HOME     JEUGDCUP     INFORMATE     AANMELDEN    FOTO'S 

  HBSV 't Trefpunt Tienray

6 mei 2018

Aanmeldingen tm 22-2-2018, betalingen zijn bijgewerkt t/m 04-02-2018

er is nog 1 plaats beschikbaar !!!

volgorde Baan Naam Voornaam Bondsnr. Vereniging Vernr. Plaats Klasse betaald
1   Houben Jan 108987 De Alpenjagers 1185 Sittard RHVT 19-09-'17
2   Diesen, van Ton 131714 St. Sebastiaan 1034 Goirle RHVT  
3   Vught, van Ad 108418 St. Sebastiaan 1034 Goirle CHVT  
4   Busse, v/d Machiel 138834 HBS Almere   Almere RH 20-12-'17
5   Jansen Cor 104427 Ons genoegen 1153 Ysselsteyn LB  
6   Smets Rudi 511060 SHE   BelgiŽ LB 28-12-'17
7   Beuken Willem 118518 HS Hilversersum 1241 Hilversum RHVT 15-12-'17
8   Schutte Nico 164440 De Vrijheid 1357   BBHVT 07-01-'18
9   Atsma Lisette 170490 AHV Centaur   Amersfoort RD 20-12-'17
10   Gelderen, van Mitchell 169467 AHV Centaur   Amersfoort RH 20-12-'17
11   Verbeek Olivier 187613 AHV Centaur   Amersfoort RH 20-12-'17
12   Heijnens Emilie 162554 AHV Centaur   Amersfoort RD 20-12-'17
13   Vries, de Wilfred 169501 AHV Centaur   Amersfoort RH 20-12-'17
14   Diepens Leo 120557 St. Sebastiaan 1034 Goirle BBHVT 04-01-'18
15   Nieman Arthur 140995 St. Sebastiaen 1004 Den Haag BBHVT 05-01-'18
16   Hengel, ten Frans 160732 St. Sebastiaen 1004 Den Haag BBHVT 05-01-'18
17   Wismans Jos 104542 t Trefpunt 1157 Tienray BBHVT 17-01-'18
18   Aernouts Hugo 142014 SSR Rijkevorsel   Minderhout LB 05-01-'18
19   Bijl Marcel 116951 Batavieren Treffers   Weert RHVT 04-01-'18
20   Bogers Renť 106786 Concordia 1094 St.Oedenrode BBHVT  
21   Cloudt Wim 131766 Grensschutters 1342 Reuver CHVT 14-01-'18
22   Cloudt Nelly 135989 Grensschutters 1342 Reuver CDVT 14-01-'18
23   Koenen Anja 116106 KSM     CDVT 09-01-'18
24   Veken, van de Jan 116113 KSM     BBHVT 09-01-'18
25   Vaes Tim 155199 Wilhelmina   Ospel RH 08-01-'18
26   Heijnen Sjoerd 143767 Wilhelmina   Ospel RH 08-01-'18
27   Vredeveld Derek 171914 HBSV Achilles 1234 Alkmaar LB 09-01-'18
28   Heuvel, van de Annemiek 171915 HBSV Achilles 1234 Alkmaar LB 14-01-'18
29   Paalvast Bart 171916 HBSV Achilles 1234 Alkmaar LB 18-01-'18
30   Sutcliffe Brett 170468 HBSV Achilles 1234 Alkmaar BBHVT 15-01-'18
31   Schrauwen Karel 142017 SSR Rijkevorsel   BelgiŽ RHVT 16-01-'18
32   Doren, van Maddy 142018 SSR Rijkevorsel   BelgiŽ CDVT 16-01-'18
33   Verhoeven Nico 142019 SSR Rijkevorsel   BelgiŽ RHVT 16-01-'18
34   Luyckx Jan 142020 SSR Rijkevorsel   BelgiŽ RHVT 16-01-'18
35   Hendrickx Guy 142021 SSR Rijkevorsel   BelgiŽ BBHVT 16-01-'18
36   Hodzelmans Annelies 162089 Grensschutters   Reuver CDVT 15-01-'18
37   Liebregts Ad 141398 Grensschutters   Reuver CHVT 15-01-'18
38   Erp, van Renť 113416 DVS 1057 Rosmalen CHVT  
39   Simons Marc 167716 Heideroosjes   Heibloem RH  
40   Tak, van der Belinda 142072 HBS de Waert 1248   CDVT 16-01-'18
41   Visser Anne 155472 HBS de Waert 1248   CHVT 16-01-'18
42   Janssen Axel 132134 Grensschutters 1342 Reuver RH  
43   Rudat Michael 110983 Grensschutters 1342 Reuver CH  
44   Durnford Mike 171707 VZOD   Volkel CHVT  
45   Bosma Maureen 143904 Oude doelen   Roosendaal LBD  
46   Bosma Jan 150398 Oude doelen   Roosendaal LB  
47   Brouwer Inge 139676 Nimrod 1065 Etten-Leur RDVT  
48   Vaes Anke 156782 Wilhelmina   Ospel RDJ  
49   Verdult Jan 144566 Oude doelen 1016   LBVT  
50   Puts Annemarie 115618 HBV Midden Limburg 1289 Vlodrop CDVT  
51   Puts Ger 113799 HBV Midden Limburg 1289 Vlodrop CHVT  
52   Jonkers Joseph 107274 Wilhelmina   Ospel BBHVT  
53   Vlieks Quinn 157270 t Trefpunt 1157 Tienray RDJ 25-01-'18
54   Vlieks Kyara 157269 t Trefpunt 1157 Tienray BBHJ 25-01-'18
55   Janssen Ton 108408 De Indianen   Koningslust CHVT  
56   Stevens Henk 143961 De Indianen   Koningslust BBHVT  
57   Theeuwen Wilbert 108180 De Indianen   Koningslust RH  
