Datum update: 9-10-2019 11:40

 

 

SPEELSCHEMA UPDB-COMPETITIE 2019, met spelersnamen DCH

 

 

Ronde 1: 16 t/m 20 september 2019 (week 38)

 

Hoofdklasse

ma 16 sept Ons Genoegen 2 - Ons Genoegen 1 0 8 Wim

di 17 sept ADG 1 - ADG 2 7 - 1

di 17 sept Zenderstad 1 - Zenderstad 2 4 - 4

do 19 sept Het Groene Hart 1 - DC Hilversum 1 0 8 Peter, Andrew, Maarten, Ton

 

Eerste Klasse

ma 16 sept G & E 1 (Baarn) - Zenderstad 3 3 5 Bert R

di 17 sept DAWO 1 - Austerlitz 1 5 - 3

di 17 sept LDV 1 - G & E 2 (Bunschoten) 3 - 5
do 19 sept Het Groene Hart 2 - UDG-Vriendenkring 1 4 - 4


Tweede Klasse

di 17 sept Austerlitz 2 - Zenderstad 4 3 - 5

di 17 sept DAWO 2 - DC Hilversum 2 3 5 Bert v O, Ad, Rene (inval), Ruud (inval)
di 17 sept LDV 2 - UDG-Vriendenkring 2 2 - 6

ma 23 sept G & E 3 (Baarn) - DC Hilversum 3 5 3 Jaap, Rene, Ruud, Mary (inval)

Ronde 2 30 september t/m 04 oktober 2019 (week 40)

 

Hoofdklasse

ma 30 sept Ons Genoegen 1 - Zenderstad 2 -

ma 30 sept Ons Genoegen 2 - Het Groene Hart 1 - Wim

di 1 okt ADG 1 - Zenderstad 1 -

di 1 okt DC Hilversum 1 - ADG 2 - Peter, Andrew, Maarten, Ton

Eerste Klasse

ma 30 sept G & E 1 (Baarn) - G & E 2 (Bunschoten) - Bert R.

di 1 okt Austerlitz 1 - Het Groene Hart 2 -

di 1 okt LDV 1 - DAWO 1 -

di 1 okt Zenderstad 3 - UDG-Vriendenkring 1 -


Tweede Klasse

ma 30 sept G & E 3 (Baarn) - Austerlitz 2 -

di 1 okt DC Hilversum 2 - LDV 2 -Bert v O, Wil, Ad, Bert R (inval)

di 8 okt DC Hilversum 3 - UDG-Viendenkring 2 -Jaap, Ruud, Rene, Wim (inval)

di 1 okt Zenderstad 4 - DAWO 2 -

Ronde 3: 14 t/m 18 oktober 2019 (week 42)

 

Hoofdklasse

di 15 okt ADG 2 - Ons Genoegen 2 - Wim

di 15 okt Zenderstad 1 - Ons Genoegen 1 -

di 15 okt Zenderstad 2 - DC Hilversum 1 - Peter, Maarten, Ton, Andrew

do 17 okt Het Groene Hart 1 - ADG 1 -

 

Eerste Klasse

ma 14 okt UDG-Vriendenkring 1 - Austerlitz 1 -

di 15 okt DAWO 1 - G & E 1 (Baarn) - Bert R

do 17 okt Het Groene Hart 2 - LDV 1 -

vr 18 okt G & E 2 (Bunschoten) - Zenderstad 3 -

 

Tweede Klasse

ma 14 okt UDG-Vriendenkring 2 - DC Hilversum 2 - Bert v O, Jeffrey, Ad, en Rene of Ruud of Jan (inval)

di 15 okt DAWO 2 - G & E 3 (Baarn) -

di 15 okt LDV 2 - Zenderstad 4 -
di 22 okt Austerlitz 2 - DC Hilversum 3 - Jaap, Ruud, Rene, Jan (res Bert R)

Ronde 4: 28 oktober t/m 01 november 2019 (week 44)

 

Hoofdklasse

ma 28 okt Ons Genoegen 1 - Het Groene Hart 1 -

di 29 okt ADG 1 - Ons Genoegen 2 - Wim

di 29 okt ADG 2 - Zenderstad 2 -

di 29 okt DC Hilversum 1 - Zenderstad 1 - Peter, Andrew, Maarten, Ton

 

