Pinksterwedstrijden te Hulst op 31 Mei 2004

 

		
hoogspringen              Meisjes D
	1.	82	Donja Karimlou           	ARV  	   1m40
	1.	81	Melissa Kolhorn          	ARV  	   1m40
	3.	76	Esther Platteeuw         	Sche 	   1m30
	4.	1	Anne van der Meer        	RKHA 	   1m25
	5.	90	Houria El Azimani        	     	   1m25
	6.	86	Kristy Blommaert         	Delt 	   1m25
	7.	83	Eva Ketel                	ARV  	   1m20
	8.	4	Anne van Driessche       	RKHA 	   1m10
	9.	128	Froukje Andriessen       	RKHA 	   1m
		
hoogspringen              Jongens D
	1.	5	Tim Broekman             	RKHA 	    1m50
	2.	27	Steven Nuytinck          	AV56 	    1m45
	3.	93	Pieter Sommer            	     	    1m35
	4.	26	Robin de Vos             	AV56 	    1m25
	5.	47	Glenn Luitwieler         	Dyna 	    1m20
	6.	94	Kenney Naessens          	     	    1m20
	7.	28	Lars Paardekoper         	AV56 	    1m05
		
	
hoogspringen              Meisjes C
	1.	87	Danielle Elfrink         	Delt 	   1m40
	1.	34	Evianne van de Zande     	AV56 	   1m40
	3.	130	Cecile van Leest         	RKHA 	   1m35
	3.	147	Soraya Zwemstra          	Scor 	   1m35
	5.	132	Nikky van Meel           	AV56 	   1m35
	6.	6	Samantha van Remortel    	RKHA 	   1m30
	7.	154	Kim Schuilwerve          	AV56 	   1m30
	8.	88	Daisy van de Velde       	De W 	   1m15		
hoogspringen              Jongens B
		
		12	Davey van der Veeken     	RKHA 	   1m65
		11	Yannick Boidin           	RKHA 	   1m65
		122	Dennis van den Berg      	Dyna 	   1m50
verspringen               Meisjes D
	1.	2	Samantha Lernout         	RKHA 	    4m41
	2.	82	Donja Karimlou           	ARV 	    4m32
	3.	81	Melissa Kolhorn          	ARV	    4m13
	4.	83	Eva Ketel                	ARV	    3m99
	5.	78	Khaoula Bannani          	Sche 	    3m92
	6.	1	Anne van der Meer        	RKHA	    3m90
	7.	77	Claire Volleman          	Sche	    3m63
	8.	92	Nassira El Azimani 			    3m48
	9.	3	Evelien Burm             	RKHA	    3m45
	10.	4	Anne van Driessche       	RKHA	    3m38
	11.	91	Jente Claes              	     	    3m32
	12.	128	Froukje Andriessen       	RKHA 	    3m06
	13.	23	Eva Ysebaert             	RKHA 	    2m72
			   
verspringen               Jongens D
	
	1.	5	Tim Broekman             	RKHA 	     4m62
	2.	27	Steven Nuytinck          	AV56 	     4m53
	3.	47	Glenn Luitwieler         	Dyna 	     4m17
	4.	93	Pieter Sommer            	     	     4m11
	5.	73	Niek den Exter           	Sche 	     4m07
	6.	94	Kenney Naessens          	     	     3m69
	6.	126	Frank Rijnberg           	Sche 	     3m57
	7.	74	Florentijn de Roo        	Sche 	     3m52
verspringen               Meisjes C
	1.	29	Lieke Dekker             	AV56 	   4m69
	2.	96	Kim Bogaerts 				   4m68
	3.	80	Aafke Monden             	ARV 	   4m61
	4.	87	Danielle Elfrink         	Delt 	   4m42
	5.	129	Marjolein d'Hondt        	RKHA 	   4m34
	6.	150	Mariska van Fraassen     	AV56  	   4m32
	7.	95	Maxime Gyssels  			   4m09
	8.	34	Evianne van de Zande     	AV56 	   4m07
	9.	6	Samantha van Remortel    	RKHA  	   3m83
	10.	88	Daisy van de Velde       	Wiel 	   3m40
verspringen               Jongens C
	1	7	Brian Boidin             	RKHA 	    4m70	
	2	70	Tom Rijnberg             	Sche 	    4m66	
	3	33	Alex Zwolle              	AV56 	    4m58	
	4	72	Quinten Volleman         	Sche 	    3m98
kogelstoten 2,000kg       Meisjes D
	
