Uitslagen Pinksterwedstrijd 28-05-2007


Loopnummers
Jongens junioren D                
600m 8 deelnemer(s)                
1
1225
Bouterse Sebastiaan       AV Scheldesport 1.48.00 min
2
1221
Broeke Tim van den     ADSV Dynamica 1.49.80 min
3
1216
Heijnen Noah       Delta Sport 1.55.24 min
4
1269
Geluk Thijs       Delta Sport 1.56.42 min
5
1215
Ponnuthurai David       AV Dynamica 2.03.25 min
6
1268
Leestemaker Wouter       AV '56 2.05.04 min
7
1217
Akuokomaclean Dwayne       AV '56 2.13.09 min
8
1223
Luteijn Arjen       AV De Wielingen 2.22.34 min
80m
15 deelnemer(s)
               
1
1220
Boschmans Jurian       BRABO 10.89 sec
2
1216
Heijnen Noah       Delta Sport 11.46 sec
3
1228
Neelen Jesper       ESAK 11.49 sec
4
1218
Berg Tom van de     Delta Sport 11.54 sec
5
1225
Bouterse Sebastiaan       AV Scheldesport 11.80 sec
6
1022
Jacobs Vincent       NA 12.04 sec
7
1219
Hondt Tim d'     RK HAV 12.04 sec
8
1224
Bertram Thijs       RK HAV 12.24 sec
9
1226
Knibbeler Jasper       RK HAV 12.34 sec
10
1268
Leestemaker Wouter       AV '56 12.40 sec
11
1217
Akuokomaclean Dwayne       AV '56 12.59 sec
12
1222
Lauwers Jelle       RK HAV 12.63 sec
13
1215
Ponnuthurai David       AV Dynamica 12.81 sec
14
1227
Suij Joris       AV Scheldesport 13.26 sec
15
1223
Luteijn Arjen       AV De Wielingen 14.98 sec
80m - finale
6 deelnemer(s)
               
1
1220
Boschmans Jurian       BRABO 10.73 sec
2
1216
Heijnen Noah       Delta Sport 11.24 sec
3
1228
Neelen Jesper       ESAK 11.52 sec
4
1218
Berg Tom van de     Delta Sport 11.56 sec
5
1225
Bouterse Sebastiaan       AV Scheldesport 11.64 sec
6
1219
Hondt Tim d'     RK HAV 12.26 sec
 
               
Meisjes
junioren D
               
60m
15 deelnemer(s)
               
 
1257
Bun Mariska       RK HAV 8.37 sec
 
1252
Gya Yahra       AV Sprint 8.76 sec
 
1264
Hoogesteger Iris       AV '56 9.01 sec
 
1253
Wouters Jennifer       RK HAV 9.12 sec
 
1250
Beule Kylie de     RK HAV 9.17 sec
 
1247
Schil Henrike van     ESAK 9.17 sec
 
1260
Akkermans Hanne       ESAK 9.52 sec
 
1261
Grutter Marloes       AV '56 9.59 sec
 
1248
Freijzer Elke       RK HAV 9.60 sec
 
1249
Bracke Katrien       RK HAV 9.74 sec
 
1265
Rie Veerle van     RKHAV 9.92 sec
 
1258
Willemsens Mesrak       AV 't Zwin 10.07 sec
 
1263
Colpaert Noortje       AV '56 10.29 sec
 
1259
Pieters Doinne       AV '56 10.43 sec
 
1251
Krijger Jolein de     RK HAV dns sec
60m - finale
6 deelnemer(s)
               
1
1257
Bun Mariska       RK HAV 8.43 sec
2
1252
Gya Yahra       AV Sprint 8.60 sec
3
1264
Hoogesteger Iris       AV '56 9.03 sec
4
1247
Schil Henrike van     ESAK 9.08 sec
5
1253
Wouters Jennifer       RK HAV 9.18 sec
 
1250
Beule Kylie de     RK HAV dns sec
600m
9 deelnemer(s)
               
1
1262
Bie Kim de     ESAK 1.46.95 min
2
1247
Schil Henrike van     ESAK 1.57.23 min
3
1253
Wouters Jennifer       RK HAV 1.58.55 min
4
1261
Grutter Marloes       AV '56 2.02.44 min
5
1248
Freijzer Elke       RK HAV 2.04.71 min
6
1254
Waterschoot Francoise van     RK HAV 2.05.51 min
7
1265
Rie Veerle van     RKHAV 2.06.30 min
8
1256
IJsebaert Maaike       RK HAV 2.10.22 min
 
1263
Colpaert Noortje       AV '56 dns min
 
               
Jongens junioren C                
800m
7 deelnemer(s)
               
