Pinksterwedstrijden te Hulst op 12 Mei 2008

 

 
Jongens junioren D
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid
Kogel  9 deelnemer(s)                
1 319 523679 Bemden Edwin van 1-5-1995 Delta Sport 9.49 m
2 464 564445 Pomuthurai David   3-6-1995 Dynamica 8.79 m
3 320 522096 Jones Lyam   12-9-1995 AV Scheldesport 7.70 m
4 329 478965 Schoonen Huub   5-7-1996 ARV Achilles 7.37 m
5 397 539082 Roelans Randy   9-4-1996 RK HAV 7.10 m
6 348 518031 Geluk Tijs   29-8-1996 Delta Sport 6.74 m
7 323 533455 Markenhof Jorn   27-8-1996 RK HAV 6.49 m
8 325 531860 Lauwers Jelle   9-7-1995 RK HAV 6.47 m
9 321 531830 Ruff Liam   6-8-1996 Delta Sport 5.25 m
Jongens junioren D
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind
ver 13 deelnemer(s)                  
1 328 507314 Berg Tom van de 9-8-1995 Delta Sport 4.88 m +0.1
2 320 522096 Jones Lyam   12-9-1995 AV Scheldesport 4.30 m +1.0
3 319 523679 Bemden Edwin van 1-5-1995 Delta Sport 4.22 m +0.9
4 383 571501 Sikkenga Siem   11-5-1996 MPM 4.05 m +0.3
5 327 529313 Leestemaker Wouter   1-12-1995 AV '56 4.03 m +0.7
6 314 607907 Wiggers Thijs   4-10-1995 MPM 3.99 m +0.3
7 323 533455 Markenhof Jorn   27-8-1996 RK HAV 3.86 m +1.6
8 322 561808 Bos Emiel van den 24-10-1995 Delta Sport 3.72 m +0.9
9 321 531830 Ruff Liam   6-8-1996 Delta Sport 3.64 m +1.9
10 325 531860 Lauwers Jelle   9-7-1995 RK HAV 3.58 m +2.3
11 300 0 Broeke Tim van de  1-1-1995 Dynamica 3.50 m +1.8
12 324 585091 Louter Rob   27-9-1996 RK HAV 3.31 m +1.2
13 326 516726 Suij Joris   20-12-1995 AV Scheldesport   m  
Jongens junioren D
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind
hoog 10 deelnemer(s)                  
1 328 507314 Berg Tom van de 9-8-1995 Delta Sport 1.50 m  
2 327 529313 Leestemaker Wouter   1-12-1995 AV '56 1.40 m  
3 319 523679 Bemden Edwin van 1-5-1995 Delta Sport 1.40 m  
4 320 522096 Jones Lyam   12-9-1995 AV Scheldesport 1.35 m  
5 329 478965 Schoonen Huub   5-7-1996 ARV Achilles 1.35 m  
6 348 518031 Geluk Tijs   29-8-1996 Delta Sport 1.30 m  
7 321 531830 Ruff Liam   6-8-1996 Delta Sport 1.30 m  
8 300 0 Broeke Tim van de  1-1-1995 Dynamica 1.20 m  
9 397 539082 Roelans Randy   9-4-1996 RK HAV 1.20 m  
10 324 585091 Louter Rob   27-9-1996 RK HAV 1.15 m  
Meisjes junioren D
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind
ver 13 deelnemer(s)                  
1 371 527939 Gastel Meike van 27-1-1995 Delta Sport 4.37 m +2.1
2 381 526847 Wit Janine de 30-1-1995 AV Atverni 4.35 m +1.1
3 396 563415 Koster Esmay   11-6-1996 AV Atverni 4.11 m +0.4
4 380 528115 Chen Eva   23-6-1995 PAC 4.07 m +1.4
5 394 551052 IJspeerd Krista   1-6-1995 MPM 3.91 m +0.4
6 393 542175 Lamain Anne   12-2-1995 AV Atverni 3.88 m +2.0
7 372 486760 Blommaert Aileen   7-9-1995 Delta Sport 3.87 m +0.3
8 373 588367 Rijke Nadine de 17-9-1996 Delta Sport 3.71 m +1.6
9 374 512741 Rasenberg Astrid   12-5-1995 AV Scheldesport 3.67 m +0.0
10 382 584510 Jonge Marjolein de 10-5-1995 AV De Wielingen 3.66 m +1.5
11 378 519931 Slabbekoorn Anouk   18-2-1996 AV '56 3.66 m +2.7
12 375 526318 Nijsse Sanne   2-8-1996 AV '56 3.60 m +0.7
13 370 518032 Mourik Emma van 15-8-1996 Delta Sport 3.47 m +1.3
Meisjes junioren D
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind
hoog 11 deelnemer(s)                  
1 371 527939 Gastel Meike van 27-1-1995 Delta Sport 1.50 m  
2 393 542175 Lamain Anne   12-2-1995 AV Atverni 1.50 m  
3 369 512877 Wouters Jennifer   7-1-1995 RK HAV 1.35 m  
4 381 526847 Wit Janine de 30-1-1995 AV Atverni 1.30 m  
5 398 506335 IJsebaert Sara   23-9-1996 RK HAV 1.30 m  
6 379 520459 Colpaert Noortje   4-3-1995 AV '56 1.30 m  
7 396 563415 Koster Esmay   11-6-1996 AV Atverni 1.25 m  
8 370 518032 Mourik Emma van 15-8-1996 Delta Sport 1.25 m  
9 372 486760 Blommaert Aileen   7-9-1995 Delta Sport 1.25 m  
10 373 588367 Rijke Nadine de 17-9-1996 Delta Sport 1.25 m  
11 378 519931 Slabbekoorn Anouk   18-2-1996 AV '56 1.15 m  
Meisjes junioren D
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind
kogel 14 deelnemer(s)                  
1 381 526847 Wit Janine de 30-1-1995 AV Atverni 11.33 m  
2 369 512877 Wouters Jennifer   7-1-1995 RK HAV 9.96 m  
3 393 542175 Lamain Anne   12-2-1995 AV Atverni 9.56 m  
4 371 527939 Gastel Meike van 27-1-1995 Delta Sport 9.17 m  
5 402 486769 Blommaert Aileen   1995 Delta Sport 8.75 m  
6 373 588367 Rijke Nadine de 17-9-1996 Delta Sport 8.24 m  
7 375 526318 Nijsse Sanne   2-8-1996 AV '56 8.04 m  
8 394 551052 IJspeerd Krista   1-6-1995 MPM 7.69 m  
9 396 563415 Koster Esmay   11-6-1996 AV Atverni 7.65 m  
10 374 512741 Rasenberg Astrid   12-5-1995 AV Scheldesport 7.45 m  
11 379 520459 Colpaert Noortje   4-3-1995 AV '56 7.15 m  
12 378 519931 Slabbekoorn Anouk   18-2-1996 AV '56 6.26 m  
13 382 584510 Jonge Marjolein de 10-5-1995 AV De Wielingen 6.07 m  
14   522107 Koster Luca   8-12-1996 PAC   m  
Jongens junioren C
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind
ver 13 deelnemer(s)                  
1 310 543587 Wouterse Delano   27-4-1993 PAC 5.92 m +3.5
2 316 459005 Hooft Joeri van der 8-9-1993 AV De Wielingen 5.69 m +0.8
3 317 467449 Vos Luuk de 6-1-1994 Avantri 5.30 m +0.4
4 311 0 Boschman Jurian   1-1-1994 Swin 5.27 m +0.1
5 305 588366 Rijke Marijn de 27-2-1993 Delta Sport 4.76 m +1.3
6 308 476104 Elfrink Patrick   3-5-1994 Delta Sport 4.64 m +0.1
7 306 477867 Staal Tommy   18-8-1994 Delta Sport 4.54 m +1.6
8 313 522531 Knibbeler Jasper   7-6-1994 RK HAV 4.49 m +1.2
9 404 492856 Jaegers Oscar   2-4-1994 Atletiek Maastricht 4.24 m +0.1
10 304 497803 Bouterse Sebastiaan   6-8-1994 AV Scheldesport 3.95 m +0.9
11 315 474700 Luteijn Arjen   30-7-1994 AV De Wielingen 3.46 m +4.4
12 318 0 Dordrechte Steven van 1994 Pro Patria   m  
13 351 629296 Kempe Thomas   1-1-1994 Dynamica   m  
Jongens junioren C
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind  
kogel 10 deelnemer(s)                    
1 412 586163 Slats Joey   19-9-1994 PAC 12.98 m   Baanrecord
2 317 467449 Vos Luuk de 6-1-1994 Avantri 11.59 m    
3 316 459005 Hooft Joeri van der 8-9-1993 AV De Wielingen 10.73 m    
4 308 476104 Elfrink Patrick   3-5-1994 Delta Sport 8.58 m    
5 351 629296 Kempe Thomas   1-1-1994 Dynamica 8.56 m    
6 303 591177 Stok Nils   4-6-1994 PAC 8.00 m    
7 307 515500 Roelofs Milan   31-10-1994 Delta Sport 7.40 m    
8 306 477867 Staal Tommy   18-8-1994 Delta Sport 6.30 m    
9 315 474700 Luteijn Arjen   30-7-1994 AV De Wielingen 4.22 m    
10 313 522531 Knibbeler Jasper   7-6-1994 RK HAV   m    
Meisjes junioren C
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind
hoog 11 deelnemer(s)                  
1 347 498221 Bun Mariska   19-4-1994 RK HAV 1.50 m  
2 406 0 Meer Mandy van der 1-1-1993 ARV Ilion 1.50 m  
3 367 552552 Hansen Linda   14-6-1994 AV Atverni 1.45 m  
4 408 527194 Oppeneer Naomi   21-11-1994 AV Scheldesport 1.40 m  
5 354 486230 Luyk Marie van 4-2-1994 AV De Wielingen 1.35 m  
6 346 454198 Zwijnenburg Marillion   3-4-1993 Avantri 1.35 m  
7 349 531863 Beule Kylie de 28-10-1994 RK HAV 1.30 m  
8 356 524100 Wiegel Leslie   23-8-1994 DK en AV Hercules 1.30 m  
9 353 474695 Velde Wendy van de 5-5-1993 AV De Wielingen 1.30 m  
10 355 486239 Luyk Paulien van 4-2-1994 AV De Wielingen 1.25 m  
11 350 505723 Leuven Ellen van 15-7-1994 RK HAV 1.25 m  