		82	Donja Karimlou           	ARV  	    10m45
		76	Esther Platteeuw         	Sche 	     9m00
		86	Kristy Blommaert         	Delt	     8m84
		3	Evelien Burm             	RKHA 	     8m68
		85	Evelien Doeleman         	Delt  	     8m65
		81	Melissa Kolhorn          	ARV  	     8m53
	  	92	Nassira El Azimani			     8m51
		83	Eva Ketel                	ARV  	     8m33
		78	Khaoula Bannani          	Sche 	     8m31
		 2	Samantha Lernout         	RKHA 	     8m10
		90	Houria El Azimani  			     8m03
		1	Anne van der Meer        	RKHA 	     7m60
		77	Claire Volleman          	Sche	     6m81
		91	Jente Claes 				     6m27
		128	Froukje Andriessen       	RKHA 	     5m91
		   
			
kogelstoten              Jongens D
		27	Steven Nuytinck          	AV56 	    8m50  	  
		74	Florentijn de Roo        	Sche 	    7m61
		
speerwerpen 500g          Meisjes C
		6	Samantha van Remortel    	RKHA 	   26m61
		34	Evianne van de Zande     	AV56 	   24m59
		110	Aniek Aper               	RKHA 	   24m16
		132	Nikky van Meel           	AV56 	   23m65
		
discuswerpen 1,000kg      Jongens C
		
		125	Wesley Hemelsoet         	Sche 	   32m02
		84	Tim Kolhorn              	ARV  	   26m40
		71	Robert Paul de Roo       	Sche 	   21m56
		48	Jermine Luitwieler       	Dyna 	   20m03
		72	Quinten Volleman         	Sche 	   18m38
kogelstoten 4,000kg       Jongens C
		125	Wesley Hemelsoet         	Sche 	    11m54 				
		84	Tim Kolhorn              	ARV  	    10m06  				
		71	Robert Paul de Roo       	Sche 	     9m06	
		72	Quinten Volleman         	Sche 	     6m67 
discuswerpen 1,500kg      Jongens B
		
		39	Stefan Stokman           	AV56 	   31m12
		97	Bart van Tichelen        	     	   27m84
		41	Niels Geelhoed           	AV56 	   26m39
		15	Donald Segers            	RKHA 	   22m15
		37	Rens Geelhoed            	AV56 	   21m69
		11	Yannick Boidin           	RKHA 	   20m66
speerwerpen 700g          Jongens B
		
		11	Yannick Boidin           	RKHA 	   37m81
		39	Stefan Stokman           	AV56 	   34m01
		41	Niels Geelhoed           	AV56 	   31m45
		15	Donald Segers            	RKHA 	   27m87
		37	Rens Geelhoed            	AV56 	   20m85
		97	Bart van Tichelen        	     	   20m60
kogelstoten 5,000kg       Jongens B
		39	Stefan Stokman           	AV56 	   13m67
		41	Niels Geelhoed           	AV56 	   11m10
		11	Yannick Boidin           	RKHA 	    9m87
		37	Rens Geelhoed            	AV56 	    9m50
	     	15	Donald Segers            	RKHA 	    9m21
		97	Bart van Tichelen        	     	    9m04
Totaal uitslag werpdriekamp jongens B
		39	Stefan Stokman           	AV56 	    1605 pt
		41	Niels Geelhoed           	AV56 	    1283 pt
		11	Yannick Boidin           	RKHA 	    1150 pt
		15	Donald Segers            	RKHA 	     974 pt
		97	Bart van Tichelen        	     	     963 pt
		37	Rens Geelhoed            	AV56 	     848 pt
discuswerpen 1,000kg      Dames
		