1
1205
Paardekooper Lars       AV56 2.04.83 min
2
1206
Bakker Frits       AV '56 2.18.43 min
3
1211
Brouwer Job de     RKHAV 2.20.13 min
4
1209
Looij Patrick       AV '56 2.21.99 min
 
1214
Exter Niek den     AV Scheldesport dns min
 
1213
Roetman Tom       EAC Hilversum dns min
 
1048
Triep Patrick       AV Olympus '70 dns min
100m
8 deelnemer(s)
               
 
1204
Neelen Rolf       ESAK 12.60 sec
 
1048
Triep Patrick       AV Olympus '70 12.61 sec
 
1207
Sommer Pieter       AV 't Zwin 12.79 sec
 
1206
Bakker Frits       AV '56 13.09 sec
 
1210
Hooft Joeri van der     AV De Wielingen 13.31 sec
 
1209
Looij Patrick       AV '56 13.49 sec
 
1208
Rijck Pieter de     ESAK 13.85 sec
 
1212
Roks Mart       RK HAV 14.88 sec
100m - finale
6 deelnemer(s)
               
1
1204
Neelen Rolf       ESAK 12.59 sec
2
1048
Triep Patrick       AV Olympus '70 12.74 sec
3
1207
Sommer Pieter       AV 't Zwin 12.80 sec
4
1206
Bakker Frits       AV '56 13.08 sec
5
1210
Hooft Joeri van der     AV De Wielingen 13.16 sec
6
1209
Looij Patrick       AV '56 13.38 sec
 
               
Meisjes
junioren C
               
600m
9 deelnemer(s)
               
1
1238
Platteeuw Esther       AV Scheldesport 1.44.63 min
2
1231
Volleman Claire       AV Scheldesport 1.50.71 min
3
1236
Hout Dascha van der     AV Scheldesport 1.52.39 min
4
1270
Otjes Brenda       RK HAV 1.52.44 min
5
1245
Ysebaert Eva       RKHAV 1.59.65 min
6
1239
Luteijn Bianca       AV De Wielingen 2.00.72 min
7
1237
Ulmans Kirsten       AV 't Zwin 2.01.47 min
8
1242
Velde Wendy van de     AV de Wielingen 2.05.10 min
 
1241
Pieters Iris       AV '56 dns min
80m
14 deelnemer(s)
               
 
1233
Bannani Khaoula       AV Scheldesport 11.11 sec
 
1246
Driescche Anne van     RKHAV Hulst 11.36 sec
 
1241
Pieters Iris       AV '56 11.52 sec
 
1023
Zanten Joyce van     AV Parthenon 11.55 sec
 
1244
Murre Anniek       AV Scheldesport 11.86 sec
 
1243
Burm Evelien       RK HAV 11.87 sec
 
1237
Ulmans Kirsten       AV 't Zwin 11.92 sec
 
1236
Hout Dascha van der     AV Scheldesport 11.99 sec
 
1239
Luteijn Bianca       AV De Wielingen 12.02 sec
 
1021
Campen Robine van     ESAK 12.66 sec
 
1240
Vries Layla de     AV Scheldesport 12.87 sec
 
1242
Velde Wendy van de     AV de Wielingen 12.98 sec
 
1235
Azamani Houria El     AV 't Zwin dns sec
 
1232
Zandee Hannah       AV '56 dns sec
80m - finale
6 deelnemer(s)
               
1
1233
Bannani Khaoula       AV Scheldesport 11.08 sec
2
1246
Driescche Anne van     RKHAV Hulst 11.26 sec
3
1241
Pieters Iris       AV '56 11.47 sec
4
1023
Zanten Joyce van     AV Parthenon 11.49 sec
5
1244
Murre Anniek       AV Scheldesport 11.84 sec
6
1243
Burm Evelien       RK HAV 11.98 sec

Mannen Senioren                
100m
23 deelnemer(s)
     