Meisjes junioren C
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind
kogel 12 deelnemer(s)                  
1 347 498221 Bun Mariska   19-4-1994 RK HAV 9.47 m  
2 346 454198 Zwijnenburg Marillion   3-4-1993 Avantri 9.40 m  
3 349 531863 Beule Kylie de 28-10-1994 RK HAV 8.59 m  
4 355 486239 Luyk Paulien van 4-2-1994 AV De Wielingen 8.53 m  
5 367 552552 Hansen Linda   14-6-1994 AV Atverni 8.29 m  
6 356 524100 Wiegel Leslie   23-8-1994 DK en AV Hercules 7.40 m  
7 354 486230 Luyk Marie van 4-2-1994 AV De Wielingen 6.69 m  
8 353 474695 Velde Wendy van de 5-5-1993 AV De Wielingen 6.56 m  
9 358 498230 Waterschoot Francoise van 14-1-1994 RK HAV 6.55 m  
10 368 543609 Vlieger Linda de 15-7-1994 Delta Sport 6.11 m  
11 361 507305 Mourik Sanne van 3-2-1994 Delta Sport 5.95 m  
12 364 472422 Groenestein Sabine   19-6-1994 PAC   m  
Jongens junioren B
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind  
hoog 3 deelnemer(s)                    
1 399 582162 Borm Michiel   9-4-1991 RK HAV 1.75 m   Baanrecord
2 302 535448 Hamelijnck Rens   23-11-1992 AV De Wielingen 1.70 m    
3 301 649716 Bijl Marco   1991 AV Scheldesport 1.60 m    
Jongens junioren B
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind
ver 2 deelnemer(s)                  
1 332 432523 Brouwer Jeffrey de 21-2-1991 RK HAV 6.10 m +1.5
2 399 582162 Borm Michiel   9-4-1991 RK HAV 5.86 m +2.0
Jongens junioren A
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind  
ver 2 deelnemer(s)                    
1 400 0 Stieglis Yoeri   1990 PHANOS 6.54 m +0.9 Baanrecord
Meisjes junioren B
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind
ver 3 deelnemer(s)                  
1 428 0 Meer Mandy van der 1-1-1993 AV Ilion 4.89 m +0.0
2 389 0 Azimani Houria El 1994 SWIN 4.82 m +3.3
3 343 540811 Streng Freke   5-9-1992 PAC 4.67 m +1.3
Meisjes junioren B
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind
hoog 2 deelnemer(s)                  
1 389 0 Azimani Houria El 1994 SWIN 1.55 m  
2 343 540811 Streng Freke   5-9-1992 PAC 1.45 m  
Mannen senioren
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind
Kogel 13 deelnemers                  
1 6 299343 Persoon Maarten   15-3-1987 Phanos 17.60 m  
2 121 274174 Donk Rene van der 26-4-1985 Prins Hendrik 17.44 m  
3 7 0 Blondeel Wim   1973 KAAG 16.60 m  
4 9 0 Eeckhout Filip   1979 Vlierzele Sportief 15.75 m  
5 13 406384 Cronie Patrick   5-11-1989 AV Passaat 15.50 m  
6 11 297670 Kati Rene el 7-9-1984 AV Unitas 14.76 m  
7 12 1882 Alphen Hans van 1982 AT84 14.48 m  
8 14 0 Lysebetten Kristof van 1982 AT84 14.19 m  
9 19 432347 Rietveld Pelle   4-2-1985 ARV Ilion 13.29 m  
10 15 292007 Belzen Jeroen van 22-6-1983 ADSV Dynamica 11.95 m  
11 17 546449 Fabry Emile   28-8-1966 AV Scheldesport 9.78 m  
12 601 649716 Bijl Marco   1-1-1991 Scheldesport 8.53 m  
13 18 241039 Hoecke Romain van 21-9-1953 AV Scheldesport 7.52 m  
Mannen senioren
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind
discus 10 deelnemer(s)                  
1 3 0 Bilt Mike  van der 1976 Haag Atletiek 58.74 m  
2 6 299343 Persoon Maarten   15-3-1987 Phanos 57.23 m  
3 1 275384 Cadée Erik   15-2-1984 Prins Hendrik 56.65 m  
4 5 0 Koene Kris   1980 AVLO 52.41 m  
5 7 0 Blondeel Wim   1973 KAAG 50.31 m  
6 11 297670 Kati Rene el 7-9-1984 AV Unitas 46.65 m  
7 12 1882 Alphen Hans van 1982 AT84 45.09 m  
8 13 406384 Cronie Patrick   5-11-1989 AV Passaat 43.22 m  
9 9 0 Eeckhout Filip   1979 Vlierzele Sportief 41.70 m  
10 2 0 Daaele Jo van  1972 AV Molenland   m  
Mannen senioren
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind
speer 13 deelnemer(s)                  
1 231 0 Goyvaerts Tom   20-3-1984 ac Brabo 79.65 m  
2 221 322021 Blommerde Jeroen   17-12-1984 Phanos 68.57 m  
3 230 0 Blommerde Bjorn   1-1-1987 AV Sprint 63.59 m  
4 12 1882 Alphen Hans van 1982 AT84 58.11 m  
5 225 311025 Zwiep Tim   4-9-1987 Spado 55.85 m  
6 224 0 Herman Tomothy   1990 Vlierzele Sportief 55.82 m  
7 223 305059 Dekkers Arjan   1-9-1986 ARV Achilles 54.83 m  
8 227 325707 Beuving Davey   8-9-1987 Climax 53.93 m  
9 15 292007 Belzen Jeroen van 22-6-1983 ADSV Dynamica 44.67 m  
10 228 0 Gruijters Pieter   1967 HAC 36.41 m  
11 17 546449 Fabry Emile   28-8-1966 AV Scheldesport 34.66 m  
12 229 507822 Schellenberg Jarno   30-4-1983 CAV Energie 32.96 m  
13 18 241039 Hoecke Romain van 21-9-1953 AV Scheldesport 25.33 m  
Mannen senioren
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind
DiscusB 6 deelnemer(s)                  
1 14 0 Lysebetten Kristof van 1982 AT84 42.36 m  
2 19 432347 Rietveld Pelle   4-2-1985 ARV Ilion 37.59 m  
3 15 292007 Belzen Jeroen van 22-6-1983 ADSV Dynamica 32.32 m  
4 16 509584 Rasenberg Ronald   14-3-1965 AV Scheldesport 24.56 m  
5 17 546449 Fabry Emile   28-8-1966 AV Scheldesport 23.12 m  
6 18 241039 Hoecke Romain van 21-9-1953 AV Scheldesport 19.20 m  
Vrouwen senioren
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind
speer 7 deelnemer(s)                  
1 180 0 Dupre Melissa   1986 RC Gent 47.05 m  
2 42 415815 Docters Jisca   17-4-1985 Atletiek Maastricht 45.68 m  
3 186 468490 Meer Mandy van der 31-7-1993 ARV Ilion 38.36 m  
4 430 0 Vleeschouwer Freija de 1-1-1983 RCG  37.80 m  
5 184 578192 Ahmidach Sana   22-4-1992 RK HAV 36.91 m  
6 388 0 Umens Kirsten    1-1-1993 Swin 24.90 m  
7 183 438692 Schol Lisanne   22-6-1991 AV NEA-Volharding   m  
Vrouwen senioren
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind  
discus 10 deelnemer(s)                    
1 61 411810 Jansen Monique   3-10-1978 Hellas Utrecht 56.49 m   Baanrecord
2 63 0 Verlaak Loes   1982 AV Weert 50.72 m    
3 62 327576 Boekelman Melissa   11-5-1989 Prins Hendrik 49.70 m    
4 65 309627 Timmers Ankie   14-10-1986 PSV Atletiek 44.46 m    
5 66 416814 Kiel Pamela   9-4-1991 AV Passaat 40.19 m    
6 67 418309 Klop Kirsten   1988 AV Unitas 34.52 m    
7 68 0 Tichelen Dorien van 1986 SWIN 34.41 m    
8 69 0 Azimani Nassira El 1991 SWIN 28.22 m    
9 407 515331 Hose Maroussia   14-6-1993 Rotterdam Atletiek 26.04 m    
10 395 0 Voorde Freye van de  1-1-1990 Swin 19.34 m    
Vrouwen senioren
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind  
kogel 7 deelnemer(s)                    
1 62 327576 Boekelman Melissa   11-5-1989 Prins Hendrik 16.75 m   Baanrecord
2 61 411810 Jansen Monique   3-10-1978 Hellas Utrecht 14.34 m    
3 65 309627 Timmers Ankie   14-10-1986 PSV Atletiek 14.28 m    
4 63 0 Verlaak Loes   1982 AV Weert 14.22 m    
5 66 416814 Kiel Pamela   9-4-1991 AV Passaat 13.23 m    
6 59 277084 Vis Judith   21-6-1980 Rotterdam Atletiek 12.64 m    
7 409 0 Rozalina Katjuska   1-1-1992 Rotterdam Atletiek 7.09 m    
Meisjes junioren A
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind  
hoog 2 deelnemer(s)                    
1 387 421622 Huisman Joyce   5-5-1989 Phanos 1.70 m   Baanrecord
2 341 474696 Velde Daisy van de 29-11-1990 AV De Wielingen 1.20 m    
Meisjes junioren A
Rang Strtnr. Licnr. Achternaam Voornaam Tussen Geb. Dat Vereniging Prestatie Eenheid Wind  
ver 3 deelnemer(s)                    
1 414 530858 Klop Femke   10-5-1990 AV Unitas 5.67 m +1.3 Baanrecord
2 342 497846 Zanten Anouk van 30-10-1990 DK en AV Hercules 4.90 m +0.2  
3 341 474696 Velde Daisy van de 29-11-1990 AV De Wielingen 3.76 m +2.8  
 