		98	Dorien Van Tichelen      	     	   35m42	Jun	
		143	Karin Larnoe             	Olse 	   31m83  	Vet	
		142	Manon van Oosten         	Rott 	   27m74   	Sen		
		16	Audrey de Beule          	RKHA 	   23m57	Jun	
		17	Altuna Halilovic         	RKHA 	   22m02	Jun	
		99	Annick Bracke            	     	   21m62	Sen
		89	Anke de Feyter           	De W 	   18m79	Jun		
		18	Jessica Segers           	RKHA 	   18m18   	Jun	
speerwerpen 600g          Dames
 
		16	Audrey de Beule          	RKHA 	     26m57	Jun		
		98	Dorien Van Tichelen      	     	     22m27	Jun	
		143	Karin Larnoe             	Olse 	     17m99	Vet	
		17	Altuna Halilovic         	RKHA 	     17m49	Jun	
		89	Anke de Feyter           	De W 	     16m51	Jun	
		18	Jessica Segers           	RKHA 	     12m95	Jun		
		142	Manon van Oosten         	Rott 	     12m83	Sen	
   				
kogelstoten 4,000kg       Dames
			
		143	Karin Larnoe             	Olse 	    11m72	Vet		
		114	Tosca Hellebrekers       	AV W 	    10m44	Sen	
		98	Dorien Van Tichelen      	     	     9m40   	Jun		
		89	Anke de Feyter           	De W 	     8m92	Jun	
		16	Audrey de Beule          	RKHA 	     8m92	Jun	
		142	Manon van Oosten         	Rott 	     8m59	Sen	
		99	Annick Bracke            	     	     8m59	Sen		
		17	Altuna Halilovic         	RKHA 	     7m21	Jun	
		18	Jessica Segers           	RKHA 	     6m72	Jun	
Totaal uitslag werpdriekamp dames
		
		98	Dorien Van Tichelen      	     	    1590 pt 	Jun	
		143	Karin Larnoe             	Olse 	    1571 pt	Vet		
		16	Audrey de Beule          	RKHA 	    1367 pt	Jun	
		142	Manon van Oosten         	Rott 	    1136 pt	Sen	
		89	Anke de Feyter           	De W 	    1022 pt	Jun	
		17	Altuna Halilovic         	RKHA 	    1005 pt	Jun	
		99	Annick Bracke            	     	     758 pt	Sen		
		18	Jessica Segers           	RKHA 	     743 pt	Jun	
		114	Tosca Hellebrekers       	AV W 	     619 pt	Sen	
discuswerpen 2,000kg      Heren
		46	Bert de Jonge            	AV56 	    39m35	Vet		
		145	Henk van den Berg        	AV56 	    37m83	Sen	
		116	Jeroen Hage              	Dyna 	    32m49	Sen	
		113	Wim Hellebrekers         	AV W 	    32m30	Vet
		22	Donald Segers            	RKHA 	    31m94	Vet		
		140	Chris Claes              	RKHA 	    29m23	Sen
		148	Fred van der Steenhoven  	PAC  	    28m79	Vet	
		121	Marin de Feijter         	T.S. 	    27m94	Sen	
		117	Jeroen van Belzen        	Dyna 	    27m37	Sen	
		79	Ronald Rasenberg         	Sche 	    26m58	Sen	
		111	Wouter Saman             	RKHA 	    24m35	Jun	
		68	Roland Volleman          	Sche 	    20m98	Vet	
		69	Romain van Hoecke        	Sche 	    19m20	Vet	
		127	Arjan Meijer             	AV56 	    18m90	Sen		
		67	Albert Platteeuw         	Sche 	    18m57	Sen		
		
speerwerpen 800g          Heren
			
		140	Chris Claes              	RKHA 	    61m14	Sen	
		145	Henk van den Berg        	AV56 	    46m93	Sen		
		117	Jeroen van Belzen        	Dyna 	    42m00	Sen	
		46	Bert de Jonge            	AV56 	    41m75	Vet	
		116	Jeroen Hage              	Dyna 	    35m04	Sen		
		79	Ronald Rasenberg         	Sche 	    32m44	Sen	
		113	Wim Hellebrekers         	AV W 	    32m20	Vet	
		148	Fred van der Steenhoven  	PAC  	    31m87	Vet
		121	Marin de Feijter         	T.S. 	    31m16	Sen		
		67	Albert Platteeuw         	Sche 	    27m40	Sen		
		68	Roland Volleman          	Sche 	    26m72	Vet	
		127	Arjan Meijer             	AV56 	    26m64	Sen	
		69	Romain van Hoecke        	Sche 	    24m39	Vet		
		111	Wouter Saman             	RKHA 	    24m11	Jun	
		22	Donald Segers            	RKHA 	    22m36	Vet		
kogelstoten 7,260kg       Heren
		
