IJsstadion Thialf
Vikingrace 2012
 
Datum: 16-03-2012 Eindklassement Afdruk:

Meisjes Pupillen B

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m   500m   500m   Totaal Achter
                             
1 17 Michelle de Jong DPB G-FR 43.27 (2) 43.00 (1) 42.89 (1) 43.02 (1) 172.180
2 23 Rachelle van de Griek DPB NED 43.21 (1) 43.67 (2) 42.93 (2) 43.02 (1) 172.830 0.650
3 18 Femke Beuling DPB G-FR 43.86 (3) 44.06 (3) 44.17 (3) 43.58 (3) 175.670 3.490
4 16 Viktoria Schinnerl DPB AUT 46.71 (6) 46.59 (4) 46.05 (5) 45.95 (4) 185.300 13.120
5 7 Antonia Mühle DPB GER 46.52 (4) 46.87 (6) 46.04 (4) 47.42 (8) 186.850 14.670
6 12 Anne-Ruth Joling DPB INT 47.21 (8) 47.01 (7) 46.66 (6) 46.36 (5) 187.240 15.060
7 8 Selina Raack DPB GER 46.67 (5) 46.59 (4) 47.00 (7) 47.06 (7) 187.320 15.140
8 24 Esmeralda Wannink DPB NED 47.15 (7) 47.65 (8) 47.03 (8) 46.49 (6) 188.320 16.140
9 11 Lonneke Uneken DPB INT 48.45 (9) 48.36 (9) 47.43 (9) 47.66 (9) 191.900 19.720
10 20 Laila van der Meer DPB G-FR 48.48 (10) 48.81 (11) 48.26 (10) 48.48 (10) 194.030 21.850
11 13 Gloria Ioratti DPB ITA 49.00 (12) 49.26 (12) 48.43 (11) 48.74 (11) 195.430 23.250
12 4 Erika Lindgren DPB SWE 49.17 (13) 49.73 (15) 48.65 (13) 49.46 (12) 197.010 24.830
13 14 Anita Agostini DPB ITA 49.97 (16) 49.35 (13) 49.39 (16) 49.46 (12) 198.170 25.990
14 1 Synne Moen Bredalslien DPB NOR 49.44 (15) 49.91 (16) 49.28 (15) 49.90 (15) 198.530 26.350
15 19 Julia v.d. Meulen DPB G-FR 49.19 (14) 49.95 (17) 48.71 (14) 50.77 (19) 198.620 26.440
16 22 Anouk van der Meulen DPB G-FR 50.20 (17) 49.56 (14) 49.45 (17) 49.78 (14) 198.990 26.810
17 3 Rebekka Skavhellen DPB NOR 50.30 (18) 50.08 (18) 50.59 (18) 50.27 (17) 201.240 29.060
18 2 Stina Ringnes DPB NOR 50.57 (19) 50.86 (19) 50.89 (19) 50.15 (16) 202.470 30.290
19 15 Karin Bootsma DPB INT 51.92 (20) 51.35 (20) 51.30 (20) 51.37 (20) 205.940 33.760
20 21 Isabella Waayer DPB G-FR 51.96 (21) 51.97 (21) 51.62 (21) 50.60 (18) 206.150 33.970
21 9 Karolina Bosiek DPB POL 48.68 (11) 48.68 (10) 48.51 (12) 1:01.44 (24) 207.310 35.130
22 6 Karin Seifert DPB SWE 55.08 (23) 55.13 (23) 55.11 (22) 54.97 (22) 220.290 48.110
23 5 Moa Kronborg DPB SWE 53.14 (22) 53.55 (22) 1:03.83 (24) 52.67 (21) 223.190 51.010
24 10 Eleandra Saaremagi DPB EST 56.57 (24) 56.73 (24) 55.93 (23) 56.56 (23) 225.790 53.610
                             
Jongens Pupillen B

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m   500m   500m   Totaal Achter
                             