 

 

60 meter                   Pup Dames 60m MD Series Uur=12:30

Reeks:1

  1  371  van Gastel, Meike          Delt   8.80      95  

  2  369  Wouters, Jennifer          RKHA   8.92      95  

  3  375  Nijsse, Sanne              AV56   9.11      96  

  4  372  Blommaert, Eileen          Delt   9.45      95  

 

60 meter                   Pup Dames 60m MD Series Uur=12:30

Reeks:2

  1  394  IJspeerd, Krista           MPM    8.61    Min  95  

  2  373  de Rijke, Nadine           Delt   9.48      96   

  3  377  Freijzer, Elke             RKHA   9.60      95  

  4  379  Colpaert, Noor             AV56   10.24      95  

  5  376  de Cock, Hanneke           RKHA   10.31      96  

 

60 meter                   Pup Dames 60m MD Series Uur=12:30

Reeks:3

  1  396  Koster, Esmay              ATVE   8.73    Min  96  

  2  380  Chen, Eva                  Prop   8.83      95  

  3  382  de Jonge, Marjolein        Wiel   8.92      95  

  4  381  Wit, Janine de             ATVE   9.24    Min  95  

  5  393  Lamain, Anne               ATVE   9.41    Min  95   

 

80 meter                   Min Dames 80m MC Series Uur=12:40

Reeks:1

  1  352  Schellekens, Fleur         Nijm   10.88      93  

  2  349  de Beule, Kylie            RKHA   11.90      94  

  3  368  de Vlieger, Linda          Delt   12.18      94  

  4  356  Wiegel, Leslie             DK&A   12.20      94  

    364  Groenestein, Sabine        Prop      NG       94  

 

80 meter                   Min Dames 80m MC Series Uur=12:40

Reeks:2

  1  359  de Bruin, Nephele          Nijm   11.41      94  

  2  388  Umans, Kirsten             SWIN   11.62    Cad  93  

  3  361  van Mourik, Sanne          Delt   11.96      94  

  4  346  Zwijnenburg, Marillion     Avan   12.25      93  

  5  353  van de Velde, Wendy        Wiel   13.20      93  

 

80 meter                   Min Dames 80m MC Series Uur=12:40

Reeks:3

  1  411  Klomp, Naomi               ENER   10.50    Cad  93  

  2  347  Bun, Mariska               RKHA   10.65      94  

  3  355  van Luijk,  Paulien        Wiel   11.37      94  

  4  407  Hose, Maroussia            ROTT   11.53    Cad  94  

  5  350  van Leuven, Ellen          RKHA   11.99      94  

  6  367  Hansern, Linda             ATVE   12.18    Cad  94  

 

80 meter                   Min Heren 80m JD Series Uur=12:51

Reeks:1

  1  330  Hummel, Robin              ACHI   10.50      95  BR

  2  328  van den Berg, Tom          Delt   11.37      95  

  3  320  Jones, Lyam                Sche   12.11      95  

  4  327  Leestenmaker, Wouter       AV56   12.56      95  

 

80 meter                   Min Heren 80m JD Series Uur=12:51

Reeks:2

  1  319  van Bemden, Edwin          Delt   10.90      95  

  2  383  Sikkenga, Siem             MPM    11.27      96  

  3  464  Ponuthurai, David          DYNA   11.54      96  

  4  348  Geluk, Thijs               DET    12.74      96  

  5  323  Markenhof, Jorn            RKHA   12.90      96  

 

80 meter                   Min Heren 80m JD Series Uur=12:51

Reeks:3

  1  325  Lauwers, Jelle             RKHA   12.13      95  

  2  314  Wiggers, Thijs             Mara   12.43      95  

  3  300  Broecke, Tim van de        DYNA   12.69    Cad  95  

  4  329  Schoonen, Huub             Achi   12.82      96  

    326  Suy, Joris                 Wiel     NG        95  

 

100 meter                  Cad Heren 100m JC Series Uur=13:05

Reeks:1      Wind : 0.0

  1  310  Wouterse, Delano           Prop   12.10      93  

  2  344  Codrington, Ivery          GRON   12.22      93  

  3  317  de Vos, Luuk               AVAN   12.92      94  

  4  308  Elfrink, Patrick           Delt   13.96      94  

    318  van Dordrechte, Steven     Prop     NG        94 

 

 

 

100 meter                  Cad Heren 100m JC Series Uur=13:05

Reeks:2      Wind : 0.0

  1  403  Marengo, Cyrano            CONT   12.49      93  

  2  303  Stok, Nils                 Prop   13.99      94  

  3  304  Bouterse, Sebastiaan       Sche   14.20      94  

  4  312  Koster, Milo               Prop   14.23      94  

    313  Knibbeler, Jasper          RKHA      NG       94  

 

100 meter                  Cad Heren 100m JC Series Uur=13:05

Reeks:3      Wind : 0.0

  1  420  Pupella, Sander            ENER   11.89      93  

  2  316  van der Hoofd, Joeri       Wiel   12.77      93  

  3  412  Slats, Joey                PROP   13.03    Sen  94  

  4  401  Belioso, Gabriel           CONT   13.11      93  

  5  305  de Rijke, Marijn           Delt   13.81      93  

  6  306  Staal, Tommy               Delt   14.81      94  

 

100 meter                  Cad Heren 100m JC Series Uur=13:05

Reeks:4      Wind : 0.0

  1  351  Kempe, Thomas              DYNA   12.27      94  

  2  311  Boschmans, Jurian          SWIN   12.93      94  

  3  404  Jaegers, oscar             MAAS   13.51      94  

  4  307  Roelofs, Milan             Delt   14.93      94  

  5  315  Luteijn, Arjen             Wiel   17.03      94  

 

60 meter                   Pup Dames 60m MD Finale Uur=13:16

Reeks:1

  1  394  IJspeerd, Krista           MPM    8.60    Min  95  

  2  396  Koster, Esmay              ATVE   8.70    Min  96  

  3  371  van Gastel, Meike          Delt   8.79      95  

  4  380  Chen, Eva                  Prop   8.89      95  

  5  369  Wouters, Jennifer          RKHA   9.01      95  

  6  382  de Jonge, Marjolein        Wiel   9.07      95  

 

80 meter                   Min Dames 80m MC Finale Uur=13:16

Reeks:1

  1  411  Klomp, Naomi               ENER   10.44    Cad  93  

  2  347  Bun, Mariska               RKHA   10.68      94  

  3  352  Schellekens, Fleur         Nijm   10.89      93  

  4  359  de Bruin, Nephele          Nijm   11.33      94  

  5  407  Hose, Maroussia            ROTT   11.43    Cad  94  

  6  355  van Luijk,  Paulien        Wiel   11.80      94  

 

80 meter                   Min Heren 80m JD Finale Uur=13:28

Reeks:1

  1  330  Hummel, Robin              ACHI   10.59      95  

  2  319  van Bemden, Edwin          Delt   10.76      95  

  3  383  Sikkenga, Siem             MPM    11.10      96  

  4  328  van den Berg, Tom          Delt   11.25      95  

  5  464  Ponuthurai, David          DYNA   11.42      96  

  6  325  Lauwers, Jelle             RKHA   12.12      95  

 