		46	Bert de Jonge            	AV56 	     12m91	Vet	
		145	Henk van den Berg        	AV56 	     12m39	Sen	
		140	Chris Claes              	RKHA 	     11m20	Sen		
		116	Jeroen Hage              	Dyna 	     10m94	Sen		
		121	Marin de Feijter         	T.S. 	     10m94	Sen		
		113	Wim Hellebrekers         	AV W 	     10m77	Vet	
		22	Donald Segers            	RKHA 	     10m31	Vet		
		117	Jeroen van Belzen        	Dyna 	      9m96	Sen	
		148	Fred van der Steenhoven  	PAC  	      9m95	Vet	
		69	Romain van Hoecke        	Sche 	      9m06	Vet	
		79	Ronald Rasenberg         	Sche 	      8m58	Sen	
		111	Wouter Saman             	RKHA 	      8m51	Jun		
		68	Roland Volleman          	Sche 	      8m02	Vet		
		67	Albert Platteeuw         	Sche 	      7m53	Sen	
		127	Arjan Meijer             	AV56 	      6m80	Sen	
			
Totaal uitslag werpdriekamp heren
			
		46	Bert de Jonge            	AV56 	     1885 pt	Vet	
		145	Henk van den Berg        	AV56 	     1859 pt	Sen	
		140	Chris Claes              	RKHA 	     1777 pt	Sen		
		116	Jeroen Hage              	Dyna 	     1471 pt	Sen	
		113	Wim Hellebrekers         	AV W 	     1409 pt	Vet	
		117	Jeroen van Belzen        	Dyna 	     1391 pt	Sen	
		121	Marin de Feijter         	T.S. 	     1303 pt	Sen		
		148	Fred van der Steenhoven  	PAC  	     1257 pt	Vet	
		22	Donald Segers            	RKHA 	     1119 pt	Vet		
		79	Ronald Rasenberg         	Sche 	     1118 pt	Sen	
		111	Wouter Saman             	RKHA 	      907 pt	Jun	
		69	Romain van Hoecke        	Sche 	      818 pt	Vet	
		68	Roland Volleman          	Sche 	      808 pt	Vet		
		67	Albert Platteeuw         	Sche 	      733 pt	Sen	
		127	Arjan Meijer             	AV56 	      666 pt	Sen		



80m horden 0,84m      Jongens D
	1	27	Steven Nuytinck          	AV56 	   13.47			
	2	47	Glenn Luitwieler         	Dyna 	   13.91	
	3	32	Stefan Schoenmaker       	Dyna 	   15.24	
	4	93	Pieter Sommer            	     	   15.76	
	5	108	Job de Brouwer           	RKHA 	   16.66	
	6	26	Robin de Vos             	AV56 	   16.80			
	7	94	Kenney Naessens          	     	   17.28	
60m horden 0,762m/6H    Meisjes D
	1	81	Melissa Kolhorn          	ARV  	   10.04			
	2	82	Donja Karimlou           	ARV  	   10.13			
	3	83	Eva Ketel                	ARV  	   10.34			
	4	90	Houria El Azimani        	     	   12.69			
	5	86	Kristy Blommaert         	Delt 	   12.97	
	6	91	Jente Claes              	     	   13.00			
	7	92	Nassira El Azimani       	     	   13.77			
100m horden 0,914m   Jongens C
	1	84	Tim Kolhorn              	ARV  	  16.72			
	2	70	Tom Rijnberg             	Sche 	  19.29			
	3	48	Jermine Luitwieler       	Dyna 	  19.72			
		33	Alex Zwolle              	AV56 	   DIS  			
		
