HOME     JEUGDCUP     INFORMATE     AANMELDEN    FOTO'S 

  HBSV 't Trefpunt Tienray

6 mei 2018

Aanmeldingen tm 24-4-2018, betalingen zijn bijgewerkt t/m 23-4-2018

volgorde Baan Naam Voornaam Bondsnr. Vereniging Vernr. Plaats Klasse betaald
1   Houben Jan 108987 De Alpenjagers 1185 Sittard RHVT 19-09-'17
2   Vught, van Ad 108418 St. Sebastiaan 1034 Goirle CHVT 05-03-'18
3   Busse, v/d Machiel 138834 HBS Almere   Almere RH 20-12-'17
4   Jansen Cor 104427 Ons genoegen 1153 Ysselsteyn LB 05-03-'18
5   Smets Rudi 511060 SHE   BelgiŽ LB 28-12-'17
6   Beuken Willem 118518 HS Hilversum 1241 Hilversum RHVT 15-12-'17
7   Schutte Nico 164440 De Vrijheid 1357 Zuidlaren BBHVT 07-01-'18
8   Atsma Lisette 170490 AHV Centaur   Amersfoort RD 20-12-'17
9   Gelderen, van Mitchell 169467 AHV Centaur   Amersfoort RH 20-12-'17
10   Verbeek Olivier 187613 AHV Centaur   Amersfoort RH 20-12-'17
11   Heijnens Emilie 162554 AHV Centaur   Amersfoort RD 20-12-'17
12   Vries, de Wilfred 169501 AHV Centaur   Amersfoort RH 20-12-'17
13   Diepens Leo 120557 St. Sebastiaan 1034 Goirle BBHVT 04-01-'18
14   Kampstra Marinka 156099 Eilandschutters Den Burg CDJ 12-04-'18
15   Hengel, ten Frans 160732 St. Sebastiaen 1004 Den Haag BBHVT 05-01-'18
16   Wismans Jos 104542 t Trefpunt 1157 Tienray BBHVT 17-01-'18
17   Aernouts Hugo 142014 SSR Rijkevorsel   Minderhout LB 05-01-'18
18   Bijl Marcel 116951 Batavieren Treffers   Weert RHVT 04-01-'18
19   Bogers Renť 106786 Concordia 1094 St.Oedenrode BBHVT 28-01-'18
20   Cloudt Wim 131766 Grensschutters 1342 Reuver CHVT 14-01-'18
21   Cloudt Nelly 135989 Grensschutters 1342 Reuver CDVT 14-01-'18
22   Koenen Anja 116106 KSM   BelgiŽ CDVT 09-01-'18
23   Veken, van de Jan 116113 KSM   BelgiŽ BBHVT 09-01-'18
24   Vaes Tim 155199 Wilhelmina   Ospel RH 08-01-'18
25   Heijnen Sjoerd 143767 Wilhelmina   Ospel RH 08-01-'18
26   Vredeveld Derek 171914 HBSV Achilles 1234 Alkmaar LB 09-01-'18
27   Heuvel, van de Annemiek 171915 HBSV Achilles 1234 Alkmaar LB 14-01-'18
28   Paalvast Bart 171916 HBSV Achilles 1234 Alkmaar LB 18-01-'18
29   Sutcliffe Brett 170468 HBSV Achilles 1234 Alkmaar BBHVT 15-01-'18
30   Schrauwen Karel 142017 SSR Rijkevorsel   BelgiŽ RHVT 16-01-'18
31   Luyckx Jan 142020 SSR Rijkevorsel   BelgiŽ RHVT 16-01-'18
32   Hendrickx Guy 142021 SSR Rijkevorsel   BelgiŽ BBHVT 16-01-'18
33   Hodzelmans Annelies 162089 Grensschutters   Reuver CDVT 15-01-'18
34   Liebregts Ad 141398 Grensschutters   Reuver CHVT 15-01-'18
35   Erp, van Renť 113416 DVS 1057 Rosmalen CHVT 11-03-'18
36   Simons Marc 167716 Heideroosjes   Heibloem RH 03-03-'18
37   Tak, van der Belinda 142072 HBS de Waert 1248 Heerhugowaard CDVT 16-01-'18
38   Visser Anne 155472 HBS de Waert 1248 Heerhugowaard CHVT 16-01-'18
39   Janssen Axel 132134 Grensschutters 1342 Reuver RH 28-01-'18
40   Rudat Michael 110983 Grensschutters 1342 Reuver CH 28-01-'18