Serie
Wind
     
 
1028
Helskens Bart  
2
-0,6
AC Waasland 10.89 sec
 
1026
Ward Alex  
3
0,2
Haag Atletiek 10.92 sec
 
1025
Codrington Giovanni  
1
0,1
Groningen Atletiek 11.05 sec
 
1033
Vlek Maurice  
1
0,1
PSV Atletiek 11.06 sec
 
1027
Justin Francois  
2
-0,6
AV Groene Ster 11.19 sec
 
1034
Timmers Arjan  
3
0,2
PSV Atletiek 11.22 sec
 
1029
Willaert Michael  
1
0,1
RKHAV 11.29 sec
 
1031
Visser Duncan  
4
-0,4
Haag Atletiek 11.30 sec
 
1032
Oti Elliott  
2
-0,6
Prins Hendrik 11.32 sec
 
1016
Frimpong Akwasi  
3
0,2
SV Continental Sport 11.41 sec
 
1036
Pieters Rinse  
2
-0,6
AV56 11.44 sec
 
1035
Bogaert Sam  
3
0,2
ACW Belgie 11.49 sec
 
1037
Eksin Ceyhun  
4
-0,4
Istanb olimpik spor 11.51 sec
 
1040
Dechase Tewodros  
1
0,1
PSV Atletiek 12.08 sec
 
1044
Zwolle Caesar  
4
-0,4
Rotterdam Atletiek 12.10 sec
 
1039
Brouwer Tom  
2
-0,6
PSV Atletiek 12.22 sec
 
1076
Hoffman Glenn  
3
0,2
Scheldesport 12.38 sec
 
1043
Rasenberg Ronald  
1
0,1
AV Scheldesport 13.19 sec
 
1046
Stroh George  
4
-0,4
AV56 13.35 sec
 
1030
Tromp Joren  
AV Hera dns sec
 
1038
Hengel Richard v den
PSV Atletiek dns sec
 
1041
Brouwer Jeffrey de
RKHAV dns sec
 
1042
Beckers Serge  
RK HAV dns sec
 
     
     
100m - b-loop
6 deelnemer(s)
     
Wind
     
1
1032
Oti Elliott  
-0,2
Prins Hendrik 11.19 sec
2
1035
Bogaert Sam  
-0,2
ACW Belgie 11.23 sec
3
1016
Frimpong Akwasi  
-0,2
SV Continental Sport 11.26 sec
4
1036
Pieters Rinse  
-0,2
AV56 11.32 sec
5
1031
Visser Duncan  
-0,2
Haag Atletiek 11.35 sec
 
1029
Willaert Michael  
-0,2
RKHAV dns sec
 
     
     
100m - finale
6 deelnemer(s)
     
Wind
     
1
1026
Ward Alex  
-0,6
Haag Atletiek 10.75 sec
2
1028
Helskens Bart  
-0,6
AC Waasland 10.83 sec
3
1025
Condrington Giovanni  
-0,6
Groningen Atletiek 10.85 sec
4
1034
Timmers Arjan  
-0,6
PSV Atletiek 11.12 sec
5
1033
Vlek Maurice  
-0,6
PSV Atletiek 11.19 sec
 
1027
Justin Francois  
AV Groene Ster dns sec
 
     
     
800m
30 deelnemer(s)
     
     
1
1052
Esch Dennis van
GAC Gemert 1.54.82 min
2
1055
Dekkers Paul  
GAC Gemert 1.57.41 min
3
1058
Janssen Wouter  
Av Atilla 1.57.73 min
4
1057
Szigetti Ron  
AV Atilla 1.58.93 min
5
1053
Hermes Vincent  
Achilles Top 1.59.81 min
6
1072
Jongenelen Koen  
Volharding Beveren 2.00.43 min
7
1067
Zwolle Alex  
AV '56 2.00.72 min
8
1094
Haveren Robbie van
AC Waasland 2.01.32 min
9
1017
Addae Nana  
SV Continental Sport 2.01.44 min
10
1061
Rasenberg Mike  
AV Atilla 2.03.32 min
11
1018
Gefferie Jurgen  
SV Continental Sport 2.03.65 min
12
1060
Mangnus Marcel  
RKHAV 2.03.81 min
13
1062
Westerweele Henrik  
AV Dynamica 2.04.02 min
14
1074
Kingma Paul  
AV Scheldesport 2.04.16 min
15
1059
Peters Tibor  
AV Atilla 2.04.42 min
16
1066
Nuytinck Steven  
AV '56 2.04.92 min
17
1078
Willems Bjorn  
Volharding Beveren 2.05.02 min
18
1068
Beelden Viktor  
AV 56 2.08.85 min
19
1063
Francke Jesper  
AV Dynamica 2.09.67 min
20
1071
Platteeuw Albert  
AV Scheldesport 2.17.83 min
21
1064
Volleman Quinten  
AV Scheldesport 2.20.29 min
22
1070
Jonge Cor de
Av Scheldesport 2.21.89 min
23
1069
Volleman Roland  
AV Scheldesport 2.23.52 min
24
1043
Rasenberg Ronald  
AV Scheldesport 2.36.68 min
 
