ATB Wedstrijden Havelte 30 april

Sportklasse Dames Fun heren Fun dames Jeugd Expert Nieuweling Junioren Veteranen Masters

Sportklasse

1 72054 Freddy Weelink Ommen
2 72002 Thijs v.d. Brink Putten
3 72025 Arie de Jong Oosterwolde
4 72067 Marcel Bruurs Moergestel
5 72097 Gerrit de Vries Zwolle
6 72068 Richard Bruurs Moergestel
7 72073 Marco Tuinenburg Rotterdam
8 72058 Marco Lubberman Hoogeveen
9 72130 Raymond Lubberman Hoogeveen
10 72013 Mark Zanden Boekel
11 72115 Marco Horden Ewijk
12 73445 Nick v.d. Heuvel Babberich
13 73403 Bert-Jan de Bruin Lieren
14 72030 Wim van Barneveld Veenendaal
15 72023 Dewi Bakker Groningen
16 73406 Wouter Couveld Teteringen
17 73407 Alwin Kuiper Den Ham
18 73443 Mark Groen Tuk
19 72006 Arjan Nieuwenhuis Nijverdal
20 73404 Jasper Wiersema Hoenderloo
21 72074 Peter v.d. Berg Noordwijk
22 72039 Niels Nijland Deventer
23 73420 Geert de Jong Delft
24 72052 Cees Quint Echteld
25 72033 Berty klerkx Berlicum
26 73434 Luuk v.d. Meijdenberg Moergestel
27 73442 Maurice Smeenk Havelte
28 72018 Jan Metz Woudrichem
29 72076 Arjen Portijk Steenwijk
30 73438 Erik Wanningen Delft
31 73410 Emiel Struik Almkerk
32 72049 Gerben Kroes Renkum
33 72098 Maurice v.d. Veen Meppel
34 72038 Marco Bloem Groningen
35 72022 Arjen Buist Assen
36 73441 Djurre Pietersma Lhee
37 73427 Bjorn Boekholt Molenhoek
38 72084 Danny v.d. Horst Heerhugowaard
39 72119 Edwin van Kley Gorinchem
40 72034 Marco Kok Enter
41 72086 Mathieu Gerrits Berg en Dal
42 73452 Rob de Beijsens Rijen
43 72132 Sebastien Gaus Laag-Zuthem
44 72129 Ivo Mittendorff Oldenzaal
45 73447 Reinier Bos Hengelo
46 72104 Johan Dolstra Oldemarkt
47 73417 Dries van Roosmalen Arnhem
48 72056 Rene Gaastra Steenwijk
49 73454 Joey Dobree Leek
50 73409 Rob de Graaf Malden
51 73451 Richard van Hardeveld Heelsum
52 72072 Joris de Meulder Oosterhout
53 73405 Remco Kuhlman Spaarndam
54 72019 Hans van Stigt Woudrichem
55 73455 Hans Jager Westerlee
56 72093 Eddy Stalenburg Hattem
57 72001 Erik Ruis t Harde
58 72015 Rick Janssen Bemmel
59 72032 Jasper van Doorn Berlicum
60 72044 Erik van Overbeek Schijndel
61 72063 Marco Kolenbrander Enter
62 72069 Stephan Belt Slagharen
63 73414 Mark van Ham Venray
64 72090 Marco Postma Rheden
65 72016 Pascal Furer Nijmegen
66 72120 Patrick Pot Heino
67 73435 Joost Krisman Lemelerveld
68 73436 Alexander v. Siltenburg Haren
69 72070 Jurgen Brok Lemelerveld
70 72053 Ronnie Krul Nieuwleusen
71 73411 Corne v.d. Zalm Almkerk
72 73463 Mark Willems Ewijk
73 72003 Alex Seubring Eerbeek

