Uitslagen 2014


Sinterklaastoernooi 06 December 2014
Naam 1e  ronde Jokers  Ronde 1  - slagen Winst Ronde- totaal 2e  ronde Jokers  Ronde 2  - slagen Winst Ronde- totaal Sub- totaal 3e  ronde Jokers  Ronde 3  - slagen Winst Ronde- totaal Totaal Plaats
Els v.d. Stroom  7-14 30 1 29  4-11 26 0 26 55  12-18 35 2 33 88 1
Henk Buskermolen   7-9 35 2 33  12-18 34 2 32 65  11-14 26 1 25 90 2
Elly Mulder  12-18 33 3 30  9-7 32 2 30 60  4-11 32 1 31 91 3
Klaas Boekel  4-13 31 2 29  7-12 32 2 30 59  17-16 34 2 32 91 4
Dirk-Jan Jongkind  12-18 33 2 31  11-17 32 2 30 61  9-13 32 1 31 92 5
Paul de Wit  7-17 30 2 28  12-14 33 1 32 60  4-9 37 2 35 95 6
Ben Portier  7-12 35 2 33  15-16 34 2 32 65  18-9 35 2 33 98 7
Hans Reijerkerk  7-9 34 2 32  4-5 32 1 31 63  8-13 37 2 35 98 8
Frans van Erve  9-13 40 3 37  7-12 36 2 34 71  14-18 37 2 35 106 9
Gerrit Splinter  9-16 39 2 37  17-18 43 4 39 76  12-15 31 1 30 106 10
Ton Silvius  4-7 45 2 43  9-18 36 1 35 78  12-5 32 3 29 107 11


Uitslagen afvaltoernooi 18-10-2014
                   
Tot
   
1
DirkJan Jongkind
30
36
66
33
99
32
131
28
159
-36
123
2
Klaas Boekel
31
34
65
29
94
32
126
34
160
-34
126
3
Henk Buskermolen
34
33
67
34
101
30
131
31
162
-34
128
4
Gerrit Splinter
35
31
66
30
96
36
132
39
171
-39
132
5
Frans v Erve
32
38
70
36
106
33
139
39
178
-39
139
6
Ton Silvius
36
38
74
34
108
40
148
36
184
-40
144
7
Ben Portier
37
39
76
35
111
40
151
33
184
-40
144
8
Hans Reijerkerk
41
30
71
40
111
39
150
X
X
X
X


Uitslagen 37e Bloementoernooi MGC Aalsmeer  23 augustus 2014
Dames Sen   Vereniging
ronde 1
ronde 2
sub
ronde 3
sub
ronde 4
totaal
Gem.
1
Els v d Stroom   Trekvogels
31
31
62
34
96
29
125
31,25
2
Beppy Luttikhuizen   Veluwe
33
36
69
30
99
32
131
32.75
3
Marijke Coert   Amigo
35
39
74
35
109
37
146
36,50
4
Ria Groenensteijn   Duiinholers
40
33
73
42
115
33
148
37,00
5
Marja Kwint Duno
43
43
86
36
122
41
163
40,75
           Heren    
1
Jan van Engelen   Amigo
29
33
62
33
95
29
124
31,00
2
Peter Korver   H H W
29
33
62
33
95
31
126
31,50
3
Joop Blaauw   Amigo
33
31
64
31
95
32
127
31,75
4
Martin v Holland   Oirschot
31
32
63
33
96
32
128
32,00
5
Peter Cornelisse   WIK
37
32
69
29
98
31
129
32,25
6
Dirk Jan Jongkind   Aalsmeer
34
30
64
30
94
36
130
32,50
7
Andre Cornelisse   Wik
32
34
66
30
96
36
132
33,00
8
Pascal van Duin   HHW
34
32
66
30
96
39
135
33,75
9
Teun de Vlugt   HHW
35
35
70
37
107
30
137
34,25
10
Wim v d Meer   Trekvogels
38
35
73
32
105
32
137
34,25
11
Henk Goris   Hole Ridders
34
34
68
37
105
31
136
34,00
          Jeugd    
1
Rick beijnen   Veluwe
37
33
70
37
107
44
151
37,75
Heren Sen    
1
Klaas Boekel   Trekvogels
30
31
61
32
93
27
120
30,00
2
Hans Broodbakker   Hole Ridders
30
29
59
32
91
32
123
30,75
3
Henk Buskermolen   Aalsmeer
29
31
60
32
92
33
125
31,25
4
Herman Kas   Aalsmeer
34
32
66
36
102
31
133
33,25
5
Siem v Duin   HHW
33
40
73
33
106
30
136
34,00
6
Henk Kollen   Duinholers
36
41
77
31
108
28
136
34,00
7
Sietse van Zandvoort   Duno
37
33
70
35
105
34
139
34,75
8
Jan Spiljard   Duinholers
36
38
74
32
106
36
142
35,50
9
Paul de Wit   Trekvogels
34
35
69
41
110
33
143
35,75
10
Ton Silvius   Aalsmeer
35
35
70
34
104
42
146
36,50
11
Arie Kammeraat   WIK
37
38
75
39
114
36
150
37,50
12
Henri Luttikhuizen Veluwe
39
37
76
36
112
39
150
37.50
13
Frans v Erve   Aalsmeer
39
35
74
41
115
37
152
38,00
14
Ben Portier   Aalsmeer
38
37
75
35
110
43
153
38,25
15
Bertus Kwint   Duno
42
41
83
38
121
36
157
39,25
16
Bart Pijnacker Amigo
41
38
79
44
123
34
157
39,25
17
Gerard van Laar   Duinholers
49
44
93
41
134
38
172
43,00
18
Piet Stalenhoef   Duinholers
49
45
94
52
146
146
36,50
       