1050
Mahamoud Yassin  
PSV Atletiek dnf min
 
1056
Storm Lucas van der
AV Atilla dns min
 
1054
Anrar Bilal  
Oss Volo dns min
 
1077
Mettrop Christiaan  
Spark dns min
 
1065
Geussens Seppe  
ESAK dns min
 
1051
Arnoldussen Martijn  
Achilles Top dns min
 
     
     

Vrouwen Senioren                
100m
16 deelnemer(s)
     
Serie
Wind
     
1
1000
Bogemans Elke  
2
-1,2
ACW 12.28 sec
2
1013
Babel Jamice  
2
-1,2
SV Continental Sport 12.53 sec
3
1014
Ghafoor Mediea  
1
-0,44
SV Continental Sport 12.71 sec
4
1015
Groenfelt Miriah  
3
-0,3
SV Continental Sport 12.88 sec
5
1004
Riemersma Moniek  
3
-0,3
AV de Keien 12.97 sec
6
1003
Niet Tessa de
2
-1,2
Haag Atletiek 13.08 sec
7
1005
Borghgraef Nathalie  
1
-0,44
AV 't Swin 13.19 sec
8
1047
Asceldongen Chanelle van
3
-0,3
SV Continental sp 13.30 sec
9
1006
Lernout Samantha  
2
-1,2
RK HAV 13.38 sec
10
1007
Mutebwa Geulta  
3
-0,3
PSV 13.39 sec
11
1009
Seghers Audrey  
1
-0,44
Atletiek Maastricht 13.82 sec
12
1008
Walle Milou van de
1
-0,44
RK HAV 13.87 sec
13
1075
Apers Jana van
2
-1,2
ESAK 13.92 sec
14
1010
Claes Jente  
2
-1,2
AV 't Swin 14.21 sec
15
1012
Struik Eva  
3
-0,3
PSV 14.45 sec
 
1002
Hagen Anouk  
Nijmegen Atletiek dns sec
 
     
     
100m - b-loop
6 deelnemer(s)
     
Wind
     
1
1047
Asceldongen Chanelle van
-0,3
SV Continental sp 13.10 sec
2
1005
Borghgraef Nathalie  
-0,3
AV 't Swin 13.17 sec
3
1007
Mutebwa Geulta  
-0,3
PSV 13.33 sec
4
1006
Lernout Samantha  
-0,3
RK HAV 13.35 sec
5
1009
Seghers Audrey  
-0,3
Atletiek Maastricht 13.86 sec
6
1008
Walle Milou van de
-0,3
RK HAV 14.08 sec
 
     
     
100m - finale
6 deelnemer(s)
     
Wind
     
1
1000
Bogemans Elke  
0,3
ACW 12.20 sec
2
1013
Babel Jamice  
0,3
SV Continental Sport 12.40 sec
3
1014
Ghafoor Mediea  
0,3
SV Continental Sport 12.66 sec
4
1015
Groenfelt Miriah  
0,3
SV Continental Sport 12.81 sec
5
1004
Riemersma Moniek  
0,3
AV de Keien 12.92 sec
6
1003
Niet Tessa de
0,3
Haag Atletiek 13.02 sec
 
     
     
 
     
     
 
     
     
1500m Dames
Uur=16:15
     
     
Reeks:1
     
     
1
1082
Lievaart          Anouska  
AVA  4'37.51 min
2
1093
Grutters         Ingrid   
ATVE 4'38.71 min
3
1095
van Royen       Nathalie  
ACW  4'39.88 min
4
1080
Driessche van den Melissa  
OEH  4'40.28 min
5
1088
Klaassen BO                 
AV56 4'41.68 min
6
1081
Jessie Fairley              
NIJM 4'43.49 min
7
1083
Aper Aniek                 
RKAH 4'47.01 min
8
1086
Secreve         Marjolein  
AV P 4'53.61 min
9
1085
de Block        Sandra    
RKHA 5'04.26 min
10
1091
van Cauteren      Marisa  
RKHA 5'35.96 min
11
1092
Antheunis         Lisette  
AV D 5'42.25 min
12
1049
Ellen Boden                 
ESAK 6'17.17 min
13
1090
Goossens Tholens    Mario  
AV S 6'31.10 min
 
1089
Hender den         Astrid  
AV56 DNS   
 
1087
Segers Sara                 
DAC  DNF  
 
1084
Boxtael van Birgit          
LAT  DNS   
 
     
     
200m Dames Series
Uur=16:43
     
     
Reeks:1      Wind : 0.5
     
Wind
     
1
1000
Bogemans            Elke  
0,5
ACW  24.64 sec
2
1003
de Niet            Tessa  
0,5
Haag 26.63 sec
3
1019
Docters            Wendy  
0,5
GSAV 29.04 sec
 
