Kalender 2017

Dag
Datum
Toernooi
Locatie
Tijd
Zaterdag
07 januari
Nieuwjaarsreceptie + toernooitje  
13.00 uur
2 ronden
Zaterdag
28 januari
MGC de Houtduif, Sjaak Kuppen Memorial
(Indoor)
10.00 uur
Zondag
29 januari
MGC de Houtduif, Sjaak Kuppen Memorial
(Indoor)
10.00 uur
Zaterdag
11 maart
MGC de Trekvogels: Individueel Toernooi dag 1  
10.00 uur
Zondag
12 maart
MGC de Trekvogels: Individueel Toernooi dag 2  
09.00 uur
Zaterdag
18 maart
Handicaptoernooi                                            
Club
12.00 uur
4 ronden
Zaterdag
25 maart
Teamcompetitie afd 1 - wedstrijd 1
Baarn
10.00 uur
4 ronden
Zaterdag
01 april
Teamcompetitie afd 1 - wedstrijd 2
Lexmond
10.00 uur
4 ronden
Zaterdag
08 april
Toernooi RMC de Holeridders 40 jaar dag 1
09.30 uur
Zondag
09 april
Toernooi RMC de Holeridders 40 jaar dag 2
09.30 uur
Zaterdag
15 april
Eierentoernooi        
Club
12.00 uur
3 ronden
Zondag
16 april
Landelijke open dag       
Club
12.00 uur
Zaterdag
22 april
Teamcompetitie afd 1 - wedstrijd 3
Boskoop
10.00 uur
4 ronden
Zaterdag
29 april
NK Combi/matchplay alle klassen
Ridderkerk
09.00 uur
Zondag
30 april
NK Combi/matchplay alle klassen
Ridderkerk
09.00 uur
Zaterdag
06 mei
Teamcompetitie afd 1 - wedstrijd 4
Ridderkerk
10.00 uur
4 ronden
Zondag
07 mei
Teamcompetitie afd 2 - wedstrijd 4
Club
09.30 uur
4 ronden
Zaterdag
13 mei
Reservedag teamcompetitie - afd 1
10.00 uur
Zondag
14 mei
Reservedag teamcompetitie - afd 2
09.30 uur
Zaterdag
20 mei
Teamcompetitie afd 1 - wedstrijd 5
Club
10.00 uur
4 ronden
Maandag
22 mei
Algemene Ledenvergadering
Apeldoorn
19.00 uur
Donderdag
25 mei
(Hemelvaartsdag)  Smittoernooi
Club
11.00 uur
3 ronden
Vrijdag
26 mei
45+ Toernooi Boskoop
Boskoop
Zaterdag
27 mei
NK 3-tallen in Ridderkerk
Ridderkerk
09.00 uur
Zondag
28 mei
NK 3-tallen in Ridderkerk
Ridderkerk
09.00 uur
Vrijdag
02 juni
45+ toernooi Aalsmeer              
Club
10.00 uur
Maandag
05 juni
(2e Pinksterdag) Toernooi
Lexmond
09.30 uur
Zaterdag
10 juni
Reservedag teamcompetitie - afd 1
10.00 uur
Zaterdag
17 juni
Teamcompetitie afd 1 - wedstrijd 6
Zoetermeer
10.00 uur
4 ronden
Zaterdag
24 juni
Reservedag teamcompetitie - afd 1
10.00 uur
Zondag
25 juni
Reservedag teamcompetitie - afd 2
09.30 uur
Zaterdag
01 juli
Toernooi Zoetermeer
Zoetermeer
Vrijdag
07 juli
45+ Toernooi
Zondag
11 juli
Toernooi - 2 tegen 2
Boskoop
Zaterdag
15 juli
Koppeltoernooi
Ridderkerk
Zaterdag
19 augustus
Bloementoernooi 
Club
10.00 uur
Zaterdag
02 september
Bruintjes trofee
Baarn
Zaterdag
09 september
NK afdeling Variabel in District Oost
09.00 uur
Zondag
10 september
NK afdeling Variabel in District Oost
09.00 uur
Zaterdag
16 september
Koppeltoernooi - 2 tegen 2  
Club
10.00 uur
Zaterdag
23 september
45 + Toernooi
Zoetermeer
Zondag
24 september
Toernooi - 2 tegen 2
Zoetermeer
Zaterdag
30 september
PDK
Lexmond
09.30 uur
Zondag
01 oktober
PDK                Alphen a/d Rijn of Heerhugowaard
09.30 uur
Zaterdag
07 oktober
Combi-Toernooi
Ridderkerk
Zaterdag
14 oktober
Afvaltoernooi                 
Club
10.00 uur
Zaterdag
18 november
Algemene Ledenvergadering
Apeldoorn
10.00 uur
Zaterdag
02 december
Sinterklaastoernooi 
Club
12.00 uur
3 ronden
Zaterdag
23 december
Kersttoernooi       
Club
12.00 uur
3 ronden
Zaterdag
30 december
Oliebollentoernooi      
Club
12.00 uur
3 ronden