IJsstadion Thialf
Vikingrace 2012
 
Datum: 16-03-2012 Eindklassement Afdruk:

Meisjes Junioren C-2

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m   500m   1500m   Totaal Achter
                             
1 168 Esther Kiel DC2 NED 42.90 (2) 1:25.29 (1) 43.01 (4) 2:11.20 (2) 172.288
2 151 Lea Dommerich DC2 GER 42.84 (1) 1:25.69 (2) 42.82 (1) 2:12.58 (3) 172.698 0.410
3 167 Lenneke Heemskerk DC2 NED 44.21 (9) 1:26.06 (3) 43.67 (7) 2:10.98 (1) 174.570 2.282
4 163 Iza Stekelenburg DC2 G-FR 43.12 (4) 1:27.04 (5) 42.83 (2) 2:15.33 (5) 174.580 2.292
5 159 Gloria Malfatti DC2 ITA 43.56 (6) 1:27.28 (6) 43.23 (5) 2:13.72 (4) 175.003 2.715
6 152 Wiebke Gerhardt DC2 GER 43.00 (3) 1:26.76 (4) 42.86 (3) 2:17.66 (8) 175.126 2.838
7 154 Monica Tuijp DC2 INT 43.90 (7) 1:27.57 (7) 43.28 (6) 2:15.64 (6) 176.178 3.890
8 161 Esther Krikke DC2 G-FR 44.08 (8) 1:28.19 (8) 44.22 (8) 2:17.21 (7) 178.131 5.843
9 165 Femke van der Wolf DC2 G-FR 45.31 (13) 1:31.54 (11) 44.31 (9) 2:20.07 (9) 182.080 9.792
10 166 Berber Vonk DC2 G-FR 44.83 (10) 1:33.27 (15) 44.85 (13) 2:23.15 (12) 184.031 11.743
11 147 Hilde Brennhovd DC2 NOR 44.95 (11) 1:33.17 (14) 44.57 (10) 2:24.94 (14) 184.418 12.130
12 164 Eliza de Vries DC2 G-FR 45.00 (12) 1:31.85 (12) 44.76 (12) 2:26.88 (15) 184.645 12.357
13 148 Ella Erkman DC2 SWE 46.33 (16) 1:32.25 (13) 45.42 (14) 2:22.98 (11) 185.535 13.247
14 158 Noemi Bonazza DC2 ITA 45.93 (14) 1:35.51 (19) 45.69 (15) 2:27.66 (16) 188.595 16.307
15 160 Daniëlle van der Molen DC2 INT 46.13 (15) 1:33.35 (16) 46.21 (16) 2:29.88 (18) 188.975 16.687
16 162 Lienke Bron DC2 G-FR 46.95 (17) 1:34.36 (17) 47.17 (17) 2:24.49 (13) 189.463 17.175
17 149 Elin Frykberg DC2 SWE 48.03 (20) 1:35.01 (18) 47.39 (20) 2:28.00 (17) 192.258 19.970
18 156 Roosa Maanpää DC2 FIN 47.72 (18) 1:36.77 (20) 47.28 (18) 2:34.19 (22) 194.781 22.493
19 157 Marte Melvold DC2 NOR 48.56 (22) 1:37.78 (22) 48.41 (21) 2:30.36 (19) 195.980 23.692
20 146 Caroline Farestveit DC2 NOR 48.48 (21) 1:37.63 (21) 48.54 (22) 2:32.23 (20) 196.578 24.290
21 155 Aino Holkkola DC2 FIN 47.84 (19) 1:39.00 (23) 47.38 (19) 2:35.69 (23) 196.616 24.328
22 150 Sarah Ali DC2 SWE 49.04 (23) 1:40.43 (24) 48.66 (23) 2:32.81 (21) 198.851 26.563
153 Angelika Wojcik DC2 POL DQ 1:31.48 (10) 44.75 (11) 2:22.07 (10) 137.846
145 Martine Lilløy Bruun DC2 NOR 43.32 (5) 1:28.64 (9) NS NS 87.640
                             
