Kalender 2018 

Dag
Datum
Toernooi
Locatie
Tijd
Zaterdag 6-jan Nieuwjaarsreceptie + toernooitje 13.00 uur 2 ronden
Zaterdag 10-mrt Handicaptoernooi                                             club 10.00 uur 4 ronden
Zaterdag 17-mrt MGC de trekvogels: Individueeltoernooi dag 1 Boskoop 10.00 uur
Zondag 18-mrt MGC de trekvogels: Individueeltoernooi dag 2 Boskoop 9.30 uur
Zaterdag 30-mrt Eierentoernooi         club 12.00 uur 3 ronden
Zaterdag 7-apr MGC de Holeridders nat toernooi Ridderkerk
Zaterdag 14-apr Teamcompetitie afd 1 - wedstrijd 1 Baarn 10.00 uur 4 ronden
Zaterdag 21-apr Teamcompetitie afd 1 - wedstrijd 2 Aalsmeer 10.00 uur 4 ronden
Vrijdag 4-mei 45 + toernooi Aalsmeer Aalsmeer 10.00 uur 4 ronden
Donderdag 10-mei (Hemelvaartsdag)  Smittoernooi Club 11.00 uur 3 ronden
Vrijdag 11-mei 45 + toernooi Trekvogels Boskoop 10.00 uur 4 ronden
Zaterdag 12-mei teamcompetitie afd 1 - wedstrijd 3 Ridderkerk 10.00 uur 4 ronden
Maandag 21-mei (2e Pinksterdag) Toernooi Lexmond 09.30 uur
Zaterdag 9-jun trainen LHK Aalsmeer
Zondag 10-jun Wedstrijd LHK Aalsmeer
Zaterdag 16-jun Teamcompetitie afd 1 - wedstrijd 4 Lexmond 10.00 uur 4 ronden
Zaterdag 23-jun Teamcompetitie afd 1 - wedstrijd 5 Zoetermeer 10.00 uur 4 ronden
Zondag 24-jun Teamcompetitie afd 2 - wedstrijd 7 Aalsmeer
Zaterdag 30-jun Teamcompetitie afd 1 - wedstrijd 6 Boskoop 10.00 uur 4 ronden
Zaterdag 7-jul nat toernooi Zoetermeer Zoetermeer
Zondag 8-jul 2 tegen 2 Boskoop Boskoop
Zaterdag 14-jul 2 tegen 2 Hole Ridders Ridderkerk
Zaterdag 18-aug Bloementoernooi  10.00 uur
Zaterdag 1-sep Bruintjes trofee Baarn 10.00 uur
Zaterdag 8-sep NK afdeling Variabel in district west Zoetermeer 09.00 uur
Zondag 9-sep NK afdeling Variabel in distric  west Aalsmeer 09.00 uur
Zaterdag 15-sep Reservedag teamcompetitie - afd 1 Aalsmeer 10.00 uur
Zaterdag 15-sep 45+ Toernooi  Zoetermeer 10.00 uur
Zondag 16-sep Toernooi - 2 tegen 2 Zoetermeer 10.00 uur
Zaterdag 22-sep Koppeltoernooi - 2 tegen 2  45 jarig jubileum Club 10.00 uur
Zaterdag 29-sep Districts wedstrijden afd west Ridderkerk
Zondag 30-sep Districts wedstrijden afd west Boskoop
Zaterdag 13-okt Afvaltoernooi                  Club 10.00 uur
Zaterdag 1-dec Sinterklaastoernooi  Club 12.00 uur 3 ronden
Zaterdag 22-dec Kersttoernooi        Club 12.00 uur 3 ronden
Zaterdag 29-dec Oliebollentoernooi       Club 12.00 uur 3 ronden