1 33 Daniel Sawa HPB POL 44.22 (1) 44.11 (1) 43.72 (1) 44.00 (1) 176.050
2 47 Thomas van der Hoorn HPB NED 44.90 (2) 44.69 (2) 44.35 (2) 44.54 (2) 178.480 2.430
3 48 Merijn Scheperkamp HPB NED 45.67 (3) 45.53 (3) 45.77 (3) 45.12 (3) 182.090 6.040
4 31 Richard Herrmann HPB GER 45.98 (4) 45.95 (4) 45.83 (4) 45.73 (5) 183.490 7.440
5 41 Sandor Feenstra HPB G-FR 46.07 (5) 46.80 (6) 45.87 (5) 45.62 (4) 184.360 8.310
6 32 Lukas Mann HPB GER 46.89 (7) 47.07 (8) 46.20 (6) 46.31 (7) 186.470 10.420
7 25 Isak Høyby HPB NOR 47.92 (10) 46.71 (5) 46.35 (7) 45.89 (6) 186.870 10.820
8 39 Gabriel Odor HPB AUT 46.83 (6) 46.89 (7) 46.53 (8) 46.88 (9) 187.130 11.080
9 42 Jurriën Kuin HPB G-FR 47.68 (8) 47.26 (9) 47.47 (10) 46.82 (8) 189.230 13.180
10 37 Francesco Betti HPB ITA 47.76 (9) 48.46 (11) 46.95 (9) 47.51 (10) 190.680 14.630
11 35 Joona Suomalainen HPB FIN 48.42 (11) 48.26 (10) 48.77 (13) 48.54 (12) 193.990 17.940
12 43 Pascal Sinnema HPB G-FR 48.51 (12) 48.69 (12) 48.60 (11) 48.42 (11) 194.220 18.170
13 38 Pietro Sighel HPB ITA 49.31 (14) 49.59 (15) 48.60 (11) 49.31 (15) 196.810 20.760
14 36 Niko Rinta-Keturi HPB FIN 50.10 (16) 50.56 (18) 49.29 (14) 49.07 (13) 199.020 22.970
15 45 Jacco de Vries HPB G-FR 49.29 (13) 49.56 (14) 50.81 (19) 49.87 (16) 199.530 23.480
16 34 Sten Miljand HPB EST 51.30 (18) 50.98 (19) 50.47 (17) 51.25 (20) 204.000 27.950
17 40 Benno Timmenga HPB INT 51.54 (19) 51.22 (20) 50.60 (18) 50.70 (18) 204.060 28.010
18 28 Max Sjöstedt-Eriksson HPB SWE 51.04 (17) 51.29 (21) 51.39 (21) 51.13 (19) 204.850 28.800
19 29 Mattias Ohlsson HPB SWE 53.10 (22) 50.26 (17) 50.33 (16) 51.45 (21) 205.140 29.090
20 46 Mark van Benthem HPB G-FR 51.55 (20) 52.32 (23) 51.26 (20) 50.15 (17) 205.280 29.230
21 27 Marcus Bakkeli Sand HPB NOR 51.84 (21) 52.19 (22) 51.90 (22) 51.72 (22) 207.650 31.600
22 30 Erik Decker HPB SWE 1:02.51 (24) 53.29 (24) 52.64 (23) 52.83 (23) 221.270 45.220
23 26 Hallgeir Engebråten HPB NOR 58.19 (23) 49.99 (16) 50.07 (15) 1:03.25 (24) 221.500 45.450
44 Sam van Roosendaal HPB G-FR 49.53 (15) 49.28 (13) DQ 49.27 (14) 148.080
                             
Meisjes Pupillen A

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m   500m   1000m   Totaal Achter
                             
