chess_surrender_md_wht

nwzzvignet

rating

competitie

waar zitten de tegenstanders

vorige seizoenen

competitiereglement

 

 

 

image007

Klik hier

voor de nieuwste ratinglijst

van spelers die extern voor ZZ uitkomen. (Via de SGA)

Rating vind je hier

 (Link via de KNSB)

 

Nieuwsgierig naar rating van de tegenstanders?

Jezelf - door de jaren heen? Klik hier en kijk in de database van de KNSB en

bekijk de statistieken

(dank, Mark Huizer) ….

 
 
seizoen 2017-2018
 
 
 
 
ZZ 1 speelt in klasse 3B van de SGA.
stand en programma
uitslagen
individuele scores
topscorers
 
1
THUIS
ma 30 okt
ZZ - Caissa 8

 

 

2
UIT
do 30 nov
Amsterdam West 6 - ZZ

 

 

3
THUIS
ma 18 dec
ZZ - Amsterdam West 9

 

 

4
THUIS
ma 15 jan
ZZ - Almere 5

 

 

5
UIT
do 1 feb
VAS 7 - ZZ

 

 

6
THUIS
ma 26 mrt
ZZ - de Volewijckers 2

 

 

7
UIT
di 24 apr
KLM-Pegasus 2 - ZZ

 

 

Het team: Cor, Geert, Gerben, Hans R, Klaas, Nanne, Sander, Willem, Wout

 

 

 

 

nwhome

 

 

 

 

 

 

1. Amsterdam binnen de ring A10

Link naar de lijst

 

 

 

 

 

 

 

Boven IJ

 

Fischer-Z

 

Oosten-Toren

 

TOG

Caissa

 

Grasmat

 

Raadsheer

 

VAS/ASC

ENPS-Quibus

 

Laurierbooom-Gambiet

 

Amsterdam West  = voorheen Tal,DCG θn het Probleem

 

Volewijckers

EsPion = voorheen Es’80 + de Pion

 

 

Max-Euwe-Centrum

 

 

Wachter

 

Verheijhal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. regio Amsterdam (meest buiten de A10)

Link naar de lijst

 

AdA ‘04

 

Chaturanga

 

MSK

 

WSC

Almere

 

Isolani

 

Pegasus-AASTOR

 

Zukertort Amstelveen

de Amstel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nwhome

 

 

 
seizoen 2016-2017
 
 
 
 
ZZ 1 speelt in klasse 3A van de SGA.
uitslagen en stand
individuele uitslagen
persoonlijke scores
topscore
 
1
THUIS
ma 17 okt
ZZ ­ – ENPS 4

3 - 5

wit’s droom: 
2
THUIS
ma 14 nov
ZZ – de Amstel 4

6 - 2

3
UIT
wo 12 dec
Boven IJ 3 – ZZ

2 - 6

4
THUIS
ma 30 jan
ZZ – OostenToren 3

3½ – 4½

5
UIT
do 16 mrt
Amsterdam West 8 – ZZ

4½ – 3½

Op de website van AWest hadden ze nog commentaar op onze Geert
Ik (Wout) had lνιver een punt meer en nσg zeikeriger commentaar 
van een verliezend AWest gehad.
6
THUIS
ma 10 apr
ZZ – Caissa 10

5 – 3

7
UIT
wo 17 mei
Volewijckers 2 – ZZ 1

3 – 5

Het team: Cor, Djon, Duck, Geert, Klaas, Hans K, Hans R, Sander, Willem K, Wout. We werden derde met 4,6 bordpunt per wedstrijd. Nie iets te vaak ‘net niet’.