58   Joosten Marc 162534 De Indianen   Koningslust LB  
59   Swinkels Jan 142062 De Indianen   Koningslust BB/LB  
60   Kroef, van der Martin 142563 Eemschutters   Soest LB  
61   Westdorp Veronica 143964 Eemschutters   Soest LB  
62   Langenacker Fred 154857 St. Sebastiaan 1258 Zwolle CHVT  
63   Aalsma Wouter 153832 Saense Handboog skutters     RH  
64   Hack Coen 166022 De Bosjagers     CH  
65   Aanen Gert 116209 Arrow '94     CHVT  
66   Cleven Twan 106693 t Trefpunt 1157 Tienray BBHVT  
67   Cleven Anita 113706 t Trefpunt 1157 Tienray BBDVT  
68   Aarts Rene 115516 De vriendschap   Waalre CH  
69   Passier Theo 109735 HBV de Ontspanning 1099 St.Oedenrode CHVT  
70   Sak Danielle 166600 VZOD   Zeelst BBD  
71   Louwers Peter 155854 VZOD   Zeelst RHVT  
72   Jager Bert 137314 De Vrijheid     BBH  
73   Kuipťri Morgaine 141304 De Vrijheid     CD  
74   Arets Roel 156013 VZOD Zeelst BBH
75   Driessen Henk 102821 EMM Asten 1215 Asten CHVT  
76   Scheyltjens Jozef 142015 SSR Rijkevorsel   BelgiŽ RHVT  
77   Vogels Stefan 151960 Doele Willem lll 1088 Boekel RH  
78   Vogels Wouter 151961 Doele Willem lll 1088 Boekel RHJ  
79   Vogels Henk 100330 Doele Willem lll 1088 Boekel RHVT  
80   Bruntink Jan 101541 Holland Gold Archers 1307   LB  
81   Bruntink Josť 101580 Doele Willem lll 1088 Boekel RD  
82   Poels Harry 142005 Ons genoegen   Ysselsteyn CHVT  
83   Poels Wendy 134152 Ons genoegen   Ysselsteyn CD  
84   Ven, van der Yvon 143691 Ogio   Eindhoven RD  
85   Sanders Rik 154209 Ogio   Eindhoven CH  
86   Leeuwen, van Nick 11010 Ware Vrienden   Harelbeke RHVT  
87   Vervacke Jaron 302016 La Fine   Equepe CH  
88   Kees Mathijs 156079 Batavieren Treffers   Weert RH  
89   Van de Laar Sandra 154413 HBV Midden Limburg 1289 Vlodrop RD  
90   Veldhuis Jos 161058 HKS   Zoetermeer LB  
91   Roos, sr Nico 138352 HKS   Zoetermeer LB  
92   Aalbregt Remco 161863 HKS   Zoetermeer RH  
93   Roos, jr Nico 138353 HKS   Zoetermeer CH  
94   Everaers Pascal 136237 Rozenjagers 1199 Stein CH  
95   Koopmans Rene 141804 De Indianen 1164 Koningslust RH  
96   Elstgeest Dorus 160721 HBS Artemis     CH  
97   Elstgeest Sjaak 171303 HBS Artemis     CHVT  
98   Elstgeest Dick 171315 HBS Artemis     CHVT  
99   Gaile Baiba 166243 VZOD   Zeelst BBD  
100   Reif Reinhard   BSV Eversael   Duitsland CHVT  
101   Reif Doris   BSV Eversael   Duitsland CDVT  
102   Visse Elsemieke 161091 HKS   Zoetermeer CD  
103   Zijl, van Stephan 130982 HKS   Zoetermeer CH  
104   Coelen, van der Wil 168514 De Schutroe   Horst RH  
105   Bonacker Steffen   BSV Eversael   Duitsland BBH  
106   Kasbrink Helmar   BSV Eversael   Duitsland CH  
107   Tonnaer Pieter 118463 Ons genoegen 1153 Ysselsteyn RHVT
108   Mark, van der Chantal 170935 KNHS Concordia 1239 Amsterdam CD  
109   Kooten, van Bart 164322 KNHS Concordia 1239 Amsterdam CH  
110   Rijk, de Jim 159046 KNHS Concordia 1239 Amsterdam CH  
111   Schepers Toine 169868 Ons genoegen 1153 Ysselsteyn RHJ  
112   Meijel, van Lucas 171540 Ons genoegen 1153 Ysselsteyn RHJ  
113   Soest, van Jean-Pierre 164854 De Schutroe Horst CH  
114 Baets Frank 139838 Grensschutters 1342 Reuver RH
115 Nooij, van Chantal 171581 The Archery Club RD
116   Gibbes Marylin 168709 The Archery Club     RD  
117   Tramsek Bostjan in aanvraag The Archery Club     BBH  
118   Melis Huub 167366 The Archery Club     RH  
119   Gehlen Rick in aanvraag The Archery Club     RH  
120
reserve01                
reserve02                
reserve03                
reserve04                
reserve05                
reserve06                
reserve07                
reserve08                
reserve09                
reserve10                

 

 

 

 

 

 

HOME     JEUGDCUP     INFORMATE     AANMELDEN    FOTO'S