1 55 Alicia Barndt DPA GER 43.86 (1) 43.92 (1) 43.15 (1) 1:28.41 (1) 175.135
2 71 Lisa Post DPA NED 44.37 (3) 44.37 (3) 43.56 (2) 1:29.62 (3) 177.110 1.975
3 66 Helga Drost DPA G-FR 43.88 (2) 44.28 (2) 44.48 (4) 1:29.25 (2) 177.265 2.130
4 70 Pascal van der Haas DPA G-FR 44.67 (4) 44.76 (4) 44.61 (5) 1:30.88 (5) 179.480 4.345
5 61 Tricia van der Weide DPA INT 45.16 (7) 45.00 (7) 44.20 (3) 1:30.47 (4) 179.595 4.460
6 56 Lea-Sophie Scholz DPA GER 44.75 (5) 44.92 (6) 45.10 (6) 1:32.98 (6) 181.260 6.125
7 72 Isa Jansen DPA NED 44.82 (6) 44.85 (5) 45.44 (7) 1:40.07 (18) 185.145 10.010
8 68 Rosalie Jorritsma DPA G-FR 46.29 (8) 46.48 (8) 45.83 (8) 1:33.18 (7) 185.190 10.055
9 65 Anouk Benedictus DPA G-FR 46.36 (9) 46.59 (9) 46.72 (11) 1:34.08 (8) 186.710 11.575
10 52 Vilma Gustavsson DPA SWE 46.93 (10) 46.78 (10) 46.15 (9) 1:35.79 (9) 187.755 12.620
11 53 Amber van Benthem DPA INT 47.25 (11) 47.23 (12) 46.66 (10) 1:36.19 (10) 189.235 14.100
12 59 Katriina Keski-Opas DPA FIN 47.29 (12) 47.78 (15) 46.72 (11) 1:36.90 (12) 190.240 15.105
13 67 Marlijn Hullegie DPA G-FR 47.75 (15) 46.82 (11) 46.90 (13) 1:37.90 (14) 190.420 15.285
14 69 Andrea Kroes DPA G-FR 47.54 (13) 47.65 (13) 47.85 (16) 1:36.23 (11) 191.155 16.020
15 58 Viola Fechtner DPA AUT 47.57 (14) 47.76 (14) 47.81 (15) 1:37.34 (13) 191.810 16.675
16 57 Zofia Ustupska DPA POL 48.29 (17) 48.32 (17) 47.19 (14) 1:39.23 (15) 193.415 18.280
17 54 Tanja Krikke DPA INT 48.18 (16) 48.29 (16) 48.43 (17) 1:39.58 (17) 194.690 19.555
18 62 Maddalena trentini DPA ITA 48.85 (18) 48.74 (18) 48.64 (18) 1:39.38 (16) 195.920 20.785
19 49 Emma Lindeijer DPA NOR 49.58 (19) 49.70 (19) 49.35 (19) 1:40.71 (19) 198.985 23.850
20 63 Eva Oelher DPA ITA 50.11 (20) 50.13 (21) 50.51 (20) 1:40.84 (20) 201.170 26.035
21 60 Inka Vahtola DPA FIN 50.68 (22) 49.96 (20) 50.69 (22) 1:41.85 (21) 202.255 27.120
22 50 KAtrine Haug DPA NOR 50.60 (21) 51.90 (23) 50.62 (21) 1:42.77 (22) 204.505 29.370
23 51 Sigrid Bye DPA NOR 51.95 (23) 51.13 (22) 51.64 (23) 1:44.69 (23) 207.065 31.930
24 64 Tuuli Vaher DPA EST 56.25 (24) 57.03 (24) 58.75 (24) 2:02.85 (24) 233.455 58.320
                             
Jongens Pupillen A

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m   500m   1000m   Totaal Achter
                             
1 96 Daan Baks HPA NED 41.74 (1) 41.41 (1) 41.39 (1) 1:21.98 (1) 165.530
2 81 Gawel Oficjalski HPA POL 42.57 (4) 42.55 (2) 41.56 (2) 1:24.34 (4) 168.850 3.320
3 73 Allan Dahl Johansson HPA NOR 42.63 (5) 42.60 (3) 42.21 (3) 1:23.44 (2) 169.160 3.630
4 88 Stefan Haan HPA AUT 42.53 (3) 42.78 (5) 42.26 (4) 1:24.85 (5) 169.995 4.465
5 74 Ole Henrik Østeng Nes HPA NOR 43.02 (8) 42.83 (8) 42.38 (5) 1:24.29 (3) 170.375 4.845
6 94 Niels Visser HPA G-FR 42.41 (2) 42.69 (4) 43.01 (8) 1:25.22 (6) 170.720 5.190
7 86 Giacomo Dalsass HPA ITA 42.93 (7) 42.79 (6) 42.80 (7) 1:26.32 (9) 171.680 6.150
8 79 Paul Galczinsky HPA GER 43.48 (9) 42.82 (7) 42.54 (6) 1:26.22 (8) 171.950 6.420
9 80 Nils Behlau HPA GER 43.51 (10) 43.72 (11) 43.35 (10) 1:25.50 (7) 173.330 7.800
10 75 Jonas Nordhøy Kristensen HPA NOR 43.56 (11) 43.47 (10) 43.19 (9) 1:28.73 (11) 174.585 9.055
11 90 Jouke Wiebe Visser HPA G-FR 44.94 (14) 45.51 (14) 44.49 (11) 1:28.33 (10) 179.105 13.575
12 84 Samuli Suomalainen HPA FIN 44.24 (12) 44.78 (12) 44.71 (12) 1:32.11 (15) 179.785 14.255
13 91 Jorne Jonkman HPA G-FR 44.57 (13) 45.28 (13) 45.28 (14) 1:30.66 (13) 180.460 14.930
14 93 Hidde van der Veen HPA G-FR 45.11 (15) 45.89 (16) 45.74 (16) 1:30.42 (12) 181.950 16.420
15 87 Jeffrey Rosanelli HPA ITA 45.47 (16) 45.62 (15) 45.81 (17) 1:32.12 (16) 182.960 17.430
16 77 Patrick Dale HPA SWE 46.32 (18) 46.03 (17) 45.01 (13) 1:31.46 (14) 183.090 17.560
17 76 Pelle Ström HPA SWE 46.80 (21) 46.18 (18) 45.52 (15) 1:33.90 (18) 185.450 19.920
18 89 Ruben H Postma HPA G-FR 46.05 (17) 46.55 (19) 45.99 (18) 1:35.89 (20) 186.535 21.005
19 92 Erik van der Tol HPA G-FR 47.01 (22) 46.70 (20) 46.60 (21) 1:32.81 (17) 186.715 21.185
20 83 Jaako Hautamäki HPA FIN 46.35 (19) 46.75 (22) 46.53 (20) 1:34.38 (19) 186.820 21.290
21 85 Simon Jesse HPA AUT 46.43 (20) 46.73 (21) 46.21 (19) 1:36.31 (21) 187.525 21.995
22 82 Kermo Voitka HPA EST 48.69 (23) 48.74 (23) 47.63 (22) 1:40.58 (22) 195.350 29.820
23 78 Gustav Arnell HPA SWE 53.49 (24) 54.25 (24) 53.70 (23) 1:51.17 (23) 217.025 51.495
95 Louis Hollaar HPA NED 42.88 (6) 43.05 (9) NS NS 85.930
                             
