Pinksterwedstrijden te Hulst op 16 mei 2005

Meisjes D

Meisjes C

Meisjes B,A, Dames, Masters

Jongens D

Jongens C

Jongens B,A, Heren, Masters

 

Nieuwtjes.........

Op het eind van de Pinksterwedstrijden werd ook nog de
"Alex van Rie bokaal" uitgereikt.

Deze wisselbokaal is voor de beste prestatie die op deze dag werd geleverd.

Aan de hand van de IAAF tabel wordt aan elke prestatie een aantal punten toegekend, zodat alle prestaties met elkaar vergeleken kunnen worden.

Zie http://www.iaaf.org/downloads/scoringTables/index.html

Het was Jim Svenoy die met zijn 8.07.57 de hoogste score
van 1012 punten haalde.

Daarmee is Jim dus winnaar geworden van de Alex van Rie bokaal.

 

De belangrijkste prestaties:

1. Jim Svenoy            3000 m  in 8.07.57  met 1012 pnt

2. Eugenie Kool           200 m  in  25.23    met  988 pnt

3. Leomar Davis           200 m  in  21.75    met  974 pnt

4. Eugenie Kool           100 m  in 12.42    met  958 pnt   

5. Tom van Hooste     3000 m  in 8.17.72  met  955 pnt

6. Rachid Ghanmouni 3000 m  in 8.18.89  met  948 pnt

7. Erik Wijmeersch      200 m  in   22.01   met  939 pnt

8. Erik Wjmeersch       100 m  in   10.82   met  932 pnt

9. Martijn Arnoldussen  800 m  in 1.53.78  met  925 pnt

10. Leomar Davis         100 m  in   10.85   met  922 pnt

 

 

 

Meisjes D

 

 

 

ver

13 deelnemer(s)

 

213

Driessche, Anne van

01-09-1992

RK HAV

4.29

m

ptn

 

 

215

Platteeuw, Esther

03-01-1992

AV Scheldesport

4.20

m

ptn

 

 

217

Rooijen, Anne van

07-05-1992

AV `56

4.15

m

ptn

 

 

218

Jager, Sindy de

14-02-1992

AV `56

4.03

m

ptn

 

 

287

Claes, Jente

1992

Hoboken

4.03

m

ptn

 

 

300

Groothaert, Natasja

12-03-1992

RK HAV

4.03

m

ptn

 

 

209

Volleman, Claire

11-03-1992

AV Scheldesport

3.97

m

ptn

 

 

220

Bannani, Khaoula

16-03-1992

AV Scheldesport

3.94

m

ptn

 

 

286

Houria, Azimani El

1992

Hoboken

3.81

m

ptn

 

 

214

Leest, Elze van

1992

RKHAV

3.81

m

ptn

 

 

285

El Faiza, Azimani

03-03-1988

Hoboken

3.60

m

ptn

 

 

210

Vries, Layla de

1993

AV Scheldesport

3.49

m

ptn

 

 

301

Brunsting, Joscha

24-09-1992

RK HAV

3.10

m

ptn

 

 

 

hoog

16 deelnemer(s)

1

210

Vries, Layla de

1993

AV Scheldesport

1.40

m

ptn

 

2

208

Ideler, Ylva

1993

Achilles

1.40

m

ptn

 

3

216

Kolhorn, Melissa

21-04-1992

ARV Achilles

1.40

m

ptn

 

4

211

Blommaert, Kristy

06-02-1992

Delta Sport

1.40

m

ptn

 

5

218

Jager, Sindy de

14-02-1992

AV `56

1.30

m

ptn

 

6

300

Groothaert, Natasja

12-03-1992

RK HAV

1.30

m

ptn

 

7

214

Leest, Elze van

1992

RKHAV

1.25

m

ptn

 

8

215

Platteeuw, Esther

03-01-1992

AV Scheldesport

1.25

m

ptn

 

9

301

Brunsting, Joscha

24-09-1992

RK HAV

1.25

m

ptn

 

10

213

Driessche, Anne van

01-09-1992

RK HAV

1.25

m

ptn

 

11

203

Bostelaar, Michelle

07-11-1992

ADSV Dynamica

1.25

m

ptn

 

12

207

Smet, Annouck

1992

AT 84

1.25

m

ptn

 

13

209

Volleman, Claire

11-03-1992

AV Scheldesport

1.20

m

ptn

 

14

201

Notschaele, Tjitske

1993

Dynamica

1.10

m

ptn

 

15

212

Burm, Evelien

26-05-1992

RK HAV

1.00

m

ptn

 

 

202

Seitte, Jhemila

1993

Dynamica

 

m

ptn

 

 

 

kogel

11 deelnemer(s)

 

207

Smet, Annouck

1992

AT 84

10.65

m

ptn

 

 

215

Platteeuw, Esther

03-01-1992

AV Scheldesport

9.77

m

ptn

 

 

216

Kolhorn, Melissa

21-04-1992

ARV Achilles

9.47

m

ptn

 

 

286

Houria, Azimani El

1992

Hoboken

9.35

m

ptn

 

 

211

Blommaert, Kristy

06-02-1992

Delta Sport

9.30

m

ptn

 

 

220

Bannani, Khaoula

16-03-1992

AV Scheldesport

8.93

m

ptn

 

 

212

Burm, Evelien

26-05-1992

RK HAV

8.55

m

ptn

 

 

287

Claes, Jente

1992

Hoboken

8.06

m

ptn

 

 

209

Volleman, Claire

11-03-1992

AV Scheldesport

7.85

m

ptn

 

 

203

Bostelaar, Michelle

07-11-1992

ADSV Dynamica

7.17

m

ptn

 

 

285

El Faiza, Azimani

03-03-1988

Hoboken

6.02

m

ptn

 

 

 

 

 

600 meter                 Cad Dames 600m MD Uur=15:31

Reeks:1

        1       215     Platteeuw, Esther              Sche    1'51.14        Min           

        2       209     Volleman, Claire               Sche    1'52.48        Min           

        3       206     Hout, Dascha van der           Sche    1'57.26        Min           

        4       211     Blommaert, Kristy              Delt    2'02.22        Min           

        5       300     Groothaert, Natasja            RKHA    2'10.80        Min           

       