80m horden 0,762m    Meisjes C
	1	80	Aafke Monden             	ARV  	   12.86			
	2	96	Kim Bogaerts             	     	   13.25			
	3	132	Nikky van Meel           	AV56 	   15.52	
	4	95	Maxime Gyssels           	     	   15.65	
	5	147	Soraya Zwemstra          	Scor 	   16.09	
	6	34	Evianne van de Zande     	AV56 	   16.13			
80 meter                  Jongens D
Heat:1 
	1	74	Florentijn de Roo        	Sche 	   11.71			
	2	5	Tim Broekman             	RKHA 	   11.90			
	3	94	Kenney Naessens          	     	   12.14			
	4	93	Pieter Sommer            	     	   12.33			
80 meter                  Jongens D
Heat:2 
	1	32	Stefan Schoenmaker       	Dyna 	   11.98			
	2	126	Frank Rijnberg           	Sche 	   12.25			
	3	25	Peter Beije              	AV56 	   12.46			
		
80 meter                  Jongens D
Heat:3 
	1	47	Glenn Luitwieler         	Dyna 	   11.48			
	2	28	Lars Paardekoper         	AV56 	   12.84			
		
80 meter                  Jongens D (FINALE)
	1	47	Glenn Luitwieler         	Dyna 	   11.43			
	2	32	Stefan Schoenmaker       	Dyna 	   11.76			
	3	74	Florentijn de Roo        	Sche 	   11.79			
	4	5	Tim Broekman             	RKHA 	   11.91			
	5	94	Kenney Naessens          	     	   12.01			
	6	126	Frank Rijnberg           	Sche 	   12.34			
60 meter                  Meisjes D
Heat:1 
	1	2	Samantha Lernout         	RKHA 	    8.51			
	2	78	Khaoula Bannani          	Sche 	    9.06			
	3	76	Esther Platteeuw         	Sche 	    9.44			
	4	91	Jente Claes              	     	    9.92			
	5	85	Evelien Doeleman         	Delt 	   10.45			
60 meter                  Meisjes D
Heat:2 
	1	83	Eva Ketel                	ARV  	    8.85			
	2	82	Donja Karimlou           	ARV  	    8.94			
	3	1	Anne van der Meer        	RKHA 	    9.26			
	4	3	Evelien Burm             	RKHA 	    9.62			
	5	77	Claire Volleman          	Sche 	    9.85			
60 meter                  Meisjes D
Heat:3 
	1	81	Melissa Kolhorn          	ARV  	    9.18			
	2	4	Anne van Driessche       	RKHA 	    9.60			
	3	92	Nassira El Azimani       	     	   10.05			
	4	128	Froukje Andriessen       	RKHA 	   10.27			
		
60 meter                  Meisjes D (FINALE)
	1	2	Samantha Lernout         	RKHA 	    8.49			
	2	83	Eva Ketel                	ARV  	    8.76			
	3	82	Donja Karimlou           	ARV  	    8.88			
	4	78	Khaoula Bannani          	Sche 	    9.09			
	5	81	Melissa Kolhorn          	ARV  	    9.19			
	6	1	Anne van der Meer        	RKHA 	    9.48			
100 meter                 Jongens C (series)
Wind : 0.4/0.9
	1	7	Brian Boidin             	RKHA 	   13.50			
	2	84	Tim Kolhorn              	ARV  	   13.58			
	3	70	Tom Rijnberg             	Sche 	   13.63			
	4	48	Jermine Luitwieler       	Dyna 	   13.81	
	5	33	Alex Zwolle              	AV56 	   14.02	
	6	72	Quinten Volleman         	Sche 	   14.91	
			
100 meter                 Jongens C (FINALE)
Wind : -7
	1	7	Brian Boidin             	RKHA 	   13.54			
	2	70	Tom Rijnberg             	Sche 	   13.74			
	3	84	Tim Kolhorn              	ARV  	   13.81			
	4	48	Jermine Luitwieler       	Dyna 	   14.11			
	5	33	Alex Zwolle              	AV56 	   14.37			
	6	72	Quinten Volleman         	Sche 	   15.11				
80 meter                 Meisjes  C
Heat:1      Wind : 0.2 
	1	29	Lieke Dekker             	AV56 	   10.87			
	2	96	Kim Bogaerts             	     	   11.12			
	3	150	Mariska van Fraassen     	AV56 	   11.18			
	4	80	Aafke Monden             	ARV  	   11.62			
	5	130	Cecile van Leest         	RKHA 	   11.71			
80 meter                 Meisjes C
Heat:2      Wind : -1 
	1	129	Marjolein d'Hondt        	RKHA 	   11.48			
	2	87	Danielle Elfrink         	Delt	   11.79			
	3	95	Maxime Gyssels           	     	   11.79			
	4	88	Daisy van de Velde       	De W 	   13.74			
		