terug naar boven

Masters

1 77340 Marcel v.d. Heijden Schaijk
2 77329 Jack Farnholt Zuidveen
3 77202 Gert Hollemans Exloo
4 77313 Jos Janssen Wijchen
5 77252 Geert Louwes Een
6 77356 Gerrit Herrema Odoorn
7 77289 Jan Hekman Norg
8 77248 Roland van Erp Best
9 77233 Wout v.d. Vegt Giethoorn
10 77298 Martin Weijers Hengelo
11 77253 Johan Dussel Eelde
12 77247 Paul Smits Uden
13 77283 Henri Vermazen Haaften
14 77332 Gerard ter Haar ootmarsum
15 77323 Frank Janssen Almere
16 77274 Pepijn Heemskerk Haarlem
17 77280 F.J. Groenendijk Gorinchem
18 77230 Jan v.d. Velde Veenhuizen
19 77352 Johan Wekema Peize
20 77310 Robert Degen Leek
21 77308 Rudy Pappot Zwolle
22 77226 Marc Verploegen Herpen
23 77292 Jan Roelof Hessels Havelte
24 77265 Ruud Klomp Veghel
25 77256 Niek v.d. Cruysen Stevensbeek
26 77291 Roel Waaijer Havelte
27 77317 Mark Westerhof Eerbeek
28 77334 Leo Wouters St. Oedenrode
29 77223 Jan Kuiper Den Ham
30 77312 Dick v.d. Bruggen Oijen
31 77257 Henk Janssen Wychen
32 77376
33 77333 Theo Sieling Zuidlaren
34 77326 Willie van Wijhe Nijmegen
35 77301 Willem Teunissen v Manen Heteren
36 77349 Henry pappot Dedemsvaart
37 77273 Marc Meulmeester Amsterdam
38 77206 Huib Kok Eerbeek
39 77336 Marti Maas Geffen
40 77207 Richard Roordink Wezep
41 77236 Gerrit van Zuilekom Lochem
42 77325 Herrold Derks Wijchen
43 77304 Peter Zoontjens Moergestel
44 77324 Wim van Hoven Malden
45 77296 Henk v.d. Kraats Putten
46 77224 Leon van Capelle Wijchen
47 77275 Peter Minnaar Driehuis
48 77299 Marcel Bosker Woerden
49 77208 Andre de Lange Zwolle
50 77232 Han de Nekker Noordwolde
51 77227 Jans Roossien Sappemeer
52 77231 Rene Zandstra Groningen
53 77348 Wilfrid Pappot Dedemsvaart
54 77297 Leo Moespot Amstelveen
55 77250 Marco Knoop Zwolle
56 77355 Rico van Dijk Heerde
57 77318 Dick v.d. Elzenga Eerbeek
58 77375 Gert-Jan de Bock Zwammerdam
59 77365 Jeroen Kalter Balkbrug
60 77242 Perry Kuypers Zeeland
61 77270 Jan van Dijk Helmond
62 77249 Ton Pennings Berlicum
63 77205 Theo Schoonheden Eerbeek
64 77295 Berto v.d. Kraats Putten
65 77338 Fred Nieuwenhuizen Schijndel
66 77307 Richard Bonen Balkbrug
67 77337 Gerd Reitsema Hoogeveen
68 77351 Meint v.d. Galier Drogeham
69 77361 Djago Ambrawo Deventer
70 77319 Leonard Giesbers Neerkant
71 77201 Frank Giesbers Helmond
72 77364 Mark Timmer Zuidwolde
73 77222 Ferdi Dijk Meppel
74 77229 Erik Frans Nieuwe Pekela
75 77228 Johan de Wit Tolbert
76 77234 Henk Vasters Holten
77 77238 Laurens Baljet Arnhem
78 77293 Peter Nederpel Hoogeveen
79 77315 Arnold Slinkman Apeldoorn
80 77288 Peter Voshol Tolbert
terug naar boven

Veteranen

1 76434 Frans Kingma Den Helder
2 76485 Ed Scholte Den Helder
3 76402 Ad Bernaerts Baarle-Nassau
4 76444 Marek Piotrowski Wijk bij Duurstede
5 76427 Gerard Spierings Schijndel
6 76403 Henri Spijkers Den Haag
7 76446 Meint de Boer Enschede
8 76404 Fred de Haan Den Helder
9 76495 Klaas Stobbe De Wilp
10 76412 Peter Gommans Venray
11 76401 Marc Elshof Epe
12 76465 Johan van Buuren Vlaardingen
13 76447 Jan de Boer Hardegarijp
14 76459 Martin Hanemaaijer Heiloo
15 76450 Theo Jacobs Moergestel
16 76481 Weit Heuker Leek
17 76410 Jan van Boggelen Haaften
18 76493 Hans Boks Breezand
19 76477 Cees Munster Ouddorp
20 76433 Rob de Jong Voorhout
21 76440 Martin van Lokven Nijmegen
22 76419 Lambert v.d. Wiel Berlicum
23 76428 Marc Gnodde Wijk bij Duurstede
24 76413 Willem Rhebergen Lochem
25 76408 Koos van Scharenburg Balkbrug
26 76451 Wim Bosch Luttenberg
27 76441 Harrie Vullings Boxmeer
28 76432 Cees van Buuren s'Hertogenbosch
29 76429 Ton de Haan Broek in Waterland
30 76500 Gerard Keijzer Ter Aar
31 76472 Jan Stuiver Zwolle
32 76480 Girbe Buist Gieten
33 76454 Bert Vis Steenwijk
34 76426 Albert Gelmers Hoogeveen
35 76462 Peter Roques s'Hertogenbosch
36 76486 Hink Visser Bedum
terug naar boven

