Start Omhoog Zoek in onze side De Porfyrie Pagina Inhoud

DNA-diagnostieklaboratoria

ADRESSEN DNA-diagnostieklaboratoria

1. Amsterdam

1a. AMC
Dr. M.M.A.M Mannens, Dr. E.J.W. Redeker, Dr. M. Alders
Afdeling Klinische Genetica
Academisch Medisch Centrum
Meibergdreef 15
1105 AZ Amsterdam
Tel. 020-5665110
Fax 020-6918626
E-mail : m.a.mannens@amc.uva.nl
E-mail : e.j.redeker@amc.uva.nl
E-mail: m.alders@amc.uva.nl

1b. VU

Dr. G. Pals, Dr. J.J.P. Gille
Laboratorium voor DNA en Eiwitdiagnostiek
Afdeling Klinische Genetica
Academisch Ziekenhuis Vrije Universiteit
v.d. Boechorststraat 7
1081 BT Amsterdam
Tel. 020-4448278
Fax 020-4448285
E-mail : g.pals.humgen@med.vu.nl
E-mail : jjp.gille.humgen@med.vu.nl

1c. NKI

Mevr. Dr. L.J. van 't Veer, Dr. F. Hogervorst
Moleculaire Pathologie
Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis
Plesmanlaan 121
1066 CX Amsterdam
Tel. 020-512 2754/2762/2750
Fax 020-5122759
E-mail : lveer@nki.nl
E-mail : fransh@nki.nl

2. Groningen

Dr. R.M.W. Hofstra, Dr. H. Scheffer, Mevr.dr.A.H.van der Hout
Afdeling DNA-diagnostiek
Vakgroep Medische Genetica
Rijksuniversiteit Groningen
Antonius Deusinglaan 4
9713 AW Groningen
Tel. 050-3633190
Fax 050-3632974
E-mail : h.scheffer@med.rug.nl
E-mail : r.m.w.hofstra@med.rug.nl
E-mail : a.h.van.der.hout@med.rug.nl

3. Leiden

Dr. E. Bakker, Mevr.Dr.M. Losekoot, Mevr.Dr.H.B. Ginjaar, Mevr.Dr.C.M.J. Tops
Sectie DNA-diagnostiek
Afdeling Humane en Klinische Genetica
Leids Universitair Medisch Centrum
Sylvius laboratorium
Wassenaarseweg 72
2333 AL Leiden
Tel. : 071-5276082
Fax : 071-5271601
E-mail : e.bakker@KGC.AZL.nl
E-mail : m.losekoot@KGC.AZL.nl
E-mail : h.b.ginjaar@KGC.AZL.nl
E-mail : c.m.j.tops@KGC.AZL.nl

4. Maastricht

Dr. H.J.M. Smeets, Dr. P.J. Herbergs, Mevr.Dr.Ir. R.S. Cornelis, Drs. W. Loots
Afdeling DNA-diagnostiek
Stichting Klinische Genetica Zuid-Oost Nederland
Postbus 1475
6201 BL Maastricht
Tel. : 043-3875843
Fax : 043-3877877
E-mail : bert.smeets@molcelb.unimaas.nl
E-mail : jos.herbergs@gen.unimaas.nl
E-mail : r.cornelis@gen.unimaas.nl
E-mail: wil.loots@gen.unimaas.nl

5. Nijmegen

Dr. E.C.M. Mariman, Dr. E. Sistermans, Mevr.Dr. M. Ligtenberg,
Mevr.Dr. L. Hoefsloot
DNA-diagnostiek KGCN
Afdeling Anthropogenetica
Postbus 9101
6500 HB Nijmegen
Geert Grooteplein Zuid 10
6525 GA Nijmegen
Tel. : 024-3613799
Fax : 024-3616658
E-mail : e.mariman@antrg.azn.nl
E-mail : e.sistermans@antrg.azn.nl
E-mail : m.ligtenberg@antrg.azn.nl
E-mail : l.hoefsloot@antrg.azn.nl

6. Rotterdam

Mevr.Dr. D.J.J. Halley, Mevr.Dr.A.M.W. van den Ouweland, Dr. D. Dooijes
Afdeling Klinische Genetica
Erasmus Universiteit
Dr. Molewaterplein 50
3015 GE Rotterdam
Tel. : 010-4087197
Fax : 010-4089489
E-mail : halley@kgen.fgg.eur.nl
E-mail : vandenouweland@kgen.fgg.eur.nl
E-mail : dooijes@kgen.fgg.eur.nl

7. Utrecht

Dr. J.K. Ploos van Amstel, Dr. R.J. Sinke, Dr. R.B. van der Luijt
Universitair Medisch Centrum Utrecht
Divisie Medische Genetica
Sectie DNA-diagnostiek
Huispost KC.04.084.2
Postbus 85090
3508 AB Utrecht
Tel. : 030-2504283/4276
Fax : 030-2503801
E-mail : j.k.ploosvanamstel@dmg.azu.nl
E-mail : r.j.sinke@med.uu.nl
E-mail : r.b.vanderluijt@med.uu.nl

 

 

Start Zoek in onze side De Porfyrie Pagina Inhoud