 

 

60m horden 0,762m/6H    Min Dames 60mH MD Uur=13:00

Reeks:1

        1       208     Ideler, Ylva                   Achi    12.48                         

        2       285     Azimani, Faiza El              Hobo    12.97                         

        3       210     Vries, Layla de                Sche    13.48                         

                              

 

60m horden 0,762m/6H    Min Dames 60mH MD Uur=13:00

Reeks:2

        1       217     Rooyen, Anne van               AV56    10.51                         

        2       207     Smet, Anouck                   AT84    11.29                         

        3       286     Azimani, Houria El             Hobo    12.00                         

        4       287     Cleas, Jente                   Hobo    13.00                         

        5       203     Bostelaar, Michelle            Dyna    14.63                         

                      

 

60m horden 0,762m/6H    Min Dames 60mH MD Uur=13:00

Reeks:3

        1       216     Kolhorn, Melissa               Achi    10.11                         

        2       213     Driessche, Anne van            RKHA    12.57                         

        3       206     Hout, Dascha van der           Sche    12.68                         

        4       201     Notschaele, Tjitske            Dyna    13.92  

 

 

60 meter                  Pup Dames 60m MD Series Uur=14:08

Reeks:1

        1       217     Rooyen, Anne van               AV56    8.66           Min           

        2       201     Notschaele, Tjitske            Dyna    9.41           Min           

        3       206     Hout, Dascha van der           Sche    9.45           Min           

        4       214     Leest, Elze van                RKHA    9.51           Min           

        5       203     Bostelaar, Michelle            Dyna    9.77           Min           

                      

 

60 meter                  Pup Dames 60m MD Series Uur=14:08

Reeks:2

        1       216     Kolhorn, Melissa               Achi    8.83           Min           

        2       215     Platteeuw, Esther              Sche    8.86           Min           

        3       287     Cleas, Jente                   Hobo    8.91           Min           

        4       213     Driessche, Anne van            RKHA    9.05           Min           

        5       301     Brunsting, Joshua              RKHA    9.51           Min           

 

60 meter                  Pup Dames 60m MD Series Uur=14:08

Reeks:3

        1       220     Bannani, Khaoula               Sche    8.85           Min           

        2       286     Azimani, Houria El             Hobo    9.06           Min           

        3       218     Jager, Sindy de                Av56    9.07           Min           

        4       3       Groothaert, Natasja            RKHA    9.44            Min           

        5       285     Azimani, Faiza El              Hobo    9.81           Min

 

 

60 meter                  Pup Dames 60m MD Finale Uur=14:28

Reeks:1

        1       217     Rooyen, Anne van               AV56    8.66           Min           

        2       220     Bannani, Khaoula               Sche    8.87           Min           

        3       216     Kolhorn, Melissa               Achi    8.89           Min           

        4       215     Platteeuw, Esther              Sche    8.90           Min           

        5       287     Cleas, Jente                   Hobo    8.97           Min           

        6       213     Driessche, Anne van            RKHA    9.12           Min    

 

 

Jongens D

 

 

 

kogel

9 deelnemer(s)

 

254

Deugd, Alain de

06-10-1993

ARV Achilles

10.05

m

ptn

 

 

250

Vermeer, Leander

30-03-1992

AV Scheldesport

9.27

m

ptn

 

 

247

Roo, Florentijn de

28-03-1992

AV Scheldesport

8.76

m

ptn

 

 

252

Hooft, Joeri van der

08-09-1993

AV De Wielingen

8.22

m

ptn

 

 

253

Thomaes, Jurgen

25-09-1993

AV De Wielingen

7.86

m

ptn

 

 

242

Sandee, Django

28-08-1993

ADSV Dynamica

7.77

m

ptn

 

 

258

Bakker, Frits

13-01-1992

AV `56

7.51

m

ptn

 

 

248

Rijck, Pieter de

1993

ESAK

7.25

m

ptn

 

 

257

Paardekoper, Lars

10-08-1992

AV `56

6.53

m

ptn

 

 

 

ver

14 deelnemer(s)

 

254

Deugd, Alain de

06-10-1993

ARV Achilles

4.43

m

ptn

 

 

252

Hooft, Joeri van der

08-09-1993

AV De Wielingen

4.42

m

ptn

 

 

249

Broekman, Tim

15-05-1992

RK HAV

4.41

m

ptn

 

 

292

Sommers, Pieter

1992

Hoboken

4.39

m

ptn

 

 

258

Bakker, Frits

13-01-1992

AV `56

4.18

m

ptn

 

 

259

Exter, Niek den

1993

Scheldesport

4.05

m

ptn

 

 

248

Rijck, Pieter de

1993

ESAK

3.96

m

ptn

 

 

242

Sandee, Django

28-08-1993

ADSV Dynamica

3.88

m

ptn

 

 

245

Burger, Bas

10-12-1993

ADSV Dynamica

3.73

m

ptn

 

 

256

Colpaert, Lars

28-11-1992

AV `56

3.65

m

ptn

 

 

253

Thomaes, Jurgen

25-09-1993

AV De Wielingen

3.57

m

ptn

 

 

315

Claes, Iori

1993

Hoboken

3.56

m

ptn

 

 

257

Paardekoper, Lars

10-08-1992

AV `56

3.56

m

ptn

 

 

307

Vanthillo, Lander

1993

ESAK

2.95

m

ptn

 

 

 

hoog

15 deelnemer(s)

1

249

Broekman, Tim

15-05-1992

RK HAV

1.55

m

ptn

 

2

299

Hamelijnck, Rens

23-11-1992

AV De Wielingen

1.45

m

ptn

 

3

243

Roelse, Jan-Willem

12-10-1992

ADSV Dynamica

1.45

m

ptn

 

4

292

Sommers, Pieter

1992

Hoboken

1.40

m

ptn

 

5

252

Hooft, Joeri van der

08-09-1993

AV De Wielingen

1.35

m

ptn

 

6

255

Hummel, Tom

10-05-1993

ARV Achilles

1.35

m

ptn

 