 
 
 
seizoen 2015-2016
 
 
 
 
ZZ 1 speelt in klasse 2B van de SGA.
uitslagen en stand
individuele uitslagen
persoonlijke scores
 
 
 
1
THUIS
ma 12 okt
ZZ 1 ­ - Almere 6 

3½ – 4½

2
THUIS
ma 2 nov

ZZ 1 - Amsterdam West 4

3 – 5

3
UIT
vr 4 dec

MSK 1 - ZZ 1

4 – 4

4
UIT
wo 3 feb

Volewijckers 1 - ZZ 1

6½ – 1½

5
THUIS
ma 22 feb

ZZ 1 - WSC 1

Voor een verslag door WSC: zie deze link

3½ – 4½

6
THUIS
ma 21 mrt

ZZ 1 - Fischer Z 3

4½ – 3½

7
UIT
do 21 apr

VAS 6 - ZZ 1

4½ – 3½

De opstelling: Cor, Djon, Duck, Geert, Klaas, Hans K, Hans R, Jan Z, Sander, Willem K, Wout.

In beide 2e klasses degradeerden de nummers 7 en 8.

We werden voorlaatste, ondanks de vele bordpunten.

 
 
seizoen 2014-2015
 
 
 
 
ZZ speelt in klasse 2A van de SGA.
uitslagen en stand
individuele uitslagen
persoonlijke scores
 
 
 
1
THUIS
ma 20 okt
ZZ 1 ­ - WSC
6 – 2
 
WSC heeft een wedstrijdverslag op zijn website gezet. Klik hier!
2
UIT
di 11 nov

Caissa 10 - ZZ 1

3 – 5

 

Ook Caissa heeft een wedstrijdverslag gemaakt. Zie: “Wat is wijsheid”.

Ze hadden er nogal de p. in.

3
THUIS
ma 8 dec

ZZ 1 - Amsterdam West 4

2½–5½

4
UIT
wo 4 feb

de Amstel 2 - ZZ 1

7 – 1

5
THUIS
ma 2 mrt

ZZ 1 - MSK 1

3½­–4½

6
THUIS
ma 23 mrt

ZZ 1 - Raadsheer 3

1 - 7

7
UIT
do 23 apr

Isolani 1 - ZZ 1

2½–5½

De opstelling: Cor, Djon, Duck, Geert, Klaas, Hans K, Hans R,

Willem K, Wout. We werden met 6 punten zesde in de eindstand.

 
 

seizoen 2013 – 2014

team 1 eerste team

SGA klasse 2A

stand, data, teamuitslagen

uitslagen per bord

persoonlijke scores

image010

1

THUIS

30 sep

ZZ 1 ­– VAS 6

5 – 3

yummy

2

UIT

8 nov

ENPS 3 – ZZ 1

2,5 – 5,5

sun

3

THUIS

25 nov

ZZ 1 – Pegasus 1

4 – 4

confused

4

UIT

16 dec

Fischer Z 3 – ZZ 1

3,5 – 4,5

biggrin

5

rondje vrij

 

 

6

THUIS

3 feb

ZZ 1 – Grasmat 1

2 – 6

crazy01

7

UIT

6 mrt

OostenToren 2 – ZZ 1

 5 – 3

 20

 

op weg naar de uitwedstrijd ….

image019

8

THUIS

31 mrt

ZZ 1 – Caissa 10

5 – 3 

 

9

UIT

8 mei

AmsterdamWest 4 –ZZ 1

5 – 3 

 

De opstelling: Djon, Hans K, Willem K, Duck, Wout, Mike,

Hans R, Yosef, Jeannot en Jip, Geert, Cor en Davide

Het team eindigde als derde.

 

team 2  tweede team

 

 

 

SGA viertallen

stand, data, teamuitslagen

uitslagen per bord

persoonlijke scores

image022

image024

image026

1

THUIS

7 okt

ZZ 2 – EsPion 5

2,5 – 1,5

music

2

UIT

30 okt

Boven IJ 4 – ZZ 2

1,5 – 2,5

icon_lol

3

rondje vrij

 

 

image029

4

THUIS

2 dec

13 jan

ZZ 2 – TOG 1

1 – 3

dom

5

UIT

14 jan

Caissa 14– ZZ 2

0 – 4

pompom

6

THUIS

10 feb

ZZ 2 – Pegasus 3

2,5 – 1,5

kiss

7

UIT

14 mrt

ENPS 5 – ZZ 2

 3 – 1

 

8

THUIS

24 mrt

ZZ 2 – Laurierboom Gambiet 3

2 ­– 2 

 

9

UIT

7 mei

Volewijckers 3 – ZZ 2

1,5 – 2,5 

 

Daders: Cor, Geert, Klaas, Sander en Davide. Ze eindigden als vierde.