Meisjes Junioren B-1

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m   500m   1500m   Totaal Achter
                             
1 205 Vanessa Bittner DB1 AUT 39.95 (1) 1:20.42 (2) 40.07 (1) 2:03.38 (2) 161.356
2 215 Sanneke de Neeling DB1 NED 41.30 (3) 1:19.62 (1) 41.16 (2) 2:02.29 (1) 163.033 1.677
3 213 Tjitske Wassenaar DB1 G-FR 41.19 (2) 1:22.00 (3) 41.17 (3) 2:06.30 (3) 165.460 4.104
4 201 Aleksandra Kapruziak DB1 POL 42.07 (6) 1:23.38 (4) 41.93 (6) 2:09.48 (4) 168.850 7.494
5 214 Fabienne Winkel DB1 G-FR 41.94 (4) 1:23.92 (5) 41.87 (5) 2:11.41 (10) 169.573 8.217
6 216 Melissa Wijfje DB1 NED 42.36 (8) 1:24.24 (7) 42.65 (10) 2:09.90 (5) 170.430 9.074
7 212 Carmen Dam DB1 G-FR 42.25 (7) 1:24.35 (8) 42.03 (7) 2:12.26 (11) 170.541 9.185
8 194 Martine Ripsrund DB1 NOR 42.03 (5) 1:25.55 (12) 41.60 (4) 2:13.27 (13) 170.828 9.472
9 198 Tess Koelman DB1 INT 42.50 (9) 1:24.14 (6) 42.65 (10) 2:10.87 (7) 170.843 9.487
10 209 Sieta Anema DB1 G-FR 42.50 (9) 1:25.24 (10) 42.51 (8) 2:11.07 (8) 171.320 9.964
11 210 Bianca Bakker DB1 G-FR 42.70 (11) 1:24.78 (9) 42.51 (8) 2:11.18 (9) 171.326 9.970
12 200 Leia Marie Behlau DB1 GER 42.81 (12) 1:25.54 (11) 42.99 (12) 2:10.32 (6) 172.010 10.654
13 206 Lotte van de Dijk DB1 INT 43.54 (14) 1:26.06 (13) 43.65 (13) 2:12.50 (12) 174.386 13.030
14 199 Louisa Schaefer DB1 GER 43.28 (13) 1:28.87 (15) 43.80 (14) 2:14.57 (14) 176.371 15.015
15 197 Anne Michiels DB1 BEL 44.54 (15) 1:28.82 (14) 44.41 (15) 2:16.84 (15) 178.973 17.617
16 211 Corina Dijkstra DB1 G-FR 44.62 (16) 1:29.87 (16) 44.72 (16) 2:19.25 (17) 180.691 19.335
17 207 Laura de Candido DB1 ITA 45.17 (19) 1:30.00 (17) 45.47 (20) 2:18.68 (16) 181.866 20.510
18 195 Else Merethe Omsland DB1 NOR 45.06 (18) 1:33.77 (22) 45.05 (19) 2:24.30 (19) 185.095 23.739
19 204 Miina Peltonen DB1 FIN 44.98 (17) 1:33.63 (21) 44.95 (18) 2:25.06 (20) 185.098 23.742
20 202 Miriam Nicolanská DB1 SVK 45.81 (21) 1:33.45 (20) 46.02 (21) 2:23.71 (18) 186.458 25.102
21 193 Marichen Haglund DB1 NOR 45.52 (20) 1:33.01 (18) 44.89 (17) 2:29.57 (22) 186.771 25.415
22 196 Amanda Björkman DB1 SWE 46.07 (22) 1:33.35 (19) 46.39 (22) 2:26.63 (21) 188.011 26.655
23 203 Veera Sarkanen DB1 FIN 49.25 (24) 1:36.98 (23) 47.94 (24) 2:30.06 (23) 195.700 34.344
208 Mariin Sarap DB1 EST 46.26 (23) 1:37.47 (24) 47.02 (23) NS 142.015
                             
Jongens Junioren C-2

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m   500m   1500m   Totaal Achter
                             
