HOME      JEUGDCUP      INFORMATIE  PUBLIEK      DEELNEMERS AANMELDEN      FOTO'S 

  HBSV 't Trefpunt Tienray

6 mei 2018

Veld Tienray 6 mei 2018
Positie Naam Voornaam B. Nr Vereniging Plaats V. Nr Klasse ZON TOT. 5/6 6
   
  Barebow Dames  
1 Sak Danielle 166600 VZOD Zeelst 1107 BBD 236 236 11 5
2 Cleven Anita 113706 t Trefpunt Tienray 1157 BBDVT 216 216 8 2
3 Dekkers, v/d Plas Neel 166307 Beatrix 1092 BBDVT 188 188 7 4
   
  Barebow Heren  
1 Arets Roel 156013 VZOD Zeelst 1107 BBH 272 272 17 6
2 Jager Bert 137314 De Vrijheid Zuidlaren 1357 BBH 270 270 17 3
3 Bonacker Steffen 0 BSV Eversael Duitsland Duitsland BBH 223 223 14 4
   
  Barebow Heren Veteranen  
1 Cleven Twan 106693 t Trefpunt Tienray 1157 BBHVT 325 325 34 19
2 Wismans Jos 104542 t Trefpunt Tienray 1157 BBHVT 293 293 23 9
3 Schutte Nico 164440 De Vrijheid Zuidlaren 1357 BBHVT 289 289 23 6
4 Bogers Renť 106786 Concordia St.Oedenrode 1094 BBHVT 285 285 18 6
5 Imbert Frans 106004 DRZ BelgiŽ BelgiŽ BBHVT 283 283 20 7
6 Hengel, ten Frans 160732 St. Sebastiaen Den Haag 1004 BBHVT 276 276 22 9
7 Jonkers Joseph 107274 Wilhelmina Ospel 1179 BBHVT 254 254 16 5
8 Hendrickx Guy 142021 SSR Rijkevorsel BelgiŽ BelgiŽ BBHVT 253 253 12 4
9 Veken, van de Jan 116113 KSM BelgiŽ BelgiŽ BBHVT 234 234 14 5
10 Jansen Herman 164417 Sint Switbertus Lichtenvoorde 1267 BBHVT 233 233 19 7
11 Dekkers Gerard 130843 Beatrix 1092 BBHVT 178 178 6 2
12 Sutcliffe Brett 170468 HBSV Achilles Alkmaar 1234 BBHVT 142 142 9 5
13 Diepens Leo 120557 St. Sebastiaan Goirle 1034 BBHVT 137 137 6 2
14 Kasbrink Helmar 0 BSV Eversael Duitsland Duitsland BBHVT 91 91 4 2
   
  Compound Dames  
1 Kampstra Marinka 156099 Eilandschutters Den Burg 1240 CD 284 284 28 8
2 Poels Wendy 134152 Ons genoegen Ysselsteyn 1153 CD 256 256 13 5
3 Kuipťri Morgaine 141304 De Vrijheid Zuidlaren 1357 CD 252 252 16 0
4 Mark, van der Chantal 170935 KNHS Concordia Amsterdam 1239 CD 216 216 13 5
   
  Compound Dames Veteranen  
1 Koenen Anja 116106 KSM BelgiŽ BelgiŽ CDVT 357 357 49 26
2 Hodzelmans Annelies 162089 Grensschutters Reuver 1342 CDVT 350 350 47 20
3 Puts Annemarie 115618 HBV Midden Limburg Vlodrop 1289 CDVT 322 322 36 16
4 Tak, van der Belinda 142072 HBS de Waert Heerhugowaard 1248 CDVT 322 322 31 12
5 Cloudt Nelly 135989 Grensschutters Reuver 1342 CDVT 292 292 22 7
   
  Compound Heren  
1 Everaers Pascal 136237 Rozenjagers Stein 1199 CH 396 396 65 43
2 Aarts Rene 115516 De vriendschap Waalre . CH 393 393 67 38
3 Voermans Marco 136674 Alliance d'Amitie Ulvenhout 1060 CH 371 371 61 27
4 Vervacke Jaron 302016 La Fine Equepe BelgiŽ CH 371 371 55 31
5 Gosen, van Jasper 134329 MBSOV/Noordkop 1243 CH 366 366 57 27
6 Buysch, op den Mike 152666 Batavieren Treffers Weert 1170 CH 364 364 51 30
7 Zijl, van Stephan 130983 HKS Zoetermeer 1006 CH 356 356 48 23
8 Meulen, van der Roy 157468 HBS Almere 1312 CH 351 351 50 21
9 Rudat Michael 110983 Grensschutters Reuver 1342 CH 350 350 51 23
10 Elstgeest Dorus 160721 HBS Artemis Lelystad 1228 CH 344 344 42 21
11 Roos, jr Nico 138353 HKS Zoetermeer 1006 CH 322 322 37 11
12 Kooten, van Bart 164322 KNHS Concordia Amsterdam 1239 CH 322 322 32 14
13 Soest, van Jean-Pierre 164854 De Schutroe Horst 1155 CH 321 321 35 12
14 Rijk, de Jim 159046 KNHS Concordia Amsterdam 1239 CH 305 305 30 11
   