 

nwhome

 
 

seizoen 2012 – 2013

 

team 1 eerste team

SGA klasse 2B

stand, data, teamuitslagen

uitslagen per bord

persoonlijke scores

image041

 

1

UIT

do 4 okt

OostenToren 3 - ZZ 1

5 – 3

1202animatedsmiley_gif

2

THUIS

di 6 nov

ZZ 1

– VAS 5

2 – 6

image044

3

UIT

ma 3 dec

Laurierboom-Gambiet 2 - ZZ 1 3½ – 4½    yummy

4

THUIS

di 26 feb

ZZ 1

– EsPion 2

3½ – 4½    

cry

5

UIT

ma 26 mrt

Almere 5

– ZZ 1

3 – 5

icon_lol

6

THUIS

di 23 apr

ZZ 1

– Tal DCG 3

4½ – 3½?   

smile013

Spelers: Djon, Hans K, Jeannot, Willem K, Ben, Duck, Wout, Cor, Hans R, Davide, Geert, Klaas

ZZ blνjft er in ? Nee: ZZ blijft er μn.

 

team 2  tweede team

 

 

SGA viertallen

 

stand, data, teamuitslagen

uitslagen per bord

persoonlijke scores

 

image048

 

1

THUIS

di 2 okt

ZZ 2

– Tal/DCG 4

1 - 3

1200smiley

2

THUIS

di 16 okt

ZZ 2

– ENPS 5

1½ – 2½

comfort

3

UIT

ma 12 nov

TOG 1

– ZZ 2

2½ – 1½

9

4

THUIS

di 18 dec

ZZ 2

– EsPion 5

3½ – ½

sun

5

UIT

wo 30 jan

Raadsheer 4 – ZZ 2

½ – 3½

yummy

6

THUIS

di 12 feb

ZZ 2 – Laurierboom-Gambiet 2 1 – 3

wallbash

7

UIT

wo 6 mrt

Volewijckers 3 – ZZ 2

2 –­ 2

confused

8

THUIS

di 2 apr

ZZ 2

– de Amstel  4      3 – 1

xyxthumbs

9

UIT

ma 6 mei

AdA ’04 1

– ZZ 2

2 – 2

wink

Spelers: Geert, Davide, Klaas, Hans R, Cor, Jip

 

 

seizoen 2011 – 2012

image056image058image060image062image064

Iedereen won, behalve Djon (0,5)

team 1 

eerste team

is kampioen!

SGA klasse 3A

stand, data, teamuitslagen

uitslagen per bord

persoonlijke scores

onderscheiding_208

ZZ1 ongeslagen kampioen!

1

UIT

vr 7 okt

MSK 3

– ZZ 1

1,5 – 6,5

icon_lol

2

THUIS

ma 31 okt

ZZ 1 – Amstel & Gein 1

5,5 – 2,5

13

3

UIT

di 29 nov

Boven IJ 4

– ZZ 1

3,5 – 4,5

confused

4

THUIS

ma 9 jan

ZZ 1           – Grasmat 2

6 – 2

music

5

UIT

di 14 feb

Caissa 11

– ZZ 1

2 – 6

sun

6

UIT

vr 23 mrt

ENPS 4

– ZZ 1

0,5 – 7,5

party

7

THUIS

ma 18 apr

ZZ 1           – Wachter 2

4,5 – 3,5

image069

Spelers: Hans K, Djon, Jeannot, Ben, Willem, Hans R, Yosef, Wout, Geert, Cor, Jip

image071

ZZ 1 – Grasmat 2

 

team 2  tweede team

 

 

SGA viertallen

stand, data, teamuitslagen

uitslagen per bord

persoonlijke scores

sfeer-duimen_01

We blijven duimen ….

