WOENSDAGAVOND STARTSCHEMA Finishtijd: 16:00:00

gemiddelde tijdsduur groep A: 02:00:00 uur

gemiddelde tijdsduur groep B: 01:41:00 uur
Dit vaarschema geldt voor de woensdagavond wedstrijden 24-sep-22 tot en met 05-nov-22
starttijd starttijd

handi met zonder

cap beman- beman-

NR VL naam scheepsnaam type schip zeil nr spi groep ning ning
872 J. Koelewijn Lady A westerly centaur n
B
127,8 13:50:55 13:49:55
817a K. van 't Klooster Lady Ann First 29 n
B
120,9 13:57:53 13:56:53
831 Mariëlle Schipper splash splash n
B
120,1 13:58:42 13:57:41
806 Theo Visser Bon Esprit Etap 23 n
B
118 14:00:49 13:59:49
827 Jan Brouwer Aeolus Randmeer n
B
116 14:02:50 14:01:50
844 Harm Vuijk Kukel First 24 n
B
114 14:04:52 14:03:51
819 Daan Rooijen van Dien Dehler 22 y
B
113,5 14:05:22 14:02:20
818 P.W. Koelewijn MG 2 Dehler 28 TopS y
A
95,1 14:05:53 14:02:17
829 Koko Dordrecht van Scarabee First 325 y
A
93,2 14:08:10 14:04:34
811 Ralf Kamp van de Razorbill Firstclass 8 y
A
92,7 14:08:46 14:05:10
839 Harry Schuil Schuilplaats first 30E y
A
92,5 14:09:00 14:05:24
821 . Bruggemans Avanti Oceanis Beneteau y
A
92,1 14:09:29 14:05:53
897 A. Bos Annebel Sun Odyseey 29.2 n
B
108,5 14:10:25 14:09:24
1683 Chris Koelewijn batootje first 285 y
A
91,3 14:10:26 14:06:50
857 J Koelewijn Koelewind First 300 y
A
90,9 14:10:55 14:07:19
891 H. Huisman OASE Hanse 341 y
A
90,8 14:11:02 14:07:26
1611 Marcel Koelewijn Wind Swept Oddyssey 30 n
B
107,8 14:11:07 14:10:07
852 Jesse Graaf de Senang Oceaan 22 y
B
107,6 14:11:19 14:08:18
832 Raoul Godthelp Zahir Pion y
A
90,5 14:11:24 14:07:48
816 Jan Koelewijn Rokade Pion NED4196 y A
90,4 14:11:31 14:07:55
830 Edwin Puijpe Emma Marieholm IF y
B
107 14:11:56 14:08:54
900 Rembr Koelewijn De Makker Foxx 22 y
B
107 14:11:56 14:08:54
822 W. Duijst Wind Friend Friendship 28 n
B
107 14:11:56 14:10:55
812 Arno Willemse Rascal Tirion 28 sporting n
A
89,8 14:12:14 14:11:02
805 M.C. Graaf de Di-nokkio attalia 32 y
B
106,5 14:12:26 14:09:24
8370 O. Brands Tranquillo Etap 39S y
A
89,2 14:12:58 14:09:22
801 Klaas Haar ter Windzang Firstclass 8 y
A
89,1 14:13:05 14:09:29
817 Wilbert Brouwer Bliksem first 25 platu y
A
89 14:13:12 14:09:36
890 Sabin Koelewijn Hebbes drifter 25 y
B
105,7 14:13:15 14:10:13
1609 A.K. Koelewijn Fields of Joy maxi 999 y
A
88,4 14:13:55 14:10:19
802 William Koelewijn Snowstorm first 25 platu y
A
88,3 14:14:02 14:10:26
852a T. Graaf de Jelischa Pion y
A
87,9 14:14:31 14:10:55
804 Niels Sitters JenN Dehlya 25 y
B
104,1 14:14:52 14:11:50
815 Ray Duijst Skye gibsea 312 y
B
104 14:14:58 14:11:56
843 A.S. Brouwer stargazer victoire 855 n
B
103,7 14:15:16 14:14:15
826 Ivo Duijst Amazone Firstclass 8 y
A
86,8 14:15:50 14:12:14
885 A. Huijgen Rooie Ka First 31,7 y
A
86,2 14:16:34 14:12:58
809 Arnou Bout van den optimist H boot y
B
102 14:16:59 14:13:57
828 T. Kok Lady 's first First 305 y
A
85,4 14:17:31 14:13:55
851 R.C. Hes Meta Magic GK 24 y
B
100,6 14:18:24 14:15:22
823 H.J. Steltenpool Little One First 305 4384 y B
98 14:21:01 14:17:59
Baan : Start - ( EM16bb - E2bb - E6sb -EM18bb - poort EM22bb/EM21sb - poort EM11bb/EM12sb) De tussen haakjes
geplaatste baan steeds opnieuw varen tot de eindtijd.
Let op: startlijn voor klasse A en B is de lijn tussen boei NKN44 én Boei NKN41.
Alleen in vierkant NKN44, NKN41,NKN40 en NKN39 mogen zich schepen bevinden, die de intentie hebben te gaan starten

22-9-2022