KLOKRADIO'S RANGSTANDENPAGINA
Hieronder de indelingen voor het seizoen 2021/2022.

Voetbal 3e divisie
ACV (Assen)
Ajax(Amsterdam)
Barendrecht
DOVO (Veenendaal)
DVS33 (Ermelo)
Excelsior '31 (Rijssen)
FC Lisse
Goes
Harkemase Boys (Fr.)
HSV Hoek
ODIN'59 (Heemskerk)
Sparta Nijkerk
Sportlust '46 (Woerden)
Staphorst
SteDoCo (Hoornaar)
Ter Leede (Sassenheim)
VVOG (Harderwijk)
VVSB (Noordwijkerhout)

Veldkorfbal 1e klasse F
Albatros  (Zwijndrecht)
Fortis  (Oost-Souburgh)
Juliana (Oud-Gastel)
Kinderdijk  (Alblasserdam)
KOAG (Krimpen a/d IJssel)
Merwede/Multiplaat (Sliedrecht)
RWA (Poortugaal)
Vitesse [Ba] (Barendrecht)

Heb jij interesse in het werken vr of achter de schermen bij een radioprogramma en zou je ons team van Klokradio-Sport willen komen versterken? Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's voor presentatie, techniek, redactie en/of verslaggeving.
Neem eens contact met ons op en we vertellen je graag meer!

Welkom bij Klokradio's Rangstandenpagina, de pagina met uitslagen en standen van het zaterdagvoetbal en het veld- en zaalkorfbal in de regio.

ALGEMEEN
- Home
- Contact
- Historie

VOETBAL
- 3e divisie (Land.)
- 1e klasse B (W2)
- 2e klasse F (Z1)
- 3e klasse C (Z1)
- 3e klasse D (Z1)
- 4e klasse E (Z1)

- Nacompetitie

KORFBAL
- veld: 1e klasse F
- zaal: 1e klasse F

INFORMATIE


Zaalkorfbal 1e klasse F
Albatros (Zwijndrecht)
Kinderdijk  (Alblasserdam)
KOAG (Krimpen a/d IJssel)
Maassluis
Merwede/Multiplaat (Sliedrecht)
Oranje Wit (Dordrecht)
RWA (Poortugaal)
Tjoba ('s Heer Hendrikskinderen)

Voetbal 3e klasse C (Z1)
Alblasserdam
De Alblas (Oud Alblas)
Ameide
DFC (Dordrecht)
Dilettant (Krimpen a/d Lek)
Dubbeldam (Dordrecht)
Groot-Ammers
Hardinxveld
Lekkerkerk
SV Meerkerk
Perkouw (Berkenwoude)
Schoonhoven
Streefkerk
VVAC

Flag Counter
Voetbal 3e klasse D (Z1)
BZC '14 (Brakel)
GDC (Eethen)
GVV '63 (Gameren)
Haaften
MVV '58 (Meteren)
NEO '25 (Sprang-Capelle)
NOAD '32 (Wijk en Aalburg)
ONI ('s-Gravenmoer)
Schelluinen
SV BLC ('s-Hertogenbosch)
SV Capelle (Sprang-Capelle)
Sparta '30 (Andel)
TSVV Merlijn (Tilburg)
Vuren



Voetbal 1e klasse B (W2)
BVCB (Bergschenhoek)
Brielle
Heerjansdam
Heinenoord
Kloetinge
Neptunus-Schiebroek (Rotterdam)
Nieuw-Lekkerland
Nieuwenhoorn
Oranje Wit (Dordrecht)
Papendrecht
RVVH (Ridderkerk)
SHO (Oud-Beijerland)
Terneuzense Boys (Terneuzen)
XerxesDZB (Rotterdam)

Voetbal 2e klasse F (Z1)
Altena
Arkel
Drechtstreek (Papendrecht)
EBOH (Dordrecht)
GJS (Dalem)
Heukelum
Roda Boys/Bomm. (Aalst)
SVW (Gorinchem)
Sleeuwijk
Tricht
Wieldrecht (Dordrecht)
Wilhelmina '26 (Wijk en Aalburg)
Woudrichem
De Zwerver (Kinderdijk)

Voetbal 4e klasse E (Z1)
ASH (Hellouw)
Asperen
GSC/ODS (Dordrecht)
Herovina (Herwijnen)
IFC (H.I.-Ambacht)
Leerdam Sport '55 (Leerdam)
Lekvogels (Lexmond)
Peursum
SSW (Dordrecht)
SV Noordeloos
SVS'65 (Spijk)
Unitas (Gorinchem)
ZBC '97 (Zwijndrecht)