1 191 Marcel Bosker HC2 NED 39.41 (3) 1:16.96 (1) 39.79 (10) 1:56.67 (1) 156.570
2 178 Marcel Drwiega HC2 POL 39.48 (4) 1:17.80 (3) 39.39 (5) 1:59.92 (4) 157.743 1.173
3 174 Pieter van Velde HC2 INT 40.08 (9) 1:18.55 (4) 39.51 (6) 1:59.51 (3) 158.701 2.131
4 192 Maarten van Oosterhout HC2 NED 40.38 (12) 1:17.79 (2) 40.23 (12) 1:57.86 (2) 158.791 2.221
5 182 Matteo Cotza HC2 ITA 39.18 (1) 1:19.91 (8) 39.20 (2) 2:05.89 (10) 160.298 3.728
6 169 Henrik Fagerli Rukke HC2 NOR 40.06 (8) 1:20.38 (10) 39.76 (9) 2:03.45 (7) 161.160 4.590
7 175 Andreas Höfer HC2 GER 39.59 (5) 1:20.22 (9) 39.36 (4) 2:06.50 (14) 161.226 4.656
8 190 Jesse Visser HC2 G-FR 39.94 (7) 1:19.53 (7) 39.57 (7) 2:06.09 (11) 161.305 4.735
9 183 Francesco Tescari HC2 ITA 40.18 (10) 1:21.03 (12) 39.05 (1) 2:06.22 (13) 161.818 5.248
10 176 Cristoph Müller HC2 GER 39.85 (6) 1:21.23 (13) 39.62 (8) 2:05.88 (9) 162.045 5.475
11 170 Per Rignes HC2 NOR 40.51 (13) 1:19.31 (6) 40.71 (13) 2:03.92 (8) 162.181 5.611
12 187 Jesper Koen HC2 G-FR 40.99 (14) 1:18.97 (5) 41.24 (17) 2:01.46 (5) 162.201 5.631
13 186 Arjan Jonker HC2 G-FR 41.16 (15) 1:20.55 (11) 40.73 (14) 2:06.10 (12) 164.198 7.628
14 171 Kristian Scoland Reinton HC2 NOR 40.28 (11) 1:21.98 (15) 39.81 (11) 2:09.67 (17) 164.303 7.733
15 179 Tuomas Rahnasto HC2 FIN 41.36 (17) 1:21.83 (14) 40.99 (15) 2:07.27 (15) 165.688 9.118
16 184 Marten Liiv HC2 EST 39.40 (2) 1:35.58 (24) 39.29 (3) 2:02.53 (6) 167.323 10.753
17 181 Philip Due Schmidt HC2 DEN 41.98 (18) 1:24.01 (17) 42.13 (18) 2:07.27 (15) 168.538 11.968
18 173 Börn Seifert HC2 SWE 42.73 (19) 1:26.11 (18) 42.87 (19) 2:12.16 (18) 172.708 16.138
19 180 Valle Viertola HC2 FIN 42.80 (20) 1:28.85 (20) 42.87 (19) 2:19.04 (21) 176.441 19.871
20 189 Rodion Talman HC2 G-FR 43.45 (21) 1:26.96 (19) 43.48 (21) 2:18.29 (19) 176.506 19.936
21 177 Sverre Wagenaar HC2 INT 46.22 (23) 1:30.15 (22) 46.68 (24) 2:18.41 (20) 184.111 27.541
22 185 Brend Plantinga HC2 G-FR 46.17 (22) 1:31.23 (23) 45.55 (23) 2:22.44 (22) 184.815 28.245
172 Oskar Gustavsson HC2 SWE 41.16 (15) 1:23.26 (16) 41.14 (16) NS 123.930
188 Brend van Rooijen HC2 G-FR DNF 1:29.90 (21) 43.82 (22) 2:23.61 (23) 136.640
                             
Meisjes Junioren B-2

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1500m   1000m   3000m   Totaal Achter
                             