Eerste Klasse

ma 28 okt G & E 1 (Baarn) - Het Groene Hart 2 - Bert R

di 29 okt LDV 1 - UDG-Vriendenkring 1 -

di 29 okt Zenderstad 3 - Austerlitz 1 -

vr 01 nov G & E 2 (Bunschoten) - DAWO 1 -

 

Tweede Klasse

ma 28 okt G & E 3 (Baarn) - LDV 2 -

di 29 okt Austerlitz 2 - DAWO 2 -

di 29 okt DC Hilversum 3 - DC Hilversum 2 -

Jaap, Jan, Ruud, Rene - Bert v O, Ad, Wil, Bert R (inval) of Frits?

di 29 okt Zenderstad 4 - UDG-Vriendenkring 2 -

 

Ronde 5: 11 t/m 15 november 2019 (week 46)

 

Hoofdklasse

di 12 nov DC Hilversum 1 - Ons Genoegen 1 - Peter, Bert R (inval) ,Maarten, Ton

di 12 nov Zenderstad 1 - Ons Genoegen 2 - Wim

di 12 nov Zenderstad 2 - ADG 1 -

do 14 nov Het Groene Hart 1 - ADG 2 -


Eerste Klasse

ma 11 nov UDG-Vriendenkring 1 - G & E 1 (Baarn) - Bert R

di 12 nov Austerlitz 1 - LDV 1 -

di 12 nov DAWO 1 - Zenderstad 3 -

do 14 nov Het Groene Hart 2 - G & E 2 (Bunschoten) -


Tweede Klasse

ma 11 nov UDG-Vriendenkring 2 - G & E 3 (Baarn) -

di 12 nov DAWO 2 - DC Hilversum 3 - Jaap, Jan, Ruud, Rene

di 12 nov DC Hilversum 2 - Zenderstad 4 - Bert v O, Ad, Wil, Jeffrey !!!!

(NB reserve mogelijkheden alleen Frits en/of Mary

Voor zowel 2e en/of 3e)

di 12 nov LDV 2 - Austerlitz 2 -

 

Ronde 6: 25 t/m 29 november 2019 (week 48)

 

Hoofdklasse

ma 25 nov Ons Genoegen 2 - Zenderstad 2 - Wim

di 26 nov ADG 1 - DC Hilversum 1 - Peter, Andrew, Maarten, Ton

di 26 nov ADG 2 - Ons Genoegen 1 -

do 28 nov Het Groene Hart 1 - Zenderstad 1 -


Eerste Klasse

di 26 nov Austerlitz 1 - G & E 1 (Baarn) - Bert R

di 26 nov DAWO 1 - Het Groene Hart 2 -

di 26 nov Zenderstad 3 - LDV 1 -

vr 29 nov G & E 2 (Bunschoten) - UDG-Vriendenkring 1 -

 

Tweede Klasse

ma 25 nov G & E 3 (Baarn) - DC Hilversum 2 - Bert v O, Ad, Jaap (inval) Jeffrey (of Ruud inval)

di 26 nov DAWO 2 - LDV 2 -

di 26 nov DC Hilversum 3 - Zenderstad 4 - Jaap, Jan, Ruud (of Wim inval), Rene

di 26 nov Austerlitz 2 - UDG-Vriendenkring 2 -

 

Ronde 7: Slotronde NDC Den Hommel (week 50)

 

 

Hoofdklasse

wo 11 dec DC Hilversum 1 - Ons Genoegen 2 - Peter, Andrew, Maarten, Ton Wim (bij OG2)

wo 11 dec Ons Genoegen 1 - ADG 1 -

wo 11 dec Zenderstad 1 - ADG 2 -

wo 11 dec Zenderstad 2 - Het Groene Hart 1 -



Eerste Klasse

wo 11 dec Austerlitz 1 - G & E 2 (Bunschoten) -

wo 11 dec Het Groene Hart 2 - Zenderstad 3 -

wo 11 dec LDV 1 - G & E 1 (Baarn) - Bert R

wo 11 dec UDG-Vriendenkring 1 - DAWO 1 -

 


Tweede Klasse

di 10 dec LDV 2 - DC Hilversum 3 - Jaap, Jan, Ruud, Rene
wo 11 dec DC Hilversum 2 - Austerlitz 2 - Bert v O, Ad, Jaap (inval) Jeffrey (of Rene inval)

wo 11 dec UDG-Vriendenkring 2 - DAWO 2 -

wo 11 dec Zenderstad 4 - G & E 3 (Baarn) -