7

251

Goethals, Ruben

02-04-1992

AV De Wielingen

1.35

m

ptn

 

8

250

Vermeer, Leander

30-03-1992

AV Scheldesport

1.30

m

ptn

 

9

244

Adan, Erwin

19-01-1992

ADSV Dynamica

1.25

m

ptn

 

10

258

Bakker, Frits

13-01-1992

AV `56

1.25

m

ptn

 

11

254

Deugd, Alain de

06-10-1993

ARV Achilles

1.25

m

ptn

 

12

248

Rijck, Pieter de

1993

ESAK

1.25

m

ptn

 

13

256

Colpaert, Lars

28-11-1992

AV `56

1.20

m

ptn

 

14

245

Burger, Bas

10-12-1993

ADSV Dynamica

1.15

m

ptn

 

15

307

Vanthillo, Lander

1993

ESAK

1.05

m

ptn

 

 

 

 

    600 meter                 Cad Heren 600m JD Uur=14:48

Reeks:1

        1       259     Exter, Niek den                Sche    1'41.22        Min    

        2       244     Adan, Erwin                    Dyna    1'45.68        Min           

        3       251     Goethals, Ruben                Wiel    1'47.79        Min           

        4       257     Paardekoper, Lars              AV56    1'48.05        Min           

        5       246     Brouwer, Job de                RKHA    1'54.27        Min           

        6       242     Sandee, Django                 Dyna    2'01.17        Min           

        7       256     Colpaert, Lars                 AV56    2'06.33        Min           

              

 

 

80m horden 0,84m      Min Heren 80mH JD Uur=12:36

Reeks:1

        1       258     Bakker, Frits                  AV56    14.75                         

        2       246     Brouwer, Job de                RKHA    16.06                         

        3       242     Sandee, Django                 Dyna    16.98                         

        4       299     Hamelijnck, Rens               Wiel    17.14                         

        5       247     Roo, Florentijn de             Sche    17.33                         

 

80m horden 0,84m      Min Heren 80mH JD Uur=12:36

Reeks:2

        1       243     Roelse, Jan-Willem             Dyna    13.16                         

        2       255     Hummel, Tom                    Achi    13.93                         

        3       292     Sommer, Pieter                 Hobo    14.13                         

        4       259     Exter, Niek den                Sche    14.94                         

        5       257     Paardekoper, Lars              AV56    15.76                         

        6       250     Vermeer, Leander               Sche    16.41  

 

   

   

   

 

 

80 meter                  Min Heren 80m JD Series Uur=13:49

Reeks:1

        1       251     Goethals, Ruben                Wiel    11.40                         

        2       252     Hooft, Joeri v/d               Wiel    11.63                         

        3       247     Roo, Florentijn de             Sche    11.64                         

        4       257     Paardekoper, Lars              AV56    12.15                         

        5       256     Colpaert, Lars                 AV56    12.90                         

        6       315     Claes, Iori                    HAKI    12.96                         

 

80 meter                  Min Heren 80m JD Series Uur=13:49

Reeks:2

        1       243     Roelse, Jan-Willem             Dyna    11.07                         

        2       255     Hummel, Tom                    Achi    11.78                         

        3       299     Hamelijnck, Rens               Wiel    12.21                         

        4       307     Vanthillo, Lander              ESAK    14.57                         

 

80 meter                  Min Heren 80m JD Series Uur=13:49

Reeks:3

        1       258     Bakker, Frits                  AV56    11.33                         

        2       244     Adan, Erwin                    Dyna    11.69                         

        3       254     Deug, Alain de                 Achi    11.80                         

        4       253     Thomaes, Jurgen                Wiel    12.57                         

        5       245     Burger, Bas                    Dyna    12.64  

 

 

80 meter                  Min Heren 80m JD Finale Uur=14:22

Reeks:1

        1       243     Roelse, Jan-Willem             Dyna    11.00                         

        2       258     Bakker, Frits                  AV56    11.27                         

        3       252     Hooft, Joeri v/d               Wiel    11.46                         

        4       251     Goethals, Ruben                Wiel    11.49                         

        5       244     Adan, Erwin                    Dyna    11.74                         

        6       247     Roo, Florentijn de             Sche    11.77         

 

 

Meisjes C

 

 

ver

17 deelnemer(s)

 

306

Vanthillo, Britt

1991

Spado

4.80

m

ptn

 

 

221

Antheunisse, Lot

03-12-1991

ADSV Dynamica

4.65

m

ptn

 

 

229

Sas, Evi

1990

ESAK

4.47

m

ptn

 

 

235

D'Hondt, Marjolein

06-05-1990

RK HAV

4.35

m

ptn

 

 

241

Maassen, Hanna

17-01-1991

Delta Sport

4.20

m

ptn

 

 

225

Elfrink, DaniŽlle

16-01-1990

Delta Sport

4.16

m

ptn

 

 

290

Azimani, Nassira El

1991

Hoboken

4.11

m

ptn

 

 

228

Hens, Evy

1991

ESAK

4.06

m

ptn

 

 

231

Walle, Milou van de

17-03-1991

RK HAV

4.03

m

ptn

 

 

226

Rijck, Jente de

1991

ESAK

3.95

m

ptn

 

 

230

Weemaes, Leontien

1991

RKHAV

3.93

m

ptn

 

 

239

Schuilwerve, Kim

02-09-1990

AV `56

3.72

m

ptn

 

 

233

Cauteren, Marissa van

17-10-1991

RK HAV

3.67

m

ptn

 

 

311

Schil, Karlien van

1990

ESAK

3.62

m

ptn

 

 

236

Baauw, Lotte

03-07-1990

RK HAV

3.54

m

ptn

 

 

234

Kaijser, Liselot

14-04-1991

AV Scheldesport

3.52

m

ptn

 

 

291

Wils, Kimberly

1991

Hoboken

3.21

m

ptn

 

 

hoog

8 deelnemer(s)

1

241

Maassen, Hanna

17-01-1991

Delta Sport

1.50

m

ptn

 

2

232

Leest, Cecile van

20-07-1990

RK HAV

1.40

m

ptn

 

3

226

Rijck, Jente de

1991

ESAK

1.40

m

ptn

 