Meisjes Junioren C-1

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m   500m   1000m   Totaal Achter
                             
1 119 Isabelle van Elst DC1 NED 42.77 (1) 1:24.89 (1) 42.96 (2) 1:24.46 (1) 170.405
2 108 Jamie Schelling DC1 INT 43.55 (3) 1:27.14 (3) 43.44 (4) 1:25.84 (2) 173.480 3.075
3 105 Kaja Ziomek DC1 POL 43.27 (2) 1:28.09 (5) 42.94 (1) 1:26.81 (4) 173.660 3.255
4 115 Freya Reitsma DC1 G-FR 43.96 (4) 1:28.30 (6) 43.63 (5) 1:27.31 (6) 175.395 4.990
5 110 Deborah Grisenti DC1 ITA 44.29 (6) 1:28.05 (4) 43.91 (7) 1:27.24 (5) 175.845 5.440
6 103 Lydia Reinländer DC1 GER 44.58 (8) 1:28.89 (7) 44.55 (9) 1:27.33 (7) 177.240 6.835
7 113 Demi van Benthem DC1 G-FR 44.30 (7) 1:29.44 (9) 44.40 (8) 1:27.68 (8) 177.260 6.855
8 111 Chiara Cristelli DC1 ITA 43.96 (4) 1:32.33 (15) 43.68 (6) 1:28.05 (9) 177.830 7.425
9 118 Marijke Walstra DC1 G-FR 45.05 (9) 1:29.15 (8) 44.95 (10) 1:29.13 (10) 179.140 8.735
10 114 Marloes Postma DC1 G-FR 45.50 (11) 1:31.22 (11) 45.09 (11) 1:29.99 (11) 181.195 10.790
11 104 Nicole Kowalewskij DC1 GER 45.72 (14) 1:30.18 (10) 45.36 (13) 1:30.95 (12) 181.645 11.240
12 106 Margo Agricola DC1 INT 45.43 (10) 1:31.93 (13) 45.67 (15) 1:31.80 (14) 182.965 12.560
13 109 Carina Jagtøyen DC1 NOR 45.52 (12) 1:33.54 (16) 45.25 (12) 1:31.65 (13) 183.365 12.960
14 116 Judith Dam DC1 G-FR 45.67 (13) 1:31.54 (12) 46.12 (17) 1:31.86 (15) 183.490 13.085
15 117 Lianne Camies DC1 G-FR 45.98 (15) 1:34.33 (18) 45.53 (14) 1:32.01 (17) 184.680 14.275
16 98 Anna Mjøen Holstad DC1 NOR 46.65 (17) 1:31.99 (14) 45.83 (16) 1:32.78 (18) 184.865 14.460
17 97 Magnhild Ekren DC1 NOR 46.44 (16) 1:33.96 (17) 46.71 (19) 1:34.11 (19) 187.185 16.780
18 99 Camilla Wangen Evjevik DC1 NOR 47.18 (18) 1:37.64 (20) 46.51 (18) 1:31.97 (16) 188.495 18.090
19 102 Klara Reinols König DC1 SWE 47.88 (20) 1:36.71 (19) 47.35 (21) 1:34.72 (20) 190.945 20.540
20 100 Anne-Marie Lindqvist DC1 SWE 48.50 (21) 1:38.54 (22) 47.32 (20) 1:37.65 (22) 193.915 23.510
21 120 Lina Miedema DC1 NED 1:04.58 (24) 1:26.60 (2) 43.33 (3) 1:25.99 (3) 194.205 23.800
22 101 Ida Hallberg DC1 SWE 48.77 (22) 1:38.35 (21) 48.31 (23) 1:37.40 (21) 194.955 24.550
23 112 Magdalena Mayerhofer DC1 AUT 47.38 (19) 1:59.83 (24) 47.70 (22) 1:38.46 (23) 204.225 33.820
24 107 Emilia Lounatvuori DC1 FIN 50.62 (23) 1:44.77 (23) 50.70 (24) 1:42.35 (24) 204.880 34.475
                             
