Agenda

Augustus 2017

     

    van der Wal /Wiersma Groep

    18.30 - 19.45 uur

    Gerard/Mara/Bas/Jozef

    Sijbrands Groep 

    19.45 - 21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Roozenburg Groep

    19.45-21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Toernooien, etc.

     
    25

    Start Jeugddamseizoen 

    (Gerard + Mara)

    Start Jeugddamseizoen 

    (Gerard en/of Marcel)

    Start Damseizoen + onderlinge (Marcel)

    25

September 2017

     

    van der Wal /Wiersma Groep

    18.30 - 19.45 uur

    Gerard/Mara/Bas/Jozef

    Sijbrands Groep 

    19.45 - 21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Roozenburg Groep

    19.45-21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Toernooien, etc.

     
    1

    inhaal examens + competitie 

    (Gerard + Mara)

    Marcel + inhaalexamen Marcel 1
    3 CMT 3
    8 boekjes + competitie (Gerard) Damschool Johan Krajenbrink Damschool Ester van Muijen 8
    9 Nationale jeugddamdag 9
    15 boekjes + competitie (Bas)  Damschool Alex Mathijsen  Damschool Johan Krajenbrink 15
    16 Nationale competitie  16
    17

    Nina Hoekman Memorial 2017 

    te Vorden

    17
    22 boekjes + competitie (Gerard en Mara)  Cor Cor 22
    23 CJT en CPT  23
    24 CAT 24
    29 boekjes + competitie (Bas)  Damschool Johan Krajenbrink  Damschool Mathias de Kruijf 29
    30 Nationale competitie  30

Oktober 2017

     

    van der Wal /Wiersma Groep

    18.30 - 19.45 uur

    Gerard/Mara/Bas/Jozef

    Sijbrands Groep 

    19.45 - 21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Roozenburg Groep

    19.45-21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Toernooien, etc.

     
    6 boekjes + competitie (Gerard en Mara)  Damschool Alex Mathijsen  Damschool Mathias de Kruijf 6
    7 NK Jeugdteams alle categorieen 7
    13 boekjes + competitie (Mara)   Cor Cor 13
    14 CMT 14
    20 boekjes + competitie (Mara)  Marcel  Marcel 20
    21 CJT en CPT  21
    22 CAT 22
    27 boekjes + competitie (Bas)  Damschool Mathias de Kruijf  Damschool Johan Krajenbrink 27
    28 Nationale Competitie 28

November 2017

     

    van der Wal /Wiersma Groep

    18.30 - 19.45 uur

    Gerard/Mara/Bas/Jozef

    Sijbrands Groep 

    19.45 - 21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Roozenburg Groep

    19.45-21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Toernooien, etc.

     
    3 boekjes + competitie (Mara)  Cor Cor 3
    10 boekjes + competitie (Bas)  Damschool Johan Krajenbrink  Damschool Mathias de Kruijf 10
    11 Nationale Competitie 11
    15 Schooldamkampioenschap Wageningen Schooldamkampioenschap Wageningen Schooldamkampioenschap Wageningen Schooldamkampioenschap Wageningen 15
    17 vd Wal les 1; spelregels + competitie (Gerard + Jozef)  Marcel  Marcel 17
    18

    CJT en CPT 

    Reeuwijks jeugdtoernooi

    18
    19 CAT 19
    24 vd Wal les 2 boekjes + competitie (Jozef en Bas)  Damschool Johan Krajenbrink  Damschool Mathias de Kruijf 24
    25 Nationale Competitie 25

December 2017

     

    van der Wal /Wiersma Groep

    18.30 - 19.45 uur

    Gerard/Mara/Bas/Jozef

    Sijbrands Groep 

    19.45 - 21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Roozenburg Groep

    19.45-21.15

    Damschool 18.30 - 21.00 uur Marcel/Cor/Gerard

    Toernooien, etc.

     
    1 vd Wal les 3 boekjes + competitie (Jozef) Marcel Marcel 1
    2 CMT 2
    8 vd Wal les 4 boekjes + competitie (Bas) Damschool Alex Mathijsen Damschool Johan Krajenbrink 8
    9 Nationale Competitie 9
    15 vd Wal les 5 boekjes + competitie (Bas) Cor Cor 15
    16 Nationale Competitie 16
    22

    vd Wal les 6; Kerstdammen

    (Gerard + Jozef)

    Marcel Marcel 22
    29 Geen dammen Geen dammen Geen dammen 29