100 meter                  Cad Heren 100m JC Finale Uur=13:30

Reeks:1      Wind : 0.0

  1  420  Pupella, Sander            ENER   11.69      93  BR

  2  310  Wouterse, Delano            Prop   12.02      93  

  3  344  Codrington, Ivery          GRON   12.21      93  

  4  403  Marengo, Cyrano            CONT   12.32      93  

  5  351  Kempe, Thomas              DYNA   12.34      94  

  6  316  van der Hoofd, Joeri       Wiel   12.44      93  

 

100 meter                  Sen Dames 100m DS Series Uur=14:28

Reeks:1      Wind : -6

  1  25  Bogemans, Elke             WAAS   12.14      77  

  2  58  Groenenboom, Petra         ROTT   12.53      79  

  3  415  Verstegen, Sanne           ROTT   12.61      85  

  4  49  Niet, Tessa de             HAAG   12.90      89  

  5  41  Suykerbuyk, Stephanie      ROTT   13.09      89  

  6  56  Leemput, Agnes van         ENER   13.45      92  

 

100 meter                  Sen Dames 100m DS Series Uur=14:28

Reeks:2      Wind : -1.8

  1  26  Pelt, Yael van             MAAS   12.39      90  

  2  34  Timmers, Nikki             PSV    12.70      88  

  3  40  Lernout, Samantha          RKHA   13.39      91  

  4  43  Mutebwa, Geulta            PSV    13.56      90  

  5  409  Katjuska, Rozalina         RA     14.47      92  

    29  Haagen, Anouk              NIJM    DIS        90  

 

100 meter                  Sen Dames 100m DS Series Uur=14:28

Reeks:3      Wind : -1.9

  1  27  Kool, Eugenie              HAAG   12.56      84  

  2  417  Verboven, An               RAM    12.77      86  

  3  55  Klomp, Naomi               ENER   12.95      93  

  4  44  Eduarda, Meruska           ROTT   13.56      91  

    35  Krolis, Patricia           ROTT      NG       86  

 

100 meter                  Sen Dames 100m DS Series Uur=14:28

Reeks:4      Wind : -1.9

  1  28  Adriaans, Esmeralda        ROTT   12.32      85  

  2  48  Leuveren, Nicky            PHAN   12.56      90  

  3  59  Vis , Judith                ROTT   12.66      80  

  4  36  Klop, Femke                UNIT   12.73      90  

  5  451  Felter, Leslie             CONT   13.71      91  

 

100 meter                  Sen Dames 100m DS Series Uur=14:28

Reeks:5      Wind : -1.8

  1  30  Derks, Naomi               NIJM   12.45      90  

  2  33  Ham, Jeske van             HEND   12.67      89  

  3  463  Klomp, Tamara              ROTT   12.90      89  

  4  50  Borghraef, Nathalie        SWIN   13.22      86  

  5  53  Claes, Jente               SWIN   14.13      92  

 

100 meter                  Sen Dames 100m DS Series Uur=14:28

Reeks:6      Wind : 0.1

  1  51  Vassel, Kadene             PHAN   12.22      89  

  2  37  Eduarda, Meruska           ROTT   12.74      91  

  3  31  Wang, Kyaoma               NEA    12.77      87  

  4  42  Docters, Jisca             MAAS    12.83      85  

  5  45  Roon, Deborah van          ROTT   13.35      90  

 

100 meter                  Sen Dames 100m DS Series Uur=14:28

Reeks:7      Wind : -3

  1  32  Babel , Janice              Cont   12.18      92  

  2  57  Hodde, Rosina              ROTT   12.34      83  

  3  38  Ghafoor, Madiea            CONT   12.40      92  

  4  452  Axeldongen, Chanelle van   CONT   13.18      91  

  5  46  Walle, Milou van de        RKHA   14.05      91  

 

100 meter                  Sen Heren 100m HS Series Uur=14:36

Reeks:1      Wind : -4

  1  84  Monsels, Raggae            CONT   11.13      87  

  2  93  Hetten, David van          ROTT   11.17      86  

  3  418  Babel, Luciano             CONT   11.45      92  

  4  126  Belhaj, Azdin              ACW    11.62      89  

  5  423  Bezemer, Paul              PASS   12.44      85  

 

100 meter                  Sen Heren 100m HS Series Uur=14:36

Reeks:2      Wind : -6

  1  94  Vlek, Mourice              PHAN   11.38      80  

  2  85  Waegeman, Bart             HAMM   11.38      85  

  3  99  Bogaert, Sam               WAAS   11.47      81  

  4  416  Koenders, Jerrel           ROTT   11.62      97  

  5  237  Odjo, Joomay               PHAN   11.83      92  

  6  110  Liefden, Wesley            ROTT   12.07      78  

 

100 meter                  Sen Heren 100m HS Series Uur=14:36

Reeks:3      Wind : -1.5

  1  92  Lindeborg, Waldy           ROTT   11.04      82  

  2  83  Helskens, Bart             WAAS   11.30      80  

  3  309  Caron, Jesse               ROTT   11.51      89  

  4  104  Slabbekoorn, RenŽ          ASTE   11.71      88  

  5  450  Aborah, Frank              CONT   12.02      92  

  6  113  Beckers, Serge             RKHA   12.65      62  

 

100 meter                  Sen Heren 100m HS Series Uur=14:36

Reeks:4      Wind : -1

  1  105  Seinen, Stanley            SPAD   11.50      84  

  2  97  Elliot, Oti                PRIN   11.52      72  

  3  116  Lasahido, Sar              PHAN   11.52      90  

  4  119  Babel , Alwin               CONT   12.75      91  

    91  Tromp, Joren               HERA     NG        88  

    81  Davis, Leomar              HAAG     NG        85  

 

100 meter                  Sen Heren 100m HS Series Uur=14:36

Reeks:5      Wind : 1.1

  1  89  Obed, Martis               ROTT   10.80      87  

  2  86  Rhalfioui, Youssef         HAN    10.82      83  

  3  96  Visser, Duncan             HAAG   11.18      87  

  4  103  Mathijssen, Paulus         ROTT   11.36      84  

  5  109  Stieglis, Yoeri            PHAN   11.78      90  

  6  112  Verrept, Jelle             SWIN   12.69      89  

 

100 meter                  Sen Heren 100m HS Series Uur=14:36

Reeks:6      Wind : -1.9

  1  80  Codrington, Giovanni       GRON   11.06      88  

  2  129  Frimpong, Akwasi           CONT   11.20      86  

  3  107  Anpong, Michael            PSV    11.25      88  

  4  101  Macnac, Fabian             CONT   12.04      88  

  5  106  Dechase, Tedros            PSV    12.36      90  

  6  111  Hulsters, Sander de        RKHA   12.80      88  

 

100 meter                  Sen Heren 100m HS Series Uur=14:36

Reeks:7      Wind : 0.1

  1  127  Luijk, Patrick van         ROTT   10.59      84  

  2  88  Mathew, Michale            ROTT   11.23      85  

  3  108  Mutebwa, Jonathan          PSV    11.67      93  

  4  114  Kool, Fabian               HAAG   11.78      82  

  5  413  Mimbrero, Jordi            HAAG   12.20      96  

 

100 meter                  Sen Heren 100m HS Series Uur=14:36

Reeks:8      Wind : -1.1

  1  73  Wijmeersch, Erick          ACW    10.52      70  

  2  95  Timmers, Arjan             PSV    11.16      85  

  3  115  Addea, Nana                CONT   11.53      89   

  4  124  Gul, Joshua                PHAN   12.32      94  

 

100 meter                  Sen Heren 100m HS Series Uur=14:36

Reeks:9      Wind : -5

  1  87  Wester, Rik                PHAN   10.98      86  

  2  123  Samuel, Tjendo             PHAN   11.68      89  

  3  125  Adel, Dior                 PHAN   12.10      92  

  4  421  Hoffman, Glenn             SCHE   12.42      58  

 

800 meter                  Cad Heren 800m JC Uur=15:03

Reeks:1

  1  317  de Vos, Luuk               AVAN   2'13.59     94  

  2  306  Staal, Tommy               Delt   2'15.44     94  

  3  307  Roelofs, Milan             Delt   2'23.88     94  

  4  312  Koster, Milo               Prop   2'31.58     94  

  5  305  de Rijke, Marijn           Delt   2'41.90     93   

  6  315  Luteijn, Arjen             Wiel   3'06.13     94  

 

800 meter                  Cad Heren 800m JC Uur=15:03

Reeks:2

  1  424  Puijvelde, Vinnie van      WAAS   2'12.20     94  

  2  304  Bouterse, Sebastiaan       Sche   2'23.53     94  

  3  303  Stok, Nils                 Prop   2'24.59     94  

  4  404  Jaegers, oscar             MAAS   2'25.83     94  

  5  427  Vanlombergen, Bram         ACW    2'30.35     94  

 

600 meter                  Cad Heren 600m JD Uur=15:12

Reeks:1

  1  322  van den Bos, Emiel         Delt   1'43.86   Min  95  

  2  383  Sikkenga, Siem             MPM    1'46.34   Min  96  

  3  300  Broecke, Tim van de        DYNA   1'47.39     95  

  4  319  van Bemden, Edwin          Delt   1'48.66   Min  95  

  5  464  Ponuthurai, David          DYNA   1'53.76   Min  96  

  6  348  Geluk, Thijs               DET    1'54.34   Min  96  

  7  320  Jones, Lyam                Sche   1'56.93   Min  95  

  8  314  Wiggers, Thijs             Mara   1'58.23   Min  95  

  9  324  Louter, Rob                RKHA   2'30.12   Min  96  

    323  Markenhof, Jorn            RKHA     NG      Min  96  

    326  Suy, Joris                 Wiel     NG      Min  95  

 