1001
Yael van Pelt               
0,5
Maas     NG   
 
     
     
200m Dames Series
     
     
Reeks:2      Wind : 0.5
     
Wind
     
1
1013
Janice Babel                
0,5
SVCO 25.61 sec
2
1004
Riemersma        Monique  
0,5
AVdK 26.88 sec
3
1005
Borghgraef      Nathalie  
0,5
AVtS 27.42 sec
 
1011
Bogaerts             Kim  
0,5
AVtS     NG   
 
     
     
200m Dames Series
     
     
Reeks:3      Wind : 0.6
     
Wind
     
1
1015
Groenfelt          Mirah   
0,6
SV Continental 26.18 sec
2
1014
Ghafoor            Mediea  
0,6
SVCO 26.31 sec
3
1010
Claes              Jente  
0,6
AVZw 29.32 sec
 
1002
Hagen              Anouk  
0,6
AV N     NG   
 
     
     
200m Dames Series
     
     
Reeks:4      Wind : 0.7
     
Wind
     
1
1006
Samantha          Lernout  
0,7
RKHA 27.45 sec
2
1047
van Asceldongen Chanelle  
0,7
AVCO 27.77 sec
3
1009
Seghers           Audrey  
0,7
RKHA 27.97 sec
 
1008
van de Walle       Milou  
0,7
RKHA     NG   
 
     
     
200m Heren Series
Uur=17:07
     
     
Reeks:1      Wind : 1.4
     
Wind
     
1
1028
Helskens            Bart  
1,4
ACW  21.77 sec
2
1025
Codrington      Giovanni  
1,4
Gatl 22.27 sec
 
1027
Francois          Justin  
1,4
GrSt     NG   
 
     
     
200m Heren Series
Uur=17:07
     
     
Reeks:2      Wind : -0,4
     
Wind
     
1
1033
Vlek             Maurice  
-0,4
PSV  22.56 sec
2
1016
Frimpong          Akwasi  
-0,4
SVCo 22.90 sec
 
1032
Oti               Elliot  
-0,4
PrHe NA  
 
     
     
200m Heren Series
Uur=17:07
     
     
Reeks:3      Wind : -0,3
     
Wind
     
1
1036
Pieters            Rinse  
-0,3
AV56 22.94 sec
2
1031
Visser            Duncan  
-0,3
Haag 22.97 sec
3
1035
Bogaert              Sam  
-0,3
ACW  23.10 sec
4
1041
de Brouwer       Jeffrey  
-0,3
RKHA 24.81 sec
 
     
     
200m Heren Series
Uur=17:07
     
     
Reeks:4      Wind : 0.5
     
Wind
     
1
1032
Oti               Elliot  
0,5
PrHe 23.47 sec
2
1018
Gefferie          Jurgen  
0,5
SVContinental 23.51 sec
3
1017
Addea               Nana  
0,5
SVContinental 24.04 sec
4
1076
Hoffman            Glenn  
0,5
AVSc 25.80 sec
 
     
     
200m Heren Series
Uur=17:07
     
     
Reeks:5      Wind : -0,8
     
Wind
     
1
1037
Ceyhun Eksin                
-0,8
IOSK 23.53 sec
2
1044
Caesar Zwolle               
-0,8
AV56 24.20 sec
3
1040
Dechase        Tewordros  
-0,8
PSV  24.84 sec
 
     
     
3000m Heren
Uur=17:34
     
     
Reeks:1
     
     
1
1104
Abebe           Gadisa     
PSV  8'35.17 min
2
1101
Schout               Luc  
AV A 8'37.79 min
3
1102
te Boekhorst     Bernard  
AV P 8'44.96 min
4
1100
Peters              Gijs  
AV A 8'50.78 min
5
1103
van Laarhoven        Rik  
RKHA 9'01.19 min
6
1111
Pleijte              Tim  
Dyna 9'22.72 min
7
1096
Luteijn             Jack  
AVdW 9'46.71 min
8
1105
Goossen             Erik  
AV S 10'05.25 min
9
1108
de Exter           Chris  
AV S 11'22.28 min
10
1110
van Waesberghe        Jo  
RKHA 11'37.86 min
11
1109
de Bruin          Marcel  
RKHA 11'53.49 min
 