4

225

Elfrink, DaniŽlle

16-01-1990

Delta Sport

1.40

m

ptn

 

5

221

Antheunisse, Lot

03-12-1991

ADSV Dynamica

1.35

m

ptn

 

6

236

Baauw, Lotte

03-07-1990

RK HAV

1.35

m

ptn

 

7

234

Kaijser, Liselot

14-04-1991

AV Scheldesport

1.35

m

ptn

 

8

239

Schuilwerve, Kim

02-09-1990

AV `56

1.15

m

ptn

 

 

speer

8 deelnemer(s)

 

294

Boekelman, Fabienne

08-10-1991

ARV Achilles

29.51

m

ptn

 

 

234

Kaijser, Liselot

14-04-1991

AV Scheldesport

24.70

m

ptn

 

 

304

Zwiep, Adrianne

14-06-1991

Spado

23.88

m

ptn

 

 

239

Schuilwerve, Kim

02-09-1990

AV `56

22.45

m

ptn

 

 

306

Vanthillo, Britt

1991

Spado

18.93

m

ptn

 

 

226

Rijck, Jente de

1991

ESAK

18.34

m

ptn

 

 

236

Baauw, Lotte

03-07-1990

RK HAV

17.52

m

ptn

 

 

222

Pluijlaar, Cirelle

07-04-1991

ADSV Dynamica

14.79

m

ptn

 

 

 

 

80m horden 0,762m    Cad Dames 80mH MC Uur=12:42

Reeks:1      Wind : 0.4

        1       232     Leest, Cecile van              RKHA    14.30                         

        2       306     Vanthillo, Britt               Spad    15.39                         

        3       225     Elfrink, Danielle              Delt    15.85                         

        4       290     Azmani, Nassira El             Hobo    17.38                         

                                     

 

80m horden 0,762m    Cad Dames 80mH MC Uur=12:42

Reeks:2      Wind : -0.1

        1       229     Sas, Evi                       ESAK    13.33                         

        2       221     Antheunisse, Lot               Dyna    14.36                         

        3       239     Schuilwerve, Kim               AV56    16.04                         

        4       291     Wils, Kimberly                 Hobo    18.55  

 

 

80 meter                  Min Dames 80m  MC Series Uur=13:47

Reeks:1

        1       221     Antheunisse, Lot               Dyna    10.95          Cad           

        2       235     d'Hondt, Marjolein             RKHA    11.41          Cad           

        3       231     Walle, Milou van de            RKHA    11.44          Cad           

        4       229     Sas, Evi                       ESAK    11.53          Cad           

        5       225     Elfrink, Danielle              Delt    11.90          Cad           

        6       291     Wils, Kimberly                 Hobo    12.81          Cad           

 

80 meter                  Min Dames 80m  MC Series Uur=13:47

Reeks:2

        1       238     Klaassen, Bo                   AV56    11.23          Cad           

        2       241     Maassen, Hannah                Delt    11.50          Cad           

       

 

80 meter                  Min Dames 80m  MC Series Uur=13:47

Reeks:3

        1       311     Schil, Karlien van             ESAK    11.85          Cad           

        2       230     Weemaes, Leontien              RKHA    12.29          Cad           

        3       223     Tromp, Nikki                   Oirs    12.47          Cad           

        4       233     Cauteren, Marissa van          RKHA    12.63          Cad    

 

 

80 meter                  Min Dames 80m MC finale Uur=14:22

Reeks:1

        1       221     Antheunisse, Lot               Dyna    11.04          Cad           

        2       238     Klaassen, Bo                   AV56    11.29          Cad           

        3       231     Walle, Milou van de            RKHA    11.47          Cad           

        4       235     d'Hondt, Marjolein             RKHA    11.55          Cad           

        5       241     Maassen, Hannah                Delt    11.78          Cad           

        6       311     Schil, Karlien van             ESAK    11.90          Cad

 

 

600 meter                 Cad Dames 600m MC Uur=15:34

Reeks:1

        1       306     Vanthillo, Britt               Spad    1'38.59                       

        2       224     Hoeve, Evelien van             Sche    1'39.93                       

        3       228     Hens, Evy                      ESAK    1'40.86                       

        4       238     Klaassen, Bo                   AV56    1'43.29                       

        5       221     Antheunisse, Lot               Dyna    1'48.41                       

        6       223     Tromp, Nikki                   Oirs    1'54.67                       

        7       233     Cauteren, Marissa van          RKHA    1'55.01                       

        8       226     Rijck, Jente de                ESAK    2'01.08                       

        9       234     Kayser, Liselot                Sche    2'03.96                       

        10      301     Brunsting, Joshua              RKHA    2'07.21        Min           

        11      213     Driessche, Anne van            RKHA    2'07.69        Min           

        12      222     Pluijlaar, Cirelle             Dyna    2'14.79                       

       

 

 

 

Jongens C

 

 

ver

12 deelnemer(s)

 

266

Roo, Robert-Paul de

02-03-1990

AV Scheldesport

5.54

m

ptn

 

 

270

Boidin, Brian

03-03-1990

RK HAV

5.24

m

ptn

 

 

274

Clarijs, Niels

05-04-1991

ARV Achilles

5.16

m

ptn

 

 

276

Nuytinck, Steven

28-01-1991

AV `56

4.76

m

ptn

 

 

260

Seitte, Noes

25-11-1990

ADSV Dynamica

4.61

m

ptn

 

 

261

Luitwieler, Glenn

08-05-1991

ADSV Dynamica

4.56

m

ptn

 

 

271

Dien, Joost van

1990

RK HAV

4.47

m

ptn

 

 

262

Maljaars, Maurits

19-03-1991

ADSV Dynamica

4.28

m

ptn

 

 

269

Bie, Witze de

1990

ESAK

4.24

m

ptn

 

 

272

Engelaar, Jordy

06-04-1991

AV De Wielingen

4.08

m

ptn

 

 

278

Mans, Michel

14-04-1990

AV `56

4.01

m

ptn

 

 

265

Geljon, Jurgen

26-06-1991

ADSV Dynamica

 

m

ptn

 

 

kogel

7 deelnemer(s)