80 meter                 Meisjes C (FINALE)
Wind : 0.4
	1	29	Lieke Dekker             	AV56 	   11.03			
	2	150	Mariska van Fraassen     	AV56 	   11.21			
	3	96	Kim Bogaerts             	     	   11.26			
	4	129	Marjolein d'Hondt        	RKHA 	   11.60			
	5	130	Cecile van Leest         	RKHA 	   11.72			
	6	80	Aafke Monden             	ARV  	   11.75				
		
100 meter                 Jongens B
Heat:1      Wind : 0.9 
	1	122	Dennis van den Berg      	Dyna 	   13.59			
200 meter                 Jongens B
Heat:1      Wind : 0.6 
	1	122	Dennis van den Berg      	Dyna 	   27.57			
		
600 meter                Jongens D
	1	73	Niek den Exter           	Sche 	 1'49.62			
	2	28	Lars Paardekoper         	AV56 	 1'55.39			
	3	25	Peter Beije              	AV56 	 1'56.42			
	4	108	Job de Brouwer           	RKHA 	 1'57.45			
	5	126	Frank Rijnberg           	Sche 	 2'05.27			
	
600 meter                Meisjes D
 
	1	2	Samantha Lernout         	RKHA 	 1'44.75			
	2	76	Esther Platteeuw         	Sche 	 1'52.09			
	3	90	Houria El Azimani        	     	 1'54.19			
	4	86	Kristy Blommaert         	Delt 	 1'57.54			
	5	77	Claire Volleman          	Sche 	 2'02.45			
	6	1	Anne van der Meer        	RKHA 	 2'08.95			
	7	85	Evelien Doeleman         	Delt 	 2'17.70			
	8	4	Anne van Driessche       	RKHA 	 2'18.32			
	9	128	Froukje Andriessen       	RKHA 	 2'53.03			
		
800 meter                 Jongens C
	1	48	Jermine Luitwieler       	Dyna 	 2'33.19			
	2	72	Quinten Volleman         	Sche 	 2'42.48			
	