1106
Loffeld              Rik  
Achi  DNS  

Uitslagen Pinksterwedstrijden 28-05-2007

Technische nummers
                 
Jongens junioren D              
kogel 10 deelnemer(s)  
1 1220
0
Boschmans Jurian   BRABO 9.75 m
2 1228
0
Neelen Jesper   ESAK 9.31 m
3 1226
522531
Knibbeler Jasper   RK HAV 7.62 m
4 1217
534682
Akuokomaclean Dwayne   AV '56 6.53 m
5 1219
512881
Hondt Tim d' RK HAV 6.27 m
6 1224
591890
Bertram Thijs   RK HAV 6.26 m
7 1215
564445
Ponnuthurai David   AV Dynamica 5.80 m
8 1227
516726
Suij Joris   AV Scheldesport 5.49 m
  1223
474700
Luteijn Arjen   AV De Wielingen 4.54 m
  1222
531860
Lauwers Jelle   RK HAV dns m
 
 
ver 14 deelnemer(s)            
1 1220
0
Boschmans Jurian   BRABO 4.62 m
2 1218
507314
Berg Tom van de Delta Sport 4.51 m
3 1219
512881
Hondt Tim d' RK HAV 4.23 m
4 1268
529313
Leestemaker Wouter   AV '56 4.01 m
5 1225
497803
Bouterse Sebastiaan   AV Scheldesport 3.78 m
6 1226
522531
Knibbeler Jasper   RK HAV 3.72 m
7 1227
516726
Suij Joris   AV Scheldesport 3.65 m
8 1217
534682
Akuokomaclean Dwayne   AV '56 3.59 m
9 1224
591890
Bertram Thijs   RK HAV 3.52 m
10 1221
520983
Broeke Tim van den ADSV Dynamica 3.52 m
11 1215
564445
Ponnuthurai David   AV Dynamica 3.00 m
12 1222
531860
Lauwers Jelle   RK HAV 2.98 m
13 1223
474700
Luteijn Arjen   AV De Wielingen 2.94 m
  1216
537068
Heijnen Noah   Delta Sport dns m
 
 
hoog 8 deelnemer(s)            
1 1218
507314
Berg Tom van de Delta Sport 1.45 m
2 1228
0
Neelen Jesper   ESAK 1.30 m
3 1268
529313
Leestemaker Wouter   AV '56 1.25 m
4 1022
0
Jacobs Vincent   NA 1.25 m
5 1217
534682
Akuokomaclean Dwayne   AV '56 1.25 m
6 1220
0
Boschmans Jurian   BRABO 1.25 m
7 1221
520983
Broeke Tim van den ADSV Dynamica 1.10 m
  1227
516726
Suij Joris   AV Scheldesport dns m
Meisjes junioren D
           
ver 14 deelnemer(s)  
1 1257
498221
Bun Mariska   RK HAV 4.59 m
2 1255
0
Doren Jorien van ESAK 4.28 m
3 1253
512877
Wouters Jennifer   RK HAV 4.23 m
4 1264
492344
Hoogesteger Iris   AV '56 4.21 m
5 1247
0
Schil Henrike van ESAK 4.02 m
6 1262
0
Bie Kim de ESAK 3.87 m
7 1260
0
Akkermans Hanne   ESAK 3.76 m
8 1250
531863
Beule Kylie de RK HAV 3.72 m
9 1248
552578
Freijzer Elke   RK HAV 3.69 m
10 1249
533218
Bracke Katrien   RK HAV 3.52 m
11 1259
503275
Pieters Doinne   AV '56 3.52 m
12 1258
0
Willemsens Mesrak   AV 't Zwin 3.36 m
13 1261
537570
Grutter Marloes   AV '56 3.28 m
14 1263
520459
Colpaert Noortje   AV '56 3.15 m
 
 
hoog 7 deelnemer(s)            
1 1255
0
Doren Jorien van ESAK 1.40 m
2 1264
492344
Hoogesteger Iris   AV '56 1.40 m
3 1253
512877
Wouters Jennifer   RK HAV 1.35 m
4 1247
0
Schil Henrike van ESAK 1.30 m
5 1263
520459
Colpaert Noortje   AV '56 1.25 m
6 1254
498230
Waterschoot Francoise van RK HAV 1.20 m
7 1262
0
Bie Kim de ESAK 1.20 m
 
 
kogel 11 deelnemer(s)            
1 1250
531863
Beule Kylie de RK HAV 9.87 m
2 1257
498221
Bun Mariska   RK HAV 9.80 m
3 1264
492344
Hoogesteger Iris   AV '56 9.66 m
4 1249
533218
Bracke Katrien   RK HAV 8.41 m
5 1260
0
Akkermans Hanne   ESAK 7.95 m
6 1247
0
Schil Henrike van ESAK 7.37 m
7 1254
498230
Waterschoot Francoise van RK HAV 7.07 m
8 1259
503275
Pieters Doinne   AV '56 5.88 m
9 1256
498232
IJsebaert Maaike   RK HAV 5.82 m
10 1261
537570
Grutter Marloes   AV '56 4.95 m
  1251
541466
Krijger Jolein de RK HAV dns m
Jongens junioren C
           
