Hier vind je een overzicht van:
Resultaten AcroRock Leidschendam 2007-2008 
Klasse Naam Wedstrijd Plaats Promotiepunten Datum
C-klasse Hans Baltussen & Joanne IJzerman Herfst Cup 3 - 13-11-2010
C-klasse Hans Baltussen & Joanne IJzerman New Years Cup 3 - 15-01-2011
C-klasse Hans Baltussen & Joanne IJzerman De Danser Cup 3 - 26-03-2011
C-klasse Hans Baltussen & Joanne IJzerman Nederlands Kampioenschap 4 - 21-05-2011
           

Wisseltrofee Beste Dansschool

Jaar  dansschool
2010 The Boogie Beat
2009 Dansschool Ponne, Badhoevedorp & Move your feet, Belfeld
2008 Rock Skool Heiloo
2007 The Thunderbirds, Waalwijk
2006 G.V. Kwiek, Wormer
2005 The Thunderbirds, Waalwijk
2004  AcroRock Leidschendam

 

Wereldkampioenen

WRRA 1978 - 1982
1978 Marco Bettarini/Rosy de Vita ITA
1979 Marco Bettarini/Rosy de Vita ITA
1980 Jörg Heumann/Bettina Pokorny DUI
1981 Renato Salvel/Cuszka ZWI
1982 Stephan Bachmaier/Beate Keller DUI

FMDJ 1978 - 1982

1978 Juanito Grisel/Maria Deboni ZWI
1979 Giancarlo Sernissi/Minuccia Ferrante ITA
1980 André Cabot/Jocelyn Siguenza FRA
1981 Peter Haag/Margit Haag DUI
1982 Diego Fossaluzza/Antonella Marchesi ITA

WRRC - Amateurs 1982 - 1990 * sinds 1991  amateurs en professionals bij elkaar

1982 Enzo Mascaretti/Enza Cavaliere ITA
1983 Diego Chiodoni/Marzia Chiodoni ITA
1984 Diego Chiodoni/Marzia Chiodoni ITA
1985 Kilko Caballero/Christiane Darbellay ZWI
1986 Peter Busch/Sonia Cicconi ZWI
1987 Riccardo Tessarin/Daniela Cotza ITA
1988 Konrad Klein/Monika Klein DUI
1989 Oliver Zeitvogel/Sylvia Ludwig DUI
1990 Michael Angueira/Dorothée Blanpain FRA

WRRC - Professionals 1982 - 2001* sinds 1991  amateurs en professionals bij elkaar

1982 Wolf Dieter Krauss/Dagmar Polinow DUI
1983 Hardy Hermann/Claudia Metz DUI
1984 Diego Chiodoni/Marzia Chiodoni ITA
1985 Wolfgang Blöcher/Karin Schmitz DUI
1986 Diego Chiodoni/Marzia Chiodoni ITA
1987 Diego Chiodoni/Marzia Chiodoni ITA
1988 Diego Chiodoni/Marzia Chiodoni ITA
1989 Klaus Görtz/Monika Bex DUI
1990 Oliver Zeitvogel/Sylvia Ludwig DUI
1991 Michael Angueira/Dorothée Blanpain FRA
1992 Michael Angueira/Dorothée Blanpain FRA
1993 Jens Schulz/Alexandra Mandt DUI
1994 Roman Kolb/Michaela Vecerova TSJ
1995 Roman Kolb/Michaela Vecerova TSJ
1996 Roman Kolb/Michaela Vecerova TSJ
1997 Andreas Wolf/Beate Wolf DUI
1998 Heiko Bartsch/Claudia Heckers DUI
1999 David Felip/Monica Martinez SPA
2000 Andreas Wolf/Beate Wolf DUI
2001 Roman Kolb/Katerina Fialova TSJ
2002 Roman Kolb/Katerina Fialova TSJ
2003 Johnny Coomans/Nathalie van Iersel NED
2004 Johnny Coomans/Nathalie van Iersel NED
2005 Christophe Payan/Diane Eonin FRA
2006 Ivan Youdin/Olga Sbitneva RUS
2007 Maurizio Mandorino/Jade Mandorino ZWI
2008 Ivan Youdin/Olga Sbitneva RUS
2009 Ivan Youdin/Olga Sbitneva RUS
2010 Ivan Youdin/Olga Sbitneva RUS
     

 

ARCHIEF: