image002

nwzzvignet 

 

Heeft ZZ de krant gehaald?

Hoe doen onze vrienden het in de boze buitenwereld?

Hier het resultaat:

 

Beaumont 2016

Van 7 - 13 mei is er weer gespeeld om de Coupe du Chancelier tussen ZZ en VDS Beekbergen.

De Coupe gaat dit jaar overduidelijk naar ZZ (met 28-22).

Ook het individuele klassement was voor ZZ’ers met als meest uitgeslapen schakers: 1. Wout (15,5 uit 18) en 2. Bob P. (13) en dan pas VDS’er Frits (12).

Bekijk hier de powerpoint met Berbel’s professionele fotoportretten.

De foto’s van Johan van Ommen staan hier op youtube.

 

 

 

Klik op deze link om de foto’s te bekijken (Het openen van de Powerpoint neemt even tijd)

naam

score

plaats

groep

Duck

2,5

10

5

Cor

3,5

8 - 9

7

Frank

4,5

5

7

Geert

3,5

8

7

Klaas

3,5

12 - 14 (in een groep van 16)

7

Jan F

7

1 en kampioen

8

 

 

 

 

Het team van ZZ (Hans R, Willem dK, Cor, Wout en Jan Z nam het op tegen Carlo, Johan, Frank, Gerald en de Patron Willem vD namens VDS Beekbergen..

Per persoon 18 partijen van 30 minuten p.p.

Voor de vierde keer in vijf jaar gaat VDS er afgetekend met de Coupe de Chancelier vandoor

(gelukkig maar).

Door de afwezigheid van Frits was er ruimte voor een verassing:

overall persoonlijk winnaar werd Wout (13 uit 18), gevolgd door Johan en Gerald (11,5 uit 18).

Daarna werd wraak genomen in de gekende ontmoeting WIJ (♠♥) tegen ZIJ (♣♦).

 

meer foto’s via deze link

 

 

 

 

 

 

De resultaten:

naam

score

plaats

groep

Wout

3,5 / 6

13-20

B

Hans R

1,5 / 5

23-24

C

Cor

4 / 7

8-10

D

 

Pas maar op voor deze bejaarde!

(Hij heeft de A-groep gewonnen)

 

 

 

 

Eerst de foto’s.

Dan de resuktaten:

 

naam

score

plaats

groep

 

Ridens

2

1-3

3L

weekendvierkamp

Frank

5

3-4

7C

tienkamp

Hans R

3

6-7

7D

tienkamp

Harold

7

1-2

7E

tienkamp

Klaas

6

3

7F

tienkamp

Cor

5

4-5

8A

tienkamp

Geert

3,5

9

8A

tienkamp

Jan F

1,5

2

8I

dagvierkamp

 

 
 
Beaumont 2014

Van 10 - 17 mei heeft ZZ het in Frankrijk weer opgenomen tegen VDS uit Beekbergen.

Willem K, Cor, Hans R en Willem vD namen het op tegen Frank, Carlo, Johan, Frits en opnieuw Willem vD.

VDS won de clubmatch overtuigend en pakte bovendien de eerste drie individuele plekken, gevolgd door Wout.

 

Wijze lessen: Druk vooral op tijd je klok in.

en:

Als je mat in één kunt geven is dat meestal de beste zet.

 

 

 
 
sga veteranentoernooi 2014
score
plaats
groep
Wout
4
13 (9-14)
B
Hans R
3
26 (23-27)
B
Cor
3,5
15 (10-17)
C
Klaas
1,5
30
C
Olivier
3,5
15 (11-15)
D
Laurens
1
26
D
 
 
 
 

 

 
 

entree verheij

sga persoonlijk kampioenschap 2014

score
plaats
groep
Davide
1,5
12
B
Klaas
2,5
14
D
 
 
Klik hier voor de foto’s (in powerpoint)
….. and here are this year’s results
score
plaats
groep
Ridens
1
3
3 C
dag vierkamp
Ridens
1,5
2 - 3
3 E
weekend-vierkamp
Davide
8
2
6 D
tienkamp
Hans R
2
8 – 10
6 F

tienkamp

Harold
5
4
7 D

tienkamp

Cor
2,5
10
7 A

tienkamp

Frank
6,5
1 = winnaar!!
8 C

tienkamp

Geert
3
7 – 8
8 D

tienkamp

Klaas
7,5
1 = winnaar!!
8 D

tienkamp

image007
image009
Klik op het plaatje en je krijgt een volledig
geautomatiseerde rondleiding door de
Moriaan!
 

(Oftewel Hoe ZZ toch met 46-44 wist te winnen van VDS-Beekbergen)
Van 6 tot 10 mei was een delegatie van ZZ (Willem K, Hans R, Cor, Ben en Wout) te gast op de boerderij van 
Patron Willem vD in Beaumont om daar VDS eronder te houden in 18 ronden van 30 minuten p.p.p.p. 
Dat lukte maar net. 
Voor Ben bleken het z’n laatste partijen, bezoek aan de kathedraal van Reims en nog genieten van het franse goede
leven. Daar word je stil van.
image012 image014 image016
image018 de winnaar overall                                    image020
 

 

In de B-groep: Hans R in B 2,5 23e  met 2,5 uit 7 en Wout 25e ook met 2,5 uit 7

In de C-groep werd Harold 3e met 5 uit 7

 

 

 

Ridens Bolhuis werd 7e in de B-groep met 3,5 uit 7,

Hans Looman eindigde als 6e in D-groep, ook 3,5 uit 7

 

 

Klik hier voor de foto’s!