 

266

Roo, Robert-Paul de

02-03-1990

AV Scheldesport

10.39

m

ptn

 

 

274

Clarijs, Niels

05-04-1991

ARV Achilles

10.14

m

ptn

 

 

267

Volleman, Quinten

27-05-1990

AV Scheldesport

8.75

m

ptn

 

 

262

Maljaars, Maurits

19-03-1991

ADSV Dynamica

8.72

m

ptn

 

 

298

Mol, Yannick

01-04-1991

ADSV Dynamica

8.49

m

ptn

 

 

278

Mans, Michel

14-04-1990

AV `56

7.69

m

ptn

 

 

272

Engelaar, Jordy

06-04-1991

AV De Wielingen

6.72

m

ptn

 

 

discus

9 deelnemer(s)

 

273

Kolhorn, Tim

18-09-1990

ARV Achilles

37.83

m

ptn

 

 

276

Nuytinck, Steven

28-01-1991

AV `56

25.04

m

ptn

 

 

267

Volleman, Quinten

27-05-1990

AV Scheldesport

24.19

m

ptn

 

 

265

Geljon, Jurgen

26-06-1991

ADSV Dynamica

23.04

m

ptn

 

 

272

Engelaar, Jordy

06-04-1991

AV De Wielingen

22.52

m

ptn

 

 

278

Mans, Michel

14-04-1990

AV `56

22.30

m

ptn

 

 

262

Maljaars, Maurits

19-03-1991

ADSV Dynamica

19.68

m

ptn

 

 

269

Bie, Witze de

1990

ESAK

18.14

m

ptn

 

 

298

Mol, Yannick

01-04-1991

ADSV Dynamica

0.00

m

ptn

 

 

 

 

800 meter                 Cad Heren 800m JC Uur=15:18

Reeks:1

        1       263     Esch, Sander van               Oirs    2'11.42                       

        2       267     Volleman, Quinten              Sche    2'17.01                       

        3       268     Geussens, Seppe                ESAK    2'20.35                       

        4       276     Nuytinck, Steven               AV56    2'23.47                       

        5       260     Seitte, Noes                   Dyna    2'28.91                       

        6       272     Engelaar, Jordy                Wiel    2'30.63                       

        7       264     Schoenmaker, Stefan            Dyna    2'31.33                       

        8       269     DeBie, Witze                   ESAK    2'36.24                       

        9       261     Luitweiler, Glenn              Dyna    2'37.64                       

        10      275     Beije, Peter                   AV56    2'51.42                       

                              

 

 

100m horden 0,914m   Cad Heren 100mH JC Uur=12:12

Reeks:1      Wind : 1.3

        1       273     Kolhorn, Tim                   Achi    15.89                         

        2       270     Boidin, Brian                  RKHA    16.71                         

        3       264     Schoenmaker, Stefan            Dyna    17.04                         

        4       261     Luitweiler, Glenn              Dyna    19.10  

 

 

100 meter                 Cad Heren 100 m JC Series Uur=13:24

Reeks:1      Wind : 0.2

        1       270     Boidin, Brian                  RKHA    12.54                         

        2       271     Dien, Joost van                RKHA    12.81                         

        3       264     Schoenmaker, Stefan            Dyna    13.66                         

        4       261     Luitweiler, Glenn              Dyna    13.81                         

        5       278     Mans, Michel                   AV56    15.67                         

 

100 meter                 Cad Heren 100 m JC Series Uur=13:24

Reeks:2      Wind : 0.2

        1       274     Clarijs, Niels                 Achi    12.61                         

        2       260     Seitte, Noes                   Dyna    13.52                         

        3       262     Maljaars, Maurits              Dyna    14.15                         

        4       269     DeBie, Witze                   ESAK    15.04                         

 

100 meter                 Cad Heren 100 m JC Series Uur=13:24

Reeks:3      Wind : -0.1

        1       266     Roo, Robert-Paul de            Sche    12.35                         

        2       298     Mol, Yannick                   Dyna    13.45                         

        3       275     Beije, Peter                   AV56    14.76  

 

 

100 meter                 Cad Heren 100m JC Finale Uur=14:09

Reeks:1      Wind : 0.2

        1       274     Clarijs, Niels                 Achi    12.22                         

        2       266     Roo, Robert-Paul de            Sche    12.23                         

        3       270     Boidin, Brian                  RKHA    12.65                         

        4       271     Dien, Joost van                RKHA    12.92                         

        5       260     Seitte, Noes                   Dyna    13.37                         

        6       298     Mol, Yannick                   Dyna    13.38         

 

 

 

Meisjes B,A, Dames, Masters

 

Meisjes junioren B

speer

2 deelnemer(s)

 

85

Aper, Aniek

17-11-1989

RK HAV

26.89

m

ptn

 

 

237

Remortel, Samantha van

08-11-1989

RK HAV

26.48

m

ptn

 

 

Stnr

Naam

geb

Kogelstoten

Discuswerpen

ptn

293

Fabienne Boekelman

1991

10.67

28.03

1137 ptn

305

Lynn Vanthillo

1989

10.66

27.55

1127 ptn

237

Samantha van Remortel

1989

8.40

21.80

839 ptn

85

Aniek Aper

1989

9.49

17.15

798 ptn

 

 

Vrouwen Senioren

speer

3 deelnemer(s)

 

316

Willemsen, Elfje

1985

Olse

46.55

m

ptn

 

 

314

Docters, Jisca

17-04-1985

AV Scheldesport

40.40

m

ptn

 

 

148

Visser, Linda

25-10-1985

ADSV Dynamica

0.00

m

ptn

 

 

 

Stnr

Naam

geb

Kogelstoten

Discuswerpen

ptn

140

Melissa Boekelman

1975

15.86

47.48

1804 ptn

141

Ankie Timmers

1975

12.90

38.18

1476 ptn

142

Anouk Monnink

1975

9.65

38.02

1264 ptn

146

Jolanda Dictus

1975

9.75

30.08

1118 ptn

148

Linda Visser

1985

9.49

24.66

983 ptn

149

Brenda Bostelaar-van Essen

1975

9.34

21.42

897 ptn

143

Audrey de Beule

1986

8.25

21.10

811 ptn

144

Wilhelmien Verdonk-van Eersel

1975

7.52

20.38

737 ptn

88

Marion Goossen-Tholens

1972

4.56

14.81

326 ptn

 

