Informatie over de jeugdlopen   


Bij de Pinksterwedstrijden op 24 mei 2010 worden er tijdens het hoofdprogramma twee jeugdlopen gehouden.
Deze lopen staan open voor iedereen van groep 3 t/m groep 8. Deelname is gratis!

Het motto is dit jaar:
Welke school is de sportiefste school van de Gemeente Hulst ?

Programma:

Voorlopige aanvangstijden:
♦ 14.50u       500 m voor jeugd t/m 9 jaar (groep 3 t/m 5)
♦ 15.00u       900 m voor jeugd 10 t/m 12 jaar (groep 6 t/m 8)

Het is dus niet de bedoeling dat iemand van 8 jaar 900 m gaat lopen.


Inschrijven:

Je kan op drie manieren inschrijven.
♦ Via een online inschrijfformulier. Dan krijg je automatisch een bevestiging toegestuurd via de email.
        Deze manier heeft onze sterke voorkeur.
        Om naar het online formulier te gaan: klik hier
♦ Via een email naar ws-thuis@rkhav.nl
        met opgave van:
        naam.....
        geboortedatum....
        school......
        woonplaats......
        email adres........
        nummer waaraan je deelneemt ..........
♦ Op de dag zelf op het wedstrijdsecretariaat, tot 1 uur vóór aanvang van de jeugdlopen.

De inschrijvingen kan je natuurlijk ook door je onderwijzer op school laten doen.

Diegenen die van te voren hebben ingeschreven melden zich op tijd (minstens 30 min. voor de start) op het wedstrijdsecretariaat. Daar krijgen jullie een borstnummer dat je dus op je borst moet spelden. Niet op je rug.

Prijzen:

De school met de meeste deelnemers aan de jeugdlopen (in % van het aantal leerlingen) krijgt :
Een Iris Cheque t.w.v. 100 Euro.

Iedereen die over de finish komt verdient een medaille.

Over de 500m:
- een beker voor de drie snelste meiden uit groep 3, 4 en 5
- een beker voor de drie snelste jongens uit groep 3, 4 en 5

Over de 900m:
- een beker voor de drie snelste meiden uit groep 6, 7 en 8
- een beker voor de drie snelste jongens uit groep 6, 7 en 8

Uitslagen 2010:

500 m jeugdloop

plaats
Naam
school
geb. jaar
prestatie
         
1
Toine van den Bosch Doel 00 1.37.33
2
Ruben Heijnen Kirr 00 1.47.43
3
Ruud Louter RKHAV 00 1.48.97
4
Bas Coone Will 01 2.00.05
5
Jarreau Suijkerbuijk Blok 01

2.00.67

6
Isa v.d. Voorde Bern 00 2.03.70
7
Dzera Poekhajeva Nobe 00 2.06.76
8
Ditchano Suijkerbuijk Blok 03 2.11.15
9
Maaike Munter achi 01 2.17.53
10
Anouk Hemelaar RKHAV 00 2.18.90
11
Nina Coone Will 03 2.24.22
12
Eva den Exster RKHAV 03 2.27.26
13
Maaike Hemelaar RKHAV 02 2.28.09
14
Bibienne Suijkerbuijk Blok 01 2.30.36
  Daphne de Clerck Lode 00 NA
  Lieke Heijster Ener 01 NA
         
         
900 m jeugdloop
         
plaats
Naam
school
geb. jaar
prestatie
         
1
Waeöby Jones AVSS 99 3.00.42
2
Maaike de Kreek AVSS 99 3.11.14
3
Ezeqiel Suijkebuijk Blok 99 3.22.39
4
Bryan Vink Will 99 3.36.69
5
Davie Godeschalk RKHAV 00 3.36.71
6
Arjan van Dorsselaer Nobe 99 3.36.71
7
Iggy Nachtegael Ingh 99 3.40.46
8
Pien van den Abeele RKHAV 00 3.53.09
9
Margot Thuy Ingh 99 4.02.29
10
Mirthe Nachtegael RKHAV 99 4.04.27
11
Jessie van Maele Will 98 4.30.89
Nick Heijmans Nobe 00 NA

De Iris Cheque t.w.v. 100 Euro is gewonnen door de Willibrordusschool uit Hulst.

Uitslagen 2009:

500 Meter Jeugd
1 493 Maaike de Kreek AVSS 1'45.03 99
2 496 Toine van den Bos 1'46.89 00
3 487 Ruud Louter RKHA 1'48.23 00
4 339 Mart Brouwers RKHA 1'48.80 01
5 340 Floortje Brouwers RKHA 1'52.16 99
6 338 Bram Simpelaar 1'58.55 99
7 498 Davey Godeschalck RKHA 1'58.89 00
8 499 Lena Ferket Groe 2'03.91 00
9 492 Maaike van Vossen RKHA 2'04.58 00
10 500 Margot Thuy RKHA 2'05.69 99
11 491 Isa van de Voorde RKHA 2'12.33 00
12 494 Anouk Hemelaar RKHA 2'16.49 00
13 495 Maaike Hemelaar RKHA 2'23.92 02
14 489 Daphne van Vossen RKHA 2'28.98 02
15 336 Alisha van den Berg Ark 3'02.63 02
343 Rick de Bruijn DNS 02
344 Joost Bouman DNS 96
900 Meter Jeugd
1 337 Jessie van Maele RKHA 3'07.15 98
2 490 Iggy Nachtegael RKHA 3'07.69 99
3 345 Rick Baltussen 3'40.76 97
4 341 Femke Bun RKHA 3'45.56 98
5 488 Laura Boone RKHA 3'57.44 99
6 342 Myrthe van Haaften 4'37.24 98