600 meter                  Cad Dames 600m MC/MD Uur=15:52

Reeks:1

  1  371  van Gastel, Meike          Delt   1'45.32   Pup  95  BR

  2  368  de Vlieger, Linda          Delt   1'46.03   Min  94  

  3  361  van Mourik, Sanne          Delt   1'49.06   Min  94  

  4  388  Umans, Kirsten             SWIN   1'52.28     93  

  5  390  Keizers, Lotte             NIJM   1'53.09   Min  96  

  6  392  Mertens, karlijn           NIJM   1'55.88   Min  95  

  7  347  Bun, Mariska               RKHA   1'58.89   Min  94  

  8  346  Zwijnenburg, Marillion     Avan   2'00.28   Min  93  

  9  369  Wouters, Jennifer          RKHA   2'01.79   Pup  95  

  10  370  van Mourik, emma           Delt   2'02.02   Pup  96  

  11  350  van Leuven, Ellen          RKHA   2'04.11   Min  94  

  12  357  Rasenberg, Ingrid          Sche   2'05.27   Min  94  

  13  372  Blommaert, Eileen          Delt   2'05.38   Pup  95  

  14  375  Nijsse, Sanne              AV56   2'07.58   Pup  96  

  15  398  Ijsebaert, Sara            RKHA   2'08.28   Min  96  

  16  358  Waterschoot, Francoise va  RKHA   2'08.69   Min  94  

  17  376  de Cock, Hanneke           RKHA   2'09.07   Pup  96  

  18  367  Hansern, Linda             ATVE   2'09.52     94  

  19  377  Freijzer, Elke             RKHA   2'09.86   Pup  95  

  20  373  de Rijke, Nadine           Delt   2'09.97   Pup  96  

  21  353  van de Velde, Wendy        Wiel   2'10.24   Min  93  

  22  393  Lamain, Anne               ATVE   2'12.61   Min  95  

  23  396  Koster, Esmay              ATVE   2'15.36   Min  96  

 

500 meter Jeugd Ben Heren 500m Jeugd tm 9 Uur=16:58

Reeks:1

  1  436  Hooste, Timon van          SCHO   1'36.71     98  

  2  336  Jones, Waeoby              Sche   1'37.06     99  

  3  339  Louter, Ruud               RKHA   1'49.23     00  

  4  337  Kreek, Maaike de           Sche   1'50.65     99  

  5  419  Lauwers, Romy              RKHA   1'54.82     83  

  6  437  Hooste, Marlou van         SCHO   1'55.16     00  

  7  410  Bun, Femke                 RKHA   2'00.01     98  

  8  366  Loot, Delano               INGE   2'03.57     00  

  9  340  Dobbelaar, Jelle           RKHA   2'08.89     98  

  10  335  Vossen, Maaike             Will   2'14.91     00  

  11  403  Marengo, Cyrano            CONT   2'19.88   Cad  93  

  12  338  Voorde, Isa van de         RKHA   2'28.62     00  

 

900 meter Jeugd Ben Heren 900m Jeugd tm12 Uur=17:00

Reeks:1

  1  464  Ponuthurai, David          DYNA   3'01.40   Min  96  

  2  333  Kreek, Kris de             Sche   3'08.02     97  

  3  385  Koster, Elmar              PAC    3'16.59     98  

  4  363  Maele, Jessie van          RKHA   3'23.59     98  

  5  384  Biesbroeck, Maarten        RKHA   3'23.76     98  

  6  426  Thuy, Dennis               RKHA   3'28.27     97  

  7  334  Voorde, Stijn van de       RKHA   3'44.00     97  

  8  386  Malcontent, Jordi          RKHA   3'45.44     98  

    405  Wouterse, Quinton          VLIE     NA        97  

    365  Loot, Eline                INGL     NA        97  

 

100 meter                  Sen Dames 100m DS B Final Uur=15:50

Reeks:1      Wind : -3

  1  30  Derks, Naomi               NIJM   12.30      90  Wind -0.3

  2  48  Leuveren, Nicky            PHAN   12.42      90  

  3  27  Kool, Eugenie              HAAG   12.59      84  

  4  58  Groenenboom, Petra         ROTT   12.63      79  

    38  Ghafoor, Madiea            CONT     NG        92  

    415  Verstegen, Sanne           ROTT     NG        85  

 

100 meter                  Sen Heren 100m HS B Final Uur=15:51

Reeks:1      Wind : 0.0

  1  80  Codrington, Giovanni       GRON   10.98      88  Wind -0.0

  2  129  Frimpong, Akwasi           CONT   11.10      86  

  3  96  Visser, Duncan             HAAG   11.17      87  

  4  95  Timmers, Arjan             PSV    11.22      85  

  5  93  Hetten, David van          ROTT   11.25      86  

  6  84  Monsels, Raggae            CONT   11.26      87  

 

100 meter                  Sen Dames 100m DS A Final Uur=15:48

Reeks:1      Wind : 0.0

  1  32  Babel , Janice              Cont   12.02      92  Wind -0.2

  2  28  Adriaans, Esmeralda        ROTT   12.07      85  

  3  25  Bogemans, Elke             WAAS   12.10      77  

  4  51  Vassel, Kadene             PHAN   12.18      89  

  5  57  Hodde, Rosina              ROTT   12.24      83  

  6  26  Pelt, Yael van             MAAS   12.42      90  

 

100 meter                  Sen Heren 100m HS A Final Uur=15:49

Reeks:1      Wind : 0.0

  1  73  Wijmeersch, Erick          ACW    10.42      70  Wd -0.3 BR

  2  127  Luijk, Patrick van         ROTT   10.46      84  

  3  89  Obed, Martis               ROTT   10.73      87  

  4  86  Rhalfioui, Youssef         HAN    10.84      83  

  5  92  Lindeborg, Waldy           ROTT   10.86      82  

    87  Wester, Rik                PHAN     NA        86  

 

800 meter                  Sen Heren 800m HS Uur=17:17

Reeks:1

  1  141  Arnoldussen, Martijn       ACHI   1'53.97     82  

  2  144  Said, Hayvek               MAR    1'54.97     81  

  3  143  Anrar, Bilal               HEND   1'55.08     90  

  4  145  Beckers, Remco             ASTE   1'55.11     80  

  5  142  Esch, Dennis van           GACG   1'55.19     86  

  6  147  Dekkers, Paul              GACG   1'57.43     84  

  7  163  Peters, Stijn              AVSP   2'01.84     88  

    153  Hermes, Vincent            ACHI     NA        83  

 

800 meter                  Sen Heren 800m HS Uur=17:17

Reeks:2

  1  148  Jansen, Wouter             ATTI   1'56.60     87  

  2  170  Wielen, Jesper van der     NIJM   1'56.76     91  

  3  176  Beerens, Stijn             EEND   1'58.74     82  

  4  169  Smit, Gert-Jan             AV56   1'59.71     77  

  5  171  Buiks, Mark                LTES   2'00.83     85  

  6  146  Maanen, Cees van           AREN   2'03.67     86  

    140  Mangnus, Marcel            RKHA     NA        86  

 

800 meter                  Sen Heren 800m HS Uur=17:17

Reeks:3

  1  151  Jongenelen, Koen           VOLH   1'57.33     89  

  2  177  Verwiel, Jelle             HELL   1'57.58     09  

  3  422  Pieterman, Robbin          ILIO   1'58.11     98  

  4  178  Nouws, Mark                LTED   1'58.48     90  

  5  168  Le Coq, Bart               PSV    1'58.92     78  

  6  173  Aarden, Frans              ESAV   1'59.14     72  

  7  150  Driessen, Milco            ALME   2'06.87     88  

    154  Reijngoud, Guus            HELL     NA        88  

 

800 meter                  Sen Heren 800m HS Uur=17:17

Reeks:4

  1  152  Willems, Bjorn             VOLH   1'59.79     91  

  2  172  Boonen, Bas                ESAV   2'00.14     84  

  3  174  Engelen, Matthias          TOEK   2'01.45     92  

  4  454  Verelst, Karel             VOLH   2'01.51     89  

  5  155  Moens, Stefan              MAAS   2'01.73     89  

  6  158  Meul, Wim                  VOLH   2'04.00     83  

  7  156  Gurp, Bart van             LOOP   2'06.69     84  

    154  Reijngoud, Guus            HELL     NA        88  

 

800 meter                  Sen Heren 800m HS Uur=17:17

Reeks:5

  1  434  Vergauwen,Tomothy          LIES   2'02.27     92  

  2  458  Roeck, Polle de            VOLH   2'04.26     91  

  3  157  Bolink, Tim                HELL   2'05.05     92  

  4  462  Wetzels, Rick              NIJM   2'07.29     87  

  5  167  Westerweele, Henrik        DYNA   2'09.62     80  

  6  160  Prins, Maarten             HELL   2'09.93     85  

  7  161  Balen, Remi van            AART   2'11.80     91  

  8  432  Valckx, George             RKHA   2'34.19     56  

 

