Dominick Nouws Achilles E-L 2012 37.53
43 Dominique Gommers Spado 2013 37.06
44 Sana Ahmidach (BEL) RKHAV 2008 36.91
45 Ilona Verboom Hellas 2012 36.37
46 Carolien van Royen (BEL) ACW 2009 36.33
47 Lisanne Hoos AV Hera 2010 35.96



ver dames
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Linique Prinsloo (RSA) TUKS Pretoria 2012 6.26 (+0,4)
2 Carla Marais (RSA) TUKS Pretoria 2012 6.14 (-0,1)
3 Marjolein Lindemans (BEL) Roba 2013 6.01 (+0,7)
4 Natasja Coleman (USA) Take Notice SM 2012 5.99 (-0,7)
5 Els de Wael (BEL) AV Lokeren 2011 5.94 (+1,8)
6 Hanne Maudens (BEL) Vlierzele Sportief 2013 5.93 (+0,6)
7 Marjolein Lindemans (BEL) ROBA 2011 5.93 (+0,3)
8 Hanne Maudens (BEL) Vlierzele Sportief 2012 5.89 (+0,4)
9 Meruska Eduarda Rotterdam Atl 2010 5.88 (-0,7)
10 Meruska Eduarda Rotterdam Atl 2011 5.88 (+1,5)
11 Monja Goosen (RSA) TUKS Pretoria 2012 5.86 (+0,7)
12 Gabriella Dwomoh ARV Ilion 2013 5.84 (+0,2)
13 Brenda Baar AV '23 2009 5.82 (+0,9)
14 Gabriella Dwomoh ARV Ilion 2012 5.78 (+1,1)
15 Valentine Kortbeek Prins Hendrik 2009 5.74 (+1,4)
16 Meruska Eduarda Rotterdam Atl 2009 5.74 (+2,0)
17 Valentine Kortbeek Prins Hendrik 2011 5.71 (+0,1)
18 Lisanne Hagens ARV Ilion 2012 5.70 (+0,8)
19 Femke Klop AV Unitas 2008 5.67 (+1,3)
20 Meruska Eduarda Rotterdam Atl 2013 5.66 (+0,3)
21 Nadine Visser SAV 2011 5.63 (+1,0)
22 Miranda de Regt de Spartaan 2013 5.61 (-0,1)
23 Eveline Vercammen (BEL) AC Break 2011 5.58 (+0,0)
24 Laura Molenaar AV Gouda 2011 5.58 (+1,6)
25 Valentine Kortbeek Prins Hendrik 2013 5.56 (+0,2)
26 Jisca Docters Maastricht Atl 2009 5.45 (+1,4)
27 Lianne van der Lugt AV Olympus '70 2010 5.42 (-0,2)
28 Lianne van der Lugt AV Olympus '70 2009 5.42 (+1,7)
29 Jisca Docters Maastricht Atl 2010 5.39 (+0,1)
30 Fenne Wouters Hellas 2012 5.37 (-0,8)
31 Wendy Visser Phanos 2009 5.36 (+0,0)
32 Patricia Krolis Rotterdam Atletiek 2013 5.27 (+0,2)
33 Marije Jansen AV '56 2010 5.25 (-0,6)
34 Ellen Naastepad AV Olympus '70 2009 5.20 (+1,8)
35 Samantha Lernout RKHAV 2011 5.19 (+0,1)
36 Stephanie Suykerbuyk Rotterdam Atl 2009 5.18 (+0,6)
         
         
  met teveel rugwind      
         
  Brenda Baar AV '23 2009 6.13 (+2,1)
  Meruska Eduarda Rotterdam Atl 2009 6.01 (+2,9)
  Stephanie Suykerbuyk Rotterdam Atl 2009 5.42 (+4,0)
  Ellen Naastepad AV Olympus '70 2009 5.40 (+4,8)