 

Meisjes junioren A

speer

2 deelnemer(s)

 

317

Beule, Audrey de

28-05-1986

RK HAV

22.56

m

ptn

 

 

318

Verdonk, Marianne

31-08-1986

AV Scheldesport

17.80

m

ptn

 

 

 

Stnr

Naam

geb

Kogelstoten

Discuswerpen

ptn

295

Dorien van Tichelen

1986

9.36

34.00

1169 ptn

296

Cindy Verschueren

1986

6.25

17.63

562 ptn

 

 

Vrouwen Veteranen

speer

2 deelnemer(s)

 

334

Verdonk-van Eersel, Wilhelmien

11-02-1958

AV Scheldesport

23.62

m

ptn

 

 

333

Dictus, Jolanda

23-06-1969

ARV Achilles

22.74

m

ptn

 

 

 

 

    1500 meter                Sen Dames Dames/JA/JB/Mas Uur=17:38

Reeks:1

        1       82      Ruyters, Evelien               ATOP    4'44.88                       

        2       81      Janssens, Vicky                AVOS    4'55.25                       

        3       84      Block, Sandra                  RKHA    5'01.06                       

        4       80      Schrijvers, Esther             Ratl    5'06.70                       

        5       85      Aper, Aniek                    RKHA    5'08.03                       

        6       83      Bastian, Karin                 Dyna    5'12.58                       

        7       86      Nijs, Margot de                RKHA    5'28.12                       

        8       87      Esch, Lonne van                Oirs    5'34.41                       

        9       88      Goossen, Marion                Sche    6'12.28       

 

 

100 meter                 Sen Dames Dames/MA/MB/Mas Uur=16:09

Reeks:1      Wind : -4.0

    1   5       Kool, Eugenie                  Haag    12.42  

    2   6       Timmers, Nikki                 PSV     12.91   Jun B 88

    3   17      Riemens, Marieke               AV56    12.99   Jun A 86

    4   9       Holterhues, Marlies            Ener    13.44   Jun B 88                      

                                     

                      

                              

 

100 meter                 Sen Dames Dames/MA/MB/Mas Uur=16:09

Reeks:2      Wind : 0.0

        1       11      Roggeband, Hermien             Delt    13.16   M35+                  

        2       10      Roggeman, Katja                ACW     13.18                         

        3       12      Seghers, Audrey                RKHA    13.39   Jun A 87                

        4       13      Goverde, Daisy                 PAC     13.49                         

        5       14      Roggeman, Isabel               ACW     13.84                         

 

100 meter                 Sen Dames Dames/MA/MB/Mas Uur=16:09

Reeks:3      Wind : 0.2

        1       314     Docters, Jisca                 Maas    13.49   Sen 85                

        2       16      Verdonk, Marianne              Sche    13.85   Jun A 86                

        3       19      Bogaerts, Kim                  Hobo    13.91                         

        4       15      Seghers, Daphne                RKHA    14.13   Jun B 88                

                                      

 

 

200 meter                 Sen Dames Dames/JA/JB/Mas Uur=16:58

Reeks:1      Wind : 0.8

        1       5       Kool, Eugenie                  Haag    25.23                         

        2       17      Riemens, Marieke               AV56    26.41   Jun A 86                

        3       6       Timmers, Nikki                 PSV     26.60   Jun B 88                

 

200 meter                 Sen Dames Dames/JA/JB/Mas Uur=16:58

Reeks:2      Wind : 0.8

        1       10      Roggeman, Katja                ACW     26.61                         

        2       11      Roggeband, Hermien             Delt    27.05   M35+                  

        3       13      Goverde, Daisy                 PAC     27.22                         

 

200 meter                 Sen Dames Dames/JA/JB/Mas Uur=16:58

Reeks:3      Wind : 0.8

        1       12      Seghers, Audrey                RKHA    27.34   Jun A 87                

        2       9       Holterhues, Marlies            Ener    27.63   Jun B 88                

        3       314     Docters, Jisca                 Maas    28.06   Sen 85                

 

200 meter                 Sen Dames Dames/JA/JB/Mas Uur=16:58

Reeks:4      Wind : 0.8

        1       15      Seghers, Daphne                RKHA    28.81   Jun B 88                

        2       19      Bogaerts, Kim                  Hobo    29.36                         

        3       16      Verdonk, Marianne              Sche    30.11   Jun A 86                

                      

 

Stnr

Naam

geb

100m

200m

ptn

5

Eugenie Kool

1975

12.42

25.23

1613 ptn

6

Nikki Timmers

1988

12.91

26.60

1408 ptn

17

Marieke Riemens

1986

12.99

26.41

1407 ptn

10

Katja Roggeman

1975

13.18

26.61

1358 ptn

11

Hermien Roggeband-de Vrieze

1975

13.16

27.05

1328 ptn

12

Audrey Seghers

1987

13.39

27.34

1267 ptn

13

Daisy Goverde

1975

13.49

27.22

1259 ptn

9

Marlies Holterhues

1988

13.44

27.63

1237 ptn

314

Jisca Docters

1985

13.49

28.06

1199 ptn

15

Daphne Seghers

1988

14.13

28.81

1045 ptn

19

Kim Boogaerts

1975

13.91

29.36

1043 ptn

16

Marianne Verdonk

1986

13.85

30.11

1007 ptn

14

Isabel Roggeman

1975

13.84

0.00

533 ptn

 

 

 

 

Jongens B,A, Heren, Masters

 

Jongens junioren B

speer

3 deelnemer(s)

 

279

Smet, Thomas

1988

AT 84

59.80

m

ptn

 

 

312

Bie, Dries de

1989

ESAK

31.42

m

ptn

 

 

124

Sandee, Yordi

15-11-1989

ADSV Dynamica

30.66

m

ptn

 

 

Stnr

Naam

geb

Kogelstoten

Discuswerpen

ptn

313

Bart van Tichelen

1988

10.64

32.40

1034 ptn

 