800 meter                  Sen Heren 800m HS Uur=17:17

Reeks:6

  1  162  Brouwer, Job de            RKHA   2'11.27     92  

  2  425  Cappaert, Frederic         ACW    2'24.36   Sch  92  

  3  164  Jonge, Cor de              SCHE   2'25.88     60  

  4  175  Pauw, Dirk de              VOLH   2'26.23     64  

  5  459  Coenen, Tim                VOLH   2'29.97     90  

  6  455  Lenferink, Herman          PHOE   2'31.40     59  

 

800 meter                  Sen Heren 800m HS Uur=17:17

Reeks:7

  1  456  Caluwaert, Cedric          VOLH   1'57.89     89  

  2  159  Nuytinck, Steven           AV56   1'59.97     91  

  3  433  Adan, Erwin                DYNA   2'07.91     92  

  4  461  Volleman, Quinten          SCHE   2'14.23     90  

  5  166  Platteeuw, albert          SCHE   2'17.15     65  

  6  165  Lauret, Tonny              SCHE   2'28.76     69  

  7  16  Rasenberg, Ronald          SCHE   2'40.53     65  

 

1500 meter                 Sen Dames 1500m DS Uur=17:05

Reeks:1

  1  192  Luxem, Xenia                OLSE   4'22.35     82  

  2  193  Grande, Lindsey de         OLYM   4'23.08     89  

  3  191  Croock, Stefanie de        ZELE   4'25.61     81  

  4  195  Lievaart, Anouska          ATTI   4'33.91     82  

  5  196  Driessche, Melissa van de  OEH    4'36.59     83  

  6  197  Lieshout, Jamie van        AVVV   4'37.35     91  

  7  210  Wintjens, Veronique        DILS   4'37.70     92  

  8  198  Klaassen, Bo               AV56   4'37.98     91  

  9  201  Vermue, Esther             ROTT   4'38.03     88  

  10  194  Verhaeghe, Marieken        DCLA   4'39.40     85  

    190  Hoeymissen, Elke van       DCLA     NA        81  

 

1500 meter                 Sen Dames 1500m DS Uur=17:05

Reeks:2

  1  200  Kloek, Corelien            NOP    4'44.74     87  

  2  202  Segers, Sara               DAC    4'51.34     85  

  3  213  Leeuwen, Marieke van       ROTT   4'54.08     82  

  4  199  Aper, Aniek                RKHA   4'55.08     89  

  5  204  Vanheck, Evelien           WAAS   4'56.94     89  

  6  206  Tielemans, Eefje           GOUD   4'58.18     92  

  7  211  Mertens, Stijntje          NIJM   5'02.70     92  

  8  205  Thomas, Eva                ATTI   5'03.31     85  

  9  212  Lotthrinkx, nathalie       PSV    5'06.78     76  

  10  203  Leersum, Robi van          ROTT   5'11.21     90  

  11  435  Embregts, Cindy            LIES   5'17.82     93  

  12  207  Cauteren Marissa van       RKHA   6'02.42     91  

  13  209  Goossen, Marion            SCHE   6'18.90     72  

 

200 meter                  Sen Dames 200m DS   Uur=17:20

Reeks:1      Wind : -1.3

  1  51  Vassel, Kadene             PHAN   24.66      89  

  2  25  Bogemans, Elke             WAAS   24.82      77  

  3  44  Eduarda, Meruska           ROTT   26.88      91  

    29  Haagen, Anouk              NIJM     NG        90  

 

200 meter                  Sen Dames 200m DS   Uur=17:20

Reeks:2      Wind : -1.3

  1  28  Adriaans, Esmeralda        ROTT   24.99      85  

  2  48  Leuveren, Nicky            PHAN   25.13      90  

  3  38  Ghafoor, Madiea            CONT   25.20      92  

  4  41  Suykerbuyk, Stephanie      ROTT   27.57      89  

 

200 meter                  Sen Dames 200m DS   Uur=17:20

Reeks:3      Wind : -2.1

  1  58  Groenenboom, Petra         ROTT   25.66      79  

  2  451  Felter, Leslie             CONT   28.62      91  

    57  Hodde, Rosina              ROTT     NA        83  

    27  Kool, Eugenie              HAAG     NA        84  

 

200 meter                  Sen Dames 200m DS   Uur=17:20

Reeks:4      Wind : -2.2

  1  32  Babel , Janice              Cont   25.16      92  

  2  431  Schouten, Paula            PHAN   25.90      86  

  3  429  Platteeuw, Esther          SCHE   29.57      92  

    26  Pelt, Yael van             MAAS     NA        90  

 

200 meter                  Sen Dames 200m DS   Uur=17:20

Reeks:5      Wind : -2.9

  1  33  Ham, Jeske van             HEND   25.72      89  

  2  417  Verboven, An               RAM    26.05      86  

  3  49  Niet, Tessa de             HAAG   27.01      89  

  4  46  Walle, Milou van de        RKHA   29.62      91  

 

200 meter                  Sen Dames 200m DS   Uur=17:20

Reeks:6      Wind : -1.9

  1  30  Derks, Naomi               NIJM   25.34      90  

  2  415  Verstegen, Sanne           ROTT   25.76      85  

  3  31  Wang, Kyaoma               NEA    26.78      87  

  4  407  Hose, Maroussia            ROTT   30.02    Cad  94  

 

200 meter                  Sen Dames 200m DS   Uur=17:20

Reeks:7      Wind : -1.3

  1  55  Klomp, Naomi               ENER   25.97      93  

  2  34  Timmers, Nikki             PSV    26.66      88  

  3  56  Leemput, Agnes van         ENER   27.24      92  

    35  Krolis, Patricia           ROTT     NG        86  

 

200 meter                  Sen Dames 200m DS   Uur=17:20

Reeks:8      Wind : -1.2

  1  463  Klomp, Tamara              ROTT   26.24      89  

  2  40  Lernout, Samantha          RKHA   27.43      91  

  3  452  Axeldongen, Chanelle van   CONT   27.54      91  

 

200 meter                  Sen Heren 200m HS Uur=17:57

Reeks:1      Wind : -1.2

  1  86  Rhalfioui, Youssef         HAN    21.96      83  

  2  84  Monsels, Raggae            CONT   22.89      87  

    127  Luijk, Patrick van         ROTT     NA        84   

 

200 meter                  Sen Heren 200m HS Uur=17:57

Reeks:2      Wind : -5

  1  80  Codrington, Giovanni       GRON   21.95      88  

  2  107  Anpong, Michael            PSV    22.20      88  

  3  83  Helskens, Bart             WAAS   22.46      80  

 

200 meter                  Sen Heren 200m HS Uur=17:57

Reeks:3      Wind : -2.4

  1  89  Obed, Martis               ROTT   21.81      87  

  2  85  Waegeman, Bart             HAMM   22.79      85  

    91  Tromp, Joren               HERA     NA        88  

 

200 meter                  Sen Heren 200m HS Uur=17:57

Reeks:4      Wind : -1.5

  1  92  Lindeborg, Waldy           ROTT   22.01      82  

  2  129  Frimpong, Akwasi           CONT   22.48      86  

     19  Rietveld, Pelle            ZOET     NA        85  

 

200 meter                  Sen Heren 200m HS Uur=17:57

Reeks:5      Wind : -1.3

  1  309  Caron, Jesse               ROTT   23.13      89  

  2  401  Belioso, Gabriel           CONT   25.86    Cad  93  

    96  Visser, Duncan             HAAG     NA        87  

    93  Hetten, David van          ROTT     NA        86  

 

200 meter                  Sen Heren 200m HS Uur=17:57

Reeks:6      Wind : -4

  1  94  Vlek, Mourice              PHAN   23.00      80  

  2  116  Lasahido, Sar              PHAN   23.50      90  

  3  125  Adel, Dior                 PHAN   24.12      92  

  4  101  Macnac, Fabian             CONT   24.14      88  

 

200 meter                  Sen Heren 200m HS Uur=17:57

Reeks:7      Wind : -4

  1  237  Odjo, Joomay               PHAN   24.25      92  

  2  110  Liefden, Wesley            ROTT   24.59      78  

    99  Bogaert, Sam               WAAS     NA        81  

    413  Mimbrero, Jordi            HAAG     NA        96  

 

200 meter                  Sen Heren 200m HS Uur=17:57

Reeks:8      Wind : -2.9

  1  95  Timmers, Arjan             PSV    23.06      85  

  2  115  Addea, Nana                CONT   23.14      89  

  3  97  Elliot, Oti                PRIN   23.37      72  

  4  111  Hulsters, Sander de        RKHA   25.69      88  

 

200 meter                  Sen Heren 200m HS Uur=17:57

Reeks:9      Wind : -1.5

  1  416  Koenders, Jerrel           ROTT   23.28      97  

  2  126  Belhaj, Azdin              ACW    23.30      89  

  3  418  Babel , Luciano             CONT   23.49      92  

  4  450  Aborah, Frank              CONT   24.09      92  

 

200 meter                  Sen Heren 200m HS Uur=17:57

Reeks:10      Wind : 0.2

  1  103  Mathijssen, Paulus         ROTT   23.56      84  

  2  444  Voorde, Gerben van de      ACW    24.13      90  

  3  118  Marengo, Cirano            CONT   25.08      93  

    236  Krak, Mike                 PSV      NA        89  

 