Dames

1 99 Saskia Elemans Wageningen
2 78008 Marlies Rotteveel Doetinchem
3 78015 Merel Launspach Nijmegen
4 79104 Siddhi Stans Bosch en Duin
5 78016 Maaike van Kessel Deurne
6 79101 Merel Koenen Den Helder
7 78029 Tina Madsen Schijndel
8 78028 Gerdien Morren Harderwijk
9 78039 Gretha Klein Brinke Vorden
10 79105 Nienke Roelofs Sint-Anthonis
11 78037 Harriette Pennings Berlicum
12 78017 Gerdy Scholten Haaksbergen
13 78041 Jannie Vasters Holten
terug naar boven

Nieuwelingen

1 75707 Broes Koenen Den Helder
2 75709 Henk Nienhuis Niekerk
3 75719 Dennis van Uden Heeswijk
4 75717 Danny van Zoggel Berlicum
5 75721 Jochem Sanders Ooy
6 75739 Jan-Paul Ploeger Eelde
7 75732 Erik Plucker Zevenaar
8 98 Pieter Klok Hengelo
9 75701 Tom Wittens St.Michielsgestel
10 75746 Herbert van Brussel Havelte
11 75705 Stefan van Dijk Etten-Leur
12 75706 Michel van Dijk Etten-Leur
13 75708 Maarten-Jan Bos Zuidlaren
14 75720 Tim Ottens Badhoevendorp
15 75704 Johan Wagenaar Epe
16 75743 Anton Nijhuis Oldenzaal
17 75713 Rick Gommans Venray
18 75729 Richard Weiden Weerselo
19 75740 Marius Dona Dommelen
20 75744 Machiel Wollersheim Havelte
21 75741 Nick Vermeulen Best
22 97 Geert van Iersel Diever
23 75703 Roy Heideveld Apeldoorn
24 92 Rob ter Haar Dedemsvaart
25 96 Rob Westenbrink Wapserveen
26 75727 Rob Wegter Groningen
terug naar boven

Jeugd

1 14 Hans Becking Gorssel
2 11 Koen Verheyen Losser
3 1 Marijn Vos Daarlerveen
4 2 Harm-Jan van Rosmalen Tuk
5 10 Jochem Kroon Beek
6 7 Sander Bouwens Putten
7 8 Chiel vd Heuvel Babberich
8 3 Ingrid Bosscha Tuk
9 9 Roy Rosink Losser
10 6 Karin Groen Tuk
11 13 Arian Vorkink Holten
12 4 Albert Jan Talsma Havelte
13 16 Bouke Boschma Steenwijk
14 12 Jos Bult Ruinen
11-12 jaar
1 30 Tim Roelofsen Giethoorn
2 26 Maarten van Brussel Havelte
3 29 Jelmer Jubbega Havelte
4 35 Stefan Kuyer Ruinen
5 28 Freek Immink Blokker
6 37 Liset Rensen Hellendoorn
7 32 Bart Wollersheim Havelte
8 41 Sybren Boschma Steenwijk
9 36 Espen Doedens Diever
10 31 Laurie Meijer Havelte
11 38 Floris Jan Jansma Wanneperveen
12 33 Gwen v Heeswijk Boskant
13 27 Chantal Veen Tuk
8-10 jaar
1 55 Inge Roelofsen Giethoorn
2 56 Erik Groen Tuk
3 53 Bas Veen Tuk
4 57 Iain Uiterwijk Winkel Havelte
5 52 Laurens Van Brussel Havelte
6 54 Jeroen Hartkamp Havelte
7 51 Remco Rhebergen Lochem
8 59 Maarten Pels Havelte
9 58 Sjoerd Broekert De Wijk
10 63 Fedde Kappert Havelte
11 60 Robert Pels Havelte
12 62 Alex Kuiper Steenwijk
terug naar boven