kogel heren
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Tim Hendry (CAN) Guelph Gryphons 2013 18.27
2 Daniël Stahl (SWE) Sparvägen 2013 17.89
3 Wim Blondeel (BEL) KAAG 2009 17.82
4 Wim Blondeel (BEL) KAAG 2007 17.81
5 Patrick Groot Lycurgus 2009 17.68
6 René van der Donk PH Vught 2007 17.61
7 Maarten Persoon Phanos 2008 17.60
8 Maarten Persoon Phanos 2013 17.58
9 Patrick Cronie Phanos 2011 17.54
10 Wim Blondeel (BEL) KAAG 2010 17.54
11 René van der Donk PH Vught 2008 17.44
12 Patrick Groot Lycurgus 2011 17.28
13 Patrick Cronie Phanos 2013 17.25
14 Tom Corstjens Achilles Top 2007 17.16
15 Patrick Groot Lycurgus 2010 17.14
16 Patrick Groot Lycurgus 2012 17.10
17 Tom Corstjens Achilles Top 2012 17.07
18 Maarten Persoon Phanos 2010 17.01
19 Patrick Cronie Phanos 2010 16.91
20 Wim Blondeel (BEL) KAAG 2006 16.79
21 Jürgen Verbrugghe (BEL) HAC 2012 16.74
22 Jürgen Verbrugghe (BEL) HAC 2011 16.70
23 Wim Blondeel (BEL) KAAG 2008 16.60
24 Jürgen Verbrugghe (BEL) HAC 2013 16.58
25 Richard Revyn (BEL) RFCL 2009 16.51
26 Tom Corstjens Achilles Top 2006 16.49
27 Ben Gettemans (BEL) Sparta Vilvoorde 2012 16.38
28 Maarten Persoon Phanos 2011 16.37
29 Tom Corstjens Achilles Top 2013 16.11
30 Richard Revyn (BEL) RFCL 2012 15.97
31 Remco Goetheer Rotterdam Atletiek 2013 15.91
32 Filip Eeckhout (B) Vlierzele Sp 2008 15.75
33 Filip Eeckhout (B) Vlierzele Sp 2007 15.70
34 Filip Eeckhout (B) Vlierzele Sp 2006 15.56
35 Filip Eeckhout (B) Vlierzele Sp 2009 15.55
36 Patrick Cronie AV Passaat 2008 15.50
37 Filip Eeckhout (BEL) Vlierzele Sp. 2012 15.46
38 Filip Eeckhout (B) Vlierzele Sp. 2011 15.33
39 Patrick Cronie AV Passaat 2007 15.23
40 Filip Eeckhout (B) Vlierzele Sp 2010 15.15
41 René el Kati AV Unitas 2007 15.06
42 Robert-Jan Vos AV Weert 2011 15.00
43 Bror van der Zijde ARV Ilion 2010 14.97
44 Remco Goetheer Rotterdam Atletiek 2012 14.93
45 Filip Eeckhout (BEL) Vlierzele Sp. 2013 14.87
46 Jelle Denissen (BEL) ATLA 2013 14.84
47 René el Kati AV Unitas 2008 14.76
48 Bror van der Zijde ARV Ilion 2009 14.68
49 Hans van Alphen (B) AT 84 2008 14.48
50 Frederik Eeckhout (B) Vlierzele Sp 2009 14.35


discus heren
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Erik Cadée PH Vught 2009 62.98
2 Maarten Persoon Phanos 2010 59.16
3 Erik Cadée PH Vught 2007 59.15
4 Mike van der Bilt Haag Atl. 2008 58.74
5 Maarten Persoon Phanos 2011 58.06
6 Maarten Persoon Phanos 2008 57.23
7 Erik Cadée PH Vught 2008 56.65
8 Maarten Persoon Phanos 2013 56.29
9 Daniël Stahl (SWE) Sparvägen 2013 54.91
10 Roland van Zuilen AV Gouda 2013 54.76