200 meter                  Sen Heren 200m HS Uur=17:57

Reeks:11      Wind : -4

  1  104  Slabbekoorn, RenŽ          ASTE   23.90      88  

  2  439  Zwolle, Ceasar             ROTT   24.13      87  

  3  119  Babel, Alwin               CONT   25.65      91  

    106  Dechase, Tedros            PSV      NA        90  

 

200 meter                  Sen Heren 200m HS Uur=17:57

Reeks:12      Wind : -1.6

  1  108  Mutebwa, Jonathan          PSV    24.02      93  

  2  117  Pupella, Sander            ENER   24.06      93  

  3  124  Gul, Joshua                PHAN   25.78      94  

  4  113  Beckers, Serge             RKHA   25.93      62  

 

3000 meter                 Sen Heren 3000m HS Uur=18:28

Reeks:1

  1  251  Torfs                      duff   8'15.95     88  

  2  260  Weijers, Dennis            PHOE   8'31.86     86  

  3  254  Maas, Jeroen               SPRI   8'37.33     82  

  4  255  Leeman, Mark               PHOE   8'37.55     81  

  5  257  Abebem, Gadisa             PSV    8'40.30     82  

  6  253  Peters, Gijs               ATTI   8'46.78     85  

  7  259  Blockx, Jan                DUFF   8'51.13     62  

  8  252  Boekhorst, Bernard te      PHOE   8'51.69     72  

  9  256  Malsen, Jorit van          HELL   8'51.92     88  

  10  268  Eekelen, Maikel van        ATI    8'52.47     87  

  11  261  Szigetti, Ron              ATTI   8'53.29     87  

  12  445  Rondas, Xavier             RIEM   8'53.34     81  

  13  276  Otten, Michiel             HEND   8'57.59     68  

  14  267  Schrier, Michel            DYNA   9'02.19     79  

  15  264  Kok, Jelle                 PHAN   9'12.71     77  

  16  258  Laarhoven, Rik van         RKHA   9'15.11     78  

  17  442  Avendonk, Jack van         ATTI   9'16.77     67  

    265  Klink, Dave                LEID     NA        84  

    250  Hooste, Tom van            OEH      NA        72  

 

3000 meter                 Sen Heren 3000m HS Uur=18:28

Reeks:2

  1  266  Hulleman, Michiel          PHAN   9'01.96     81  

  2  262  Roovere, Jens de           DUFF   9'08.17     90  

  3  269  Exter, Niek den            SCHE   9'09.52     92  

  4  279  Peters, Tibor              ATTI   9'29.26     89  

  5  275  Postma, Angelo             SCHE   9'30.65     72  

  6  443  Rycke, Kristof, de         ACW    9'33.38     76  

  7  274  Goossen, Erik              SCHE   9'41.37     71  

  8  272  Tegelaers, Johnny          PHOE   9'51.20     84  

  9  271  Bos, Michel van den        DELT   9'54.39     64  

  10  273  Ottjes, Marco              RKHA   10'09.72  69  

  11  277  Emden, Simon van den       PHOE   10'15.89  74  

  12  441  Harmes, Erwin              DYNA   10'37.40  81  

  13  165  Lauret, Tonny              SCHE   10'58.05  69  

  14  280  Waesberghe, Jo van         RKHA   11'38.62  48  

    270  Lichtendonk, Florian       HELL       NA    84  

    440  Roelofs, Milan             DELT       NA    94  

 

 

         

60 meter                  Pup Dames 60m MD Series Uur=12:30
Reeks:1
  1  371  van Gastel, Meike          Delt   8.80      95  
  2  369  Wouters, Jennifer          RKHA   8.92      95  
  3  375  Nijsse, Sanne              AV56   9.11      96  
  4  372  Blommaert, Eileen          Delt   9.45      95  
 
60 meter                  Pup Dames 60m MD Series Uur=12:30
Reeks:2
  1  394  IJspeerd, Krista           MPM    8.61    Min  95  
  2  373  de Rijke, Nadine           Delt   9.48      96   
  3  377  Freijzer, Elke             RKHA   9.60      95  
  4  379  Colpaert, Noor             AV56   10.24      95  
  5  376  de Cock, Hanneke           RKHA   10.31      96  
 
60 meter                  Pup Dames 60m MD Series Uur=12:30
Reeks:3
  1  396  Koster, Esmay              ATVE   8.73    Min  96  
  2  380  Chen, Eva                  Prop   8.83      95  
  3  382  de Jonge, Marjolein        Wiel   8.92      95  
  4  381  Wit, Janine de             ATVE   9.24    Min  95  
  5  393  Lamain, Anne               ATVE   9.41    Min  95   

80 meter                  Min Dames 80m MC Series Uur=12:40
Reeks:1
  1  352  Schellekens, Fleur         Nijm   10.88      93  
  2  349  de Beule, Kylie            RKHA   11.90      94  
  3  368  de Vlieger, Linda          Delt   12.18      94  
  4  356  Wiegel, Leslie             DK&A   12.20      94  
    364  Groenestein, Sabine        Prop      NG       94  
 
80 meter                  Min Dames 80m MC Series Uur=12:40
Reeks:2
  1  359  de Bruin, Nephele          Nijm   11.41      94  
  2  388  Umans, Kirsten             SWIN   11.62    Cad  93  
  3  361  van Mourik, Sanne          Delt   11.96      94  
  4  346  Zwijnenburg, Marillion     Avan   12.25      93  
  5  353  van de Velde, Wendy        Wiel   13.20      93  
 
80 meter                  Min Dames 80m MC Series Uur=12:40
Reeks:3
  1  411  Klomp, Naomi               ENER   10.50    Cad  93  
  2  347  Bun, Mariska               RKHA   10.65      94  
  3  355  van Luijk,  Paulien        Wiel   11.37      94  
  4  407  Hose, Maroussia            ROTT   11.53    Cad  94  
  5  350  van Leuven, Ellen          RKHA   11.99      94  
  6  367  Hansern, Linda             ATVE   12.18    Cad  94  
 
80 meter                  Min Heren 80m JD Series Uur=12:51
Reeks:1
  1  330  Hummel, Robin              ACHI   10.50      95  BR
  2  328  van den Berg, Tom          Delt   11.37      95  
  3  320  Jones, Lyam                Sche   12.11      95  
  4  327  Leestenmaker, Wouter       AV56   12.56      95  
 
80 meter                  Min Heren 80m JD Series Uur=12:51
Reeks:2
  1  319  van Bemden, Edwin          Delt   10.90      95  
  2  383  Sikkenga, Siem             MPM    11.27      96  
  3  464  Ponuthurai, David          DYNA   11.54      96  
  4  348  Geluk, Thijs               DET    12.74      96  
  5  323  Markenhof, Jorn            RKHA   12.90      96  
 
80 meter                  Min Heren 80m JD Series Uur=12:51
Reeks:3
  1  325  Lauwers, Jelle             RKHA   12.13      95  
  2  314  Wiggers, Thijs             Mara   12.43      95  
  3  300  Broecke, Tim van de        DYNA   12.69    Cad  95  
  4  329  Schoonen, Huub             Achi   12.82      96  
    326  Suy, Joris                 Wiel     NG        95  
 
100 meter                 Cad Heren 100m JC Series Uur=13:05
Reeks:1      Wind : 0.0
  1  310  Wouterse, Delano           Prop   12.10      93  
  2  344  Codrington, Ivery          GRON   12.22      93  
  3  317  de Vos, Luuk               AVAN   12.92      94  
  4  308  Elfrink, Patrick           Delt   13.96      94  
    318  van Dordrechte, Steven     Prop     NG        94 

 
 
100 meter                 Cad Heren 100m JC Series Uur=13:05
Reeks:2      Wind : 0.0
  1  403  Marengo, Cyrano            CONT   12.49      93  
  2  303  Stok, Nils                 Prop   13.99      94  
  3  304  Bouterse, Sebastiaan       Sche   14.20      94  
  4  312  Koster, Milo               Prop   14.23      94  
    313  Knibbeler, Jasper          RKHA      NG       94  
 
100 meter                 Cad Heren 100m JC Series Uur=13:05
Reeks:3      Wind : 0.0
  1  420  Pupella, Sander            ENER   11.89      93  
  2  316  van der Hoofd, Joeri       Wiel   12.77      93  
  3  412  Slats, Joey                PROP   13.03    Sen  94  
  4  401  Belioso, Gabriel           CONT   13.11      93  
  5  305  de Rijke, Marijn           Delt   13.81      93  
  6  306  Staal, Tommy               Delt   14.81      94  
 
100 meter                 Cad Heren 100m JC Series Uur=13:05
Reeks:4      Wind : 0.0
  1  351  Kempe, Thomas              DYNA   12.27      94  
  2  311  Boschmans, Jurian          SWIN   12.93      94  
  3  404  Jaegers, oscar             MAAS   13.51      94  
  4  307  Roelofs, Milan             Delt   14.93      94  
  5  315  Luteijn, Arjen             Wiel   17.03      94  
 