Jongens junioren A

speer

3 deelnemer(s)

 

281

Boidin, Yannick

02-05-1987

RK HAV

36.61

m

ptn

 

 

73

Jansen, Wouter

17-06-1987

ADSV Dynamica

35.73

m

ptn

 

 

280

Stokman, Stefan

15-04-1987

AV `56

35.09

m

ptn

 

 

Stnr

Naam

geb

Kogelstoten

Discuswerpen

ptn

303

Tim Zwiep

1987

11.99

35.04

1184 ptn

280

Stefan Stokman

1987

12.05

29.48

1065 ptn

281

Yannick Boidin

1987

9.91

 

454 ptn

 

 

 

 

Stnr

Naam

geb

Kogelstoten

Discuswerpen

ptn

160

Martin Regtop

1949

13.08

40.40

1364 ptn

169

Henk van den Berg

1972

11.63

38.74

1236 ptn

164

Jeroen Hage

1968

10.63

32.90

1045 ptn

165

Jeroen van Belzen

1983

10.68

29.03

961 ptn

48

Ronald Rasenberg

1975

9.25

25.46

770 ptn

162

Emile Fabry

1966

9.66

21.93

711 ptn

166

Jeroen ten Heuvel

1973

11.85

 

590 ptn

122

Roland Volleman

1961

8.15

19.70

533 ptn

161

John Bostelaar

1975

6.47

10.78

174 ptn

 

 

speer

6 deelnemer(s)

 

167

Thijssen, Elliot

30-03-1971

Hellas Utrecht

66.64

m

ptn

 

 

166

Heuvel, Jeroen ten

25-05-1973

AV Flevo Delta

56.64

m

ptn

 

 

165

Belzen, Jeroen van

22-06-1983

ADSV Dynamica

44.83

m

ptn

 

 

162

Fabry, Emile

28-08-1966

AV Scheldesport

35.46

m

ptn

 

 

164

Hage, Jeroen

14-01-1968

ADSV Dynamica

32.04

m

ptn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mannen Veteranen

speer

6 deelnemer(s)

 

168

Beard, Keith

08-11-1961

Rotterdam Atletiek

61.50

m

ptn

 

 

284

Oerlemans, Geert

30-09-1948

SV Diomedon

33.72

m

ptn

 

 

319

Mol, Kees-Jan

15-07-1962

ADSV Dynamica

33.11

m

ptn

 

 

288

Volleman, Roland

17-06-1961

AV Scheldesport

30.36

m

ptn

 

 

283

Luitwieler, Jacky

13-08-1961

ADSV Dynamica

28.72

m

ptn

 

 

310

Hoecke, Romain van

21-09-1953

AV Scheldesport

23.56

m

ptn

 

 

 

Stnr

Naam

geb

Kogelstoten

Discuswerpen

ptn

284

Geert Oerlemans

1948

10.19

34.78

1053 ptn

282

Donald Segers

1945

10.30

29.83

952 ptn

310

Romain van Hoecke

1953

8.83

22.82

671 ptn

289

Leo d'Heu

1944

7.27

17.98

410 ptn

338

Serge Beckers

1960

 

21.29

259 ptn

 

 

3000 meter                Sen Heren Heren/JA/JB/Ma1 Uur=18:14

Reeks:1

        1       100     Svenoy, Jim                    Ratl    8'07.57                       

        2       101     Hooste, Tom                    OEH     8'17.72                       

        3       129     Ghanmouni, Rachid              MAR     8'18.89                       

        4       102     Sobhi, Abdel                   MARO    8'26.46                       

        5       103     Vermeiren, Johan               OEH     8'29.48                       

        6       106     Es, Stein van                  Duff    8'39.56                       

        7       107     Verschoren, Bart               Duff    8'40.20                       

        8       108     Schletterer, Sebastien         AAC     8'42.11                       

        9       105     Abehe, Gadisa                  PSV     8'48.38                       

        10      104     Vlieger, Steven de             AVL     8'54.18                       

        11      113     Loon, Timothy van              Duff    8'56.55                       

        12      112     Torfs, Sanne de                Duff    9'02.62                       

        13      111     Klerk, Joost de                Phan    9'04.89                       

        14      110     Veen, Danny in 't              Ratl    9'06.70                       

                              

 

3000 meter                Sen Heren Heren/JA/JB/Ma2 Uur=18:27

Reeks:1

        1       121     Luteijn, Sjaak                 loPK    9'18.97                       

        2       114     Mortelmans, Maarten            Duff    9'27.48                       

        3       115     Goossen, Erik                  Sche    9'33.64                       

        4       117     Magnus, Marcel                 RKHA    9'50.01                       

        5       116     Bruggeman, Rini                AV56    9'57.27                       

        6       119     Jeager, Edwin de               RKHA    10'08.60                       

        8       120     Kock, Jos de                   RKHA    10'16.40                       

        9       126     Wilde, Rien de                 AV56    10'24.90                       

        10      118     Remortel, Patrick van          RKHA    10'36.51                       

        11      123     Lauret, Tonny                  Sche    10'43.24                       

        12      122     Volleman, Roland               Sche    11'19.43                       

        13      128     Verbiest, Willy                Dyna    12'01.87                       

 

 

100 meter                 Sen Heren Heren/JB/JA/Mas Uur=16:27

Reeks:1      Wind : -0.4

        1       30      Wijmeersch, Erik               ACW     10.82                         

        2       31      Davies, Leomar                 Haag    10.85                         

        3       34      Willaert, Michiel              RKHA    10.99                         

        4       33      Vandelannoite, Jess            FLAC    11.25                         

        5       35      Mortier, Martijn               PSV     11.31                         

                              

 

100 meter                 Sen Heren Heren/JB/JA/Mas Uur=16:27

Reeks:2      Wind : 0.6

        1       36      Ward, Alex                     Pr.H    10.98                         

        2       37      Ongena, Pieter                 ACW     11.05                         

        3       40      Kool, Fabian                   Haag    11.40                         

        4       39      Timmers, Arjan                 PSV     11.40                         

        5       41      Aarts, Boy                     Pr.H    11.45                         

        6       42      Bogaert, Sam                   ACW     11.48                         

 