600 meter                 Meisjes C
	1	147	Soraya Zwemstra          	Scor 	 1'43.88			
	2	75	Evelien van Hoeve        	Sche 	 1'44.54			
	3	110	Aniek Aper               	RKHA 	 1'44.78			
	4	31	Renate de Wilde          	AV56 	 1'47.82			
	5	154	Kim Schuilwerve          	AV56 	 2'12.75			
	6	88	Daisy van de Velde       	De W 	 2'36.90			
800 meter                 Jongens B
	1	14	Tim Aper                 	RKHA 	 2'14.05			
	2	12	Davey van der Veeken     	RKHA 	 2'27.28			
PROMOTIEWEDSTRIJD
100 meter                 Heren
	1	153	Kevin Braunskill       	     	   10.55	0.3 wnd	  Sen	
	2	63	Harvey Bijnaar         	Phan 	   10.90	0.3 wnd	  Sen	
	3	152	Erik Wijmeersch        	     	   10.93	0.3 wnd	  Sen	
	4	64	Arjan Timmers          	PSV  	   11.30	0.3 wnd	  JA	
	5	13	Bart van Remoortere    	RKHA 	   11.44	0.3 wnd	  JB	
	6	151	Bert Michiels          	AC L 	   11.57	0.3 wnd	  Sen	
	7	131	Guy de Wilde           	RKHA 	   12.39	0.3 wnd	  JA	
	8	105	Johan Sevens           	Meet 	   12.73	0.3 wnd	  Vet	
	9	127	Arjan Meijer           	AV56 	   12.74	0.9 wnd	  Sen	
	10	79	Ronald Rasenberg       	Sche 	   12.78	0.9 wnd	  Sen	
	11	68	Roland Volleman        	Sche 	   13.08	0.9 wnd	  Vet	
	12	67	Albert Platteeuw       	Sche 	   13.16	0.9 wnd	  Sen
		107	Rik Hermans            	Meet 	   DNF  	
200 meter                 Heren
	1	153	Kevin Braunskill            	   21.43	0.9 wnd	  Sen	
	2	152	Erik Wijmeersch              	   22.49	0.9 wnd	  Sen	
	3	13	Bart van Remoortere     RKHA 	   23.03	0.7 wnd	  JB	
	4	151	Bert Michiels           AC L 	   23.24	0.7 wnd	  Sen	
	5	64	Arjan Timmers           PSV  	   23.28	0.7 wnd	  JA	
	6	131	Guy de Wilde            RKHA 	   24.90	1.7 wnd	  JA	
	7	105	Johan Sevens            Meet 	   26.13	1.7 wnd	  Vet	
	8	107	Rik Hermans             Meet 	   26.25	-3  wnd	  Vet	
	9	79	Ronald Rasenberg        Sche 	   26.30	-3  wnd	  Sen	
	10	67	Albert Platteeuw        Sche 	   26.60	-3  wnd	  Sen
	11	127	Arjan Meijer            AV56 	   26.75	1.7 wnd	  Sen
	12	68	Roland Volleman         Sche 	   27.21	-3  wnd	  Vet
		63	Harvey Bijnaar          Phan 	   DNS  	
Totaal uitslag sprintmeerkamp heren (110-200 meter)
	1	153	Kevin Braunskill         	     	   1826 pt	Sen	
	2	152	Erik Wijmeersch          	     	   1614 pt	Sen	
	3	64	Arjan Timmers            	PSV  	   1445 pt	JA	
	4	13	Bart van Remoortere      	RKHA 	   1438 pt	JB	
	5	151	Bert Michiels            	AC L 	   1388 pt	Sen	
	6	131	Guy de Wilde             	RKHA 	   1068 pt 	JA	
	7	105	Johan Sevens             	Meet 	    905 pt	Vet	
	8	79	Ronald Rasenberg         	Sche 	    883 pt	Sen	
	9	127	Arjan Meijer             	AV56 	    856 pt	Sen
	10	63	Harvey Bijnaar           	Phan 	    829 pt 	Sen 	
	11	67	Albert Platteeuw         	Sche 	    793 pt	Sen
	12	68	Roland Volleman          	Sche 	    763 pt	Vet
	13	107	Rik Hermans              	Meet 	    457 pt	Vet	
100 meter                 Dames
	1	62	Nikki Timmers           PSV  	   12.53	-1  wnd	  MB	
	2	9	Audrey Seghers          RKHA 	   13.30	-1  wnd	  MB
	3	38	Esther Vermue           AV56 	   13.46	0.3 wnd	  MB	
	4	10	Lotje Stam              RKHA 	   13.62	0.3 wnd	  MB
	5	142	Manon van Oosten        Rott 	   13.70	-1  wnd	  Sen	
	6	104	Saskia Dejonghe         Meet 	   14.11	0.3 wnd	  Vet
	7	8	Daphne Seghers          RKHA 	   14.75	-1  wnd	  MB
		141	Hermien Roggeband       Delt 	   DIS  	0.3 wnd	  Vet	
200 meter                 Dames
	1	62	Nikki Timmers           PSV  	   26.58	0.0 wnd	  MB
	2	9	Audrey Seghers          RKHA 	   27.56	0.0 wnd	  MB	
	3	38	Esther Vermue           AV56 	   28.64	0.0 wnd	  MB	
	4	10	Lotje Stam              RKHA 	   28.77	0.0 wnd	  MB	
	5	141	Hermien Roggeband       Delt 	   29.60	0.7 wnd	  Vet	
	6	104	Saskia Dejonghe         Meet 	   30.36	0.7 wnd	  Vet	
			