Jongens Junioren C-1

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m   500m   1000m   Totaal Achter
                             
1 143 Chris Huizinga HC1 NED 40.45 (3) 1:17.88 (1) 40.22 (3) 1:18.25 (1) 158.735
2 144 Bas de Vries HC1 NED 40.38 (2) 1:18.63 (2) 40.15 (1) 1:19.50 (2) 159.595 0.860
3 138 Niek Deelstra HC1 G-FR 40.10 (1) 1:22.28 (7) 40.16 (2) 1:20.81 (3) 161.805 3.070
4 129 Dawid Burzykowski HC1 POL 40.89 (7) 1:20.75 (3) 40.54 (6) 1:21.78 (4) 162.695 3.960
5 139 Hidde van Gorkum HC1 G-FR 40.45 (3) 1:22.21 (6) 40.45 (5) 1:22.44 (8) 163.225 4.490
6 128 Jeremias mARX HC1 GER 40.63 (5) 1:22.08 (5) 40.57 (7) 1:22.10 (6) 163.290 4.555
7 131 Juho-Jaakko Yli-Ilkka HC1 FIN 40.84 (6) 1:23.00 (9) 40.40 (4) 1:22.72 (10) 164.100 5.365
8 140 Marten Kooistra HC1 G-FR 41.68 (8) 1:22.66 (8) 41.56 (8) 1:22.20 (7) 165.670 6.935
9 123 Vetle Stangeland HC1 NOR 42.46 (14) 1:23.36 (10) 42.12 (13) 1:22.08 (5) 167.300 8.565
10 141 Hendrik Poelstra HC1 G-FR 42.28 (13) 1:25.09 (12) 42.03 (12) 1:24.84 (14) 169.275 10.540
11 121 Odin By Farstad HC1 NOR 42.77 (15) 1:24.18 (11) 42.36 (14) 1:24.18 (12) 169.310 10.575
12 124 Waldemar Bergentall HC1 SWE 42.18 (12) 1:25.35 (13) 41.92 (10) 1:26.22 (16) 169.885 11.150
13 142 Marwin Talsma HC1 G-FR 43.79 (19) 1:25.52 (14) 43.73 (17) 1:25.60 (15) 173.080 14.345
14 127 Alexander Schneider HC1 GER 43.52 (16) 1:27.97 (15) 43.08 (15) 1:27.78 (18) 174.475 15.740
15 132 Antero Eskola HC1 FIN 43.60 (17) 1:29.72 (18) 43.36 (16) 1:27.70 (17) 175.670 16.935
16 137 Jorik de Boer HC1 G-FR 41.75 (9) 1:21.88 (4) 51.95 (24) 1:22.69 (9) 175.985 17.250
17 135 Matteo Aldi HC1 ITA 43.73 (18) 1:28.97 (16) 43.92 (18) 1:28.50 (19) 176.385 17.650
18 126 Wilhelm Ekenskär HC1 SWE 44.77 (22) 1:29.43 (17) 45.95 (23) 1:29.11 (21) 179.990 21.255
19 134 William Porta HC1 ITA 44.22 (20) 1:30.55 (20) 44.63 (19) 1:32.77 (24) 180.510 21.775
20 125 David Karlingsjö HC1 SWE 44.50 (21) 1:31.39 (21) 44.75 (20) 1:32.20 (23) 181.045 22.310
21 136 Nikolai Nordli HC1 DEN 46.85 (24) 1:29.79 (19) 45.33 (21) 1:28.80 (20) 181.475 22.740
22 130 Bouwe Kuin HC1 INT 45.27 (23) 1:31.84 (22) 45.43 (22) 1:31.80 (22) 182.520 23.785
133 Bjørn Magnussen HC1 NOR 41.96 (11) DQ 41.62 (9) 1:24.21 (13) 125.685
122 Vebjørn Njatun Krøyer HC1 NOR 41.91 (10) DNF 42.01 (11) 1:24.13 (11) 125.985
                             

results: www.akoopmans.nl
 
terug/back