ver 6 deelnemer(s)            
1 1207
0
Sommer Pieter   AV 't Zwin 5.52 m
2 1048
434858
Triep Patrick   AV Olympus '70 5.42 m
3 1209
492342
Looij Patrick   AV '56 5.30 m
4 1210
459005
Hooft Joeri van der AV De Wielingen 5.06 m
5 1208
0
Rijck Pieter de ESAK 4.66 m
  1206
483332
Bakker Frits   AV '56 DNS m
 
 
kogel 3 deelnemer(s)            
1 1204
0
Neelen Rolf   ESAK 11.76 m
2 1210
459005
Hooft Joeri van der AV De Wielingen 8.82 m
3 1212
565694
Roks Mart   RK HAV 5.75 m
Meisjes junioren C
           
hoog 11 deelnemer(s)            
1 1235
0
Azamani Houria El AV 't Zwin 1.46 m
2 1238
463873
Platteeuw Esther   AV Scheldesport 1.35 m
3 1233
477419
Bannani Khaoula   AV Scheldesport 1.35 m
4 1239
440554
Luteijn Bianca   AV De Wielingen 1.30 m
5 1241
467715
Pieters Iris   AV '56 1.30 m
6 1242
569734
Velde Wendy van de AV de Wielingen 1.30 m
7 1243
485105
Burm Evelien   RK HAV 1.30 m
8 1021
0
Campen Robine van ESAK 1.25 m
9 1245
455950
IJsebaert Eva   RK HAV 1.25 m
10 1244
510894
Murre Anniek   AV Scheldesport 1.20 m
11 1270
623185
Otjes Brenda   RK HAV 1.20 m
 
 
kogel 8 deelnemer(s)            
1 1234
0
Hauwermeiren Nele van Vlierzele 12.25 m
2 1267
0
Ahmidach Sana   RK HAV 12.05 m
3 1238
463873
Platteeuw Esther   AV Scheldesport 9.43 m
4 1243
485105
Burm Evelien   RK HAV 8.93 m
5 1233
477419
Bannani Khaoula   AV Scheldesport 8.46 m
6 1240
492512
Vries Layla de AV Scheldesport 7.73 m
7 1242
569734
Velde Wendy van de AV de Wielingen 7.07 m
8 1239
440554
Luteijn Bianca   AV De Wielingen 6.54 m
Jongens junioren B
           
hoog 6 deelnemer(s)            
1 1041
432523
Brouwer Jeffrey de RK HAV 1.65 m
2 1271
422280
Nuytinck Steven   AV'56 1.65 m
3 1201
582162
Borm Michiel   RK HAV 1.65 m
4 1079
0
Hort Pieter 't ESAK 1.55 m
  1045
0
Krijnen Filip   ESAK   m
  1272
424428
Zwolle Alex   AV'56 dns m
 
 
ver 5 deelnemer(s)            
1 1041
432523
Brouwer Jeffrey de RK HAV 6.18 m
2 1201
582162
Borm Michiel   RK HAV 5.49 m
3 1202
0
Krijnen Filip   ESAK 5.22 m
  1045
0
Krijnen Filip   ESAK   m
  1271
422280
Nuytinck Steven   AV'56 dns m
Meisjes junioren B
           
ver 5 deelnemer(s)            
1 1229
0
Rijcke Jente de ESAK 4.70 m
2 1024
497846
Zanten Anouk van Hercules 4.67 m
3 12410
0
Pieters Iris   AV56 4.55 m
4 1246
482310
Driessche Anne van RK HAV 4.44 m
5 1230
0
Claes Jente   AV 't Zwin 4.17 m
 
 
hoog 3 deelnemer(s)            
1 1229
0
Rijcke Jente de ESAK 1.55 m
2 1024
497846
Zanten Anouk van Hercules 1.35 m
3 1246
482310
Driessche Anne van RK HAV 1.30 m
Mannen Senioren
           
speer 11 deelnemer(s)            
1 1181
574429
Meyer Daan   AV'34 63.60 m
2 1180
0
Campenhout Jonas van DCLA 61.36 m
3 1182
311025
Zwiep Tim   Spado 60.32 m
4 1020
0
Bosch Vincent van de AC Duffel 59.42 m
5 1183
305059
Dekkers Arjan   ARV Achilles 56.52 m
6 1043
509584
Rasenberg Ronald   AV Scheldesport 31.58 m
7 1159
546449
Fabry Emile   AV Scheldesport 31.43 m
  1066
422280
Nuytinck Steven   AV '56 dns m
  1185
0
Zutter Ricky de AS Rieme dns m
  1042
549414
Beckers Serge   RK HAV dns m
  1184
0
Zutter Johnny de AS Rieme dns m
 