11

Stephan Dekker ARV Ilion 2012 53.86
12 Nabil Kirame (MAR)   2012 53.03
13 Patrick Groot Lycurgus 2012 52.03
14 Kris Coene (BEL) AV Lokeren 2008 52.41
15 Mike van der Bilt Haag Atl. 2009 51.68
16 Wim Blondeel (BEL) KAAG 2009 51.41
17 Patrick Groot Lycurgus 2011 50.82
18 Patrick Cronie Phanos 2010 50.42
19 Wim Blondeel (BEL) KAAG 2008 50.31
20 Wim Blondeel (BEL) KAAG 2010 50.29
21 Edwin Nys (BEL) DCLA 2013 50.02
22 Didier van Hamme (BEL) RCG 2010 49.93
23 Tom Corstjens Achilles Top 2007 49.83
24 Edwin Nys (BEL) DCLA 2012 49.40
25 Tom Corstjens Achilles Top 2012 49.32
26 Didier van Hamme (BEL) RCG 2009 49.19
27 Patrick Cronie Phanos 2011 49.04
28 Jurgen Verbrugghe (BEL) HAC 2011 49.01
29 Wim Blondeel (BEL) KAAG 2006 48.72
30 Jürgen Verbrugghe (BEL) HAC 2013 48.30
31 Tom Corstjens Achilles Top 2006 47.87
32 Ben Gettemans (BEL) Sparta Vilvoorde 2012 47.75
33 René el Kati AV Unitas 2007 47.49
34 Frederik Eeckhout (B) Vlierzele Sp 2009 47.43
35 Edwin Nys (B) MAC 2011 47.35
36 Filip Eeckhout (B) Vlierzele Sp. 2011 46.69
37 René el Kati AV Unitas 2008 46.65
38 Filip Eeckhout (B) Vlierzele Sp 2006 46.50
39 Bjorn Gevers (BEL) Volharding 2012 46.06
40 Frederik Eeckhout (B) Vlierzele Sp 2010 45.96
41 Filip Eeckhout (B) Vlierzele Sp 2010 45.78
42 Tim Hendry (CAN) Guelph Gryphons 2013 45.36
43 Filip Eeckhout (B) Vlierzele Sp 2007 45.32
44 Hans van Alphen (B) AT 84 2008 45.09
45 Richard Revyn (BEL) RFCL 2012 44.77
46 Frederic Eeckhout (B) Vlierzele Sp. 2011 44.52
47 Filip Eeckhout (B) Vlierzele Sp 2009 44.46
48 Stephan Dekker ARV Ilion 2010 44.24
49 Eugene Martineau Achilles Top 2012 43.74
50 Ludo van der Plaat ARV Ilion 2009 43.35


speer heren
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Tom Goyvaerts (BEL) AC Brabo 2008 79.65
2 Tom Goyvaerts (BEL) AC Brabo 2011 75.18
3 Daan Meijer AV '34 2011 73.77
4 Jeroen Blommerde Phanos 2011 72.01
5 Timothy Herman (BEL) ACME 2011 70.10
6 Daan Meijer AV '34 2013 69.20
7 Daan Meijer AV '34 2012 68.81
8 Jeroen Blommerde Phanos 2008 68.57
9 Ludo van der Plaat ARV Ilion 2012 68.10
10 Chris Claes (BEL) KAAG 2009 67.38
11 Vincent van den Bosch (BEL) AC Duffel 2012 67.16
12 Alain de Deugd Lycurgus 2012 67.10
13 Alain de Deugd Lycurgus 2013 66.93
14 Elliot Thijssen Hellas Utrecht 2005 66.64
15 Eugene Martineau Achilles Top 2012 65.52
16 Mart ten Berge EAC de Sperwers 2013 65.45
17 Ward Melssen Nijmegen Atletiek 2013 64.80
18 Bjorn Blommerde Spado 2006 64.47
19 Alain de Deugd Lycurgus 2011 64.36
20 Jesse Schreurs AAC 2010 64.16
21 Timothy Herman (BEL) Vlierzele Sp 2009 64.02
22 Elliot Thijssen Hellas Utrecht 2006 63.81
23 Leon Versluis Climax 2013 63.77
24 Ludo van der Plaat ARV Ilion 2013 63.71
25 Daan Meijer AV '34 2007 63.60
26 Bjorn Blommerde Sprint 2008 63.59
27 Lars Timmerman Spado 2009 63.34
28 Matthias van Weyenbergh (BEL) RCG 2011 63.04
29 Vincent van den Bosch (BEL) AC Duffel 2013 62.95
30 Willem Zwetsloot Leiden Atl. 2010 62.62
31 Eugene Martineau Achilles Top 2006 62.09
32 Thomas Hartman Clytoneus 2010 62.02
33 Ward Melssen Nijmegen Atletiek 2012 61.89
34 Keith Beard (GBr) Rotterdam atl. 2006 61.65
35 Robin Bak Nea Volharding 2010 61.56
36 Keith Beard (GBr) Rotterdam atl. 2005 61.50
37 Jonas van Campenhout (BEL) DCLA 2007 61.36
38 Chris Claes (B) RKHAV 2004 61.14
39 Ward Melssen Nijmegen Atl. 2011 61.00
40 Vincent van den Bosch (BEL) AC Duffel 2009 60.81
41 Colin van Loon ARV Ilion 2012 60.62
42 Martijn Bouwmeester AV Hera 2011 60.50
43 Tim Zwiep Spado 2007 60.32
44 Max Verlint Phanos 2010 60.16
45 Pieter Vandenheede (BEL) Brabo 2012 60.01
46 Mark Jonker AV Isala '96 2013 59.97
47 Johny de Zutter (BEL) AS Rieme 2006 59.95
48 Vincent van den Bosch (BEL) AC Duffel 2007 59.42
49 Rudy Bourguignon (FRA) Amiens UC 2009 58.43
50 Hans van Alphen (BEL) AT 84 2008 58.11
51 Brian Lesterhuis Eindhoven Atl 2009 58.07
52 Arjan Dekkers ARV Achilles 2007 57.80
53 Tim Zwiep Spado 2010 57.78
54 Thijs Ros AV Clytoneus 2009 57.56
55 Bart Meylemans (BEL) RCG 2009 57.17