Algeheel winnaar Klaas Boekel  120 Hls
Scheidsrechters, Gerrit Splinter  / Henk Kollen


19-7-14 uitslag 13e twaalfuurskoppeltoernooi
  Spelvorm 2 tegen 2
ronde
1
ronde
2
sub
totaal
ronde
3
sub
totaal
ronde
4
sub
totaal
ronde
5
sub
totaal
ronde
6
sub
totaal
ronde
7
sub
totaal
ronde
8
Totaal
Gem
1
Hans Broodbakker  /  Herman Kas
26
26
52
23
75
26
101
22
123
24
147
23
170
27
197
24.63
2
Rick Peeters /Gerko Berendsen
26
24
50
25
75
27
102
24
126
25
151
24
175
27
202
25.25
3
Dingina Dissel / Roland Klarenbeek
25
26
51
23
74
27
101
24
125
28
153
29
182
26
208
26,00
4
Marrie Bonhof  / Henk Slink
26
23
49
25
74
28
102
28
130
23
153
27
180
29
209
26.13
5
Cock v Es / Erica v Es Tromp
27
24
51
26
77
27
104
30
134
27
161
26
187
26
213
26.63
6
Youri Bottenberg /Huub Bottenberg
27
29
56
27
83
26
109
27
136
24
160
29
189
25
214
26.75
7
Louis Otten / Jarno Bottenberg
29
26
55
26
81
28
109
30
139
25
164
24
188
28
216
27,00
8
Pascal v Duin / Peter Korver
26
25
51
31
82
33
115
28
143
28
171
28
199
28
227
28.38
9
Dirk Jn Jongkind /Henk Buskermolen
25
29
54
28
82
29
111
27
138
30
168
34
202
28
230
28.50
10
Teun de Vlugt / Siem v Duin
28
25
53
31
84
31
115
30
145
29
174
29
204
28
232
29,00
11
Hans Reijerkerk / Jaap Zuijderhoudt
27
28
55
27
82
33
115
27
142
32
174
28
202
31
233
29.13
12
Lies de Nennie / Wilbert v Helmont
27
31
56
30
88
27
115
31
146
29
175
29
204
31
235
29.38
13
Patrck Prins / Vivian Heldorn
27
29
56
31
87
35
122
31
153
31
184
28
212
29
241
30.13
14
Gerrit Splinter / Frans v Erve
29
31
60
30
90
29
119
30
149
33
182
29
211
32
243
30.38
15
Bertus Kwint /Henri Luttikhuizen
34
33
67
26
93
32
125
32
157
29
186
39
225
35
260
32.50
16
Marja Kwint / Beppie Luttikhuizen
33
34
67
34
101
32
133
34
167
32
199
31
230
35
265
33.13


Uitslagen 17e Senioren/45+toernooi 06-06-2014
   
ronde 1
ronde 2
sub
ronde 3
sub
ronde 4
totaal
Gem.
  HEREN: 3 prijzen
1
Hans Broodbakker
29
32
61
28
89
32
121
30,25
2
Henk Buskermolen
28
30
58
32
90
29
119
29,75
3
Gerrit Splinter
35
28
63
33
96
33
129
32,25
4
Martin v Holland
30
31
61
33
94
36
130
32,50
5
Wim v d Meer
32
35
67
33
100
34
134
33,50
6
Jaap Zuijderhoudt
32
36
68
34
102
32
134
33,50
7
Ton v Berkel
30
33
63
37
100
34
134
33,50
8
Frans v Erve
38
36
74
31
105
35
140
35,00
9
Ben Portier
34
39
73
32
105
37
142
35,50
10
Paul de Wit
35
39
74
36
110
36
146
36,50
11
Arie Blanken
32
36
68
43
111
37
148
37,00
 
