Home     Jeugd cup     Informatie publiek     Aanmelden deelnemers     Uitslagen/aanmeldingen    Foto's

  HBSV 't Trefpunt Tienray

 

Veldronde zondag 5 mei 2019

aanmeldingen t/m 24 maart 2019

(voorlopig bezet= aangemeld maar nog geen privacy-verklaring verstrekt)

volgorde Baan Naam Voornaam Bondsnr. Vereniging Vernr. Plaats Klasse
1   Houben Jan 108987 De Alpenjagers 1185 Sittard BBHVT
2   Beuken Willem 118518 HS Hilversum 1241 Hilversum RHVT
3   Jansen Cor 104427 Ons Genoegen 1153 Ysselsteijn LBVT
4   Aernouts Hugo 142014 SSR Rijkevorsel   BelgiŽ LBVT
5   Beemsterboer Barry 141919 Alliance D'Amitiť 1060 Ulvenhout RH
6   voorlopig bezet            
7   voorlopig bezet            
8   voorlopig bezet            
9   voorlopig bezet            
10   voorlopig bezet            
11   Janssen Axel 132134 De Grensschutters 1342 Reuver RH
12   Koopmans Rene 141804 De Indianen 1164 Koningslust RH
13   Heijligers Ingrid 159641 t Trefpunt 1157 Tienray RD
14   Wismans Jos 104542 t Trefpunt 1158 Tienray BBHVT
15   Cleven Anita 133706 t Trefpunt 1160 Tienray BBDVT
16   Cleven Mike 136158 t Trefpunt 1161 Tienray BBH
17   Vlieks Kyara 158269 t Trefpunt 1162 Tienray RDJ
18   Vlieks Quinn 158270 t Trefpunt 1163 Tienray BBH
19   Baerts, te Ton 132454 t Trefpunt 1164 Tienray CH
20   Vaes Tim 155199 HBS Wilhelmina 1179 Ospel RH
21   Cloudt Wim 131766 De Grensschutters 1342 Reuver CHVT
22   Cloudt Nelly 135989 De Grensschutters 1342 Reuver CDVT
23   Geffen, van Jan 118067 EMM 1215 Asten RHVT
24   Geffen, van Hans 138682 EMM 1215 Asten RH
25   Schutte Nico 164440 De Vrijheid 1357 Zuidlaren BBHVT
26   Vries, de Wilfred 169501 AHV Centaur 1231 Amersfoort RH
27   Poel, van der Arjan 170183 AHV Centaur 1231 Amersfoort CH
28   Atsma Lisette 170490 AHV Centaur 1231 Amersfoort RD
29   Hodzelmans Annelies 162098 De Grensschutters 1342 Reuver CDVT
30   Liebregts Ad 141398 De Grensschutters 1342 Reuver CHVT
31   voorlopig bezet            
32   voorlopig bezet            
33   Koenen Anja 142023 RSS   BelgiŽ CDVT
34   Veken, van der Jan 142022 RSS   BelgiŽ BBHVT
35   voorlopig bezet            
36   Heuvel, van den Annemiek 171915 HBSV Achilles 1234 Alkmaar LBVT
37   Smets Rudi 511060 SHE   BelgiŽ LBVT
38   Vredeveld Derek 171914 HBSV Achilles 1234 Alkmaar LB
39   Puts Annemarie 115618 HBV Midden Limburg 1289 Vlodrop CDVT
40   Puts Ger 113799 HBV Midden Limburg 1289 Vlodrop CHVT
41   Theeuwen Wilbert 108180 De Indianen 1164 Koningslust RH
42   Stevens Henk 143961 De Indianen 1165 Koningslust BBHVT
43   Janssen Ton 108408 De Indianen 1166 Koningslust CHVT
44   Bogers Renť 106786 Concordia 1094 St. Oedenrode BBVT
45   voorlopig bezet            
46   Nooij, van Chantal 171581 The Archery Club 1392 Roermond RD
47   voorlopig bezet            
48   voorlopig bezet            
49   Bonacker Steffen Duitsland BSV Eversael 1728 eV 3116 Eversael BBH
50   Gehlen Rick 140593 The Archery Club 1392 Roermond RH
51   Jansen Herman 164417 Sint Switbertus 1267 Lichtenvoorde BBHVT
52   Reif Reinhard Duitsland BSV Eversael 1728 eV 3116 Eversael CHVT
53   Reif Doris Duitsland BSV Eversael 1728 eV 3116 Eversael CDVT
54   Baets Frank 139838 De Grensschutters 1342 Reuver RH
55   Aanen Gert 116209 Arrow '94 1327 Leusden CHVT
56   Porsch Judith 133989 VZOS 1247 Santpoort LB
57   Porsch Maarten 133988 VZOS 1248 Santpoort LB
58   Tonnaer Pieter 118463 Ons Genoegen 1153 Ysselsteijn RHVT