ver heren
Naam
ver.
jaar
prestatie
         
1 Ignisious Gaisah (GHA) PAC R'dam 2012 7.66 (-0,8)
2 Ignisious Gaisah (GHA) PAC R'dam 2011 7.65 (+0,2)
3 Harald Bust Hellas 2012 7.54 (+0,9)
4 Mark Jacobs GVAC 2011 7.46 (+1,3)
5 Corentin Campener (BEL) RESC 2013 7.44 (+0,3)
6 Nicolas Stempnick (BEL) Dour Sports 2013 7.43 ( 0,0)
7 Mathias Broothaerts (BEL) AC Lyra 2012 7.43 (+1,5)
8 Fabian Florant Haag Atl. 2011 7.32 (-0,8)
9 Nicolas Stempnick (BEL) Dour Sports 2012 7.22 ( 0,0)
10 Jonathan Pengel Phanos 2010 7.13 (-0,6)
11 Jonathan Pengel Phanos 2011 7.09 (+0,5)
12 Joeri van der Hooft AAC 2012 7.07 (+2,0)
13 Sander Schutjes AVV 2012 7.06 (+0,6)
14 Sander Schutjes AVV 2011 7.06 (+1,5)
15 Johan van den Berg ARV Ilion 2009 7.03 (+1.5)
16 Sander Schutjes AV V'waard 2010 7.02 (-1,7)
17 Theo Danes AV '23 2009 6.98 (+0,9)
18 Dennis Prinsen AV Sprint 2010 6.94 (+0,8)
19 Tijmen Meijer Nea Volharding 2010 6.90 (+0,1)
20 Rogier van den Berg AV Sparta 2010 6.85 (+1,6)
21 Tijmen Meijer Nea Volharding 2011 6.84 (+0,1)
22 Tom Buys AV Zaanland 2009 6.81 (+1,3)
23

Quentin Ruffacq (BEL)

Dour Sports

2012 6.80 (-1,1)
24 Rudy Bourguignon (FRA) Amiens UC 2009 6.80 (+0,8)
25 Ludo van der Plaat ARV Ilion 2009 6.79 (+1,2)
26 Quentin Siberie Rotterdam Atletiek 2012 6.78 (+0,1)
27 Dennis Prinsen AV Sprint 2009 6.77 (+0,5)
28 Tijmen Meijer AV Zaanland 2012 6.76 ( 0,0)
29 Marc de Vries AV Zaanland 2009 6.76 (+2,0)
30 Thijs Ros AV Clytoneus 2009 6.75 (+1,1)
31 Stefan de Vries Hellas 2011 6.72 (+0,5)
32 Erik Stevens ARV Ilion 2009 6.72 (+1,3)
33 Filip van der Hoven AV Lycurgus 2013 6.70 (+0,1)
34 Dennis Weijens AV '23 2009 6.69 (+1,7)
35 David van Hetten Rotterdam Atletiek 2012 6.59 (+0,6)
36 Rogier van den Berg AV Sparta 2011 6.56 (+1,0)
37 Laurens Looije ARV Ilion 2009 6.56 (+1,4)
38 Stijn van Opstal Prins Hendrik 2010 6.54 (+1,0)
39 Yoeri Stieglis Phanos 2008 6.54 (+0,9)
40 Timo de Water ARV Ilion 2009 6.49 (+1,0)
41 Jelle van Kesteren AV Sprint 2010 6.48 (+0,8)
42 Bram Ruissen Ciko '66 2010 6.47 (+0,9)
43 Daniël Lam Phanos 2012 6.28 (-1,4)
44 Joeri van der Hooft AV de Wielingen 2009 6.26 (+0,3)