Agenda

Februari 2018

     

    van der Wal /Wiersma Groep

    18.30 - 19.45 uur

    Gerard/Mara/Bas

    Sijbrands Groep 

    19.45 - 21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Roozenburg Groep

    19.45-21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Toernooien, etc.

     
    16 Boekjes + onderlinge (Bas) Damschool Alex Mathijsen  Damschool Mathias de Kruijf 16
    17 Nationale Competitie Ronde 11 17
    23

    Boekjes + onderlinge 

    (Mara en/of Gerard)

    Marcel Marcel 23
    24 KvG Welpen 24

Maart 2018

     

    van der Wal /Wiersma Groep

    18.30 - 19.45 uur

    Gerard/Mara/Bas

    Sijbrands Groep 

    19.45 - 21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Roozenburg Groep

    19.45-21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Toernooien, etc.

     
    2

    Boekjes + onderlinge 

    (Mara)

    Marcel Marcel 2
    9

    Boekjes + onderlinge 

    (Mara en/of Gerard)

    Damschool Johan Krajenbrink  Damschool Alex Mathijsen 9
    10

    Halve Finale Pupillen 2018

    Halve Finale Junioren 2018

    10
    16

    Boekjes + onderlinge 

    (Mara)

    Marcel Marcel 16
    17 CAT 17
    18 CJT en CPT 18
    23

    Boekjes + onderlinge 

    (Mara of Gerard)

    Damschool Mathias de Kruijf  Damschool Alex Mathijsen 23
    24

    Halve Finale Pupillen 2018

    Halve Finale Junioren 2018

    24
    30

    Boekjes + onderlinge 

    (Mara en/of Gerard)

    Marcel Marcel 30
    31 Halve Finale Aspiranten 2018 31

April 2018

     

    van der Wal /Wiersma Groep

    18.30 - 19.45 uur

    Gerard/Mara/Bas

    Sijbrands Groep 

    19.45 - 21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Roozenburg Groep

    19.45-21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Toernooien, etc.

     
    1 CMT 1
    6

    Boekjes + onderlinge 

    (Mara)

    Damschool Mathias de Kruijf  Damschool Alex Mathijsen 6
    7 Halve Finale Aspiranten 2018 7
    13

    Boekjes + onderlinge 

    (Mara)

    Marcel Marcel 13
    14 CAT 14
    15 CJT en CPT 15
    20

    Boekjes + onderlinge 

    (Mara en/of Gerard)

    Damschool Alex Mathijsen  Damschool Johan Krajenbrink 20
    21 Halve Finale Schooldammen voor Basisscholen 21
    27 Geen dammen Geen dammen Geen dammen Koningsdag 27
    28 GDB Sneldammen Persoonlijke 28
    30

    NK Junioren 2018 

    NK Aspiranten Meisjes 

    NK Pupillen 2018

    30

Mei 2018

     

    van der Wal /Wiersma Groep

    18.30 - 19.45 uur

    Gerard/Mara/Bas

    Sijbrands Groep 

    19.45 - 21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Roozenburg Groep

    19.45-21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Toernooien, etc.

     
    1

    NK Junioren 2018 

    NK Aspiranten Meisjes 

    NK Pupillen 2018

    1
    2

    NK Junioren 2018 

    NK Aspiranten Meisjes 

    NK Pupillen 2018

    2
    3

    NK Junioren 2018 

    NK Aspiranten Meisjes 

    NK Pupillen 2018

    3
    4

    Boekjes + onderlinge 

    (Mara en/of Gerard)

    Marcel Marcel

    NK Junioren 2018 

    NK Aspiranten Meisjes 

    NK Pupillen 2018

    4
    5

    NK Junioren 2018 

    NK Aspiranten Meisjes 

    NK Pupillen 2018

    NK Welpen Meisjes

    5
    10 NK Pupillen Meisjes 10
    11

    Boekjes + onderlinge 

    (Mara)

    Marcel Marcel NK Pupillen Meisjes 11
    12

    NK Pupillen Meisjes

    NK Welpen

    12
    18

    Boekjes + onderlinge + (proef-)examens

    (Mara)

    Damschool + Toets 2 te Bennekom  Damschool + Toets 2 te Bennekom 18
    19 CMT 19
    25

    Boekjes + onderlinge 

    (Mara)

    Marcel Marcel 25
    26 NK Schooldammen 26

Juni 2018

     

    van der Wal /Wiersma Groep

    18.30 - 19.45 uur

    Gerard/Mara/Bas

    Sijbrands Groep 

    19.45 - 21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Roozenburg Groep

    19.45-21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Toernooien, etc.

     
    1

    Boekjes + onderlinge 

    (Mara en/of Gerard)

    Marcel Marcel 1
    3 CJT en CPT 3
    8

    Boekjes + onderlinge 

    (Mara en/of Gerard??)

    Marcel Marcel 8
    9 NK Sneldammen 9
    15

    Boekjes + onderlinge 

    (Mara)

    Cor Cor 15
    16 NK Sneldammen Jeugdteams 16
    22

    Boekjes + onderlinge 

    (Mara en/of Gerard)

    Marcel Marcel 22
    29

    Boekjes + onderlinge 

    (Mara en/ of Gerard)

    Cor Cor 29

Juli 2018

     

    van der Wal /Wiersma Groep

    18.30 - 19.45 uur

    Gerard/Mara/Bas

    Sijbrands Groep 

    19.45 - 21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Roozenburg Groep

    19.45-21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Toernooien, etc.

     
    7 Afsluiting Damseizoen met Barbecue 7
    9

    NK Junioren Meisjes 2018

    NK Aspiranten 2018

    9
    10

    NK Junioren Meisjes 2018

    NK Aspiranten 2018

    10
    11

    NK Junioren Meisjes 2018

    NK Aspiranten 2018

    11
    12

    NK Junioren Meisjes 2018

    NK Aspiranten 2018

    12
    13

    NK Junioren Meisjes 2018

    NK Aspiranten 2018

    13
    14

    NK Junioren Meisjes 2018

    NK Aspiranten 2018

    14