Expert

1 70058 Simon Dona Dommelen
2 70073 Atze Dijkhuis Eelde
3 70070 Martin Schuttert Bergum
4 70034 Uvo van Erp Veenendaal
5 70085 Frank Luikens Tynaarlo
6 70041 Rene van Korven Reusel
7 70068 Giorgio Renleo Deventer
8 71213 Joost Posthuma Hengelo
9 70066 Edwin Zeevalking Deventer
10 70033 Jeroen Langens Berlicum
11 70091 Jeroen Bouwman Best
12 70077 Pascal van Bussel Ommel
13 71212 Onno Reijnhout Norg
14 71204 Onno Houwer Apeldoorn
15 70013 Arne Nuys Tilburg
16 70035 Bart Spierings Berlicum
17 71218 Bjorn Vonk Nieuwe Pekela
18 70039 Johan van Gils Oosterhout
19 71263 Thijs Veltman Eindhoven
20 70012 Wim ter Hove Eerbeek
21 70105 Gert-Jan Knijnenburg Hoek van Holland
22 71203 Martijn Achtereekte Apeldoorn
23 70104 Ad de Brabander Wateringen
24 71259 Bram v.d. Wal Den Bosch
25 70042 Wilco Verwegen Volkel
26 71210 Marcel Rensen Hellendoorn
27 71222 Martin Kooistra Gendringen
28 71215 Bart Damen Reusel
29 70056 Johan Fictorie Assen
30 71229 Jeroen Brands Bergentheim
31 71201 Hilbert Wagenaar Epe
32 70043 Rene van Broeks Waalwijk
33 70074 Rene van Schut Assen
34 71257 Matijs Jansen Heeten
35 70047 Willem van Hoof
36 71249 Rick Nieuwenhuis Alteveer
37 70092 Dennis Teeuwen Noordwijkerhout
38 71244 Simon Apperloo Noordwijk
39 71272 Alexander Hendriks Uithoorn
40 70055 Jan Borst Hattem
41 71228 Jos Westra Nieuw-Roden
42 70103 Ronald Luyendijk Honselersijk
43 70098 Jelmer Kalkman Hilversum
44 70044 Robert Schimmer Zaltbommel
45 71254 Joel Morel Zevenaar
46 71264 Christian Boontjes Baarn
47 70086 Ronald Zandstra Groningen
48 70116 Jan Gerrit Klok Schiedam
49 70081 Francis Vos Best
50 70108 Wim Reins Holten
51 70099 Roel van Leeuwen Vlaardingen
52 70072 Almar Mager Dedemsvaart
53 71239 Rob Verstappen Nederweert
54 70087 Marc Hoekman Oldenzaal
55 70118 Peter Scholte Amsterdam
56 71238 Joram Hartogs Amersfoort
terug naar boven

Junioren

1 74656 Ton Braam Gemonde
2 74641 Jelmer Pietersma Dwingeloo
3 74626 Roy van Heeswijk St. Oedenrode
4 74618 Tom Hoekman Oldenzaal
5 74620 Ton Lauwers Reusel
6 74611 Wilco Schuurs Hellendoorn
7 74635 Roy van Hollegien Heeten
8 74605 Jan Willem vd Laan Venhorst
9 74655 Frank Schotman Steenderen
10 74612 Ger Soepenberg Den Ham
11 74604 Mathijs Wagenaar Epe
12 74647 Rob v.d. Meijdenberg Moergestel
13 74602 Gerben Vries Tolbert
14 74649 Ludo de Haan Purmerend
15 74666 Jonathan Obdam Baak
16 74623 Dennis van Aspert Volkel
17 74650 Martin Tholen Veldhoven
18 74608 Marcel Veenendaal Renkum
19 74646 Bram van Oorschot Diessen
20 74613 Tom Meijers Beneden Leeuwen
21 74651 Stef Savenije Groningen
22 74637 Sander Dijkink Gassel
23 74660 Mike Holman Steenwijk
24 74630 Ruud Bosscha Tuk
25 74664 Michiel van Goor Havelte
26 74609 Richard de Boer Leusden
27 74659 Reinder Ebbens Scherpenzeel
28 74636 Erwin Tempert Hellendoorn
29 74662 Marcel Westra Groningen
30 74617 Huub Bossing Oldenzaal
terug naar boven