41   Bosma Maureen 143904 Oude doelen   Roosendaal LB 30-01-'18
42   Bosma Jan 150398 Oude doelen   Roosendaal LB 30-01-'18
43   Brouwer Inge 139676 Nimrod 1065 Etten-Leur RDVT 06-03-'18
44   Verdult Jan 144566 Oude doelen 1016 Roosendaal LBVT 31-01-'18
45   Puts Annemarie 115618 HBV Midden Limburg 1289 Vlodrop CDVT 30-01-'18
46   Puts Ger 113799 HBV Midden Limburg 1289 Vlodrop CHVT 30-01-'18
47   Jonkers Joseph 107274 Wilhelmina   Ospel BBHVT 29-01-'18
48   Vlieks Kyara 157269 t Trefpunt 1157 Tienray BBHJ 25-01-'18
49   Janssen Ton 108408 De Indianen   Koningslust CHVT 12-02-'18
50   Stevens Henk 143961 De Indianen   Koningslust LB 04-03-'18
51   Theeuwen Wilbert 108180 De Indianen   Koningslust LB 29-01-'18
52   Joosten Marc 162534 De Indianen   Koningslust LB 05-03-'18
53   Swinkels Jan 142062 De Indianen   Koningslust BB/LB 03-03-'18
54   Kroef, van der Martin 142563 Eemschutters   Soest LB 09-03-'18
55   Westdorp Veronica 143964 Eemschutters   Soest LB 09-03-'18
56   Langenacker Fred 154857 St. Sebastiaan 1258 Zwolle CHVT 29-01-'18
57   Aalsma Wouter 153832 Saense Handboog skutters   Zaandam RH 05-03-'18
58   Hack Coen 166022 De Bosjagers   Best CH 29-01-'18
59   Aanen Gert 116209 Arrow '94   Leusden CHVT 29-01-'18
60   Cleven Twan 106693 t Trefpunt 1157 Tienray BBHVT 28-01-'18
61   Cleven Anita 113706 t Trefpunt 1157 Tienray BBDVT 28-01-'18
62   Aarts Rene 115516 De vriendschap   Waalre CH 29-01-'18
63   Passier Theo 109735 HBV de Ontspanning 1099 St.Oedenrode CHVT 29-01-'18
64   Sak Danielle 166600 VZOD   Zeelst BBD 30-01-'18
65   Louwers Peter 155854 VZOD   Zeelst RHVT 30-01-'18
66   Jager Bert 137314 De Vrijheid   Zuidlaren BBH 29-01-'18
67   Kuipťri Morgaine 141304 De Vrijheid   Zuidlaren CD 29-01-'18
68   Arets Roel 156013 VZOD Zeelst BBH 24-02-'18
69   Driessen Henk 102821 EMM Asten 1215 Asten CHVT 20-02-'18
70   Scheyltjens Jozef 142015 SSR Rijkevorsel   BelgiŽ RHVT 01-02-'18
71   Vogels Stefan 151960 Doele Willem lll 1088 Boekel RH 05-02-'18
72   Vogels Wouter 151961 Doele Willem lll 1088 Boekel RHJ 05-02-'18
73   Vogels Henk 100330 Doele Willem lll 1088 Boekel RHVT 05-02-'18
74   Poels Harry 142005 Ons genoegen   Ysselsteyn CHVT 13-02-'18
75   Poels Wendy 134152 Ons genoegen   Ysselsteyn CD 13-02-'18
76   Leeuwen, van Nick 11010 Ware Vrienden   Harelbeke RHVT 27-02-'18
77   Vervacke Jaron 302016 La Fine   Equepe CH 27-02-'18
78   Kees Mathijs 156079 Batavieren Treffers   Weert RH 05-03-'18
79   Laar, van de Sandra 154413 HBV Midden Limburg 1289 Vlodrop RD 30-01-'18
80   Veldhuis Jos 161058 HKS   Zoetermeer LB 05-02-'18
81   Roos, sr Nico 138352 HKS   Zoetermeer LB 05-02-'18
82   Aalbregt Remco 161863 HKS   Zoetermeer RH 05-02-'18
83   Roos, jr Nico 138353 HKS   Zoetermeer CH 05-02-'18
84   Everaers Pascal 136237 Rozenjagers 1199 Stein CH 14-03-'18