100 meter                 Sen Heren Heren/JB/JA/Mas Uur=16:27

Reeks:3      Wind : 0.0

    1   44      Remoortere, Bart van           RKHA    11.36          Jun A 87

    2   43      Anpong, Michael - Pat          PSV     11.41          Jun B 88

    3   54      Machielse, Joeri               SPAD    11.70          Sch    

    4   55      Sanen, Jeroen                  SPAD    11.87          Sch    

    5   56      Hoffman, Glen                  sche    12.27          Mas           

              

              

100 meter                 Sen Heren Heren/JB/JA/Mas Uur=16:27

Reeks:4      Wind : -0.6

    1   47      Beckers, Serge                 RKHA    12.57  

        2       51      Stroo, George                  Dyna    12.91

        3       52      Mol, Kees-Jan                  Dyna    12.93          Mas    

        4       48      Rasenberg, Ronald              Sche    13.07                          

        5       124     Sandee, Jordy                  Dyna    13.31                         

        6   49  Mettrop, Christiaan            Spar    16.33                         

 

 

    200 meter                 Sen Heren Heren/JA/JB/Mas Uur=17:57

Reeks:1      Wind : 0.0

        1       31      Davies, Leomar                 Haag    21.75                         

        2       30      Wijmeersch, Erik               ACW     22.01                         

        3       34      Willaert, Michiel              RKHA    22.37                         

        4       53      Waes, Remon van                PAC     24.54          Jun           

 

200 meter                 Sen Heren Heren/JA/JB/Mas Uur=17:57

Reeks:2      Wind : 0.6

        1       40      Kool, Fabian                   Haag    22.89                         

        2       35      Mortier, Martijn               PSV     22.90                         

        3       54      Machielse, Joeri               SPAD    23.37          Sch           

                              

 

200 meter                 Sen Heren Heren/JA/JB/Mas Uur=17:57

Reeks:3      Wind : 0.6

        1       44      Remoortere, Bart van           RKHA    22.50   Jun A 87                

        2       42      Bogaert, Sam                   ACW     23.40                         

        3       39      Timmers, Arjan                 PSV     23.90                         

 

200 meter                 Sen Heren Heren/JA/JB/Mas Uur=17:57

Reeks:4      Wind : 0.3

        1       43      Anpong, Michael - Pat          PSV     22.66   Jun B 88                

        2       41      Aarts, Boy                     Pr.H    23.12                         

        3       55      Sanen, Jeroen                  SPAD    23.98          Sch           

 

200 meter                 Sen Heren Heren/JA/JB/Mas Uur=17:57

Reeks:5      Wind : 1.0

        1       48      Rasenberg, Ronald              Sche    26.31                         

        2       124     Sandee, Jordy                  Dyna    27.03                         

        3       49      Mettrop, Christiaan            Spar    33.63                         

 

Stnr

Naam

geb

100m

200m

ptn

31

Leomar Davis

1975

10.85

21.75

1713 ptn

30

Erik Wijmeersch

1975

10.82

22.01

1692 ptn

34

Michiel Willaert

1978

10.99

22.37

1611 ptn

44

Bart van Remoortere

1987

11.36

22.50

1510 ptn

43

Michael - Pat Anpong

1988

11.41

22.66

1482 ptn

35

Martijn Mortier

1975

11.31

22.90

1481 ptn

40

Fabian Kool

1975

11.40

22.89

1461 ptn

41

Boy Aarts

1975

11.45

23.12

1427 ptn

42

Sam Bogaert

1975

11.48

23.40

1393 ptn

39

Arjan Timmers

1975

11.40

23.90

1364 ptn

54

Joeri Magielse

1975

11.70

23.37

1348 ptn

55

Jeroen Sanen

1975

11.87

23.98

1253 ptn

48

Ronald Rasenberg

1975

13.07

26.31

831 ptn

36

Alex Ward

1975

10.98

0.00

809 ptn

37

Pieter Ongena

1983

11.05

 

792 ptn

33

Jess Vandelannoite

1975

11.25

 

745 ptn

336

Yordi Sandee

1975

13.31

27.03

737 ptn

53

Remon van Waas

1975

0.00

24.54

596 ptn

56

Glenn Hoffman

1975

12.27

 

526 ptn

47

Serge Beckers

1975

12.57

 

469 ptn

51

George Stroo

1975

12.91

 

407 ptn

52

Kees-Jan Mol

1962

12.93

 

403 ptn

49

C.C.W. Mettrop

1975

16.33

33.63

17 ptn

 

 

800 meter                 Sen Heren Heren/JA/JB/Mas Uur=16:35

Reeks:1

    1   62      Arnoldussen, Martijn           ATOP    1'53.78

    2   65      Hermes, Vincent                ATOP    1'56.01

    3   63      Quintelier, Ben                Duff    1'57.88

    4   66      Veerman, Rutger                Wiel    1'59.38       

    5   64      Pappaert, Wouter               Duff    2'00.83

    6           Haast, Corne                  Spad    2'05.23

                              

        800 meter                 Sen Heren Heren/JA/JB/Mas Uur=16:35

Reeks:2

    1   69      Coq, Bart Le                   PSV     2'04.85       

    2   309     Luteijn, Jack                  Wiel    2'08.32        Jun           

    3   71      Aper, Tim                      RKHA    2'09.12

    4   75      Verlaeckt, Kevin               ACW     2'09.48       

    5   115     Goossen, Erik                  Sche    2'10.50       

        6       72      Veeken, Davey van de           RKHA    2'10.97                       

        7       312     Bie, Dries de                  ESAK    2'12.11        Sch           

                      

        800 meter                 Sen Heren Heren/JA/JB/Mas Uur=16:35

Reeks:3

    1   308     Reijnhout, Richard             AV56    2'04.32

    2   70      Ruelle, Edwin de La            RKHA    2'12.08

    3   74      Knights, Dexter                AV56    2'18.72                       

    4   123     Lauret, Tonny                  Sche    2'28.12                       

    5   124     Sandee, Jordy                  Dyna    2'31.13