1 259 Antoinette de Jong DB2 G-FR 40.14 (1) 2:03.19 (1) 1:19.17 (1) 4:15.91 (1) 163.439
2 246 Jade van der Molen DB2 INT 41.69 (4) 2:05.59 (2) 1:21.12 (2) 4:18.60 (2) 167.213 3.774
3 264 Carlijn Schoutens DB2 NED 41.87 (6) 2:06.08 (3) 1:22.50 (4) 4:25.47 (3) 169.391 5.952
4 250 Leeyen Harteveld DB2 INT 41.62 (3) 2:07.39 (4) 1:21.74 (3) 4:28.35 (7) 169.678 6.239
5 249 Urszula Wlodarczyk DB2 POL 42.04 (8) 2:07.46 (5) 1:22.82 (6) 4:27.41 (5) 170.504 7.065
6 254 José Boots DB2 INT 42.04 (8) 2:08.06 (7) 1:23.80 (9) 4:27.42 (6) 171.196 7.757
7 247 Tina Marehn DB2 GER 41.75 (5) 2:09.24 (10) 1:23.94 (10) 4:33.69 (9) 172.415 8.976
8 263 Maike Brinksma DB2 NED 42.33 (10) 2:08.85 (8) 1:23.42 (7) 4:32.61 (8) 172.425 8.986
9 241 Sofie Karoline Haugen DB2 NOR 41.91 (7) 2:08.86 (9) 1:24.11 (12) 4:33.83 (10) 172.556 9.117
10 243 Ellen Bjertnes DB2 NOR 42.35 (11) 2:07.69 (6) 1:22.72 (5) 4:39.53 (12) 172.861 9.422
11 257 Bente van den Berge DB2 G-FR 40.81 (2) 2:12.24 (13) 1:23.71 (8) 4:41.07 (13) 173.590 10.151
12 260 Anne Tauber DB2 G-FR 43.38 (17) 2:10.65 (12) 1:25.15 (13) 4:26.46 (4) 173.915 10.476
13 248 Josephine Freese DB2 GER 42.49 (12) 2:10.55 (11) 1:23.98 (11) 4:42.08 (14) 175.009 11.570
14 242 Marte Vatn DB2 NOR 43.12 (15) 2:15.41 (15) 1:26.17 (15) 4:43.85 (15) 178.649 15.210
15 256 Giulia Lollobrigida DB2 ITA 43.62 (18) 2:15.05 (14) 1:27.35 (16) 4:38.74 (11) 178.767 15.328
16 261 Janetta Tolsma DB2 G-FR 42.83 (13) 2:16.52 (17) 1:26.06 (14) 4:51.16 (16) 179.892 16.453
17 255 Linda Bortolotti DB2 ITA 42.89 (14) 2:15.90 (16) 1:27.41 (17) 4:51.16 (16) 180.421 16.982
18 253 Merethe Tvedt DB2 NOR 43.25 (16) 2:18.77 (18) 1:28.46 (18) 5:00.25 (22) 183.777 20.338
19 244 Armanda Hallberg DB2 SWE 44.65 (19) 2:22.93 (21) 1:30.70 (20) 4:57.73 (20) 187.264 23.825
20 262 Simone de Vries DB2 G-FR 45.89 (22) 2:21.91 (20) 1:31.40 (22) 4:53.89 (18) 187.874 24.435
21 258 Yda v. d. Dam DB2 G-FR 45.95 (23) 2:24.72 (23) 1:32.26 (23) 5:06.54 (23) 191.410 27.971
22 252 Susanna Lehtiniemi DB2 FIN 56.51 (24) 2:24.05 (22) 1:30.95 (21) 5:17.82 (24) 202.971 39.532
245 Erika Bremer DB2 INT 44.99 (21) DNF 1:30.09 (19) 4:57.65 (19) 139.643
251 Julia Salo DB2 FIN 44.70 (20) 2:20.71 (19) DQ 4:58.19 (21) 141.301
                             
Jongens Junioren B-1

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   3000m   1000m   1500m   Totaal Achter
                             
