WESSEL<J>SCHRIK

componist / klankontwerper / muzikant / theatermaker 

<wesselschrik@planet.nl>



N   U





What’s in a fairytale?! De Rattenvanger - Toneelgroep Oostpool / Sarah Moeremans 

<compositie, spel>




L   A   T   E   R




ANTIBODIES - Theater Rotterdam / Boogaerdt & Van Der Schoot 

<compositie, geluidsontwerp>





Snackbar - Toneelmakerij / Timothy de Gilde

<compositie, geluidsontwerp>





I’m In A Strange Loop - Theater Rotterdam / Boogaerdt & Van Der Schoot

<compositie, geluidsontwerp>




Desiree - Via Rudolphi / Paul Knieriem

<compositie, geluidsontwerp>






E    E    R    D    E    R




Eindspel - Theater Rotterdam / Erik Whien

<compositie, geluidsontwerp>



In Order Of Disappearance - Bart van de Woestijne / Oerol / Over het Y

<compositie, geluidsontwerp>





The Tree - Alexandra Broeder / Frascati Producties

<geluidsontwerp>




What’s in a fairytale?! Bambi - Toneelgroep Oostpool / Sarah Moeremans 

<compositie, geluidsontwerp>




Game Over - Toneelgroep Oostpool / Timothy de Gilde

<compositie, geluidsontwerp>




De Vergeten Zoon - Tafel van Vijf / Mirjam Koen / Susies Haarlok

<compositie, spel>




HEADROOM - Theater Rotterdam / Boogaerdt & Van Der Schoot / Erik Whien

<compositie, geluidsontwerp>



Solaris - Alexandra Broeder / Willemijn Zevenhuizen/ Theun Mosk

<geluidsontwerp>




Lenteritueel - Toneelgroep Oostpool / Introdans

<compositie, geluidsontwerp>




What’s in a fairytale?! Robin Hood - Toneelgroep Oostpool / Sarah Moeremans 

<compositie, geluidsontwerp>




Gender - Toneelgroep Oostpool / Timothy de Gilde

<compositie, geluidsontwerp>



De Huisbewaarder - Toneelschuur Producties / Paul Knieriem

<geluidsontwerp>



Het Raadsel Van Alles Wat Leeft - Dood Paard

<spel, concept, geluidsontwerp>



Down the Rabbit Hole - met o.a. Susies Haarlok, Urland, 90's


Emilia Galotti - Toneelgroep Amsterdam & Toneelschuur Producties / Maren Bjørseth

<compositie, geluidsontwerp>



Troje Trilogie - Toneelschuur Producties / Paul Knieriem

<geluidsontwerp>



Mona - NTjong / Alexandra Broeder 

<geluidsontwerp>


Our House - RO Theater / Boogaerdt & Van Der Schoot

<compositie, geluidsontwerp>


Liliom - Toneelgroep Amsterdam & Frascati Producties / Julie van den Berghe

<compositie, geluidsontwerp>


De Wereldverbeteraar - Toneelschuur Producties / Erik Whien

<geluidsontwerp>


Guess Who's Back? (Oerol & tournee) - Young Gangsters

<compositie, uitvoering met susies haarlok>


Foster Project - Hofplein Theater / Alexandra Broeder

<geluidsontwerp>


De Wilde Eend - Frascati Producties / Maren Bjørseth

<compositie, geluidsontwerp>


MacBain - Dood Paard

<compositie, geluidsontwerp>


Oom Wanja - Toneelschuur Producties / Erik Whien

<geluidsontwerp>


De Witt Of Oranje  - Tafel van Vijf / Mirjam Koen

<compositie, uitvoering met susies haarlok>


De Zone - Alexandra Broeder

<compositie, geluidsontwerp>


Schijn Bedriegt - Toneelschuur Producties / Paul Knieriem

<geluidsontwerp>


Onstuitbaar - AYA / Erik Kaiel

<compositie, geluidsontwerp>


Mamma - NTjong / Alexandra Broeder

<compositie, geluidsontwerp>


Anderman - Susies Haarlok / Dik Boutkan

<concept, compositie, uitvoering>


Hideous Women - Toneelgroep Oostpool / BVDS/ Susanne Kennedy

<compositie, geluidsontwerp>


Verkocht - Toneelmakerij / Paul Knieriem / Danïel van Klaveren

<compositie, geluidsontwerp>


Zeit der Wolfe - HAU Berlin / Alexandra Broeder

<compositie, geluidsontwerp>


Small World - Boogaerdt & Van Der Schoot / Sanne van Rijn

<geluidsontwerp>


O Snap - Het Lab Utrecht / Erik Kaiel

<compositie, geluidsontwerp>


Veldwerk Utrecht (Festival Aan de Werf) - Susies Haarlok / Leen Braspenning

<concept, compositie, uitvoering>


Sweet Dreams - Alexandra Broeder

<compositie, geluidsontwerp>


Veldwerk Dordrecht (BIESfestival) - Susies Haarlok / Leen Braspenning

<concept, compositie, uitvoering>


Bimbo - Boogaerdt & Van Der Schoot / Sanne van Rijn

<remix, geluidsontwerp>


Breaking The News - Orkater / Gijs de Lange

<compositie, uitvoering met susies haarlok>


Ponyclub Geen Trojaanse Vrouwen - Boogaerdt & Van Der Schoot

<geluidsontwerp>


Kind - Bonte Hond / Alexandra Broeder

<compositie, geluidsontwerp>


Kippenbeertje - Tafel van Vijf / Herman van Baar

<compositie, uitvoering>


Wij Weten Ook Niet Wat Er Gaat Gebeuren - Susies Haarlok / Orkater / Ivar van Urk

<compositie, uitvoering met susies haarlok>


Coser Y Cantar - Frascati Producties / Pere Faura

<geluidsontwerp, remixes>


Nature or Nurture - Alexandra Broeder

<compositie, geluidsontwerp>


New Gods - WJS

<compositie, uitvoering>


Clara en Fransiscus - Tafel van Vijf / Matthias Mooij

<compositie, uitvoering>


Kamp Holland - Orkater / Gijs de Lange

<compositie, uitvoering met susies haarlok>


Wervelingen - Gamelan Gending

<compositie>


Brosamoezik - WJS

<compositie, uitvoering>


De Saaiheid is te Snijden - Susies Haarlok / Orkater / Aat Ceelen

<concept, compositie, uitvoering met susies haarlok>


Gammelding - Gamelan Gending

<compositie>


Bisserovi - WJS

<compositie, uitvoering>


De Man Die Zijn Hoofd Afzette - Susies Haarlok / Orkater / Matthias Mooij

<concept, compositie, uitvoering met susies haarlok>


Majakovski? Majakovski! - Susies Haarlok / NEStheaters/ Toneelschuur Producties / Bart Dankaert

<concept, compositie, uitvoering met susies haarlok>


500 Kilo Gespierde Razernij - Toneelschuurproducties / Bart Danckaert

<compositie, uitvoering met susies haarlok>


Alice in Wonderland Niet voor Kinderen - Toneelschuurproducies / Emanuel Muris

<compositie, uitvoering met susies haarlok>


Spoken -  Toneelschuurproducties / Bart Danckaert

<compositie, uitvoering met susies haarlok>


Never a Dull Moment - Susies Haarlok / Toneelschuurproducties / Bart Danckaert

<concept, compositie, uitvoering met susies haarlok>


Dukes - Toneelschuurproducties / Bart Danckaert

<compositie, uitvoering met susies haarlok>






wessel schrik wessel j schrik susies haarlok w j schrik