1

 

september:

ronde vrij

 

 

hotelbed

2

THUIS

ma 14 nov

ZZ 2

­– TOG 1

0,5 – 3,5

coffee

3

UIT

wo 14 dec

Amstel 4

– ZZ 2

2 – 2

confused

4

THUIS

ma 30 jan

ZZ 2

– Laurierboom-Gambiet3

  3 – 1

lol

5

UIT

vr 9 mrt

Chaturanga 2 – ZZ 2

2 – 2

smiley3

6

THUIS

ma 2 apr

ZZ 2

– Tal/DCG 5

2 - 2

32

 

7

UIT

vr 11 mei

ENPS 5

– ZZ 2

 

 

Spelers: Jip, Klaas, Theo, Cor.

En N.O. – maar daar zijn we niet zo blij mee.

Het team werd zesde (van de 7).

 

 

seizoen 2010 – 2011

eerste en enige

 

team 1

 

SGA klasse 3A

stand, data, teamuitslagen

individuele uitslagen

persoonlijke scores

image080

1

UIT

wo 6 okt

Volewijckers 2

– ZZ

5 – 3

confused

2

THUIS

ma 1 nov

ZZ

­– MSK 2

5½ – 2½

smile008

3

UIT

di 30 nov

Pegasus 2

– ZZ

1½ – 6½

13

4

THUIS

ma 10 jan

ZZ

– Almere 6

4 – 4

32

5

UIT

di 15 feb

Caissa 12

– ZZ

2½ – 5½

rose

 

 

maart :

ronde vrij

 

 

 

6

THUIS

ma 18 apr

ZZ

– Amstel & Gein

5½ – 2½

pompom

 

Voor het eerste en enige ZZ-team hebben gespeeld: Hans K, Willem, Ben , Wout, Yosef, Hans R, Jip, Cor, Klaas en Theo.

Met een half puntje mιer tegen Almere waren we kampioen geweest ….

Cor kreeg met zijn 90%-score onze MVP-extra prijs (voor de Most Valuable Player)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

seizoen 2009 – 2010

 

 

 

 eerste team

 

team 1

 

SGA klasse 4

stand, data, teamuitslagen

individuele uitslagen

persoonlijke scores

Aan het eind van het seizoen promoveren dit jaar in de vierde klasse de nummers 1 θn 2

1

THUIS

ma 19 okt

ZZ1

– Grasmat 2

4 ­ – 4

smiley3

image084

2

VRIJ

 

 

 

 

3

THUIS

ma 14 dec

ZZ 1

– Almere 7

4 ­ – 4

whissle

4

UIT

ma 1 feb

VAS 10

– ZZ 1

2,5 – 5,5

smilieflagge8ef9

5

THUIS

ma 8 mrt

ZZ 1

– MSK 3

5 – 3

icon_lol

6

UIT

di 6 apr

Caissa 13

– ZZ1

2,5 – 5,5

idea

7

THUIS

ma 10 mei

ZZ 1

– Pegasus 3

8 - 0

party

Met deze recordscore in de clubgeschiedenis is ZZ1 KAMPIOEN

(na vorig jaar gedegradeerd te zijn)

Het team bestaat uit: Hans K, Ben, Wout, Hans R, Herman, Willem K, Yosef en Simon. Teamleiders: Herman en Wout.

Spelers uit ons tweede mogen maximaal 4 (vier) keer perpersoon invallen in het eerste –omdat dat tweede een viertal is.

De normale regel is: Spelers uit het tweede mogen maximaal 3 keer invallen in het eerste –voor invaller vanuit achttallen.