1 239 Wesly Dijs HB1 NED 37.57 (1) 4:00.75 (1) 1:12.58 (1) 1:52.30 (1) 151.418
2 219 Magnus Kristensen HB1 NOR 39.24 (4) 4:06.79 (2) 1:16.64 (4) 1:56.07 (2) 157.381 5.963
3 240 Olof Gerritsen HB1 NED 38.97 (2) 4:08.34 (4) 1:15.90 (2) 1:57.72 (4) 157.550 6.132
4 229 Linus Heidegger HB1 AUT 39.23 (3) 4:07.62 (3) 1:16.42 (3) 1:56.71 (3) 157.613 6.195
5 223 Tim Dommerich HB1 GER 39.30 (5) 4:21.45 (9) 1:18.10 (5) 2:00.91 (5) 162.228 10.810
6 224 Clemens Gawer HB1 GER 39.93 (7) 4:15.28 (5) 1:19.32 (7) 2:02.74 (7) 163.049 11.631
7 217 Kristian Aabakken HB1 NOR 40.25 (9) 4:18.21 (7) 1:19.83 (10) 2:03.64 (10) 164.413 12.995
8 218 Tommy Ruden Bakken HB1 NOR 39.77 (6) 4:25.38 (13) 1:19.52 (8) 2:03.28 (9) 164.853 13.435
9 220 Adam Axelsson HB1 SWE 40.51 (10) 4:21.18 (8) 1:19.74 (9) 2:03.09 (8) 164.940 13.522
10 235 Maarten Kavelaars HB1 G-FR 41.61 (15) 4:22.85 (10) 1:18.87 (6) 2:02.71 (6) 165.756 14.338
11 221 Nils van der Poel HB1 SWE 41.50 (14) 4:17.75 (6) 1:21.13 (12) 2:03.72 (11) 166.263 14.845
12 232 Mikkel Kirkegaard Øritsland HB1 DEN 41.63 (16) 4:22.89 (11) 1:22.20 (16) 2:04.51 (12) 168.048 16.630
13 227 Hautamäki Aatu HB1 FIN 40.21 (8) 4:32.58 (15) 1:20.47 (11) 2:06.88 (15) 168.168 16.750
14 226 Quinten van de Sande HB1 BEL 41.22 (12) 4:35.11 (17) 1:22.08 (15) 2:07.86 (16) 170.731 19.313
15 238 Bart van der Tol HB1 G-FR 41.76 (17) 4:27.80 (14) 1:22.78 (17) 2:11.10 (20) 171.483 20.065
16 230 Matteo Pedraz HB1 ITA 41.77 (18) 4:38.29 (20) 1:22.78 (17) 2:10.22 (19) 172.947 21.529
17 225 Kamil Popko HB1 POL 42.43 (21) 4:36.21 (19) 1:23.19 (19) 2:09.96 (17) 173.380 21.962
18 237 Jelle Kleinhuis HB1 G-FR 42.04 (19) 4:33.42 (16) 1:25.82 (23) 2:13.01 (23) 174.856 23.438
19 222 Frans Bergentall HB1 SWE 42.35 (20) 4:43.96 (22) 1:23.70 (20) 2:10.07 (18) 174.882 23.464
20 233 Glenn Hoogeveen HB1 G-FR 43.40 (23) 4:35.34 (18) 1:24.92 (22) 2:11.56 (21) 175.603 24.185
21 234 Dennis de Jong HB1 G-FR 42.91 (22) 4:39.09 (21) 1:26.61 (24) 2:11.99 (22) 176.726 25.308
22 231 Seastiano Angeli HB1 ITA 52.45 (24) 4:23.01 (12) 1:21.21 (13) 2:06.30 (14) 178.990 27.572
236 Pieter van der Galiën HB1 G-FR 41.22 (12) DQ 1:21.32 (14) 2:06.21 (13) 123.950
228 Lasse Ahonen HB1 FIN 40.94 (11) DQ 1:24.83 (21) 2:14.33 (24) 128.131
                             
Jongens Junioren B-2

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   3000m   1000m   1500m   Totaal Achter
                             