FUN heren

1 7 Andre ten Veen Onna
2 34 Harold Fischer Driel
3 3 Harry Kiers Pesse
4 21 Olaf van Loenhout De Wijk
5 48 Robin Langerhuizen Havelte
6 32 Kees Timmerman Den Ham
7 63 Raymond v.d. Woldinga Westerbroek
8 87 Vincent Kok Lemelerveld
9 8 Peter Flinkert Nijeveen
10 36 Hans Boorsma Heerenveen
11 27 Wouter Samoy Best
12 1 Jeroen de Geus Klazienaveen
13 43 Wietse Knol De Wijk
14 92 H.E.de Nijs Ruinen
15 39 Arnold Marsman Gelselaar
16 71 Wouter Verhoef Heerenveen
17 51 Lars Vogelenzang Deventer
18 77 Arjen Dijkstra Balkbrug
19 49 Marco Kleinlangevelsloo Zwolle
20 96 Hans Bruggeman Gorssel
21 17 Han Koerhuis Dalfsen
22 40 Marco Slijters Biddinghuizen
23 20 Arjan Mos Havelte
24 33 Erik Pool Ruinerwold
25 35 Duane v.d. Wijngaard Bovensmilde
26 76 Fred de Lange Zuidwolde
27 22 Hein v.t. Hullenaar Bemmel
28 53 Jeroen Scheffer Beverwijk
29 83 Christiaan Last Wilhelminaoord
30 59 Ruud Schouten Alkmaar
31 6 Henk Wijshake Dwingeloo
32 37 Paul Wilbrink Nijjverdal
33 2 Olaf Vulto Hoogeveen
34 11 Henk Nijdam Overschild
35 88 Damien Teunissen De Wijk
36 46 Winand Hoenink Vorden
37 103 Freddy Vriend Nijeveen
38 18 Gerrit v.d. Meulen Heerenveen
39 25 Andre van Schadewijk Wijchen
40 68 Roben Boer Loon
41 104 Gerard Stokker Nw Weerdinge
42 60 Sjoerd Visser Alkmaar
43 29 Ruud Bovendeerd Steenwijk
44 28 Robert Stummel Meppel
45 9 R Prikken Havelte
46 42 Alfred Ubels Steggerda
47 69 Rob Wanink Weerselo
48 84 Theo ten Heuvel Rogat
49 65 Johan van Engelen Deventer
50 74 Wim Wassenaar Peize
51 101 Bart Blaauwgeers Geesteren
52 19 Thijs vd Wal Uffelte
53 86 John van Heeswijk St.Oedenrode
54 61 Sytse Jan Zoodsma Drachten
55 93 Johan Wiersma Groningen
56 89 Aaldert Hooijer Ruinen
57 58 Martijn de Jong Alkmaar
58 102 Harold Korblet Sibculo
59 45 Alfons Hogen Esch De Wijk
60 62 Wietze Huitema Drachten
61 79 Wilco Mannes Havelte
62 5 Roelof Ekkel Havelte
63 56 Alfred Maalderink De Wijk
64 54 Leon Scheffer Deventer
65 80 F Veen Tuk
66 41 Christian den Herder klazienaveen
67 94 Ralph Verhoef Nijeveen
68 99 Harry Mannes Koekange
69 81 Frank Huysmans Lemelerveld
70 52 Kay Rietberg Meppel
71 55 Jelte Krijnsen Groningen
72 66 G.C. Meijer Havelte
73 85 R. Bakker Steenwijk
74 91 Jan Koster Ruinen
75 38 Wilfried Woesthuis Nijverdal
76 4 Dave Veenema Hoogeveen
77 57 Douwe Drost Oudehorn
78 97 Arjan van Lunteren Meppel
79 78 Richard Oldenzeel Peize
80 75 Henk Pater Roden
81 100 Bert Toeters Den Ham
82 47 Peter-Jan Florijn Hoogeveen
83 73 Edwin Bos Heerenveen
84 64 Ronald Linthorst Tuk
85 50 Kees Versprille Bergum
86 90 Christiaan vd Laan Leeuwarden
87 44 Jens Meijer Kollum
88 26 Frans Gerding Hoogersmilde
89 72 Rienier Kuiper Heerenveen
90 105 Johan Pastoor Basse
91 98 Matthieu de Groot Meppel
92 82 B.J.van 't Veld Lemelerveld
93 106 Jeroen Mol Meppel
terug naar boven

Fun dames

1 75 Mechteld Grootte Bramhaar Rotterdam
2 77 Jeannette Schram-Moll Wolvega
3 76 Joyce van Heeswijk St.Oedenrode
 terug naar boven