Maar het mag 4 keer vanuit viertallen.

Klaas(4), Cor(4) en Jip(4) staan samen op 12 invalbeurten; ze hebben uit die 12 optredens wθl 10 punten gescoord!

 

image089

Klaas wint van een vaag figuur

image091

Erdwin is uitgespeeld

 

tweede team

 

team 2

 

SGA-viertallen

stand, data, teamuitslagen

individuele uitslagen

persoonlijke scores

Klik hier voor het wedstrijdverslag

(weblog van ENPS)

1

THUIS

ma 12 okt

ZZ 2

– ENPS 5

2 – 1

19

 

2

THUIS

ma 9 nov

ZZ 2

– TOG 1

2,5 – 1,5

rose

….. en hou die Theo in de gaten!

3

UIT

di 8 dec

Pion 4

– ZZ 2

3,5 – 0,5

9

 

4

THUIS

ma 18 jan

ZZ 2

– Boven IJ*5

0,5 – 3,5

icon_yuck

 

5

UIT

vr 5 mrt

Chaturanga 2 – ZZ 2

2,5 – 1,5

wallbash

 

6

THUIS

ma 29 mrt

ZZ 2

– Raadsheer 4

1,5 – 2,5

confused

 

7

UIT

ma 26 apr

Laurierboom-Gambiet 3

– ZZ 2

3 - 1

smile014

Het team bestaat uit: Jip, Cor, Klaas, Theo, Hea. Teamleider: Klaas

* Boven IJ is een combinatie van TOZ en Nieuwendam.

Theo 2009 11 9

Hea 2009 11 9

Cor 2009 11 9

Jip 2009 11 9

 

 

 

seizoen 2008 – 2009

 

 

 

 

 

eerste team

team 1

stand, data, teamuitslagen

SGA klasse 3A

 

  image100

 

 

uitslagen per bord

 

persoonlijke scores

 

In het team o.a. Willem, Willem, Ben, Yosef, Simon,

Hans R, Cor, Herman

Teamleider is: Klaas

ZZ1 degradeerde.

 

Simon1

Simon2

vooraf ….

drie uur later ….

 

tweede team

team 2

stand, data, teamuitslagen

SGA viertallen

 

 

uitslagen per bord

 

persoonlijke scores

 

Voor dit team spelen: Jip, Cor, Klaas, Theo, Hea, Hans R

Teamleider: Hans R

ZZ2 eindigde als tweede

 

 

ZZ 2 – Grasmat 3  3 – 1 (19 jan 2009)

ZZ3-Grasmat2

 

 

 

 

 

ZZ2Theo     image106      image108

 

 

 

 

2007 – 2008  

eerste team

team 1

stand, data, teamuitslagen

SGA klasse 3B

 

 

uitslagen per bord

 

 

 

persoonlijke scores

 

 

De spelers: Hans K, Herman, Jeroen, Simon, Willem, Willem, Yosef, Jip, Klaas, Ben.

Ze werden mooi derde.

 

 

 

tweede team

 

team 2

stand, data, teamuitslagen

SGA 5e klasse

 

uitslagen per bord

 

 

persoonlijke scores

 

 

Jip, Hans R, Hea en Cor, met steun van Klaas, Maarten, Theo werden dit jaar vijfde.

 

 

 

 

 

 

 

 

2006 – 2007 

eerste team

team 1

stand en teamuitslagen

SGA klasse 2A

 

 

uitslagen per bord

 

 

 

persoonlijke scores

 

 

Het team bestond uit: Klaas, Jeroen, Hans K, Ben, Hans R, Yosef, Jip, Theo, Adrienne, Simon, Herman en Renιe.

In de eindstand hebben we alle andere clubs vσor laten gaan. Het gaat volgend jaar in de derde klasse zeker beter.