  Compound Heren Veteranen  
1 Passier Theo 109735 HBV de Ontspanning St.Oedenrode 1099 CHVT 386 386 65 33
2 Dongen, van Johan 101339 Ons genoegen Ysselsteyn 1153 CHVT 384 384 63 32
3 Vermeulen Henk 143805 BK Hapert 0 1119 CHVT 380 380 59 34
4 Receveur JP 135355 Vriendschap & Strijd Hunsel 1178 CHVT 379 379 56 35
5 Driessen Henk 102821 EMM Asten Asten 1215 CHVT 364 364 54 28
6 Poels Harry 142005 Ons genoegen Ysselsteyn 1153 CHVT 360 360 55 22
7 Liebregts Ad 141398 Grensschutters Reuver 1342 CHVT 358 358 49 25
8 Visser Anne 155472 HBS de Waert Heerhugowaard 1248 CHVT 346 346 46 17
9 Vught, van Ad 108418 St. Sebastiaan Goirle 1034 CHVT 342 342 43 22
10 Nebbeling Jan 139731 MBSOV/Noordkop 1243 CHVT 341 341 44 17
11 Gompel, van Piet 135370 BK Hapert 1119 CHVT 341 341 42 14
12 Cloudt Wim 131766 Grensschutters Reuver 1342 CHVT 335 335 43 10
13 Reif Reinhard 0 BSV Eversael Duitsland Duitsland CHVT 335 335 39 18
14 Curvers Thieu 114142 Vriendschap & Strijd Hunsel 1178 CHVT 324 324 37 13
15 Erp, van Renť 113416 DVS Rosmalen 1057 CHVT 320 320 40 11
16 Bruin, de Silvester 171471 De Vriendenkring Schaijk 1087 CHVT 317 317 39 12
17 Puts Ger 113799 HBV Midden Limburg Vlodrop 1289 CHVT 315 315 34 15
18 Janssen Ton 108408 De Indianen Koningslust 1164 CHVT 307 307 28 7
19 Elstgeest Dick 171315 HBS Artemis Lelystad 1228 CHVT 292 292 27 13
20 Elstgeest Sjaak 171303 HBS Artemis Lelystad 1228 CHVT 280 280 22 8
21 Langenacker Fred 154857 St. Sebastiaan Zwolle 1258 CHVT 0 0 0 0
   
  Recurve Dames  
1 Kuipťri Inge 107660 HBS Almere 1312 RD 261 261 17 5
2 Heijnens Emilie 162554 AHV Centaur Amersfoort 1231 RD 182 182 7 1
3 Atsma Lisette 170490 AHV Centaur Amersfoort 1231 RD 177 177 8 3
4 Laar, van de Sandra 154413 HBV Midden Limburg Vlodrop 1289 RD 170 170 4 1
5 Gibbes Marylin 168709 The Archery Club Roermond 1392 RD 157 157 7 3
6 Nooij, van Chantal 171581 The Archery Club Roermond 1392 RD 115 115 4 2
   
  Recurve Heren  
1 Baets Frank 139838 Grensschutters Reuver 1342 RH 346 346 46 16
2 Busse, v/d Machiel 138834 HBS Almere 1312 RH 330 330 40 13
3 Vaes Tim 155199 Wilhelmina Ospel 1179 RH 313 313 33 12
4 Janssen Axel 132134 Grensschutters Reuver 1342 RH 284 284 20 6
5 Boumans Maikel 137821 Vriendschap en Strijd Hunsel 1178 RH 278 278 21 5
6 Aalsma Wouter 153832 Saense Handboog skutters Zaandam 1244 RH 275 275 20 7
7 Gehlen Rick 140593 The Archery Club Roermond 1392 RH 241 241 11 5
8 Vogels Stefan 151960 Doele Willem lll Boekel 1088 RH 240 240 14 5
9 Verbeek Olivier 167813 AHV Centaur Amersfoort 1231 RH 238 238 16 6
10 Vries, de Wilfred 169501 AHV Centaur Amersfoort 1231 RH 232 232 10 2
11 Aalbregt Remco 161863 HKS Zoetermeer 1006 RH 226 226 13 9
12 Simons Marc 167716 Heideroosjes Heibloem 1289 RH 225 225 12 1
13 Kees Mathijs 156079 Batavieren Treffers Weert 1170 RH 220 220 8 2
14 Gelderen, van Mitchell 169467 AHV Centaur Amersfoort 1231 RH 207 207 8 2
15 Timmermans Frank 119973 Vriendschap & Strijd Hunsel 1178 RH 129 129 6 1
16 Melis Huub 167366 The Archery Club Roermond 1392 RH 103 103 4 2
17 Nimwegen, van 0 0 0 0 RH 0 0 0 0
   