Totaal uitslag sprintmeerkamp dames (110-200 meter)
	1	62	Nikki Timmers            	PSV  	   1481	pt	MB	
	2	9	Audrey Seghers           	RKHA 	   1266	pt	MB
	3	38	Esther Vermue            	AV56 	   1164	pt	MB	
	4	10	Lotje Stam               	RKHA 	   1128	pt	MB
	5	104	Saskia Dejonghe          	Meet 	    951	pt	Vet
	6	142	Manon van Oosten         	Rott 	    556	pt	Sen	
	7	141	Hermien Roggeband        	Delt 	    506 pt	Vet	
	8	8	Daphne Seghers           	RKHA 	    396 pt	MB
800 meter                 Heren
	1	53	Ben Quintelier           	Vlie 	 1'53.95	Sen	
	2	50	Yassin Mahamoud          	PSV  	 1'54.45	Sen	
	3	51	Vincent Hermes           	Achi 	 1'54.62	Sen	
	4	52	Sander de Korte          	Hell 	 1'55.47	Sen	
	5	135	Sander Halin             	PSV  	 2'00.15	JA	
	6	156	Wouter van Caspel        	A.V. 	 2'02.17	JA	
	7	133	Fabian Ernst             	Haar 	 2'03.33	Sen	
	8	137	Gijs Stevens             	PSV  	 2'04.72	Sen	
	9	115	Jack Luteijn             	De W 	 2'05.18	JA	
	10	134	Bart Le Cocq             	PSV  	 2'05.46	Sen
	11	43	Hylke Hopmans            	AV56 	 2'07.58	JA
	12	155	Pascal Meerman           	Dyna 	 2'07.77	Sen	
	13	42	Richard Reijnhout        	AV56 	 2'07.86	JA	
	14	138	Ivan Lowe                	PSV  	 2'09.74	Sen	
	15	45	Wilko de Vos             	AV56 	 2'10.71	Vet
	16	136	Ronnie Halin             	PSV  	 2'12.74	JB
	17	67	Albert Platteeuw         	Sche 	 2'16.34	Sen	
	18	124	Rien de Wilde            	AV56 	 2'17.74	Vet
	19	44	Dexter Knights           	AV56 	 2'19.95	Sen	
	20	157	Tonny Lauret             	Sche 	 2'28.73	Vet
		55	Berten de Vleeschauwer   	AVLO 	   DNF  		
		54	Wouter Pappaert          	Vlie 	   DNF  
		101	Christiaan Mettrop       	Spar 	   DNF  		
				
800 meter                 Dames
	1	38	Esther Vermue            	AV56 	 2'32.07	MB	
	2	112	Margot de Nijs           	RKHA 	 2'36.03	Vet	
	3	40	Sylvia Reijnhout         	AV56 	 2'45.52	MB	
	4	106	Els van Hyfte            	Meet 	 2'59.16	Vet	
3000 meter                Heren
	1	58	Steven de Vlieger        	AVLO 	 8'37.75	Sen
	2	57	Gadesa Abebe             	PSV  	 8'41.56	Sen	
	3	59	Marco Raymaeckers        	PSV  	 8'47.85	Sen	
	4	60	Rik van Laarhoven        	RKHA 	 8'58.46	Sen	
	5	66	Erik Goossen             	Sche 	 9'04.76	Sen	
	6	102	Sjaak Luteijn            	Loop 	 9'09.42	Vet	
	7	138	Ivan Lowe                	PSV  	 9'39.14	Sen	
	8	139	Dirk Jan Linsen          	PSV  	 9'42.05	Sen	
	9	120	Harold Hiel              	RKHA 	 9'56.88	Sen	
	10	103	Edwin de Jaeger          	RKHA 	10'07.95	Sen	
	11	21	Patrick van Remortel     	RKHA 	10'17.27	Vet	
	12	157	Tonny Lauret             	Sche 	10'20.89	Vet	
	13	119	Jos de Kock              	RKHA 	10'24.57	Sen	
	14	118	Jacky Luitwieler         	Dyna 	10'36.73	Vet
	15	149	Wilfried Aper            	RKHA 	11'27.70	Vet	
	16	158	Willy Verbist			Dyna	11'51.31	Vet	
3000 meter                Dames
	1	20	Sandra de Block          	RKHA 	11'07.62	Sen
		56	Karin Bastian            	Dyna 	   DNF