85   Elstgeest Dorus 160721 HBS Artemis   Lelystad CH 03-03-'18
86   Elstgeest Sjaak 171303 HBS Artemis   Lelystad CHVT 03-03-'18
87   Elstgeest Dick 171315 HBS Artemis   Lelystad CHVT 03-03-'18
88   Reif Reinhard   BSV Eversael   Duitsland CHVT 05-02-'18
89   Zijl, van Stephan 130982 HKS   Zoetermeer CH 08-02-'18
90   Coelen, van der Wil 168514 De Schutroe   Horst RH 08-02-'18
91   Bonacker Steffen   BSV Eversael   Duitsland BBH 09-02-'18
92   Kasbrink Helmar   BSV Eversael   Duitsland CH 09-02-'18
93   Tonnaer Pieter 118463 Ons genoegen 1153 Ysselsteyn RHVT 13-02-'18
94   Mark, van der Chantal 170935 KNHS Concordia 1239 Amsterdam CD 19-02-'18
95   Kooten, van Bart 164322 KNHS Concordia 1239 Amsterdam CH 19-02-'18
96   Rijk, de Jim 159046 KNHS Concordia 1239 Amsterdam CH 19-02-'18
97   Schepers Toine 169868 Ons genoegen 1153 Ysselsteyn RHJ 20-02-'18
98   Meijel, van Lucas 171540 Ons genoegen 1153 Ysselsteyn RHJ 13-03-'18
99   Soest, van Jean-Pierre 164854 De Schutroe Horst CH 23-02-'18
100   Baets Frank 139838 Grensschutters 1342 Reuver RH 13-03-'18
101   Nooij, van Chantal 171581 The Archery Club Roermond RD 16-03-'18
102   Gibbes Marylin 168709 The Archery Club   Roermond RD 16-03-'18
103   Tramsek Bostjan in aanvraag The Archery Club   Roermond BBH 16-03-'18
104   Melis Huub 167366 The Archery Club   Roermond RH 16-03-'18
105   Gehlen Rick in aanvraag The Archery Club   Roermond RH 16-03-'18
106   Buysch, op den Mike 152666 Batavieren Treffers Weert CH 24-02'18
107   Heijligers Ingrid 159641 t Trefpunt 1157 Tienray RDJ 13-03-'18
108   Voermans Marco 136674 Alliance d'Amitie   Ulvenhout CH 05-03-'18
109   Boumans Maikel 137821 HBS Vriendschap en Strijd 1178   RH 06-03-'18
110   Jansen Herman 164417 Sint Switbertus 1267 Lichtenvoorde BBHVT 15-03-'18
111   Receveur JP 135355 Vriendschap & Strijd 1178 Hunsel CHVT 13-03-'18
112   Timmermans Frank 119973 Vriendschap & Strijd 1178 Hunsel RH 26-03-'18
113   Dongen, van Johan 101339 Ons genoegen 1153 Ysselsteyn CHVT 28-03-'18
114 Curvers Thieu 114142 CHVT 12-04-'18
115 Dekkers Gerard 130843 Beatrix 1092 BBHVT 12-04-'18
116   Dekkers, v/d Plas Neel 166307 Beatrix 1092 BBDVT 12-04-'18
117   Nebbeling Jan 139731 MBSOV/Noordkop 1243   CHVT  
118   Gosen, van Jasper 134329 MBSOV/Noordkop 1243   CH  
119   Bessems Yves 169452 HBS Eijsden 1189 Eijsden RJ 21-04-'18
120 Ven, van der Geert 130183 De vrolijke schutters 1057   RH  
 
                   
reserve01 Gompel, van Piet 135370       CHVT
reserve02 Vermeulen Henk 143805       CHVT
reserve03 Kuipťri Inge 107660 Handboogschutterij Almere Almere RD
reserve04              
reserve05                
reserve06                
reserve07                
reserve08                
reserve09                
reserve10                

 

 

 

HOME     JEUGDCUP     INFORMATE     AANMELDEN    FOTO'S