  Recurve Heren Veteranen  
1 Vogels Henk 100330 Doele Willem lll Boekel 1088 RHVT 338 338 42 19
2 Beuken Willem 118518 HS Hilversum Hilversum 1241 RHVT 299 299 23 11
3 Scheyltjens Jozef 142015 SSR Rijkevorsel BelgiŽ BelgiŽ RHVT 275 275 19 6
4 Luyckx Jan 142020 SSR Rijkevorsel BelgiŽ BelgiŽ RHVT 271 271 16 5
5 Leeuwen, van Nick 11010 Ware Vrienden Harelbeke BelgiŽ RHVT 265 265 21 5
6 Schrauwen Karel 142017 SSR Rijkevorsel BelgiŽ BelgiŽ RHVT 261 261 16 7
7 Coelen, van der Wil 168514 De Schutroe Horst 1155 RHVT 255 255 17 7
8 Louwers Peter 155854 VZOD Zeelst 1107 RHVT 254 254 16 4
9 Bijl Marcel 116951 Batavieren Treffers Weert 1170 RHVT 254 254 13 5
10 Tonnaer Pieter 118463 Ons genoegen Ysselsteyn 1153 RHVT 215 215 11 3
   
  Recurve Junioren  
1 Vogels Wouter 151961 Doele Willem lll Boekel 1088 RJ 314 314 30 11
2 Bessems Yves 169452 HBS Eijsden Eijsden 1189 RJ 255 255 13 5
3 Heijligers Ingrid 159641 t Trefpunt Tienray 1157 RJ 213 213 14 2
4 Vlieks Kyara 157269 t Trefpunt Tienray 1157 RJ 194 194 7 3
5 Meijel, van Lucas 171540 Ons genoegen Ysselsteyn 1153 RJ 95 95 1 0
   
  Traditioneel dames  
1 Bosma Maureen 143904 Oude doelen Roosendaal 1016 TRD 91 91 3 1
2 Westdorp Veronica 143964 Eemschutters Soest 1391 TRD 82 82 3 2
3 Heuvel, van de Annemiek 171915 HBSV Achilles Alkmaar 1234 TRD 41 41 1 1
   
  Traditioneel Heren  
1 Jansen Cor 104427 Ons genoegen Ysselsteyn 1153 TRH 183 183 5 2
2 Smets Rudi 511060 SHE BelgiŽ BelgiŽ TRH 158 158 7 3
3 Verdult Jan 144566 Oude doelen Roosendaal 1016 TRH 146 146 8 3
4 Kroef, van der Martin 142563 Eemschutters Soest 1391 TRH 143 143 7 2
5 Theeuwen Wilbert 108180 De Indianen Koningslust 1164 TRH 139 139 6 1
6 Roos, sr Nico 138352 HKS Zoetermeer 1006 TRH 133 133 3 0
7 Bosma Jan 150398 Oude doelen Roosendaal 1016 TRH 120 120 7 0
8 Veldhuis Jos 161871 HKS Zoetermeer 1006 TRH 118 118 5 2
9 Paalvast Bart 171916 HBSV Achilles Alkmaar 1234 TRH 99 99 2 0
10 Aernouts Hugo 142014 SSR Rijkevorsel BelgiŽ BelgiŽ TRH 92 92 3 0
11 Joosten Marc 162534 De Indianen Koningslust 1164 TRH 91 91 3 2
12 Swinkels Jan 142062 De Indianen Koningslust 1164 TRH 83 83 1 1
13 Houben Jan 108987 De Alpenjagers Sittard 1185 TRH 78 78 4 1
14 Vredeveld Derek 171914 HBSV Achilles Alkmaar 1234 TRH 75 75 3 1
15 Stevens Henk 143961 De Indianen Koningslust 1164 TRH 55 55 2 0

 

Noteer in uw agenda: 4 en 5 mei 2019 Veldronde Tienray

 

HOME     JEUGDCUP     INFORMATE     AANMELDEN    FOTO'S