 

naam
score
plaats
groep

 

Ridens
3,5
7-9
tien 3
Deze groep werd gewonnen door Werner M.

 

Gerben
3,5

8

tien 5
image026

 

Ben
0,5

4

dag 5

 

Harold
5

4

tien 6

 

Hans
5,5

3-4

tien 6

 

Cor
2

2

dag 7

 

Frank
4,5

5-6

tien 8

 

Klaas
5,5

3-4

tien 8

 

Jan
1,5

2-3

dag 8

 

 

 

 

image029

bekende veteranen

naam

score

plaats

groep

 

 

Adriënne

4,5

7

B

 

 

Harold *

4

14

B

 

 

Wout

3,5

19

B

 

 

Hans R

3

26

B

 

* debutant in de B-groep!

image031

De sterkste veteraan van de SGA (bis)

 

 

 

 

Tienkampen:

 

naam
score
plaats
groep

 

Klik hier voor de foto’s!

 

Ridens
2,0
9
2

 

 

Hans R
5,0
3-4
6

 

 

Klaas
2,0
9
7

 

 

Harold
5,5
2
7

 

 

Frank
5,0
3-5
8

 

 

Geert
4,5
4-6
8

 

 

 

 

Op deze Youtube-video staat een montage over de belevenissen van Ben, HansR, Willem dK en Cor op het 
franse platteland, alwaar zij de strijd hebben aangebonden met Willem vD’s kornuiten uit Beekbergen.
 

image035

bekende veteranen

image037
naam

score

plaats

groep

Ridens

4

9

A

Hans R

4

13

B

Wout

3,5

18

B

Harold

5

4

C

Hans L

6,5

1 !

D

De sterkste veteraan van de SGA
Je hebt veteranen in alle soorten en maten !
 
 

Harold was onze enige vertegenwoordiger. Hij werd 13e in groep D.
 
image040

image043
naam

score

plaats

groep

Ridens

6,5

1

3

Hans R

6,5

2

7

Harold

4,5

5

7

Frank

4,5

5-6

8

Geert

4,5

5-6

8

Theo

3,5

7

8

 

 

 

foto’s

 

 

Harold (groep D) zal met meer genoegen terugkijken op het toernooi dan Ridens (A) en Hans (C). 
Want hij scoorde hoger dan de andere twee samen.
 

 

 

 

image046

 

naam

score

plaats

groep

 

Ridens

3

1

3

dagvierkamp

Hans

2,5

10

6

tienkamp

Frank

3

8

7

tienkamp

Harold

3

8-10

7

tienkamp

 

 

Erdwin

3,5

9 - 11

7

tienkamp

 

 

Geert

2

12

7

tienkamp

 

 

Klaas

5,5

3

8

tienkamp

 

 

Theo

7

1 - 3

9

tienkamp

Zie ook onze fotopagina en de resultatenpagina van Corus

 
 
 
bekende veteranen
naam

score

plaats

groep

 

image050

Wout

3,5

19

B

 

Hans

3,5

22

B

 

Bert

2

34

B

 

Harold

3

18

C

 

Theo

13

2

D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image054

Kampioen van Amsterdam werden niet:

naam

score

plaats

groep

 

Ridens

4

4

B

 

Harold

20

3

C

 

Renée

10

3,5

D

 

Theo

19

2,5

D

Harry Verheij legde de ‘eerste’ steen

 

 

 

image056

image059

bekende tienkampers

 

 

 

 

naam

score

plaats

groep

 

 

Ridens

2

16

2Z

 

 

Harold

4

6-7

6B

 

 

Klaas

3

8

7B

 

 

Hans

7

2

7D

 

 

Theo

4

7

8A

 

 

Frank I

6,5

1-2

8C

gedeeld winnaar!

 

 

 

 

 

 

Plaats deze foto’s in de goede volgorde:

 

image061 

image063

Zie ook onze fotopagina en de resultatenpagina van Corus

 

 

 

image065image067image069image071

bekende veteranen

 

naam

score

plaats

groep

 

 

 

Hans

2,5

29-32

B

 

 

 

 

Harold

2

33-36

B

 

 

 

 

Wout

5

4-6

B

…… en de pechprijs

 

 

 

Theo

5

3-4

D

 

 

113451071_2fa1f62de7_m

 

 

 

 

 

res

image076

 

naam

score

plaats

groep

eindstand

 

 

Ridens

1

22

A

 

 

 

 

Harold

2

30-31

C

 

 

 

 

Hans R

5

1-3

D

gedeeld winnaar!

 

 

Renée

4

8-9

D

 

 

 

image079image081image083

 

 

image086

bekende tienkampers

 

 

naam

score

plaats

groep

na 9 ronden

 

 

Ridens

6

1/2

3H

gedeeld winnaar!

 

 

Hans

4,5

6

6G

 

 

 

 

Klaas

4

7

7F

 

 

 

 

Harold

7

1

7G

winnaar!

 

 

Frank I

5

4

8C

 

 

 

Theo

5

4

9C

 

 

 

Zie ook onze fotopagina.

 

 

 

nwhome

 

ZZ qn¡ʞɐɐɥɔs / schaakclubZZ

28 mei 2016