 
kogel 11 deelnemer(s)            
1 1150
0
Blondeel Wim   Kaag 17.81 m
2 1151
274174
Donk Rene van der Prins Hendrik 17.61 m
3 1152
267596
Corstjens Tom   AV Achilles Top 17.16 m
4 1155
0
Eeckhout Filip   Vlierzele 15.70 m
5 1153
406384
Cronie Patrick   AV Passaat 15.23 m
6 1156
0
Kati Rene El Unitas 15.06 m
7 1159
546449
Fabry Emile   AV Scheldesport 10.18 m
8 1160
18104
Geluk Jos   Delta Sport 9.46 m
9 1068
430472
Volleman Roland   AV Scheldesport 7.99 m
  1154
546817
Ambach Philipp   Haag Atletiek DNS m
  1042
549414
Beckers Serge   RK HAV DNS m
 
 
discus 11 deelnemer(s)            
1 1170
275384
Cadée Erik   Prins Hendrik 59.15 m
2 1152
267596
Corstjens Tom   AV Achilles Top 49.83 m
3 1156
0
Kati Rene El Unitas 47.49 m
4 1155
0
Eeckhout Filip   Vlierzele 45.32 m
5 1153
406384
Cronie Patrick   AV Passaat 42.25 m
6 1043
509584
Rasenberg Ronald   AV Scheldesport 26.66 m
7 1159
546449
Fabry Emile   AV Scheldesport 24.86 m
  1171
184006
Bilt Mike van der Haag Atletiek dns m
  1042
549414
Beckers Serge   RK HAV dns m
  1150
0
Blondeel Wim   Kaag dns m
  1154
546817
Ambach Philipp   Haag Atletiek dns m
Vrouwen Senioren
           
speer 7 deelnemer(s)            
1 1145
0
Dupre Mellisa   RC Gent 49.92 m
2 1129
415815
Docters Jisca   Atletiek Maastricht 42.47 m
3 1137
0
Meeus Kirsten   DCLA 41.17 m
4 1146
578192
Ahmidach Sana   RKHAV 33.89 m
5 1123
257390
Monsieurs Marjolein   AV Attila 26.88 m
6 1131
463871
Kaijser Liselot   AV Scheldesport 26.59 m
7 1128
296535
Beule Audrey de RK HAV 25.68 m
 
 
discus 12 deelnemer(s)            
1 1121
411810
Jansen Monique   Hellas Utrecht 52.61 m
2 1122
330182
Verlaak Loes   AV Weert 49.80 m
3 1124
309627
Timmers Ankie   PSV Atletiek 41.64 m
4 1123
257390
Monsieurs Marjolein   AV Attila 40.87 m
5 1125
416814
Kiel Pamala   DK en AV Hercules 39.60 m
6 1126
0
Tichelen Dorien   AV 's Zwin 33.61 m
7 1127
0
Zamani Nassira El AV 's Zwin 30.23 m
8 1128
296535
Beule Audrey de RK HAV 25.45 m
9 1129
415815
Docters Jisca   Atletiek Maastricht 23.36 m
10 1131
463871
Kaijser Liselot   AV Scheldesport 22.34 m
11 1091
482311
Cauteren Marissa van RK HAV 16.23 m
  1130
0
Voorde Freya van de AV 't Zwin dns m
   
           
 
 
kogel 12 deelnemer(s)            
1 1136
0
Timmermans Catherine   DCLA 15.54 m
2 1122
330182
Verlaak Loes   AV Weert 14.57 m
3 1124
309627
Timmers Ankie   PSV Atletiek 13.75 m
4 1121
411810
Jansen Monique   Hellas Utrecht 13.67 m
5 1137
0
Meeus Kirsten   DCLA 12.53 m
6 1125
416814
Kiel Pamala   DK en AV Hercules 12.40 m
7 1019
321354
Docters Wendy   AV Scheldesport 10.02 m
8 1128
296535
Beule Audrey de RK HAV 9.06 m
9 1126
0
Tichelen Dorien   AV 's Zwin 8.53 m
10 1127
0
Zamani Nassira El AV 's Zwin 8.40 m
11 1131
463871
Kaijser Liselot   AV Scheldesport 7.09 m
  1130
0
Voorde Freya van de AV 't Zwin dns m