59   Schubert Mario Duitsland BSV Eversael 1728 eV 3116 Eversael LB
60   voorlopig bezet            
61   Rudat Michael 110893 De Grensschutters 1342 Reuver CH
62   Koolhof Pascal 141167 Sint Switbertus 1267 Lichtenvoorde RH
63   Wisselink Luuk 170529 Sint Switbertus 1267 Lichtenvoorde RHJ
64   Roos Nico 138352 HKS  1006 Zoetermeer LBVT
65   Veldhuis Jos 161871 HKS  1006 Zoetermeer LB
66   Driessen Henk 102821 EMM 1215 Asten CHVT
67   Verhoeven Nico 142017 SSR Rijkevorsel   BelgiŽ CHVT
68   Doren, van Maddy 142018 SSR Rijkevorsel   BelgiŽ CDVT
69   Schrauwen Karel 142019 SSR Rijkevorsel   BelgiŽ RHVT
70   Luyckx Jan 142020 SSR Rijkevorsel   BelgiŽ RHVT
71   Hendrickx Guy 142021 SSR Rijkevorsel   BelgiŽ BBHVT
72   Sutcliffe Brett 170468 HBSV Achilles 1234 Alkmaar BBHVT
73   Massaro Chiara 155664 HS Hilversum 1241 Hilversum RD
74   Kampstra Marinka 156099 Eilandschutters 1240 Texel CD
75   Curvers Thieu 114142 Vriendschap & Strijd 1178 Hunsel CHVT
76   Dirickx Alphonse BelgiŽ SHT   Tongeren CHVT
77   Martens Stefan BelgiŽ SHT   Tongeren CHVT
78   voorlopig bezet            
79   Ee, van Marcel 161184   1391 Soest BBHVT
80   Kroef, van der Martin 142563   1391 Soest BBHVT
81   Westdorp Veronica 143964   1391 Soest LB
82   Hal, van Susan 158160 HS Hilversum 1241 Hilversum CD
83   Bruin, de Silvester 171471 De Vriendenkring 1087 Schaijk CH
84   Jonkers Joseph 107274 HBS Wilhelmina 1179 Ospel BBHVT
85   voorlopig bezet            
86   Bijl Marcel 116951 Batavieren Treffers 1170 Weert RHVT
87   voorlopig bezet          
88   voorlopig bezet          
89   voorlopig bezet          
90   voorlopig bezet          
91   Zijm Kees 140751 HBV Swarte Skeepe 1394 Den Burg RHVT
92   Arets Roel 156013 VZOD 1107 Zeelst BBH
93   voorlopig bezet            
94   Vogels Henk 100330 Doele Willem lll 1088 Boekel RHVT
95   Vogels Stefan 151960 Doele Willem lll 1088 Boekel RH
96   Gosen, van Jasper 134329 MBSOV 1243 Noordkop CH
97   Nebbeling Jan 139731 MBSOV 1243 Noordkop CHVT
98   Dekkers Gerard 130843 Beatrix 1092 Acht BBHVT
99   Dekkers Neel 166307 Beatrix 1092 Acht BBDVT
100   Busse, van de Machiel 138834 HBS Almere 1312 Almere RH
101   Heugten, van Dorus 134261 Oude Roem Handhaven 1220 Someren CHVT
102   Meeuws Jos 167941 Oude Roem Handhaven 1220 Someren CHVT
103   Sauvenier Johan 512072 SHT Tongeren CHVT
104   Sauvenier David 512073 SHT Tongeren CHJ
105   Sauve Antoon 132559 Oude Roem Handhaven 1220 Someren CHVT
106   Huitema Harmjan 153165 Robin Hood 1363 Steenwijk BBH
107   Voermans Marco 136674 Alliance D'Amitiť 1060 Ulvenhout CH
108   Brink Raymond 132320 Waert 1248 Heerhugowaard CH
109 Blinkhof Freek 141285 Waert 1248 Heerhugowaard CH
110 Koijen Stijn 150832 Sint Sebasastiaan  1034 Goirle CH
111   Koning Mariska 172347 De Vrijheid 1357 Zuidlaren BBJ
112   Oortmann Cristiaan 151928 De Vrijheid 1357 Zuidlaren BBH
113   Aalsma Wouter 153832 Seanse Handboog Schutters 1244 Zaandam RH
114   Manon Korf 172212 Saense Handboog Schutters 1244 Zaandam RD
115 Roof Pieter 117048 Arrow '94 1327 Leusden CH
116   Vissers Agnes 160441 Ontspanning 1099 St. Oedenrode LB
117   Schenk Richard 140546 Santpoort Noord 1247 LB
118   voorlopig bezet
119   voorlopig bezet  
120   voorlopig bezet
121   voorlopig bezet
122   Vermeulen Henk 143805 OBK 1119 Hapert CHVT
123   Gompel, van Piet 135370 OBK 1119 Hapert CHVT
124  

 

 

 

 

Home     Jeugd cup     Informatie publiek     Aanmelden deelnemers     Uitslagen/aanmeldingen    Foto's