60 meter                  Pup Dames 60m MD Finale Uur=13:16
Reeks:1
  1  394  IJspeerd, Krista           MPM    8.60    Min  95  
  2  396  Koster, Esmay              ATVE   8.70    Min  96  
  3  371  van Gastel, Meike          Delt   8.79      95  
  4  380  Chen, Eva                  Prop   8.89      95  
  5  369  Wouters, Jennifer          RKHA   9.01      95  
  6  382  de Jonge, Marjolein        Wiel   9.07      95  
 
80 meter                  Min Dames 80m MC Finale Uur=13:16
Reeks:1
  1  411  Klomp, Naomi               ENER   10.44    Cad  93  
  2  347  Bun, Mariska               RKHA   10.68      94  
  3  352  Schellekens, Fleur         Nijm   10.89      93  
  4  359  de Bruin, Nephele          Nijm   11.33      94  
  5  407  Hose, Maroussia            ROTT   11.43    Cad  94  
  6  355  van Luijk,  Paulien        Wiel   11.80      94  
 
80 meter                  Min Heren 80m JD Finale Uur=13:28
Reeks:1
  1  330  Hummel, Robin              ACHI   10.59      95  
  2  319  van Bemden, Edwin          Delt   10.76      95  
  3  383  Sikkenga, Siem             MPM    11.10      96  
  4  328  van den Berg, Tom          Delt   11.25      95  
  5  464  Ponuthurai, David          DYNA   11.42      96  
  6  325  Lauwers, Jelle             RKHA   12.12      95  
 
100 meter                 Cad Heren 100m JC Finale Uur=13:30
Reeks:1      Wind : 0.0
  1  420  Pupella, Sander            ENER   11.69      93  BR
  2  310  Wouterse, Delano           Prop   12.02      93  
  3  344  Codrington, Ivery          GRON   12.21      93  
  4  403  Marengo, Cyrano            CONT   12.32      93  
  5  351  Kempe, Thomas              DYNA   12.34      94  
  6  316  van der Hoofd, Joeri       Wiel   12.44      93  
 
100 meter                 Sen Dames 100m DS Series Uur=14:28
Reeks:1      Wind : -6
  1  25  Bogemans, Elke             WAAS   12.14      77  
  2  58  Groenenboom, Petra         ROTT   12.53      79  
  3  415  Verstegen, Sanne           ROTT   12.61      85  
  4  49  Niet, Tessa de             HAAG   12.90      89  
  5  41  Suykerbuyk, Stephanie      ROTT   13.09      89  
  6  56  Leemput, Agnes van         ENER   13.45      92  
 
100 meter                 Sen Dames 100m DS Series Uur=14:28
Reeks:2      Wind : -1.8
  1  26  Pelt, Yael van             MAAS   12.39      90  
  2  34  Timmers, Nikki             PSV    12.70      88  
  3  40  Lernout, Samantha          RKHA   13.39      91  
  4  43  Mutebwa, Geulta            PSV    13.56      90  
  5  409  Katjuska, Rozalina         RA     14.47      92  
    29  Haagen, Anouk              NIJM    DIS        90  
 
100 meter                 Sen Dames 100m DS Series Uur=14:28
Reeks:3      Wind : -1.9
  1  27  Kool, Eugenie              HAAG   12.56      84  
  2  417  Verboven, An               RAM    12.77      86  
  3  55  Klomp, Naomi               ENER   12.95      93  
  4  44  Eduarda, Meruska           ROTT   13.56      91  
    35  Krolis, Patricia           ROTT      NG       86  
 
100 meter                 Sen Dames 100m DS Series Uur=14:28
Reeks:4      Wind : -1.9
  1  28  Adriaans, Esmeralda        ROTT   12.32      85  
  2  48  Leuveren, Nicky            PHAN   12.56      90  
  3  59  Vis, Judith                ROTT   12.66      80  
  4  36  Klop, Femke                UNIT   12.73      90  
  5  451  Felter, Leslie             CONT   13.71      91  
 
100 meter                 Sen Dames 100m DS Series Uur=14:28
Reeks:5      Wind : -1.8
  1  30  Derks, Naomi               NIJM   12.45      90  
  2  33  Ham, Jeske van             HEND   12.67      89  
  3  463  Klomp, Tamara              ROTT   12.90      89  
  4  50  Borghraef, Nathalie        SWIN   13.22      86  
  5  53  Claes, Jente               SWIN   14.13      92  
 
100 meter                 Sen Dames 100m DS Series Uur=14:28
Reeks:6      Wind : 0.1
  1  51  Vassel, Kadene             PHAN   12.22      89  
  2  37  Eduarda, Meruska           ROTT   12.74      91  
  3  31  Wang, Kyaoma               NEA    12.77      87  
  4  42  Docters, Jisca             MAAS   12.83      85  
  5  45  Roon, Deborah van          ROTT   13.35      90  
 
100 meter                 Sen Dames 100m DS Series Uur=14:28
Reeks:7      Wind : -3
  1  32  Babel, Janice              Cont   12.18      92  
  2  57  Hodde, Rosina              ROTT   12.34      83  
  3  38  Ghafoor, Madiea            CONT   12.40      92  
  4  452  Axeldongen, Chanelle van   CONT   13.18      91  
  5  46  Walle, Milou van de        RKHA   14.05      91  
 
100 meter                 Sen Heren 100m HS Series Uur=14:36
Reeks:1      Wind : -4
  1  84  Monsels, Raggae            CONT   11.13      87  
  2  93  Hetten, David van          ROTT   11.17      86  
  3  418  Babel, Luciano             CONT   11.45      92  
  4  126  Belhaj, Azdin              ACW    11.62      89  
  5  423  Bezemer, Paul              PASS   12.44      85  
 
100 meter                 Sen Heren 100m HS Series Uur=14:36
Reeks:2      Wind : -6
  1  94  Vlek, Mourice              PHAN   11.38      80  
  2  85  Waegeman, Bart             HAMM   11.38      85  
  3  99  Bogaert, Sam               WAAS   11.47      81  
  4  416  Koenders, Jerrel           ROTT   11.62      97  
  5  237  Odjo, Joomay               PHAN   11.83      92  
  6  110  Liefden, Wesley            ROTT   12.07      78  
 
100 meter                 Sen Heren 100m HS Series Uur=14:36
Reeks:3      Wind : -1.5
  1  92  Lindeborg, Waldy           ROTT   11.04      82  
  2  83  Helskens, Bart             WAAS   11.30      80  
  3  309  Caron, Jesse               ROTT   11.51      89  
  4  104  Slabbekoorn, RenŽ          ASTE   11.71      88  
  5  450  Aborah, Frank              CONT   12.02      92  
  6  113  Beckers, Serge             RKHA   12.65      62  
 
100 meter                 Sen Heren 100m HS Series Uur=14:36
Reeks:4      Wind : -1
  1  105  Seinen, Stanley            SPAD   11.50      84  
  2  97  Elliot, Oti                PRIN   11.52      72  
  3  116  Lasahido, Sar              PHAN   11.52      90  
  4  119  Babel, Alwin               CONT   12.75      91  
    91  Tromp, Joren               HERA     NG        88  
    81  Davis, Leomar              HAAG     NG        85  
 
100 meter                 Sen Heren 100m HS Series Uur=14:36
Reeks:5      Wind : 1.1
  1  89  Obed, Martis               ROTT   10.80      87  
  2  86  Rhalfioui, Youssef         HAN    10.82      83  
  3  96  Visser, Duncan             HAAG   11.18      87  
  4  103  Mathijssen, Paulus         ROTT   11.36      84  
  5  109  Stieglis, Yoeri            PHAN   11.78      90  
  6  112  Verrept, Jelle             SWIN   12.69      89  
 
100 meter                 Sen Heren 100m HS Series Uur=14:36
Reeks:6      Wind : -1.9
  1  80  Codrington, Giovanni       GRON   11.06      88  
  2  129  Frimpong, Akwasi           CONT   11.20      86  
  3  107  Anpong, Michael            PSV    11.25      88  
  4  101  Macnac, Fabian             CONT   12.04      88  
  5  106  Dechase, Tedros            PSV    12.36      90  
  6  111  Hulsters, Sander de        RKHA   12.80      88  
 
100 meter                 Sen Heren 100m HS Series Uur=14:36
Reeks:7      Wind : 0.1
  1  127  Luijk, Patrick van         ROTT   10.59      84  
  2  88  Mathew, Michale            ROTT   11.23      85  
  3  108  Mutebwa, Jonathan          PSV    11.67      93  
  4  114  Kool, Fabian               HAAG   11.78      82  
  5  413  Mimbrero, Jordi            HAAG   12.20      96  
 
100 meter                 Sen Heren 100m HS Series Uur=14:36
Reeks:8      Wind : -1.1
  1  73  Wijmeersch, Erick          ACW    10.52      70  
  2  95  Timmers, Arjan             PSV    11.16      85  
  3  115  Addea, Nana                CONT   11.53      89   
  4  124  Gul, Joshua                PHAN   12.32      94  
 
100 meter                 Sen Heren 100m HS Series Uur=14:36
Reeks:9      Wind : -5
  1  87  Wester, Rik                PHAN   10.98      86  
  2  123  Samuel, Tjendo             PHAN   11.68      89  
  3  125  Adel, Dior                 PHAN   12.10      92  
  4  421  Hoffman, Glenn             SCHE   12.42      58