1 287 Thijs Roozen HB2 NED 37.79 (1) 3:57.47 (1) 1:12.72 (1) 1:53.18 (1) 151.454
2 275 Cas van Trierum HB2 INT 38.57 (7) 3:59.25 (3) 1:14.06 (2) 1:54.80 (5) 153.741 2.287
3 288 Kees Heemskerk HB2 NED 39.21 (12) 3:57.96 (2) 1:14.89 (4) 1:53.79 (2) 154.245 2.791
4 273 Piotr Michalski HB2 POL 38.01 (4) 4:07.17 (7) 1:14.15 (3) 1:54.71 (4) 154.516 3.062
5 274 Stefan Due Schmidt HB2 DEN 38.97 (11) 4:02.48 (4) 1:15.29 (5) 1:54.82 (6) 155.301 3.847
6 267 Magnus Norby HB2 NOR 38.93 (10) 4:05.48 (6) 1:15.71 (7) 1:54.41 (3) 155.834 4.380
7 285 Mathijs Kay Visser HB2 G-FR 38.65 (9) 4:03.29 (5) 1:16.25 (9) 1:56.77 (7) 156.246 4.792
8 266 Johan Jørgen Saeves HB2 NOR 37.98 (3) 4:10.83 (9) 1:15.38 (6) 1:57.76 (9) 156.728 5.274
9 277 Armin Hager HB2 AUT 37.96 (2) 4:12.90 (13) 1:15.96 (8) 1:58.07 (10) 157.446 5.992
10 283 Leon Feddema HB2 G-FR 39.29 (14) 4:09.49 (8) 1:16.88 (13) 1:57.75 (8) 158.561 7.107
11 268 Erik Wetterdal HB2 SWE 39.47 (15) 4:11.71 (11) 1:16.84 (11) 1:58.56 (11) 159.361 7.907
12 282 Rémon Kwant HB2 G-FR 39.28 (13) 4:12.61 (12) 1:17.19 (14) 2:02.81 (18) 160.912 9.458
13 271 Alexander Eggeler HB2 GER 38.55 (6) 4:22.68 (20) 1:16.77 (10) 2:01.79 (14) 161.311 9.857
14 272 Maximilian Strübe HB2 GER 38.61 (8) 4:20.76 (19) 1:17.56 (15) 2:01.52 (13) 161.356 9.902
15 280 Aleks Luik HB2 EST 40.25 (18) 4:11.33 (10) 1:18.04 (16) 2:01.01 (12) 161.494 10.040
16 279 Luca Zanghellini HB2 ITA 38.13 (5) 4:26.44 (21) 1:16.84 (11) 2:04.05 (20) 162.306 10.852
17 278 Alessio Trentini HB2 ITA 39.85 (16) 4:14.99 (14) 1:18.52 (17) 2:02.33 (17) 162.384 10.930
18 281 Wessel Elting HB2 G-FR 39.99 (17) 4:18.62 (18) 1:18.71 (18) 2:02.92 (19) 163.421 11.967
19 284 Abe Reitsma HB2 G-FR 40.62 (19) 4:16.84 (17) 1:19.51 (19) 2:01.89 (15) 163.811 12.357
20 265 Espen Sjøberg HB2 NOR 40.94 (21) 4:15.11 (16) 1:20.07 (20) 2:02.22 (16) 164.233 12.779
21 286 Hylke v.d. Meer HB2 G-FR 40.65 (20) 4:15.05 (15) 1:20.84 (21) 2:05.70 (21) 165.478 14.024
22 270 Gustav Åkesson HB2 SWE 42.35 (22) 4:45.74 (22) 1:23.83 (22) 2:11.16 (22) 175.608 24.154
23 269 Michael Gilbert HB2 SWE 43.51 (24) 4:55.86 (23) 1:26.54 (23) 2:15.28 (23) 181.183 29.729
24 276 Guglielmo Lanza HB2 FIN 42.90 (23) 5:12.63 (24) 1:28.57 (24) 2:22.96 (24) 186.943 35.489
                             

results: www.akoopmans.nl
 
terug/back