DAMES: 2 prijzen
1
Ria Paarlberg
34
37
71
30
101
32
133
33,25
2
Ellie Hoefkens
42
38
80
33
113
42
155
38,75
3
Ria Blokzijl
44
52
96
37
133
44
177
44,25
4
Corrie Vermeulen
45
49
94
56
150
150
37,50
                   
  Scheidsrechters:Gerrit Splinter en Ton v Berkel  


Uitslagen 17e Smit-toernooi 29-05-2014
 
1e ronde
2e ronde
sub
3e ronde
Totaal
Gemiddeld
1
Dirk Jan Jongkind
29
27
56
30
86
28,67
2
Klaas Boekel
35
28
63
28
91
30,33
3
Els van der Stroom
30
32
62
30
92
30,67
4
Ria Paarlberg
30
31
61
33
94
31,33
5
Gerrit Splinter
32
32
64
35
99
33,00
6
Paul de Wit
32
37
69
34
103
34,33
7
Henk Buskermolen
35
35
70
35
105
35,00
8
Ton Silvius
35
38
73
32
105
35,00
9
Jaap Zuiderhoud
32
37
69
37
106
35,33
10
Ben Portier
38
34
72
35
107
35,67
11
Dirk Heeren
37
35
72
38
110
36,67
12
Hans Reijerkerk
38
38
76
34
110
36,67
13
Frans van Erve
34
36
70
42
112
37,33
14
Ellie Hoefkens
36
38
74
40
114
38,00


Uitslagen Eierentoernooi 19-04-2014
   
1e
ronde
2de
ronde
3de
ronde
totaal
gem.
totaal
enen
totaal
zevens
 
Eieren
1
DJ Jongkind
30
30
26
86
28.67
24
27
2
Henk Slink
29
33
26
88
29.33
22
25
3
Klaas Boekel
28
32
28
88
29.33
23
26
4
Henk Buskermolen
32
33
30
95
31.67
25
28
5
Herman Kas
35
30
34
99
33,00
18
21
6
Paul de Wit
33
36
33
102
34,00
14
17
7
Ben Portier
31
37
36
104
34.67
16
19
8
Gerrit Splinter
33
36
37
106
35.33
17
1
21
9
Ellie Hoefkens
37
37
35
109
36.33
8
11
10
Jaap Zuijderhoudt
33
38
38
109
36.33
10
1
14
11
Frans v Erve
41
32
40
113
37.67
11
14
12
Ton Silvius
41
35
38
114
38,00
10
1
14
13
Ria Blokzijl
49
52
46
147
49,00
6
1
10
Totaal aantal eieren
246



Uitslagen 30e Handicaptoernooi 08 - 03 - 2014
 
Handicap
R1
R2
sub
totaal
R3
sub
totaal
R4
Totaal
verb.
1
DJ Jongkind
130
33
28
61
28
89
30
119
-11
2
Henk Buskermolen
133
31
34
65
28
93
32
125
-8
3
Frans v Erve             
146
34
39
73
35
108
31
139
-7
4
Klaas Boekel
123
28
31
59
28
87
29
116
-7
5
Ben Portier
144
37
33
70
33
103
34
137
-7
6
Paul de Wit
140
32
35
67
36
103
34
137
-3
7
Ton Silvius
150
34
38
72
37
109
39
148
-2
8
Dirk Heeren
146
37
36
73
35
108
38
146
0
9
Gerrit Splinter
140
39
34
73
35
108
32
140
0
10
Els v d Stroom
120
31
30
61
31
92
31
123
3

—  Uitslagen wintercompetitie 2012-2013

—  tussenstand wintercombie per 02-02-2014

Uitslag 7e Nieuwjaarstoernooi 05- 01- 2014
R1
R2
Totaal
1
Klaas Boekel
29
28
57
3
Els v d Stroom
30
30
60
4
Dirkjan Jongkind
31
29
60
5
Henk Buskermolen
30
32
62
5
Herman Kas
33
29
62
7
Jaap Zuijderhoudt
32
32
64
8
Gerrit Splinter
30
35
65
9
Ton Silvius
36
31
67
10
Frans v Erve
36
38
74