 

 

 

 

 

tweede team

team 2

stand en teamuitslagen

SGA 5e klasse

  

 

uitslagen per bord

 

 

persoonlijke scores

 

 

Het team: het puikje, gekozen uit iedereen die niet in het eerste team zat: Theo, Maarten D, Jip, Onno en Kees K.

Ze bereikten de vierde plek op de ranglijst.

 

 

 

2005 – 2006

 

team 1

stand en teamuitslagen

SGA klasse 2A

 

uitslagen per bord

 

 

persoonlijke scores

 

 

Het team bestond uit: Hans K, Jeroen, Jeannot, Simon, Hans R, Ben, Klaas, Onno, Yosef, Theo, Jip en Herman. Ze eindigden als voorlaatste.

 

 

 

team 2

stand en teamuitslagen

SGA-viertallencompetitie

 

uitslagen per bord

 

 

persoonlijke scores

 

 

Het team bestond uit: Klaas, Theo, Jip, Yosef, Onno en Piet.

Ze werden derde in de eindstand.

 

 

 

 

2004 – 2005

eerste team

team 1

stand en teamuitslagen

SGA klasse 2B

 

 

uitslagen per bord

 

 

 

persoonlijke scores

 

 

 

De opstelling was : Luc, Dennis, Ben, Hans K, Jeannot, Jeroen, Theo, Onno, Simon, Hans R, Jip.

Het team werd  vierde.

 

 

 

 

2003 – 2004

eerste team

team 1

stand en teamuitslagen

SGA klasse 3A

 

 

uitslagen per bord

 

 

 

persoonlijke scores

 

 

 

Het team: Jeroen, Hans K, Simon, Ben, Jeannot, Aarnout, Hans R, Theo, Onno, Herman en Piet.

Het team werd in de eindstand tweede, maar promoveerde tσch. Jammer van die gemiste klok.

 

 

 

 

2002 – 2003

eerste team

team 1

stand en teamuitslagen

SGA klasse 3A

 

 

uitslagen per bord

 

 

 

persoonlijke scores

 

 

 

Het team: R. Jonkers, Jeannot, Hans K, Duck, Aarnout, Hans R, Jeroen, Harold, Onno, Sander, Theo en Herman.

We eindigden op de vierde plaats.

 

 

 

 

 

2001 – 2002

eerste team

team 1

stand en teamuitslagen

SGA klasse 3B

 

 

uitslagen per bord

 

 

 

persoonlijke scores

 

 

 

Het team: G.J. Neerhof, R. Jonkers, Jeannot,

Hans K, Aarnout, Harold, Kees K, Hans R, Jeroen, Sander, Onno, Herman.

Opnieuw een tweede plaats.

 

 

 

 

 

2000 – 2001

eerste team

team 1

stand en teamuitslagen

SGA klasse 3B

 

 

uitslagen per bord

 

 

 

persoonlijke scores

 

 

 

Het team: G.J. Neerhof, Harold, Tom, Hans R, Hans K, Aarnout, Kees K, Sander, Onno, Herman. Het team eindigde als tweede.

 

 

 

 

 

1999 – 2000

eerste team

team 1

stand en teamuitslagen

SGA klasse 3C

 

 

uitslagen per bord

 

 

 

persoonlijke scores

 

 

 

Het team: W. Stroop, R Uhlhorn, G.J. Neerhof,

B. Vreeken, H. Tulleken, G. Stijnman, Aarnout, Tom, Harold, Hans K, Onno, Simon, Herman We werden voorlaatste.

 

 

 

 

tweede team

team 2

stand en teamuitslagen

SGA klasse 4B

 

 

 

uitslagen per bord

 

 

 

 

persoonlijke scores

 

 

 

Het team: G. Stijnman, Sander, B. Vreeken, 
C. Verkerk, R. Vink, Piet, M. Zwartjes, J. Tromp, 
I. Aalse, Onno, Simon We werden allerlaatste. 

 

 

 

 

 

 

nwhome

 

 

ZZ qnʞɐɐɥɔs / schaakclubZZ

13 september 2017